Bizimle iletişim kur
Yazarlık Başvurusu

Televizyon

Netflix 200 Bin Abone Kaybetti

Yıl sonuna kadar 2 milyonu geçmesi bekleniyor.

Yayınlandı

Tarih

Netflix 200 Bin Abone Kaybetti
Ayrıksı Kitap

Geçtiğimiz ay zam açıklamasında bulunan Netflix, 10 yıl aradan sonra ilk kez abone kaybettiğini duyurdu. Gelen resmi rakamlara göre Netflix, 200 bin abonesini kaybetti. Bu kayıp Netflix’in hisselerinde %24’lük düşüş yaşanmasına neden oldu.

Hissedarlara gönderilen raporlar doğrultusunda Netflix’te yaklaşık 100 milyon kullanıcı paylaşımlı hesap kullanıyormuş. Netflix, daha fazla kazanç elde etmek için şifre paylaşımının önüne geçmeye yönelik hamleler gerçekleştirmişti ve bunun ardından 200 bin kullanıcıyı kaybettikleri görünüyor.

Netflix Abonelik Ücretlerine %40 Zam Geldi

Netflix, 2022’nin ikinci yarısından itibaren abone kayıplarının 2 milyonu bulmasını bekliyor. Şifre paylaşımının kısıtlanması ile birlikte Netflix’in çok daha fazla abone kaybetmesi olasılıklar arasında. Üstelik şifre kısıtlaması dahilinde abonelik fiyatlarına büyük oranda zam uygulayan yayın platformunun artık piyasada dev rakipleri de bulunuyor. Yayın platformu piyasasında bir aralar rakipsiz olan Netflix’in karşısında artık Amazon, HBO, Paramount ve Disney gibi isimler yer alıyor. Şimdilik ise Netflix’in 2022 yılını pek kârlı kapatamayacağı gözüküyor.

Televizyon

Behzat Ç. İçin Son 1 Hafta Kaldı – Behzat Amir Sevenleriyle Dertleşiyor – İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Behzat Ç Sevenleriyle Dertleşiyor
Ayrıksı Kitap

Türkiye’nin lider yerli online video platformu BluTV, efsanevi dizi ‘Behzat Ç’nin yeni macerası ‘Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi için geri sayım başladı. ‘Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi’ 6 Aralık Salı günü saat 19.00’da BluTV’de başlıyor…

Yapımcılığını Ortaks Yapım’ın üstlendiği BluTV’nin yeni orijinal içeriğinde Erdal Beşikçioğlu, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Ege Aydan, Ayça Eren ve Güven Kıraç’ın yer aldığı güçlü oyuncu kadrosuna; Mehmet Ali Nuroğlu, Esra Ronabar, Burak Dakak, Evliya Aykan, Derin Beşikçioğlu ve Gökçe Eyüboğlu eşlik ediyor. ‘Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi’nin yönetmenliğini Devrim Yalçın üstlenirken senaryo ise Ercan Uğur imzası taşıyor.

6 Aralık Salı günü ilk bölümü sevenleriyle buluşacak olan dizi için geri sayım başladı. BluTV sosyal medya hesaplarından usta oyuncu Erdal Beşikçioğlu’nun hayat verdiği ikonik karakter Behzat Ç.’nin “Cinayet Büro’nun çocuklarını en çok da bu şehir yıprattı aga!” sözleriyle başlayan özel bir video paylaşıldı. Behzat Ç.’nin sevenleriyle adeta dertleştiği video yeni sezonda izleyiciyi bekleyen sürprizlerin habercisi oldu.

Devamını Okuyun

Televizyon

“Güldür Güldür Show” 319. Bölüm Tanıtımı Yayınlandı – İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Güldür Güldür Show 319
Ayrıksı Kitap

Güldür Güldür Show yine fıkır fkır, yine çok eğlenceli…

Güldür Güldür Show 319. bölüm tanıtımı yayınlandı. İzleyin.

Güldür Güldür Show yeni bölümüyle 3 Aralık Cumartesi Show TV’de…

Devamını Okuyun

Televizyon

Beklenen “Recep İvedik 7” Fragmanı Yayınlandı – İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Recep İvedik 7 Fragman
Ayrıksı Kitap

Disney Plus’ın son bombası Recep İvedik 7’nin fragmanı yayınlandı…

Şehir hayatından sıkılan, daha doğrusu şehirde artık geçim sıkıntısı çeken Recep, babaannesinden kalma köy evine taşınmaya karar verir. Şehirden köye göç eder. Tabi ki, yanına can yoldaşı Nurullah’ı da alır. Köy hayatının tadını çıkaracağı sırada, köye ve civar ormanlara zarar verecek büyük bir projenin varlığından haberdar olan Recep İvedik’in köylülerle beraber bu projeye karşı verecekleri heyecanlı ve komik mücadelenin sinyalleri veriliyor.

Seyrine doyamayacağınız Recep İvedik 7, 9 Aralık’ta Disney Plus’ta…

Devamını Okuyun

Popüler