Bizimle iletişim kur
Yazarlık Başvurusu

Sinema

Orphan: First Kill Geliyor Fragmanı İzle

Yayınlandı

Tarih

Ayrıksı Kitap

‘Orphan: First Kill‘ Fragmanı Isabelle Fuhrman’ın Murderous Horror’ına Ürpertici Bir Yeniden bakış Sunuyor

‘Orphan’ın öncesini anlatan yeni film, Isabelle Fuhrman’ın ürkütücü katilinin tüyler ürpertici bir tekrarı olacağı kesin.

Orphan: First Kill’in ilk fragmanı nihayet yayınlandı ve Isabelle Fuhrman’ın cani genç kadın Leena Klammer rolünü yeniden canlandırarak geri dönüşüne şahit oluyoruz.

İlk olarak Şubat 2020’de duyurulan Orphan: First Kill, Fuhrman’ın yaslı bir aile tarafından evlat edinilen, tamamen büyümüş ve acı çeken Leena adında kana susamış bir kadın olan Esther’i takip eden 2009 korku filmi Orphan’ın ön hikaye filmidir.

Leena’nın Estonya psikiyatri tesisinden kaçtığını ve Amerika’ya seyahat ettiğini ve burada Esther adını alarak Tricia Albright (Julia Stiles) ve Allen Albright’ın (Rossif Sutherland) kayıp çocuğunu taklit ettiğini görüyoruz. Tricia, Esther’in aslında çiftin kızı olmadığına inanmaya başlayınca, o ve cani “çocuk”, ailesini ne pahasına olursa olsun savunmaya kararlı olan müstakbel annesiyle karşı karşıya gelir.

Reklam

Orphan: First Kill’in yönetmenliğini William Brent Bell (The Devil Inside, The Boy), üstlenirken senaryosu David Coggeshall’a ait (The Haunting in Connecticut 2: Ghosts of Georgia). Filmin Senaryosu, David Leslie Johnson-McGoldrick ve Alex Mace’in bir hikayesine dayanıyor, Johnson-McGoldrick orijinal filmin de senaryosunu yazdı ve Aex Mace 2009 yapımı filmin hikayesini oluşturmuştu. Orphan: First Kill’de Fuhrman, Stilies ve Sutherland’e ek olarak Matthew Finlan, Hiro Kanagawa ve Morgan Giraudet de yer alıyor.

Devamını Okuyun
Reklam
Yorum gezintisi

Yorum yazabilmek için giriş yapın Giriş

Yorum Yaz

Sinema

Grease’in Yıldızından Acı Haber

Yayınlandı

Tarih

Yazar

grease film
Ayrıksı Kitap

1978 yapımı efsane film başrollerinde John Travolta, Olivia Newton-John, Dody Goodman, Didi Conn, Jamie Donnelly ve Stockard Channing ile sinema tarihine damga vurmuştu.

Başol oyuncusu Olivia Newton-John’dan acı haber geldi. Facebook hesabından yapılan duyuruda sanatçının 73 yaşında hayatını kaybettiği açıklandı.

Olivia Newton-John Kimdir?

Oyuncu/şarkıcı Olivia Newton-John, 26 Eylül 1948’de Cambridge, Cambridgeshire, İngiltere’de doğdu. Beş yaşına kadar orada yaşadı ve babasına Melbourne’deki bir kolejde dekan olarak iş teklif edildiğinde ailesi Avustralya’ya taşındı. Gençken, bir şan yetenek yarışmasını kazandıktan sonra annesiyle birlikte İngiltere’de yaşamaya başladı. Birçok hit single’ı vardı ve Cliff Richard ile birlikte TV dizilerinde ve ayrıca Toomorrow (1970) filminde yer aldı. Bir süre, Richard’ı destekleyen The Shadows üyesi Bruce Welch ile nişanlandı.

Olivia bir arkadaşının tavsiyesini aldı ve 70’lerin ortalarında İngiltere’den ayrıldı ve şarkı söyleme kariyerine yardımcı olmak için Amerika’ya yerleşti.1978 yılındaki Grease filmindeki başrol performansı onu sinema tarihine ve akıllara kazıdı.

Reklam

İlk gelen bilgilere göre

Resmi Facebook sayfası, Grease’in yıldızı ve bir çok kez platin plak sahibi olmuş olan şarkıcı Olivia Newton-John’un 73 yaşında öldüğünü duyurdu.
Kısa açıklamada, eşi John Easterling Pazartesi sabahı California’daki çiftliğinde vefat ettiğini açıkladı.
Açıklamada, “Olivia, 30 yılı aşkın bir süredir göğüs kanseriyle olan yolculuğunu paylaşarak zaferlerin ve umudun bir simgesi olmuştur” denildi.
Herkesin bu çok zor zamanda ailenin mahremiyetine saygı duymasını rica ediyoruz” dedi.

Reklam
Devamını Okuyun

Sinema

Lady Gaga Joker 2 Filminin Vizyon Tarihini Video ile Paylaştı

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Lady Gaga Joker 2
Ayrıksı Kitap

Lady Gaga Joker 2 Filminin Vizyon Tarihini Video ile Paylaştı

2024’de izleyeceğimiz filmin kısa videosunda Joaquin Phoenix ve Lady Gaga sırasıyla gölge oyunu (karton) karakterleri gibi yer alırken isimleri, filmin ismi ve vizyon tarihi sırasıyla ekrana geliyor.

Filmde Joaquin Phoenix Arthur Fleck yani Joker’e Lady Gaga’da Harley Quinn’e hayat verecek.

İşte Joker 2 yani Joker: Folie à Deux’dan kısa tanıtım videosu

Reklam

Devamını Okuyun

Sinema

James Franco Küba Lideri Fidel Castro’yu Oynayacak

Yayınlandı

Tarih

Yazar

James Franco Fidel Castro
Ayrıksı Kitap

Küba liderinin kızının hayatının anlatıldığı “Alina Of Cuba” filminin kadrosuna James Franco’nun da dahil edildiği doğrulandı…

Adından da anlaşılacağı gibi, Castro’nun sürgündeki kızı Alina Fernandez’in gerçek hayat hikayesini anlatan biyografik filmin senaryosunu Jose Rivera ( The Motorcycle Diaries ) ve Nilo Cruz kaleme alıyor. Revuelta, kızına ilk olarak Castro’nun babası olduğunu 10 yaşındayken söyledi. Fernandez, sonunda ülkeyi terk etmeden ve 1993’te İspanya’ya kaçmadan önce Küba’daki saltanatının sesli bir eleştirmeni olmaya devam edecekti.

Bu ay çekimlerine başlanacak filmin başrollerinde Alanna de la Rosa, Maria Cecilia Botero, Harding Junior, Sian Chiong ve Rafael Ernesto Hernández de yer alıyor. John Martinez O’Felan ve Joe Lamy, Mankind Entertainment için yapımcılık yapıyor; Celine Rattray ve Trudie Styler, Maven Screen Media için üretiyor; Allen Gilmer ve Rikki Rushing ise Redbud Studios için yapımcılık yapıyor. Javier Gonzalez, Juan Pablo Solano, Simon Beltran, Luis Mandoki ve Thaddeus D. Matula projede yönetici yapımcı olarak görev yapıyor.

Kaynak: EW.

Reklam

Devamını Okuyun

Popüler