Bizimle iletişim kur
Behzat C Banner

Televizyon

Muhteşem Yılanlar Ayı Mart Ayı Boyunca National Geographic WILD Ekranlarında

Yılanların en az bilinen özelliklerini ve gizemli yaşamlarını konu alan “Muhteşem Yılanlar Ayı” farklı konularla ve yeni bölümlerle Mart ayı boyunca her pazar akşamı saat 20.00’de National Geographic WILD ekranlarına geliyor.

Yayınlandı

Tarih

Ayrıksı Kitap

Mottosu “Kedi ve köpek haricindeki her türlü hayvan kapıdan içeri girebildiği sürece onu tedavi edebilirim.” olan Dr. K ve ekibinin klinikte yılanlarla yaşadığı birbirinden ilginç deneyimler, dünyanın en ölümcül yılanlarından bazılarıyla yüzleşmek ve onları vahşi doğaya geri salmak için şehir şehir gezen yılan yakalayıcısı Simon ve Sioux’nun hikayeleri National Geographic WILD ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

Yılanlar, dramatik davranışları ve kurnazlık becerileri olan harika ve bir o kadar da karmaşık sürüngenler olmakla birlikte, insanlar için düşündüğünüzden çok daha faydalılardır. Gezegende 3.000’den fazla yılan türü vardır ve Antarktika, İzlanda, İrlanda, Grönland ve Yeni Zelanda dışında her yere yayılmışlardır. Yaklaşık 600 türü zehirlidir ve bu zehirli türlerin içinde %7’si bir insanı öldürebilecek kadar tehlikelidir.

Zararsız küçük yılanlardan, çok da zararsız olmayan pitona kadar uzanan zehirsiz yılanlar kurbanlarını canlı canlı yutarak veya sıkıştırarak ölüme götürürler. Neredeyse tüm yılanlar, yiyeceklerini bütün olarak ve şaşırtıcı derecede büyük porsiyonlarla yerler.

 “Muhteşem Yılanlar Ayı” birbirinden farklı konular ve yeni bölümlerle Mart ayı boyunca her pazar akşamı saat 20.00’den itibaren National Geographic WILD ekranlarında.

 Ödüllü yönetmenlerden nefes kesen belgeselleri, vahşi yaşamın gözler önüne serildiği kaliteli yapımları Türk izleyicisi ile buluşturan National Geographic WILD kanalını Digiturk, D-Smart, KabloTV, Tivibu, TV+ ve Vodafone TVplatformlarından izleyebilirsiniz.

Reklam

Televizyon

Eko Eko Eko Belgeseli Ne Zaman Yayınlanacak Fragmanı İzle

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Ayrıksı Kitap

Ekolojik denge her geçen gün daha da bozulurken insanın doğa ile savaşı neden bitmiyor? #EkoEkoEko, 3 Şubat’ta sadece BluTV’de!

Devamını Okuyun

Televizyon

Bozkır 2. Sezon Ne Zaman Hangi Kanalda Yayınlanacak? Yeni Fragmanı İzle

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Ayrıksı Kitap

Bir rüyanın peşinden gitti insanlar. Bir de gerçeklerin…

Polisiye ve suç dizisi sevenlerin merakla beklediği Blu Tv orijinal dizisi ‘Bozkır’ın yeni sezon yayın tarihi açıklandı ve ilk resmi fragman da yayınlandı. Hikayesi, kadrosu ve görsel dünyasıyla heyecan yaratan ‘Bozkır’ ikinci sezonuyla 9 Şubat itibariyle BluTV’de yayında.

Bozkır Oyuncuları Kim (2. Sezon)

Yiğit Özşener’in etkileyici sesiyle yayınlanan ‘Bozkır’ın ikinci sezon tanıtım heyecan yarattı. Yeni sezonda Seyfi Amir (Yiğit Özşener) ile yeni ortağı Payidar (Furkan Andıç) ‘bozkır’da esrarengiz olayların sır perdesini aralamaya çalışacak. 

Bozkır’ın başrollerinde  başarılı oyuncular Yiğit Özşener ve Furkan Andıç yer alırken ikiliye başarılı oyuncular Cemre Baysel, Yüsra Geyik, Fatih Al, Cemal Toktaş ve Bülent Düzgünoğlu eşlik ediyor.

Yapımını ARC Film’in yapımcılığını Fatih Enes Ömeroğlu’nun üstlendiği soluksuz izlenecek dizinin senaryosunu Levent Cantek kaleme alırken yönetmenliğini Cantek ile Şahin Altuğ üstleniyor.

Reklam

Polisiye ve suç dramasını buluşturan ‘Bozkır’ yeni sezonuyla 9 Şubat’ta BluTV’de yayında.

Devamını Okuyun

Televizyon

Şahmaran Oyuncularının Yorumuyla Kamera Arkası Videosunu İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Ayrıksı Kitap

Bu tanışma hikayesini Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz’den dinleyin bakalım siz de kendinizi seçilmiş kişi gibi hissedecek misiniz?

Şahsu, tam merkezinde olduğu Şahmaran kehanetinden ve onu bekleyen aşktan habersizdir. Oysa sadece iki kişinin değil, iki ırkın kaderi bu aşka bağlıdır. İnsanların ve yılanların…

#Şahmaran

Devamını Okuyun

Popüler