Bizimle iletişim kur

Televizyon

Pınar Sabancı ile ‘Yaşadım Demek İçin Ne Yapmalı?’nın Konuğu Oğuzhan Uğur | İzle

Yayınlandı

on

Radio Mood App

Pınar Sabancı ile ‘Yaşadım Demek İçin Ne Yapmalı?’ Zorlu PSM YouTube Kanalında!

Pınar Sabancı’nın İkinci konuğu Oğuzhan Uğur!

Zorlu PSM ve Tuhaf iş birliğiyle ‘Pınar Sabancı ile Yaşadım Demek İçin Ne Yapmalı?, her hafta Perşembe günleri Zorlu PSM YouTube kanalında yayınlanmaya devam ediyor. Psikolog Pınar Sabancı, ikinci bölüm konuğu müzisyen, yönetmen, senarist, karikatürist, sunucu ve YouTube’taki BaBaLa isimli kanalıyla sosyal medya fenomeni haline gelen Oğuzhan Uğur ile ‘Potansiyelimizi Nasıl Gerçekleştiririz?’ sorusuna Zorlu PSM Turkcell Platinum Sahnesi’nde ve Zorlu PSM YouTube kanalında cevaplar arıyor. 

Muazzez İlmiye Çığ ile Büşra Sanay’ın ‘Yaşadım Demek İçin Ne Yapmalı?’ kitabından uyarlanan Psikolog Pınar Sabancı’nın moderatörlüğünde Türkiye’nin sevilen isimlerinin hayat deneyimlerini sahneye taşıdığı ‘Pınar Sabancı ile Yaşadım Demek İçin Ne Yapmalı?’ her hafta Perşembe günleri Zorlu PSM YouTube kanalında yayınlanmaya devam ediyor.

“Potansiyelimizi Nasıl Gerçekleştiririz?’’ Pınar Sabancı’nın sevilen programının Zorlu PSM YouTube kanalındaki ikinci bölüm konuğu YouTube’taki BaBaLa isimli kanalıyla sosyal medya fenomeni haline gelen Oğuzhan Uğur oldu. 

Reklam

“Derdimin İnsanlar Arasında ‘Ara bulucuk’ Olduğunu Anladım”

Oğuzhan Uğur, “Hepimizin bir potansiyeli var, sen hangi potansiyelle doğduğunu düşünüyorsun?” sorusunu soran Pınar Sabancı’ya, “Bu konuda bazen çevreden gelen tepkiler kendi potansiyelinizi görmemenizi sağlayabiliyor. Mesela beş yaşındayken Kültür Bakanlığı çizimlerim için bana sergi açmıştı, 14 yaşında L-Manyak’ta karikatür çizmeye başladım hatta en genç çizeriydim. Çok genç, güvenilir olmayan bir yaşta bana sayfa vermişlerdi ve bu gelişmeler yüzünden genel kanı benim ressam, karikatürist olup hayat amacımın çizim yapacağı yönündeydi. Dolayısıyla insanların yüklediği bu beklentiyle o tarafa doğru kaymanız kaçınılmaz oluyor. Sonra müzikal, tiyatro oyunu yazmam yazar olacağımı düşündürttü insanlara. Sonrasında şarkılar, çizimler, programlar derken yaşam derdimin insanlar arasında ‘arabulucuk’ olduğunu anladım. Genelde arkadaşlarımın arasında da böyle biriydim, onların arasını bulmak konusunda da meşhurum. Yani bu birilerinin arasını romantik olarak yapmak değil ciddi anlamda kavgalı insanları barıştırmaktan bahsediyorum. Bu sebeple finalde anladım ki bu yetenekler sizin hedef olarak seçtiniz yöne gitmeniz için çok kullanışlı araçlar. O yetenekler beni bir yere getirmedi aslında hedefime giderken o yetenekleri kullandım.” yanıtını verdi.

“Arkama Dönüp Neler Yaptığıma Bakmak İsterim”

Oğuzhan Uğur, “Yaşadım demek için sence ne yapmalı?” sorusunu soran Pınar Sabancı’ya, “Enteresan bir soru. Çok da havalı bir soru. İnsanlar genelde düne bakmakla ilgili sıkıntı yaşarlar, arkana bakma, önüne bak gibi söylemler vardır hep. Birçok felsefeci, devlet insanı, düşünür de ‘düşmek mühim değil ayağa kalkmak önemli olan’ gibi şeyler söyler. Ama ben ‘yaşadım demek için’ düne bakmayı tercih edenlerdenim. Çünkü bugün aldığımız araba, ev gibi dünyevi şeyler benim yaşamıma dahil değil. Ben arkama dönüp neler yaptığıma bakmak isterim. Yaptıklarımla da övünmem, bunlar insanların hayatlarına ne kadar faydalı olmuş buna bakmak isterim. Çünkü ben bugün birçok insanın bu hayatta bıraktığı şeyler sayesinde buraya geldim. Ben acaba geçmişe, düne ne bıraktım, kimlerin yolunu belirledim, kimleri yoldan çıkardım ‘yaşadım demek için’ bunlara bakmak isterim.” açıklamasında bulundu.

Her hafta birbirinden değerli konukların Zorlu PSM YouTube kanalında Pınar Sabancı’nın sorularını yanıtladığı ‘Yaşadım Demek İçin Ne Yapmalı?’ programının tamamını yukarıdaki videodan izleyebilirsiniz

Reklam

‘Pınar Sabancı ile Yaşadım Demek İçin Ne Yapmalı? 16 Mart’ta Zorlu PSM Turkcell Platinum Sahnesi’nde yeni konuklarıyla izleyicilerine kapılarını açıyor!

Kapı Açılış: 20.00 

‘Yaşadım Demek İçin Ne Yapmalı?’: 20.30

Bilet Fiyatları:

1. Kategori: 680,00₺ 

Reklam

2. Kategori: 625,00₺

3. Kategori: 570,00₺

Televizyon

Kıyma: Orman Kanunları Ne Zaman Yayında? Kıyma: Orman Kanunları Tanıtım İzleyin

Siz bizi kolay lokma mı sandınız? İstanbul’u yaktık, Bodrum’u da yakarız.

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Siz bizi kolay lokma mı sandınız? İstanbul’u yaktık, Bodrum’u da yakarız.

Kıyma: Orman Kanunları, 23 Mayıs Perşembe 19.00’da sadece BluTV’de.

Reklam
Devamını Okuyun

Televizyon

Prens İkinci Sezon İlk Bölümü Ücretsiz izle

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Macarlara karşı kazanılan zaferden sonra Prens, zafer sarhoşluğu yaşarken saraya Kuzeyden bir elçi gelir. İsveç Kralı’nın çağrısıyla Prens, Vikingler Diyarı’na doğru macera dolu bir yolculuğa çıkar. Yolda karşısına çıkan korsanların teklifiyle hiçbir şey beklendiği gibi gitmezken, Bongomya’da da işler karışır.

Reklam
Devamını Okuyun

Televizyon

Prime Video’nun “The Lord Of the Rings: The Rings Of Power” Adlı Dizisinin İkinci Sezon Resmi Tanıtım Fragman Yayınlandı – İzleyin

Yeni sezon, J.R.R. Tolkien’in efsanevi kötü karakteri Sauron’un Orta Dünya’nın ikinci çağını karanlığa sürüklemesini gözler önüne seriyor.

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Yeni sezon, J.R.R. Tolkien’in efsanevi kötü karakteri Sauron’un Orta Dünya’nın ikinci çağını karanlığa sürüklemesini gözler önüne seriyor…

Amazon’un bu sabah New York City’de gerçekleştirdiği ön tanıtımına katılanlar, Prime Video’nun popüler dizisi Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri’nin (The Lord of the Rings: The Rings of Power) yaklaşan ikinci sezonuna ait ilk görsellerinin ve tanıtım fragmanının duyurulmasıyla Orta Dünya’ya geri döndüler. Serinin ilk sezonu benzeri görülmemiş bir küresel başarı elde ederek Prime Video’nun en iyi Original serilerden biri oldu; dünya çapında 100 milyondan fazla kişi tarafından izlenen Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri, lansman döneminde dünya çapında bugüne kadar ki diğer tüm içeriklere kıyasla daha fazla Prime üyeliği sağladı.

Prime Video ayrıca ikinci sezonun dünya çapında 29 Ağustos 2024 Perşembe günü 240’tan fazla ülke ve bölgede birden fazla dilde yayınlanacağını duyurdu.

Reklam

Orta Dünya sakinlerini kandırmasına yardımcı olacak yeni bir formda karşımıza çıkan, dünyanın en büyük edebi kötü kahramanlarından biri olan Sauron rolünde Charlie Vickers’ın geri dönüşünü de gördüğümüz ikinci sezonun çarpıcı yeni görselleri de bugün paylaşıldı.

İlk tanıtım fragmanı izleyicileri J.R.R. Tolkien’in ikinci çağına doğru aksiyon dolu bir yolculuğa çıkarıyor ve tüm gücü eline almak için intikam peşindeki arayışına devam eden Sauron’un artan şeytani varlığını gösteriyor. Serinin bilinen sinematik ihtişamını sergileyen ve Galadriel, Elrond, Prens Durin IV, Arondir ve Celebrimbor gibi hayranların en sevdiği karakterlerin geri dönüşünü müjdeleyen görsel de aynı zamanda merakla beklenen daha fazla yüzüğün oluşumunu da ortaya koyuyor.

Güç Yüzükleri’nin (The Rings of Power) ikinci sezonunda Sauron geri dönüyor. Galadriel tarafından dışlanan, ordusu ya da müttefiki olmayan Karanlık Lord’un, gücünü yeniden inşa etmesine ve Orta Dünya sakinlerini kötü niyetli amaçlarına alet etmesine olanak sağlayacak olan Güç Yüzükleri’nin yaratılışını gözlemlemek için artık kendi kurnazlığına güvenmesi gerekiyor. Birinci sezonun destansı hikayesi ve tutkusunu temel alan yeni sezon, en sevilen ve savunmasız karakterleri bile yükselişe geçen bir karanlık dalgasına sürüklüyor ve her birini giderek felaketin eşiğine gelen bir dünyada kendi yerlerini bulmaya zorluyor. Elfler ve cüceler, orklar ve insanlar, büyücüler ve Harfoot’lar…Dostluklar sınanmaya ve krallıklar zedelenmeye başladıkça, iyiliğin güçleri kendileri için en önemli olan şeye, yani birbirlerine tutunmak için her zamankinden daha cesurca mücadele etmeye hazırlar.

Reklam
Devamını Okuyun

Televizyon

“House Of The Dragon” 2. Sezon Resmi Fragmanı Yayınlandı – Türkçe Alt Yazılı Fragman İzleyin

Bayraklarınızı yükseltin. Resmi fragman burada. 16 Haziran Max’te.

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Bayraklarınızı yükseltin. Resmi fragman burada. 16 Haziran Max’te.

Devamını Okuyun
Reklam

En Çok Okunanlar