Bizimle iletişim kur
Yazarlık Başvurusu

Müzik

Müziğin En Büyük Gecesine Omicron Engeli 2022 Grammy Ödülleri Ertelendi

Yayınlandı

Tarih

Müziğin En Büyük Gecesine Omicron Engeli 2022 Grammy Ödülleri Ertelendi
Ayrıksı Kitap

Grammy 2022 ödül töreni, organizatörler tarafından Omicron varyant riskleri nedeniyle erteledi.


Yaklaşan Grammy Ödülleri, Omicron varyantı nedeniyle ‘çok fazla risk’ olduğu düşüncesiyle, geçen sene olduğu gibi bu senede ertelendi. Gecenin düzenlenip düzenlenmeyeceği hakkında yeni bir tarih açıklanmadı.


Müziğin en büyük gecesi olarak kabul edilen, 31 Ocak’ta Los Angeles’ta yapılacak olan 64. Grammy Ödül Töreni, seyirci ve canlı performanslarla gerçekleştirilecekti. Tören yetkilileri; sağlık ve güvenlik uzmanları, eyalet yetkilileri, sanatçılar ve toplumun birçok kanadı ile görüşerek, dikkatli bir değerlendirme ve analiz sonrasında töreni erteleme kararı verdi.


Recording Academy yaptığı açıklamada, “Omicron varyantını çevreleyen belirsizlik göz önüne alındığında, gösterinin 31 Ocak’ta düzenlenmesi çok fazla risk içeriyor” dedi.

Reklam


Organizatörler, törenin gelecekteki bir tarihte gerçekleşeceğini; müzik camiasının, seyircilerin ve yüzlerce çalışanın sağlığı ve güvenliğinin en büyük öncelikleri olmaya devam ettiğini belirtiler. Yine yapılan açıklamada, tüm bağımsız film prömiyerlerinin ve etkinliklerinin çevrimiçi olarak gerçekleştirileceğini söylediler.

Devamını Okuyun
Reklam

Müzik

BTS, YouTube Abonelerinde Justin Bieber’ı Geçti

Yayınlandı

Tarih

Yazar

BTS Dağıldı Mı
Ayrıksı Kitap

Grup, Youtube’da 70 milyon abonesi olan ikinci sanatçı kanalı oldu…

BTS’in 70 milyon YouTube abonesine ulaşmasıyla Justin Bieber’ı geçerek akış platformunda en çok takip edilen ikinci sanatçı kanalı oldu. Yedi üyeden oluşan boyband grup, 76,5 milyon abonesi olan K-pop fenomeni BLACKPINK’in ardından bu dönüm noktası sayısını elde eden ikinci grup oldu.

Jin, Suga, J-Hope, RM, Jimin, V ve Jung Kook üyelerinden oluşan BTS, aynı zamanda gıpta edilen bir milyar izlenme sayısına ulaşan altı videoya sahip.

Kaynak: Billboard.

Reklam

Devamını Okuyun

Müzik

Zayn Malik Yeni Videosunda “Night Changes” Şarkısını Söyleyerek “One Direction” Günlerini Hatırlattı

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Zayn Malik Night Changes
Ayrıksı Kitap

Zayn Malik, 15 Ağustos Pazartesi gecesi, One Direction’ın 2014 single’ı “Night Changes”i söylerken 30 saniyelik siyah beyaz bir videosunu Instagram’da yayınlayarak biraz nostaljik yaptı…

Ballad, grubun dördüncü stüdyo albümü Four’un ikinci single’ı olarak Kasım 2014’te yayınlandı. Bu, Zayn Malik’in Mart 2015’te erkek grubundan sürpriz bir şekilde ayrılmasından sadece dört ay önceydi. Billboard Hot 100’de, 31 numaraya kadar yükseldi ve Pop Airplay tablosunda ilk 20’de yer aldı. Malik, tüm One Direction grup arkadaşlarının yanı sıra; Jamie Scott, Julian Bunetta ve John Ryan ile birlikte şarkının ortak yazarıdır.

Kaynak: Billboard.

Reklam
Devamını Okuyun

Müzik

BLACKPINK “Pink Venom” İle İlgili Yeni Teaser Yayınladı – İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Blackpink Pink Venom
Ayrıksı Kitap

BLACKPINK “Pink Venom” ile ilgili yeni bir teaser video yayınladı. Hadi keyifle izleyin…

Devamını Okuyun

Popüler