Bizimle iletişim kur
Yazarlık Başvurusu

Müzik

Amerika’da 2021 Yılında En Çok Dinlenen Şarkı Dua Lipa’nın Levitating Şarkısı Oldu

Yayınlandı

Tarih

Amerika'da 2021 Yılında En Çok Dinlenen Şarkıcı Dua Lipa Oldu
Ayrıksı Kitap

Amerika’da, Dua Lipa’nın ‘Levitating’ şarkısı 2021 yılında “En Çok Dinlenen Şarkı”, Morgan Wallen’ın “Dangerous: The Double” albümü ise, “En İyi Albüm” seçildi.

ABD’de toplam albüm tüketimi 2020 yılına göre %11 arttı. Albüm satışları on yılda ilk kez bu kadar artış gösterdi.. Hatta şöyle bir durum da görüldü; plak satışları modern çağda ilk kez CD satışlarını geride bıraktı ve plak satışları da %10 arttş gösterdi.

Morgan Wallen’ın, Dangerous: The Double albümü, eldeki verilere göre, 2021’i ABD’de yılın en popüler albümü olarak tamamladı. Bu arada Dua Lipa’nın “Levitating” şarkısı radyoda en çok dinlenen ve en çok istek alan şarkı oldu.

Dangerous: The Double Album, Wallen’ın ikinci uzun metrajlı stüdyo albümü ve 8 Ocak 2021’de piyasaya çıktı. Ayrıca albüm, 23 Ocak tarihli haftalık Billboard 200 albüm listesine bir numaradan giriş yaptı ve 10 hafta 1 numarada kaldı.

Reklam

Amerika’da 2021 yılında en çok dinlenen şarkıyı sizler için paylaşıyoruz. İyi dinletiler.

Devamını Okuyun
Reklam

Müzik

Drake’den Sürpriz Albüm: “Honestly, Nevermind”

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Drake_Honestly_Nevermind_01
Ayrıksı Kitap

Drake yeni albümü “Honestly, Nevermind”ı sürpriz bir şekilde yayımladı. Yaklaşık 50 dakika süren ve 14 parçadan oluşan albüm, sanatçının Grammy ödüllü bir önceki albümü “Certified Lover Boy”dan 9 ay sonra dinleyicilerle buluştu. 14 parçadan oluşan albümün kapanış parçası “Jimmy Cook” da ‘21 Savage’ albümdeki tek konuk olarak yer alıyor. Albümde; Black Coffee, Gordo, Alex Lustig ve Beau Nox gibi önemli isimler de yer alıyor. 

Drake’in yepyeni sürpriz albümü “Honestly, Nevermind” ile birlikte sanatçıdan uzun ve şiirsel bir açıklama da geldi:

“Zamanı akışına bırakıyorum, bazen alçakgönüllülüğümün uyuşukluğa dönüşmesine izin veriyorum. Vücudumdaki her nefesle çalışıyorum çünkü beni canlı hissettiren nefes değil, çalışmak. Bu gerçekten zararlı bir şey ama işte bu, mükemmeliyetçi zihnim gerçekten umursamıyor çünkü kimse 9’da uyuduğumda ve sabah 5’te uyandığımda aklımda ne olduğunu bilmiyor. Bunları kafiyeli söylemedikçe…”

Drake’in “Honestly, Nevermind” albümünü dijital platformlardan dinleyip satın almak için

Reklam

Devamını Okuyun

Müzik

Kuş Uçuşu Dizi Müzikleri

Yayınlandı

Tarih

Yazar

kuş uçuşu müzikleri
Ayrıksı Kitap

İşte karşınızda Kuş Uçuşu Müzikleri Yani Kuş Uçuşunda Çalan Şarkılar

Zirvedeki sesi duyuyor musun? Yırtıcıların mücadelesine heyecan katan şarkıları buraya bırakıyorum.

Deneyimli, idealist bir haberci. “Biri olmaya” can atan hırslı bir genç. İki farklı kadın, iki farklı kuşak. Onların mücadelesinde hangisinin yöntemi baskın gelecek?

Hadi Kuş Uçuşu Müziklerini dinleyin! Kuş Uçuşu Soundtrack

Reklam

Devamını Okuyun

Müzik

Elvis Presley En Popüler Şarkıları

Yayınlandı

Tarih

elvis-presley-populer-sarkilari
Ayrıksı Kitap

Amerikalı şarkıcı, müzisyen, oyuncu. Dünya çapında ‘Rock’n Roll’un Kralı’ ya da kısaca kral olarak tanınan Elvis Presley’nin hayatı beyaz perdeye uyarlanıyor. Baz Luhrmann’ın yönetmenliğini yaptığı Elvis filminin başrollerini Tom Hanks, Austin Butler, Olivia DeJonge paylaşıyor.

Rock’n Roll’un Kralı Elvis’in en popüler şarkılarını sizler için derledik:

Devamını Okuyun

Popüler