Bizimle iletişim kur
Yazarlık Başvurusu

Televizyon

Netflix Bioshock Filmini Duyurdu

Netflix ile derinlere dalış.

Yayınlandı

Tarih

Netflix Bioshock Filmini Duyurdu
Ayrıksı Kitap

Castlevania, League of Legends, The Witcher ve daha birçok oyun uyarlamasını ekranlara taşıyan Netflix, şimdide Bioshock filmi üzerinde çalıştıklarını duyurdu.

Yapılan sızıntıdan kısa bir süre sonra Netflix resmi duyuruyu gerçekleştirdi ve BioShock filmi için Take-Two ile ortaklıklarını duyurdu. Projenin yönetim ve işleyişini 2K ile Vertigo Entertainment üstlenecek. Vertigo Entertainment daha önce It (O) ve Lego Movie gibi birçok filmin yapımını gerçekleştirmişti.

Take Two’nun patronu Strauss Zelnick, “Netflix, günümüz eğlence dünyasının en iyi ve en ileri görüşlü hikaye anlatıcıları arasında yer alıyor” dedi. “Dünya çapında milyonlarca hayran tarafından sevilen BioShock serisine yönelik vizyonumuzu ve bağlılığımızı paylaşmalarından dolayı heyecan duyuyoruz. 2K’nın Cloud Chamber stüdyosu, serinin bir sonraki yinelemesinde aktif olarak geliştirme aşamasın bulunuyor ve Netflix ile olan ortaklığımız birleştiğinde, BioShock’un izleyicileri daha önce hiç olmadığı kadar cezbetmeye ve ilgisini çekeceğinden son derece eminiz.”

Reklam

Televizyon

Tim Burton’lı “Wednesday” Resmi Tanıtım Fragmanı – İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Netflix Wednesday
Ayrıksı Kitap

Tim Burton’ın eşsiz hayal gücünün eseri, yepyeni Netflix dizisi WEDNESDAY’in resmi tanıtım fragmanına hadi göz atın…

Başroldeki Jenna Ortega’ya Catherine Zeta-Jones, Luis Guzman, Gwendoline Christie, Christina Ricci ve daha birçok yıldızın eşlik ettiği bu karanlık dizi, Wednesday Addams’ın tuhaf bir akademideki öğrencilik yıllarında geçen ve doğaüstü gizemlerle dolu olan bir dedektif öyküsü.

Reklam
Devamını Okuyun

Televizyon

Stranger Things Son Sezonda Süpriz Var!

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Stranger-Things-4-Kisim2-04
Ayrıksı Kitap

Stranger Things yapımcıları, beşinci sezonun dizinin uzun süredir devam eden anlatı geleneklerinden birinden kopacağını açıkladı…

Her yeni sezonun başlangıcında, Netflix bilim kurgu dizisi Stranger Things, karışımıza yeni karakterler katmayı alışkanlık haline getirdi. Yapılan popüler eklemeler arasında Maya Hawke’den Robin Buckley, Noah Schnapp’tan Will Byers ve Joe Keery’den Steve Harrington yer almıştı. Dördüncü sezonda Joseph Quinn, Eddie Munson olarak kadroya katıldı. Ancak popüler dizinin yapımcıları Ross ve Matt Duffer, yaklaşan beşinci ve son sezonun odağını yeni karakterlere kaydırmayacağını açıkladı.

5. Sezon için yeni karakterler eklemek gibi bir planı olmadığını açıklayan dizinin yapımcıları her sezon eklenen yeni karakter geleneğini bozmaya kararlı görünüyor. Stranger Things’in yaklaşan beşinci ve son sezonu hakkında bilinen çok fazla detay yok. Ancak, dizi yayın akışı devinin en sevilen dizileri arasında yer alıyor. Stranger Things’in yıldızlarından bazıları, son bölümlerle ilgili bazı şikayetlerin ardından gelecek beşinci sezon için bir sürpriz hazırladıklarını da duyurdu.

Kaynak: Donanım Günlüğü.

Reklam

Devamını Okuyun

Televizyon

Disney Plus Türkiye Abone Sayısı Kaç Kişiye Ulaştı?

Yayınlandı

Tarih

Yazar

disney-plus-global_abone_sayisi
Ayrıksı Kitap

Disney Plus, Türkiye pazarına gireli iki ay oldu. Platform, bu süreçte önemli yapımlarla abonelerin karşısına çıkarken, diğer taraftan ülkemizin sevilen oyuncularıyla da yeni projeler için anlaşmaya devam ediyor.

Platform kısa vadede Türkiye’de 2 milyon barajını aşmayı başardı. Hatta geçtiğimiz günlerde platformun ülkemizdeki ofisinde kutlama bile yapıldı. Platformun yıl sonunda dek hedefi ise, 3 milyon aboneye ulaşması bekleniyor.

Devamını Okuyun

Popüler