Bizimle iletişim kur
Yazarlık Başvurusu

Televizyon

The Last Of Us Dizisi Bu Yıl Yayınlanmayacak

HBO’dan diziye bekleyenlere kötü haber.

Yayınlandı

Tarih

The Last Of Us Dizisi Bu Yıl Yayınlanmayacak
Ayrıksı Kitap

Sony, halihazırda mevcut oyun markalarını sinema ve diziye uyarlamak için büyük yatırımlarını geçtiğimiz yıldan itibaren başlatmıştı. Bu doğrultuda yakın zamanda çıkmış olan Uncharted filminin yanı sıra HBO’dan The Last of Us dizisi, Twisted Metal dizisi ve Ghost of Tsushima filmi gibi projeler yolda. Geçtiğimiz yılın Haziran ayında çekimleri başlayan The Last of Us dizisinin bu yıl içerisinde geleceğine dair çeşitli söylentiler gündeme geliyordu ancak HBO, dizinin bu yıl yayınlanmayacağını belitti.

İlk olarak The Hollywood Reporter’ın duyurduğu bu gelişme sonrasında HBO’nun İçerik Sorumlusu Casey Bloys, dizinin ne yazık ki bu yıla yetişemeyeceğini ifade etti. Yaşanan bu gecikme muhtemelen salgından kaynaklı gibi gözüküyor. Öte yandan HBO, The Last of Us dizisi ile ilgili olarak net bir yayın tarihi hala paylaşmış değil.

Başrollerinde Pedro Pascal ve Bella Ramsey’in yer alacağı dizinin yazarlığını ise oyunların yönetmeni olan Neil Druckmann ve Craig Mazin üstleniyor. Pilot bölümü Kantemir Balagov yönetecek. Dizinin ilk sezonu için on bölüm planlanmış. Olaylar ise ilk oyundaki hikayeyi biraz farklı bir şekilde ele alacak.

Televizyon

Star Tv’nin Yeni Bombası “Gecenin Ucunda”nın Yayın Günü Belli Oldu

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Gecenin Ucunda Ne Zaman
Ayrıksı Kitap

Oyuncu kadrosunda Neslihan Atagül Doğulu, Kadir Doğulu, Sarp Levendoğlu, Zuhal Olcay, Tuba Ünsal, Özge Özder, Bertan Asllani, Kaan Taşaner, Bestemsu Özdemir, Levent Özdilek, Ebru Aykaç, Şencan Güleryüz, Aysun Metiner, Gonca Yakut, Aleyna Özgeçen, Abdulkerim İlhan, Hazal Şenel, Seyda Bayram, Cem Avnayim, Tugay Bahşi, Ufuk Tevge, Kuzey Kaya, Ubeyt Ünal, Oya Ünal yer alıyor.

Peride Celal’in aynı adlı romanından uyarlanan “Gecenin Ucunda” dizisi, Macide’nin (Neslihan Atagül Doğulu) kendisini bulmak için çıktığı yolda aşkla sınanıp daha önce hiç tanık olmadığı bir dünyanın içine girmesini konu alıyor. Masalsı aşk hikayesiyle “Gecenin Ucunda” 5 Ekim Çarşamba Star’da…

Kaynak: NLife.

Devamını Okuyun

Televizyon

Netflix Ekim Ayında İzleyiciyi Neler Bekliyor?

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Netflix 200 Bin Abone Kaybetti
Ayrıksı Kitap

Netflix’te ekim ayında, izleyici neler bekliyor???

Dünyanın en popüler dijital platformu Netflix, ekim ayında abonelerine sunacağı yeni içeriklerini açıkladı. Netflix abonelerini bu ay, 8 yeni dizi ile 5 film bekliyor.

Netflix’in ekim ayında yayınlayacağı içeriklere baktığımızda öne çıkan birçok yapım yer alıyor. Netflix Türkiye yapımı Andropoz ve İyilik ve Kötülük Okulu, bu ay yayınlanıyor.

Netflix Dizileri:

Artçı: Everest ve Nepal Depremi (6 Ekim)
Andropoz (7 Ekim)
Derry Girls 3. Sezon (7 Ekim)
The Midnight Club (7 Ekim)
Acayipgiller (7 Ekim)
Bir Katilin İfadeleri: Jeffrey Dahmer (7 Ekim)
Guillermo Del Toro’s Cabinet of Curiosities (25 Ekim)
Daniel Spellbound (27 Ekim)
Big Mouth 6. Sezon (28 Ekim)

Reklam

Netflix Filmleri:

Dünyanın En Şanslı Kızı (7 Ekim)
İyilik ve Kötülük Okulu (19 Ekim)
The Good Nurse (26 Ekim)
Cici (27 Ekim)

Kaynak: Webtekno.

Devamını Okuyun

Televizyon

Netflix Yapımı “Blonde”yi, İzleyiciler Neden “Şimdiye Kadar Yapılmış En İğrenç Filmlerden Biri” Olarak Nitelendirdi?

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Netflix Blonde
Ayrıksı Kitap

“Blonde” Netflix’te bir numara; ama izleyiciler öfkeli…

Ana de Armas’ın Marilyn Monroe rolünde oynadığı Andrew Dominik’in “ Blonde ”, yayınlanmaya hazır ilk gününden sonra Netflix film listesinin zirvesine fırladı. Ancak bu biyografik drama birçok aboneyi çileden çıkarıyor. Film, 14 dakika ayakta alkışlanarak Venedik Film Festivali’nin gündemine gelmiş olabilir. Ancak, eleştirmenler ve izleyiciler onu “cinsiyetçi”, “acımasız” ve “şimdiye kadar yapılmış en iğrenç filmlerden biri” olarak nitelendiriyor.

Filmin kendisi; Monroe’ya yönelik bitmek bilmeyen tacizi, sömürüyü ve bunların travmatize edilmesi nedeniyle öfkeyi ateşledi.

Kaynak: Variety.

Devamını Okuyun

Popüler