Bizimle iletişim kur

Televizyon

Netflix Türkiye Kasım Ayında Çok Eğlenceli – Netflix Türkiye’de Kasım Ayında Neler Var?

Yayınlandı

on

Radio Mood App

NETFLIX TÜRKİYE’DE KASIM AYINDA NELER VAR?

Kemerlerinizi bağlayın ve Netflix’le dolu dolu bir Kasım’a hazırlanın! Heyecan dolu tüm hikayeler ve yıldız isimler bu ay Netflix’te…

Şimdi, İstanbul için Son Çağrı ile Serin ve Mehmet’in New York, aşk ve ikinci şanslar ile renklenen hikayesinin peşine takılmanın, Terzi’nin üçüncü ve final sezonu ile Peyami, Esvet ve Dimitri arasındaki aşk üçgeninde kaybolmanın tam zamanı! Bu ay ayrıca The Crown, Diana’nın halkın gözlerini kamaştırdığı yeni sezon bölümleriyle bu defa monarşiyi bir hesaplaşmayla yüzleştirerek geri dönüyor ve kendine ve işverenlerine savaş açan bir suikastçiyi takip eden The Killer, David Fincher ve Michael Fassbender’ı bir araya getiriyor. Sylvester Stallone’un bir Hollywood efsanesine dönüşme hikayesini ve kariyerini mercek altına alan Sly, başrollerinde Rita Moreno, Jennifer Garner, Ed Helms’e yer veren Şimdi İşler Karıştı ve daha fazlası Kasım’da Netflix’te!

Netflix DizileriYENİ SEZON
Terzi: 3. SezonDram

Uzun bir yolculuktan evine dönen Peyami’nin Esvet’e karşı hisleri giderek yoğunlaşır. Bu oyuna bir son vermeli ve Dimitri’ye tüm gerçekleri anlatmalıdır. Fakat yaşanan talihsiz olaylar Peyami ve Esvet’in planlarını alt üst edecektir.
03/11/2023
 YENİ SEZON
The Crown: 6. Sezon: 1. KısımDramDiana, ömrünün son haftalarında halkın gözlerini kamaştırırken monarşi, bir hesaplaşmayla yüzleşir. Kraliçe II. Elizabeth ise mirası ve soyu üzerine düşünür.

16/11/2023
 YENİ DİZİ
Scott Pilgrim Takes OffAnime

Scott Pilgrim hayallerindeki kız Ramona Flowers’la tanışır. Ancak onunla çıkabilmek için önce şeytani eski sevgililerinin yedisini de alt etmek zorundadır. Bryan Lee O’Malley’nin çizgi romanlarından uyarlandı.

17/11/2023
 YENİ DİZİ
Göremediğimiz Tüm IşıklarDram

2. Dünya Savaşı’nın son günlerinde görme engelli bir Fransız kız ile bir Alman askerinin yolları kesişir. Anthony Doerr’ın Pulitzer Ödüllü çok satan kitabından uyarlandı.02/11/2023YENİ DİZİ
Squid Game: The ChallengeReality

4,56 milyon dolarlık ödülü 456 oyuncu arasından tek bir kişi kazanacak. Orijinal diziden esinlenen ve yeniliklerin de eklendiği oyunlarla dünyada olay yaratan dizi hayat buluyor.

22/11/2023
 YENİ SEZON
Selling Sunset: 7. SezonReality

Emlakçılar zorlu bir pazarda evleri satmak için uğraşırken yaşanan husumetler ve yarım kalan işler o güne kadar yaptıklarını bozabilir. Her şeyi yoluna sokmayı başaracaklar mı?03/11/2023YENİ SEZON
Virgin River: 5. Sezon: 2. KısımDram

Mel, hayatını farklı bir tempoda yaşamaya alışırken Jack işlerini büyütmek için uğraşır. Virgin River’da sırlar açığa çıkmaya başlarken kasaba yeni tehditlerle karşı karşıyadır.

30/11/2023
 YENİ DİZİ
Neredeyse Sıradan Bir AileDram

Şoke edici bir cinayet, görünüşte kusursuz bir ailenin üyelerinin birbirlerini korumak için ne kadar ileriye gidebileceğini kanıtlayınca her birinin hayatı altüst olur.

24/11/2023
 YENİ DİZİ
Cigarette GirlDram

1960’larda Endonezya’nın karanfil sigarası sektöründeki geleneklere meydan okuyan yetenekli bir zanaatkârın aşk ve kendini bulma yolculuğu başlar.

02/11/2023
 YENİ DİZİ
Tam Şu AndaRomantik

Pandemi döneminde geçen bu antoloji dizisi, tutku ve kalp ağrısı dolu 10 eşsiz aşk hikâyesini anlatıyor.

10/11/2023
 YENİ DİZİ
FERRYDram

Brabant’ın en büyük uyuşturucu satıcılarına yapılan polis baskını sonucunda bir boşluk oluşunca para arayışındaki Ferry Bouman’ın eline harika bir fırsat geçer.03/11/2023
 Netflix FilmleriİSTANBUL İÇİN SON ÇAĞRIRomantik Dram

New York, aşk ve ikinci şanslar hakkında bir hikaye… İstanbul’dan New York’a giderken havaalanında tesadüfen karşılaşan Serin ve Mehmet, New York’ta heyecan dolu, baştan çıkarıcı unutulmaz bir geceye sürüklenir. Serin ve Mehmet hayatlarının en güzel anlarını birlikte geçirirken ortada tek bir sorun vardır, ikisinin de evli olmaları. 

24/11/2023THE KILLERGerilim

Bir suikastçı, hedefini kıl payı ıskaladığı önemli bir görevin ardından, kişisel olmadığını iddia ettiği uluslararası bir intikam avıyla işverenlerine ve kendine savaş açar.

10/11/2023
 NYAD
Dram

Yüzücü Diana Nyad, hep hayalini kurduğu şeyi 60 yaşında gerçekleştirmek için açık denizde yaklaşık 160 km yüzerek neredeyse imkânsız olan Küba-Florida etabını tamamlamaya çalışır.

03/11/2023
 ŞİMDİ İŞLER KARIŞTIKomedi

Nadir görülen kozmik bir olay, Noel’e günler kala iki ebeveynin ergenlik çağındaki çocuklarıyla beden değiştirmesine neden olunca aile kaosa sürüklenir.

30/11/2023
 SOYGUN SANATI
Aksiyon

Kaçak yaşamaktan yorulan profesyonel bir hırsız emekli olmaya karar verir. Fakat suç ortağı olan kaçış şoförü ile birlikte tamamlaması gereken son bir iş vardır.01/11/2023BELIEVER 2
Aksiyon

Azimli bir dedektif, Asya’nın en büyük uyuşturucu çetesinin ardındaki gerçeği aramaya devam eder. Üstelik çetenin bir türlü yakalanamayan lideriyle de görülecek bir hesabı vardır.17/11/2023RUSTIN
Dram

Aktivist Bayard Rustin, ırkçılık ve homofobiye rağmen 1963’teki Washington yürüyüşünü düzenleyerek insan hakları mücadelesinin tarihsel seyrini değiştirmeye yardımcı olur.17/11/2023
 BUNLARI KAÇIRMAYIN
 BİR NETFLIX BELGESELİ
SLY
Belgesel

Onun sinema tutkusu “kaya” gibi sert çocukluğundan bir kaçış olarak başladı. Sylvester Stallone bu belgeselde, sıfırdan başlayıp bir Hollywood efsanesine dönüşme hikâyesini anlatıyor.

03/11/2023

BİR NETFLIX FİLMİ
NUOVO OLIMPODram

1970’lerde Roma’da bir sinema salonunda rastlaşan Enea ve Pietro, unutulmaz bir aşka yelken açar. Ancak kader onları ayırır.

01/11/2023

BİR NETFLIX BELGESELİ
ROBBIE WILLIAMS
Belgesel

25 yıllık solo kariyeri boyunca rekor üstüne rekor kıran Robbie, gençliğine dönüp bakıyor ve sahne ışıkları altında geçirdiği ömrüne dair düşüncelerini paylaşıyor.

08/11/2023

BİR NETFLIX BELGESELİ
DÜNYANIN EN ZENGİN KADINI NASIL DOLANDIRILDI?
Belgesel

Dünyanın en zengin kadını ile kızı arasındaki anlaşmazlık nasıl ulusal bir skandala dönüştü? Bu sürükleyici belgesel dizisi hikâyeyi tüm detaylarıyla anlatıyor.

08/11/2023

BİR NETFLIX ÇOCUK & AİLE FİLMİ
LEO
Çocuk & Aile

Adam Sandler, ilkokulun son yılını sınıfın evcil hayvanının gözünden anlatan bu yetişkinliğe geçiş temalı müzikal komedide Leo adlı bir kertenkeleyi seslendiriyor.

21/11/2023
 BİR NETFLIX ÇOCUK & AİLE DİZİSİ
MY LITTLE PONY: BİR İZ BIRAK: 6. SEZON
Çocuk & Aile

Opaline, neredeyse Equestria’nın tüm gücünü ele geçirdi ve zaman tükeniyor! Bakalım Pony’ler ejderhalarla birlik olup sihri ve barışı korumayı başaracak mı?

23/11/2023

Reklam

Televizyon

Disney Plus’ın “Dilek” Filminden Yeni Fragman Yayınlandı – İzleyin

Her şeyi değiştirecek bir dilek.

Disney’den “Dilek” 19 Haziran’da Disney+’ta…

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Her şeyi değiştirecek bir dilek.

Disney’den “Dilek” 19 Haziran’da Disney+’ta…

Reklam
Devamını Okuyun

Televizyon

Kıyma: Orman Kanunları Ne Zaman Yayında? Kıyma: Orman Kanunları Tanıtım İzleyin

Siz bizi kolay lokma mı sandınız? İstanbul’u yaktık, Bodrum’u da yakarız.

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Siz bizi kolay lokma mı sandınız? İstanbul’u yaktık, Bodrum’u da yakarız.

Kıyma: Orman Kanunları, 23 Mayıs Perşembe 19.00’da sadece BluTV’de.

Reklam
Devamını Okuyun

Televizyon

Prens İkinci Sezon İlk Bölümü Ücretsiz izle

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Macarlara karşı kazanılan zaferden sonra Prens, zafer sarhoşluğu yaşarken saraya Kuzeyden bir elçi gelir. İsveç Kralı’nın çağrısıyla Prens, Vikingler Diyarı’na doğru macera dolu bir yolculuğa çıkar. Yolda karşısına çıkan korsanların teklifiyle hiçbir şey beklendiği gibi gitmezken, Bongomya’da da işler karışır.

Reklam
Devamını Okuyun

Televizyon

Prime Video’nun “The Lord Of the Rings: The Rings Of Power” Adlı Dizisinin İkinci Sezon Resmi Tanıtım Fragman Yayınlandı – İzleyin

Yeni sezon, J.R.R. Tolkien’in efsanevi kötü karakteri Sauron’un Orta Dünya’nın ikinci çağını karanlığa sürüklemesini gözler önüne seriyor.

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Yeni sezon, J.R.R. Tolkien’in efsanevi kötü karakteri Sauron’un Orta Dünya’nın ikinci çağını karanlığa sürüklemesini gözler önüne seriyor…

Amazon’un bu sabah New York City’de gerçekleştirdiği ön tanıtımına katılanlar, Prime Video’nun popüler dizisi Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri’nin (The Lord of the Rings: The Rings of Power) yaklaşan ikinci sezonuna ait ilk görsellerinin ve tanıtım fragmanının duyurulmasıyla Orta Dünya’ya geri döndüler. Serinin ilk sezonu benzeri görülmemiş bir küresel başarı elde ederek Prime Video’nun en iyi Original serilerden biri oldu; dünya çapında 100 milyondan fazla kişi tarafından izlenen Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri, lansman döneminde dünya çapında bugüne kadar ki diğer tüm içeriklere kıyasla daha fazla Prime üyeliği sağladı.

Prime Video ayrıca ikinci sezonun dünya çapında 29 Ağustos 2024 Perşembe günü 240’tan fazla ülke ve bölgede birden fazla dilde yayınlanacağını duyurdu.

Reklam

Orta Dünya sakinlerini kandırmasına yardımcı olacak yeni bir formda karşımıza çıkan, dünyanın en büyük edebi kötü kahramanlarından biri olan Sauron rolünde Charlie Vickers’ın geri dönüşünü de gördüğümüz ikinci sezonun çarpıcı yeni görselleri de bugün paylaşıldı.

İlk tanıtım fragmanı izleyicileri J.R.R. Tolkien’in ikinci çağına doğru aksiyon dolu bir yolculuğa çıkarıyor ve tüm gücü eline almak için intikam peşindeki arayışına devam eden Sauron’un artan şeytani varlığını gösteriyor. Serinin bilinen sinematik ihtişamını sergileyen ve Galadriel, Elrond, Prens Durin IV, Arondir ve Celebrimbor gibi hayranların en sevdiği karakterlerin geri dönüşünü müjdeleyen görsel de aynı zamanda merakla beklenen daha fazla yüzüğün oluşumunu da ortaya koyuyor.

Güç Yüzükleri’nin (The Rings of Power) ikinci sezonunda Sauron geri dönüyor. Galadriel tarafından dışlanan, ordusu ya da müttefiki olmayan Karanlık Lord’un, gücünü yeniden inşa etmesine ve Orta Dünya sakinlerini kötü niyetli amaçlarına alet etmesine olanak sağlayacak olan Güç Yüzükleri’nin yaratılışını gözlemlemek için artık kendi kurnazlığına güvenmesi gerekiyor. Birinci sezonun destansı hikayesi ve tutkusunu temel alan yeni sezon, en sevilen ve savunmasız karakterleri bile yükselişe geçen bir karanlık dalgasına sürüklüyor ve her birini giderek felaketin eşiğine gelen bir dünyada kendi yerlerini bulmaya zorluyor. Elfler ve cüceler, orklar ve insanlar, büyücüler ve Harfoot’lar…Dostluklar sınanmaya ve krallıklar zedelenmeye başladıkça, iyiliğin güçleri kendileri için en önemli olan şeye, yani birbirlerine tutunmak için her zamankinden daha cesurca mücadele etmeye hazırlar.

Reklam
Devamını Okuyun
Reklam

En Çok Okunanlar