Bizimle iletişim kur
Yazarlık Başvurusu

Yaşam

Metropol İstanbul Hey! Summer Fest Devam Ediyor

Yayınlandı

Tarih

Metropol İstanbul Burcu Gunes
Ayrıksı Kitap

Alışveriş ve eğlencenin gözde merkezi Metropol İstanbul’un, 20 Mayıs’ta TuzBiber Komedi Kulübü’nün gösterileriyle kapılarını açtığı Hey! Summer Fest kapsamında, etkinliklerine devam ediyor. Haziran ayı boyunca; Fuat Güner, Burcu Güneş ve Yaşar’ı, İstanbullularla müzik ve sohbette buluşturacak Metropol İstanbul, TuzBiber Komedi Kulübü’nün gösterileri ve Elif Nazlı Duran’ın Sanat Atölyeleri ile açık havada eğlence, müzik ve sanat dolu bir festival yaşatacak. 

Metropol İstanbul, Hey! Summer Fest ile yaza damgasını vurmaya hazır. Konser, söyleşi, sanat atölyeleri, gastronomi şöleni ve birbirinden farklı etkinliklerle dolu bir program hazırlayan Metropol İstanbul, tüm İstanbulluları yaz boyunca eğlencenin kalbine davet ediyor. Hey! Summer Fest haziran programı kapsamında; MFÖ’nün ünlü solisti Fuat Güner, Burcu Güneş ve Yaşar’ı İstanbullularla buluşturacak Metropol İstanbul, ünlü isimlerin parçaları ve söyleşileriyle misafirlerine unutulmaz anlar yaşatacak. Ayrıca TuzBiber Komedi Kulübü’nün gösterileri ve Elif Nazlı Duran’ın Sanat Atölyeleri katılımcılara sanat ve kahkahanın kapılarını açacak. Metropol İstanbul 2. kat açık hava etkinlik alanında; şarklar ve söyleşiler öncesi sergilenecek DJ performansı, katılımcıları yazın enerjisiyle dolduracak.     

Fuat Güner, Burcu Güneş ve Yaşar, parçalarıyla dinleyicilere unutulmaz anlar yaşatacak

8 Haziran 2022 Çarşamba günü Fuat Güner ve Burcu Güneş’in sahne alacağı Metropol İstanbul Hey! Summer Fest’te iki ünlü sanatçı birbirinden eşsiz ve unutulmaz parçalarını birlikte seslendirecek, katılımcılarla sohbet edecek. 17 Haziran 2022 Cuma günü, son dönemlerde adından sıkça söz ettiren ve izleyenleri kahkahalara doyuran TuzBiber Komedi Kulübü’nün festival kapsamındaki ikinci gösterisinde; Berk Karan, Caner Dağlı, Engin Türkoğlu, Tuna Kalınsaz sahneye çıkacak. Sanatçılar, günlük insan ilişkilerinden ve hayatın yaşanmışlıklarından derledikleri gösterilerle izleyicileri kahkahalara boğacak. Stand-up öncesi başarılı DJ performansları ile festival coşkusu katlanacak. 22 Haziran 2022 Çarşamba günü ise Fuat Güner ve Yaşar, bir döneme damga vuran parçalarıyla dinleyicilere unutulmaz anlar yaşatacak. Kişisel sergisi Gözlerin Sözleri ile 1 Mayıs 2022 tarihinden itibaren sanatseverleri Metropol İstanbul’da ağırlayan başarılı ressam ve seramik sanatçısı Elif Nazlı Duran’ın 11-12 ve 18-19 Haziran tarihlerinde düzenleyeceği Sanat Atölyeleri ile katılımcılar sanata doyacak. Hey! Summer Fest, müzik, söyleşiler, DJ performansları, stand-up gösterileri ve sanat atölyeleriyle İstanbullulara sanat ve eğlence dolu bir haziran vadediyor.     

Reklam

Müzikler, sanat atölyeleri, workshoplar, gastronomi şölenleri ve komedi gösterilerine sahne olacak festival ağustos sonuna kadar devam edecek. 

Devamını Okuyun
Reklam

Yaşam

Justin Bieber Instagram Hesabından Şemdinlili Sofi Ömer’in Halay Videosunu Paylaştı

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Justin Bieber Sofi Ömer Halay
Ayrıksı Kitap

Radio Mood ekibi olarak, ilk gördüğümüzde, fake bir hesaptan paylaşımı mı acaba, şeklinde düşündük. Ancak, sanatçının Instagram hesabına baktığımızda gerçeği gördük…

Ünlü şarkıcı Justin Bieber, “Şemdinlili Sofi Ömer”in halay videosunu Instagram hesabından paylaştı.

253 milyon takipçili Instagram hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşımda, halay müziği yerine, rap şarkısı eşliğinde dans ediliyor.

Videoyu izlemek için elinizi çabuk tutun. Bu video Instagram’daki “Hikayeler” bölümünde paylaşılmış.

Reklam

Kaynak: OdaTv.

Devamını Okuyun

Yaşam

Dua Lipa Kosova’nın Fahri Büyükelçisi Oldu

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Dua Lipa Kosova
Ayrıksı Kitap

Şarkıcı, “Ülkemi dünyanın her yerinde temsil edebilmek bir onur ve ayrıcalık” diye belirtti…

Kosova’da büyüyen 26 yaşındaki pop yıldızı, 6 Ağustos Cumartesi günü sosyal medyadan Kosova Cumhurbaşkanı Vjosa Osmani’nin kendisine prestijli unvanı takdim ettiğini duyurdu.

Lipa, Instagram’da bir fotoğraf galerisine, “Ülkemi dünyanın her yerinde temsil edebilmek ve iz bıraktığımızı ve fark yarattığımızı görmek için çalışmalarımı ve çabalarımı küresel olarak sürdürmek bir onur ve ayrıcalık” dedi . “Kosova gençliği vize serbestisi, seyahat özgürlüğü ve büyük hayaller kurma hakkını hak ediyor. Teşekkürler.”

Osmani’den özel bir madalyon alan şarkıcının paylaşımında, resmi sertifikaların görüntüleri ve sanatçıyı onuru almak için cumhurbaşkanlığının ofisine davet eden bir mektup da dahil olmak üzere çeşitli belgeler mevcut.

Reklam

Kaynak: Billboard.

Devamını Okuyun

Yaşam

Türkiye’nin En Önemli Seslendirme Sanatçılarından Sungun Babacan Hayatını Kaybetti

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Sungun Babacan
Ayrıksı Kitap

Önemli bir seslendirme ustası Sungun Babacan hayatını kaybetti…

63 yaşında hayatını kaybeden Babacan, Türkiye’nin en önemli seslendirme sanatçılarının başında geliyordu.

Babacan, Hacettepe Üniversitesi İşletme Fakültesi’nin ardından meslek yaşamına TRT’de başladı.

Birçok sinema filmi ve dizide dünyaca ünlü sanatçıları seslendirdi. Babacan dünyaca ünlü birçok aktöre sesiyle hayat vermişti.

Reklam

Tom Hanks, John Travolta, Brad Pitt, Tom Cruise, Alec Baldwin, Jean-Claude Van Damme, Nicolas Cage, Sean Penn, Andy Garcia, Bruce Willis, Kevin Costner, Mel Gibson Babacan’ın sesiyle hayat verdiği aktörler arasındaydı.

Bir süredir rahatsızlığı nedeniyle tedavi gören Babacan, hayatını kaybetti. Biz de “Radio Mood” ailesi olarak, sanatçıyı saygıyla anıyor; ailesine baş sağlığı diliyoruz.

Devamını Okuyun

Popüler