Bizimle iletişim kur
Yazarlık Başvurusu

Televizyon

Netflix 200 Bin Abone Kaybetti

Yıl sonuna kadar 2 milyonu geçmesi bekleniyor.

Yayınlandı

Tarih

Netflix 200 Bin Abone Kaybetti
Ayrıksı Kitap

Geçtiğimiz ay zam açıklamasında bulunan Netflix, 10 yıl aradan sonra ilk kez abone kaybettiğini duyurdu. Gelen resmi rakamlara göre Netflix, 200 bin abonesini kaybetti. Bu kayıp Netflix’in hisselerinde %24’lük düşüş yaşanmasına neden oldu.

Hissedarlara gönderilen raporlar doğrultusunda Netflix’te yaklaşık 100 milyon kullanıcı paylaşımlı hesap kullanıyormuş. Netflix, daha fazla kazanç elde etmek için şifre paylaşımının önüne geçmeye yönelik hamleler gerçekleştirmişti ve bunun ardından 200 bin kullanıcıyı kaybettikleri görünüyor.

Netflix Abonelik Ücretlerine %40 Zam Geldi

Netflix, 2022’nin ikinci yarısından itibaren abone kayıplarının 2 milyonu bulmasını bekliyor. Şifre paylaşımının kısıtlanması ile birlikte Netflix’in çok daha fazla abone kaybetmesi olasılıklar arasında. Üstelik şifre kısıtlaması dahilinde abonelik fiyatlarına büyük oranda zam uygulayan yayın platformunun artık piyasada dev rakipleri de bulunuyor. Yayın platformu piyasasında bir aralar rakipsiz olan Netflix’in karşısında artık Amazon, HBO, Paramount ve Disney gibi isimler yer alıyor. Şimdilik ise Netflix’in 2022 yılını pek kârlı kapatamayacağı gözüküyor.

Reklam

Televizyon

Viggo Mortensen’li “Thirteen Lives” İlk Fragman Yayınladı Hemen İzle

Yayınlandı

Tarih

Yazar

THIRTEEN LIVES (2022)
Ayrıksı Kitap

2018 yılında gerçekleşen gerçek bir olayı konu alan “Thirteen Lives” yakında Amazon Prime’da…

On Üç Hayat’ın gerçek hikayesinde, on iki erkek çocuk ve bir Tayland futbol takımının koçu, beklenmedik bir yağmur fırtınası onları dağın içindeki bir odaya kapatır.

Su basmış mağara tünellerinden oluşan bir labirentin arkasına gömülü olarak, imkansız ihtimallerle karşı karşıya kalırlar. Birinci sınıf dalgıçlardan oluşan bir ekip, çocukları bulmanın sadece bir başlangıç olduğunu keşfetmek için kilometrelerce tehlikeli mağara ağlarında gezinir.

Reklam
Devamını Okuyun

Televizyon

Samaritan İlk Fragman Yayınlandı Hemen İzle

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Sylvester Stallone Samaritan
Ayrıksı Kitap

Başrolünde ünlü aktör Sylvester Stallone’un yer aldığı süper kahraman filmi Samaritan’ın ilk fragmanı yayınlandı…

Samaritan, 25 yıl önce yapılan bir savaşın ardından yok olduğu düşünülen bir süper kahramanın, aslında var olduğunu öğrenen bir gencin hikayesini konu ediniyor.

Film, 26 Ağustos’ta “Amazon Prime” da izleyiciyle buluşacak.

Reklam
Devamını Okuyun

Televizyon

She-Hulk’ta Yer Alan Daredevil’dan İlk Görüntü Geldi Yeni Fragman İzle

Yayınlandı

Tarih

Yazar

She Hulk Daredevil
Ayrıksı Kitap

She-Hulk dizisinin yayınlanmasına çok az bir süre kalmışken dizinin Twitter hesabı, daha önce Comic-Con etkinliğinde yayınladığı fragmanda görülen Daredevil karakterinin yeni kostümünün yer aldığı bir video paylaştı.

San Diego Comic-Con etkinliğinde Disney, Disney Plus platformunda yayınlanacak yeni Marvel dizisi She-Hulk: Attorney at Law’ın yeni fragmanını paylaşmıştı ve bu fragmanda Daredevil’ı görmüştük. Dizi her ne kadar sahip olduğu görsel efektlerden dolayı topa tutulsa da Daredevil unsuru hayranları bir hayli heyecanlandırmaya yetmişti.

She-Hulk: Attorney at Law dizisinin çıkışına sadece birkaç hafta kala dizinin resmi Twitter hesabı, dizide yer alacak Daredevil’ın karakterini seyircilere daha net bir şekilde gösteren bir video paylaştı. Karakterin yeni kostümü bu videoda ortaya çıktı.

Kaynak: Webtekno.

Reklam

Devamını Okuyun

Popüler