Bizimle iletişim kur

Oyun

Orlando Bloom Var ve Yine Yay Kullanıyor ‘King of Avalon’ Oyun Fragmanı İzle

Yayınlandı

Tarih

Behzat C Banner

Tüm Legolas ve Will Turner hayranları, işte bu sizin için. Orlando Bloom’un tam parlayan zırh modunda düşmanlarını istila ve dumanı üstünde tüter bir şekilde yendiği Arthur efsanesinden esinlenilen, ve oynaması ücretsiz bir mobil strateji oyunu olan King of Avalon’un özel yeni fragmanını size sunuyoruz. Savaş alanı yanıyor.

Oyunun en yeni versiyonu olan Frost & Flame: King of Avalon’da oyuncular, ordularını tahta geçmeleri için yönetirken ve bu çabalarında kendilerine yardımcı olacak ejderhalar üretirken bir dizi yeni özelliği deneyimleyebilirler. Bugünden itibaren, yeni oyuncular Bloom filmlerinin hayranları veya belki de duvarlarında yüzünün birkaç posteri olan herkese çok tanıdık gelecek olan oynanabilir karakter Orlando Nightshard’ın kilidini açabilirler.

King Of Avalon’un Hikayesi

Orlando Bloom, King of Avalon’a katıldı! Onu çağır ve birlikte efsaneni oluştur!

Kral Arthur öldü; Camlann Savaşı’nda hain yeğeni Mordred tarafından öldürüldü. Cesedi kılıcı Excalibur ile birlikte kutsal Avalon adasına götürüldü. Arthur’un kuralının birliği gitti. Artık her şehir kendisi için savaşıyor. Ancak Excalibur kaldırıldığında bir kez daha gerçek bir kral olabilir.

Sen türbülansın ortasında kalmış bir Şehir Lordusun. Excalibur’u elde edebilirsen Kral olabilirsin. Ama önce hayatta kalmalı ve güçlenmelisin. Şehrinizi ve ordunuzu kurun, beceriler öğrenin, ejderhanızı yükseltin ve size yardımcı olacak teknolojileri araştırın. Başarı şansınızı artırmak için diğer Şehir Lordları ile bir İttifak kurun. Korku dolu karanlık bir dünya olabilir, ancak daha önce hiç olmadığı kadar büyük ve ihtişamlı bir fırsat var.

Reklam

King Of Avalon Hakkında

King of Avalon, Devasa Çok Oyunculu Çevrimiçi Strateji Oyunudur.
Excalibur’u kaldırmak ve Kral olmak için ejderhanı yükselt ve ordunu kur. Yol boyunca dost ve düşman edinirken gücü ve zaferi tadın. Dünyanın dört bir yanındaki oyuncularla sohbet edin, yardım edin, ticaret yapın ve savaş açın. Kral Arthur’un ölümü boş bir taht bıraktı. Ortaçağ’a girmeye hazır olun; krallığı fethetmek için savaş başladı!

Devamını Okuyun
Reklam

Oyun

PUBG Mobile Dünya Şampiyonası 2023 Büyük Finalleri Nerede Yapılacak?

PUBG MOBILE, dünyanın en büyük mobil espor organizasyonlarından PUBG MOBILE Dünya Şampiyonası’nın (PMGC) 2023 yılında Türkiye’de düzenleneceğini duyurdu.

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Behzat C Banner

Türkiye’de espor sektörünün gelişimine her zaman olduğu gibi destek veren PUBG MOBILE, çıtayı bir basamak daha yukarı taşıyor. Cumhuriyet’in 100. yılının kutlanacağı 2023 yılında Türkiye, dev bir espor organizasyonuna ev sahipliği yapacak.

Yapılan açıklamaya göre PUBG MOBILE esporunun zirvesi olarak kabul edilen ve en büyük espor organizasyonlarından biri olan PUBG MOBILE Dünya Şampiyonası’nın 2023 finalleri Türkiye’de düzenlenecek. Dünyanın en büyük espor takımlarının kıyasıya mücadele ettiği ve 2022 yılında 4 milyon dolar ödül havuzu bulunan turnuva, Türkiye esporu için önemli bir dönüm noktası olacak.

2023 Yılı PUBG MOBILE Espor Takvimi 

2023 yılı için PUBG MOBILE Pro League’in (PMPL) genişletilmesi, PMPL Elemelerine giden özel amatör eko-sistemi ve daha fazla PUBG MOBILE Regional Clash (PMRC) turnuvasının eklenmesini içeren yeni duyurulara da yer verildi. 

PMPL’de yarı profesyonel ve amatör takımlar için 2024’te turnuvaya giriş için PMPL Elemeleri yer alacak. Takımlar, PUBG MOBILE Ulusal Şampiyonası, PUBG MOBILE Club Open veya 3. parti turnuvalarda yarışarak PMPL Elemelerine giriş hakkı kazanacak. PUBG MOBILE, yarı profesyonel ve amatör takımlar için profesyonelliğe giden yolda oyunculara her zamankinden daha fazla fırsat sunmaya hazırlanıyor. 

Bölgeler arası rekabeti daha heyecanlı hale getirmek için ve 2022 düzenlenen ilk PUBG MOBILE Regional Clash’in başarısından sonra, PUBG MOBILE Esports 2023’te daha fazla turnuvaya imza atacak. PUBG MOBILE Regional Clash, taraftarların favori bölgesel takımlarının PUBG MOBILE Esports’un küresel turnuvaları dışında karşı karşıya gelmelerine olanak sağlıyor. 

2023’ün En büyük Espor turnuvası Türkiye’ye geliyor

2023 yılı aynı zamanda bir kez daha iki küresel turnuvaya sahne olacak. Kasım ayından itibaren başlayacak olan PUBG MOBILE Dünya Şampiyonası, ilk kez Türkiye’nin ev sahipliğinde gerçekleşecek. Temmuz ayında ise Riyad’da düzenlenecek PUBG MOBILE World Invitational turnuvası gerçekleşecek. 

Reklam

PUBG MOBILE Esports ayrıca oyuncu deneyimini geliştirmek için iki format değişikliği yapacak. Oyunları daha heyecanlı ve rekabetçi hale getirmek için tüm turnuvalarda 10 puanlık bir sisteme geçilecek. 

2022 yılında 5 bölgede 13 PMPL turnuvası, PUBG MOBILE Esports turnuvalarına katılan 2000’den fazla profesyonel oyuncu, 343 profesyonel takım ve 2022 PUBG MOBILE Club Open için rekor niteliğindeki 600.000 takım kaydı ile PUBG MOBILE Esports için inanılmaz başarılarla dolu bir yıl oldu. Bu yıl ayrıca PUBG MOBILE Dünya Şampiyonası ve PUBG MOBILE World Invitational için çevrimdışı etkinliklerin geri dönüşüne tanıklık edildi ve hayranlara dünya standartlarında eğlenceli organizasyonlar sunuldu. Ayrıca, hayranlarının sevgisi, desteği ve oyuncuların adanmışlığı sayesinde PUBG MOBILE Esports, kısa süre önce 2022 Espor Ödülleri’nde Yılın Espor Mobil Oyunu ödülünü kazandı. 

PUBG MOBILE ücretsiz olarak App Store ve Google Play Store’dan indirilebilir.

PUBG MOBILE ile ilgili daha fazla bilgi için InstagramYoutubeTikTokFacebookTwitch ve Twitter hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz. 

Reklam
Devamını Okuyun

Oyun

God Of War Dizisi Geliyor? Hangi Platformda

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Behzat C Banner

Dokuz Diyar’a geri dönmeye hazır olun. Efsane oyun God of War, dizi uyarlamasıyla Prime Video’ya geliyor. 💥 Haberler için takipte kalın. 🙌

Devamını Okuyun

Oyun

Nintendo, Call Of Duty İle 10 yıllık Microsoft Anlaşması İmzaladı

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Behzat C Banner

Microsoft, oyunun yayıncısını satın alma planının ardından Call of Duty’i Nintendo konsollarına getirmek için 10 yıllık bir anlaşma imzaladı…

Microsoft, Overwatch ve Warcraft’ı da yapan Activision Blizzard’ı 68,7 milyar dolara satın almak istiyor.

Anlaşma, Microsoft’un Call of Duty’nin Sony’nin PlayStation 5’i gibi rakip konsollarda görünmesini engellemesini sağlayacak.

Birleşik Krallık gözlemcisi Rekabet ve Piyasalar Otoritesi (CMA), bunun oyun sektöründeki rekabeti azaltabileceğini söylüyor.

Microsoft durumun böyle olmadığını söylüyor ve şimdi bu unvanı sınırlı bir süre için rakiplerine sunuyor.

Reklam

Anlaşmayı duyururken, Microsoft başkanı Brad Smith aynı teklifin “oturup konuşmaya” istekli olması durumunda Sony için de masada olduğunu söyledi.

Kaynak: BBC.

Devamını Okuyun

Popüler