Connect with us

Müzik

Müziğin En Büyük Gecesine Omicron Engeli 2022 Grammy Ödülleri Ertelendi

Published

on

Behzat C Banner

Grammy 2022 ödül töreni, organizatörler tarafından Omicron varyant riskleri nedeniyle erteledi.


Yaklaşan Grammy Ödülleri, Omicron varyantı nedeniyle ‘çok fazla risk’ olduğu düşüncesiyle, geçen sene olduğu gibi bu senede ertelendi. Gecenin düzenlenip düzenlenmeyeceği hakkında yeni bir tarih açıklanmadı.


Müziğin en büyük gecesi olarak kabul edilen, 31 Ocak’ta Los Angeles’ta yapılacak olan 64. Grammy Ödül Töreni, seyirci ve canlı performanslarla gerçekleştirilecekti. Tören yetkilileri; sağlık ve güvenlik uzmanları, eyalet yetkilileri, sanatçılar ve toplumun birçok kanadı ile görüşerek, dikkatli bir değerlendirme ve analiz sonrasında töreni erteleme kararı verdi.


Recording Academy yaptığı açıklamada, “Omicron varyantını çevreleyen belirsizlik göz önüne alındığında, gösterinin 31 Ocak’ta düzenlenmesi çok fazla risk içeriyor” dedi.

Advertisement


Organizatörler, törenin gelecekteki bir tarihte gerçekleşeceğini; müzik camiasının, seyircilerin ve yüzlerce çalışanın sağlığı ve güvenliğinin en büyük öncelikleri olmaya devam ettiğini belirtiler. Yine yapılan açıklamada, tüm bağımsız film prömiyerlerinin ve etkinliklerinin çevrimiçi olarak gerçekleştirileceğini söylediler.

Continue Reading
Advertisement

Müzik

BTS Üyesi Jimin İlk Solo Albümü ‘Face’i Yayınladı – Jimin’in Face Albümünü Dinle

Published

on

Behzat C Banner

27 yaşındaki BTS üyesi, “Face-off”, “Like Crazy” ve daha fazlası başlıklı parçalarla altı şarkılık bir albüm çıkardı…

Albüm hakkında verdiği bir röportajda Jimin, albüme “Face” adını vermek için nereden ilham aldığını açıkladı.

“Bu albümde kendime dönüp bakıyorum” diyor. “’Yüz’ kelimesinin birçok farklı anlamı olduğunu duydum. Elbette isim, yüz anlamına geliyor ama fiil olarak ‘yüzleşmek, [yüzleşmek]’ anlamlarına da geliyor.”

Daha sonra, “Bu yeni başlangıç noktasında durmak ve yeni bir yolculuğa başlamak için kendime dönüp tamamen kendimle yüzleşmenin gerekli olacağını düşündüm” dedi.

Advertisement

Jimin ayrıca BTS grup arkadaşlarının ona kendi albümünü çıkarması için ilham verdiğini ve en büyük destekçileri olduğunu açıkladı.

“Üyelerim bu albümü hazırlamaya başlamamı mümkün kılan kişilerdi” diye paylaştı. “Bunların hepsi geçen yıl Las Vegas’taki [Permission to Dance on Stage] konserlerinde başladı ve o sırada [‘Like Crazy’] ile biten duygularla mücadele ediyordum…”

Bu albüm üzerinde çalışmaya başlamam için bana ilham verdikleri için üyelerime çok müteşekkirim. İnsanların müziğe nasıl tepki vereceğini bilmiyorum ama aslında tüm bu kaybolmuşluk duygularını tamamen çözüp yoluma devam edebildim. Şimdi tamamen iyiyim, bu yüzden onlara çok minnettarım.

Kaynak: Just Jared.

Advertisement
Continue Reading

Müzik

Ed Sheeran Yeni Albüm Subtract’dan İlk Şarkıyı Yayınladı! Eyes Closed Klibini izle

Published

on

Behzat C Banner

Ed Sheeran’ın merakla beklediğimiz yeni albümü “Subtract”‘ın yayınlanacağı tarih bir video ile açıklandı. Videoda yeni albümdeki şarkıların isimleri ve ilk yayınlanacak kliplerden bazı sahneleri görüyoruz. Ancak hiç bir şarkıdan bir kaç saniyelik bile olsa bir müzik tınısı duyamıyoruz.

Ed Sheeran’ın yeni albümü Subtract’ın çıkış tarihi : 05.05.2023. 

Ön sipariş: http://edsheeran.com

Ed Sheeran Subtract – Şarkı İsimleri Listesi:

 1. Boat
 2. Salt Water
 3. Eyes Closed
 4. Life Goes On
 5. Dusty
 6. End Of Youth
 7. Colourblind
 8. Curtains
 9. Borderline
 10. Spark
 11. Vega
 12. Sycamore
 13. No Strings
 14. The Hills of Aberfeldy

Advertisement
Continue Reading

Müzik

Jennifer Lopez Brooklyn’deki TIDAL Konserini İzleyin

Published

on

Behzat C Banner

Jennifer Lopez Brooklyn’deki TIDAL Konserini ve Canlı dans Performansını izleyin

Şarkı Listesi

 1. I’m Real
 2. Feelin’ So Good
 3. Jenny From The Block
 4. All I Have
 5. On The Floor

Advertisement
Continue Reading

Popüler