Bizimle iletişim kur
Yazarlık Başvurusu

Yaşam

Pinokyo Resmi Tanıtımını İzle

Yayınlandı

Tarih

Ayrıksı Kitap

Disney+ Günü’nün küresel kutlaması, 8 Eylül 2022 Perşembe günü geri dönecek ve Visa tarafından Anaheim, CA’da sunulan D23 Expo: The Ultimate Disney Hayran Etkinliği’ne yol açacak. Kutlamada yayın hizmeti, hayranlar ve aboneler için özel deneyimlere ev sahipliği yapacak ve 8 Eylül’de Disney+ Günü’nde yepyeni canlı aksiyon “Pinokyo”da sevilen Disney serisinin geri dönüşü de dahil olmak üzere seçim çerçevesi markalarından yeni içeriklerin prömiyerini yapacak. Başrollerinde Tom Hanks, Benjamin Evan Ainsworth, Cynthia Erivo, Joseph Gordon-Levitt, Keegan-Michael Key, Lorraine Bracco ve Luke Evans’ın yer aldığı filmin teaser fragmanı ve ana görseli şu anda hazır. Disney+, “Pinokyo”ya ek olarak, önümüzdeki aylarda Disney, Pixar, Marvel, Star Wars ve National Geographic’ten daha fazla Disney+ Günü prömiyerini duyuracak.

Akademi Ödüllü Robert Zemeckis, gerçek bir çocuk olmak için heyecan verici bir maceraya atılan bir tahta kuklanın sevilen hikayesinin bu canlı aksiyonunu yeniden anlatıyor. Tom Hanks, Pinokyo’yu (Benjamin Evan Ainsworth) kendi oğlu gibi yapan ve ona davranan ahşap oymacısı Geppetto rolünde. Joseph Gordon-Levitt, Pinokyo’nun “vicdanı” kadar ona rehberlik eden Jiminy Cricket’tir; Akademi Ödülü® adayı Cynthia Erivo, Mavi Peri; Keegan-Michael Key “Dürüst” John’dur; Akademi Ödülü® adayı Lorraine Bracco, yeni bir karakter olan Martı Sofia, ve Luke Evans The Coachman. Kadroda ayrıca Fabiana (ve kuklası Sabina) rolünde Kyanne Lamaya, Señor Stromboli rolünde Giuseppe Battiston ve Lampwick rolünde Lewin Lloyd yer alıyor.

Filmin yapımcıları Robert Zemeckis, Derek Hogue, Andrew Miano, Chris Weitz ve Paul Weitz, baş yapımcıları ise Jackie Levine, Jack Rapke, Alexandra Derbyshire ve Jeremy Johns.

#Pinocchio

Reklam
Devamını Okuyun
Reklam

Yaşam

Halloween’daki Michael Myers’den “Thriller Müziği” Eşliğinde Eğlenceli Zombi Dansı – İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Michael Myers Thriller
Ayrıksı Kitap

Ekim ayının girmesiyle ve Cadılar bayramı’nın yaklaşmasıyla, etkinlikler arttı. İşte eğlenceli bir dans şov…

Devamını Okuyun

Yaşam

Rihanna’yı Milyarder Eden Marka

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Rihanna Savage X Fenty
Ayrıksı Kitap

Savage X Fenty, şarkıcıyı bir milyarder haline getirmeye yardımcı oldu ve bu reklam anlaşması, sadece müzikten değil, reklamdan da milyarlar kazanmasını sağladı…

Gelecek yılın Super Bowl devre arası şovu sırasında, Rihanna ve dansçılarını ve süperstarın Savage X Fenty iç çamaşırından diğer giyim parçalarıyla süslenmiş olarak görmek sizi şaşırtmasın.

Moda markası bu yılın başlarında potansiyel bir halka arz için 3 milyar dolarlık değer kazanan bir girişimci olan Rihanna, ürünlerini başka hiçbir ilk yarı yıldızının yapmadığı şekilde sergileme şansına sahip. J. Balvin , Jennifer Lopez ile 2020 performansı sırasında neon gökkuşağı Nike spor ayakkabılarını giydi ve Travis Scott ve Maroon 5’ten Adam Levine, bir önceki yıl Scott’ın Air Jordan modelleriyle aynı şeyi yaptı. Ancak, bu pop yıldızlarının hiçbiri eşleşmeye yakın değil Rihanna’nın 1,7 milyar dolarlık net değerine katkıda bulunan marka gücü.

Kaynak: Billboard.

Devamını Okuyun

Yaşam

Selena Gomez, Hailey Bieber’ın Röportajından Sonra Hayranlarının Yorumlarını Neden Kınadı?

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Selena Gomez Hailey Bieber
Ayrıksı Kitap

Ünlü pop yıldızı bir TikTok canlı yayınında “Hiç kimseyle benim gördüğüm şekilde konuşulmamalı” dedi…

Hailey Bieber’ın 28 Eylül Çarşamba günü Call Her Daddy podcast’inde yaptığı röportajın ardından – şimdi kocası olan Justin Bieber ile çıkmaya başladığından beri aldığı çevrimiçi nefreti anlattı – Rare Beauty’nin kurucusu TikTok canlı yayına girdi ve mükemmel bir performans sergiledi. onun adına başkalarına zorbalık yapan insanlara karşı nerede durduğunu netleştirin.

“Farkında olmam bile gerekmeyen bazı şeylerin sadece aşağılık ve iğrenç olduğunu düşünüyorum ve bu adil değil ve hiç kimseyle benim gördüğüm şekilde konuşulmamalı.” 29 Eylül Perşembe günü canlı yayında belirtilen pop yıldızı.

Gomez’in hayranlara mesajı, Hailey Bieber’ın podcast sunucusu Alex Cooper ile sürekli sosyal medya nefreti akışının “Lose You to Love Me” şarkıcısının hayranları tarafından yollandığını paylaşmasından bir gün sonra geldi. ” İki müzisyenin sekiz yıl boyunca çıkıp çıktıktan sonra Selena’dan Justin – onun karanlık bir zihinsel durumda olmasına neden olmuştu.

Rhode Skincare kurucusu podcast’te “Beni sevmek zorunda değilsiniz, ancak ne olursa olsun, insanlar arasında her zaman karşılıklı saygı olabileceğine inanıyorum ve bu benim için hiçbir şey söylemenize gerek olmadığı anlamına geliyor” dedi. , Justin ile olan ilişkisi ile Selena ile olan ilişkisi arasında herhangi bir örtüşme olmadığını açıklığa kavuşturdu. “Beni sevmek zorunda değilsin, ama bir şey söylemek zorunda da değilsin.”

Reklam

Selena, TikTok canlı yayınına devam etti: “Söylemem gereken tek şey, tamamen nazik sözlerle ilgili bir şey yayınlamam inanılmaz derecede ironik çünkü tam olarak istediğim şey bu.” “Rare’ı destekliyorsanız, size ne kadar teşekkür etsem az ama bunun ne anlama geldiğini de temsil ettiğinizi bilin. Ve bu: Kelimeler önemlidir. Gerçekten önemli.”

“Yani, benden gelmiyor,” diye ekledi. “Ve hepinizin bilmesini isterim ki, bunun her şeyden çok daha büyük olduğunu anladığınızı umuyorum. Ve beni dinlediğiniz için hepinize gerçekten minnettarım. O yüzden günün geri kalanında harika bir gün geçir. ”

Hailey Bieber’ın Call Her Daddy röportajının ardından Selena Gomez’in hayranlarına nasıl hitap ettiğini izleyin…

Kaynak: Billboard.

Reklam
Devamını Okuyun

Popüler