Bizimle iletişim kur
Behzat C Banner

Televizyon

Netflix, Abone Düşüşü Sonrası Animasyon Yapımlarında Kesintiye Gidiyor

Netflix bazı animasyon projelerini iptal etti.

Yayınlandı

Tarih

Ayrıksı Kitap

10 yılın ardından ilk defa abone sayısında düşüş yaşayan Netflix’in tahti yavaştan sallanmaya başladı. Şifre paylaşımında kısıtlamayan giden yayın platformu, üstüne yüksek zam oranlarını da uygulayınca geçtiğimiz günlerde global olarak 200 bin abone kaybetti. Öyle ki Netflix tarafından gelen açıklamalara bakacak olursak bu sayının yıl sonuna doğru 2 milyonu bulması bekleniyor.

Milyonlarca abonesinin olmasına ilişkin 200 bin kulağa az gelebilir ancak bu düşüş sonrası Netflix’in hisseleri ciddi şekilde zarar gördü ve pazar değeri %35 değer kaybetti. Bu kötü gidişat Netflix’in gelecekteki projelerini etkilemiş durumda. Hisse değerleri düşmeye devam eden Netflix ilk darbesini animasyon departmanına indirdi, işten çıkarmalar ve beklenen yapımların iptal haberleri gelmeye başladı.

Bakınız: Netflix 200 Bin Abone Kaybetti

netflix-animasyon

Gelen haberlere göre işine son verilenler arasında Netflix’in animasyon geliştirme direktörü Phil Rynda ve ekibinden birçok isim bulunuyor. Öte yandan iptal edilen yapımlar arasında Bone, The Twits ve Toil and Trouble animasyonları yer almakta.

Netflix, animasyon departmanında ciddi ölçüde değişikliğe gidecek. Öyle ki popüler animasyon serilerinin devam etmemesi gündemde. Bu doğrultuda Netflix’in gelecekte animasyon departmanını tamamen kapatması bile gündeme gelebilir.

Reklam

Televizyon

Şahmaran Oyuncularının Yorumuyla Kamera Arkası Videosunu İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Ayrıksı Kitap

Bu tanışma hikayesini Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz’den dinleyin bakalım siz de kendinizi seçilmiş kişi gibi hissedecek misiniz?

Şahsu, tam merkezinde olduğu Şahmaran kehanetinden ve onu bekleyen aşktan habersizdir. Oysa sadece iki kişinin değil, iki ırkın kaderi bu aşka bağlıdır. İnsanların ve yılanların…

#Şahmaran

Devamını Okuyun

Müzik

BTS’ten J-Hope’un “Jack In The Box” Albümünü Anlatan Belgeseli Hangi Platformda Yayınlanacak? Tanıtım İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Ayrıksı Kitap

Sanatçı j-hope’un “Jack In The Box” albümünün yapım faaliyetlerini anlatan belgesel çok yakında yayında…

21. yüzyılın pop ikonlarından BTS’in j-hope’unun oynadığı ve yapımcılığını HYBE Yapım Şirketi’nin üstlendiği “j-hope IN THE BOX”, ilk solo albümü çıkarmaya hazırlanan 28 yaşındaki sanatçının hayranlarını ekrana kilitleyecek.

j-hope IN THE BOX, ilk solo albümü Jack In The Box’ı çıkarmak için çalışırken uluslararası müzik heyecanını her adımda takip ediyor. Belgesel boyunca, izleyicilere albümün hazırlık sürecinde karşılaşılan zorlukların yanı sıra j-hope’un 2022 Lollapalooza performansı ve albümün dinleme partisinin ön sıralarında daha önce görülmemiş bir bakış sunulacak.

Müzik belgeseli, 17 Şubat’ta Disney+’ta gösterime girecek.

Kaynak: Just Jared.

Reklam
Devamını Okuyun

Televizyon

Teen Wolf The Movie Nereden İzlenir?

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Ayrıksı Kitap

Allison, “Teen Wolf: The Movie” ile geri dönüyor…

Teen Wolf: The Movie yayınlandı! 26 Ocak 2023’te dolunay olmadı !

Teen Wolf: The Movie filmi Paramount+ dijital platformunda 26 Ocak Perşembe gününden beri İngiltere, Latin Amerika ve Avustralya’daki izleyiciler ise 27 Ocak Cuma’dan itibaren yayına girdi. Ülkemizde ise Paramount+ yayında olmadığı için diziyi izleyemiyoruz. Ülkemizde yayınd aolan platformlardan birisine gelirse haberimizi güncelleyip platformu yazacağız Takipte kalın.

Teen Wolf: The Movie , orijinal Teen Wolf yapımcısı Jeff Davis tarafından yazıp yapımcılığını üstleniyor.

Teen Wolf: The Movie Oyuncu Kadrosu

Tyler Posey , Tyler Hoechlin , Crystal Reed , Holland Roden, Shelley Hennig, Colton Haynes, Vince Mattis, Khylin Rhambo, Amy Workman, Dylan Sprayberry, Orny Adams, Linden Ashby, JR Bourne, Seth Gilliam, Ryan Kelley, Melissa Ponzio, Ian Bohen ve Nobi Nakanishi

Reklam
Devamını Okuyun

Popüler