Bizimle iletişim kur

Oyun

PUBG MOBILE’ın 3.1 Güncellemesiyle Nimbus Adası’nın masalsı büyüsünü keşfedin

Yayınlandı

on

Radio Mood App

PUBG MOBILE, altıncı yıl dönümünü kutluyor

PUBG MOBILE’ın 3.1 Güncellemesiyle Nimbus Adası’nın masalsı büyüsünü keşfedin

PUBG MOBILE, 3.1 Güncellemesi ile yeni gizli hazinelerini açıkladı. 12 Mayıs’a kadar oyuncular, Gökyüzü Şöleni adlı yeni temalı modu deneyimleyebilir ve Nimbus Adası’nda çarpıcı savaşlara katılabilirler. Bu adalar, oyunculara yoğun çatışmalar ve stratejik oyun için benzersiz fırsatlar sunan bir çift bölge olarak öne çıkıyor. 

Dünyanın en popüler mobil oyunlarından PUBG MOBILE, altıncı yıl dönümünde oyuncularını 3.1 Güncellemesi ile Nimbus Adası’nı keşfe davet ediyor. Oyunculara farklı deneyimler sunan Nimbus Adası’ndan Gündüz Adası, aydınlık ve yoğun çatışmalara uygunken, Gece Adası ise daha karanlık ve gizemli bir atmosfer sağlıyor.

Reklam

Aynı zamanda Metro Royale Bölüm 19 da güncellemeler ve düzeltmeler alırken, oyunun World of Wonder modu ise oyunculara PUBG MOBILE içinde hayallerindeki evlerini tasarlamalarına izin veren yeni geliştirmelerle dolup taşıyor.

Nimbus Adası’nda mücadele başlıyor

Oyuncular Erangel, Livik ve Miramar haritalarında mücadeleye atladıklarında uçuş yolu boyunca gökyüzünde, onları seçtikleri Nimbus Adası’na taşıyacak iki portalla karşılaşacaklar. Nimbus Adası’na varıldığında ise bir geri sayım başlayacak; adalarda elenen oyuncular doğrudan ana maça paraşütle geri dönecek. Geri sayım bittiğinde ise adalar kaybolacak ve maçın geri kalanında kullanılamaz hale gelecek.

Nimbus Adası’nda bol miktarda malzeme bulunuyor, bu da PUBG MOBILE oyuncularının yoğun savaşlara hazırlanmalarına veya stratejik bir geri çekilme için portalları kullanmalarına imkan sağlıyor.

Uçan Halı ile seyahat etmek mümkün

Reklam

Oyuncular Nimbus Adası’nda lamba cini de çağırılabilecek. Bu, oyunculara ödüller ve Canlanma Kartı kazandırırken ayrıca eğlenceli bir Uçan Halı deneyimi de sunacak. Uçan Halı, kara ve hava arasında geçiş yapmanıza olanak tanıyan Kara/Hava Uçuş Anahtarı özelliği ile dikkat çekiyor.

Halı; karada pürüzsüz bir şekilde kayarken arkadaki oyuncunun da savaşa katılmasına imkan veriyor, havada ise oyunculara heyecan verici manevra yetenekleri sunarken ateş edilmesine olanak vermiyor. Oyuncular, belirli bir mesafeye ulaştıklarında Uçan Halı’yı geri çağırabilir veya istediklerinde serbest bırakabilirler, bu da onlara yeni taktiksel fırsatlar sunar. Boş bir Uçan Halı’nın yakınında emojiler kullanarak dans edebilir ve PUBG MOBILE oyuncuları için daha fazla etkileşim keşfedebilirsiniz.

Yeni Uçan Hazine Gemisi oyuna ekleniyor

Nimbus Adası ayrıca farklı konumlara belirli bir rota üzerinde yolculuk edebilen Uçan Hazine Gemisi’ni tanıtıyor. Önceden belirlenmiş bir yol üzerinde çalışan bu gemi, yol boyunca her durak noktasında oyuncuların gemiye binmesine izin veriyor ve bu duraklarda onlara düzenli olarak birçok ödül dağıtıyor, oyuncuları değerli ganimetlerle cezbediyor.

3.1 Güncellemesi, temalı oyun modunda bir dizi yeni silah ve taktik eşya da sunuyor. Bunların arasında bir lamba cini çağırarak geçici bir dans alanı yaratan Neşeli El Bombası dikkat çekiyor. Ayrıca, takım arkadaşlarını kurtarmak ve hızlı ulaşım sağlamak isteyenler için iki portal yaratan Portal Asası gibi yeni özellikler de bulunuyor. Bunların dışında her oyuncu, maç sırasında yaygın veya nadir sandıkları bulma olasılığına sahip bir Hazine Haritası ile donatılacak.

Reklam

Oyuncular bununla birlikte oyun sırasında gizemli Kasa Anahtarını da keşfedebilecekler. Bu anahtar, Hazine Kasası’na erişim sağlayarak nadir malzemelere ulaşmalarına imkan sağlayacak.

Miramar’da kum fırtınaları esecek

Miramar, 3.1 Güncellemesi ile önemli bir güncelleme alıyor. Bu gelişme; yeni alanlar, benzin istasyonu güncellemeleri ve yeni zip hatları gibi yenilikleri içeriyor. Potansiyel kum fırtınaları da alana oyuna eklenenler arasında. Kamyon Durağı ve Partona alanları artık Miramar haritasına entegre edilmiş durumda ve harita boyunca bulunan benzin istasyonları, oyuncuların jeton kullanarak yakıt yenilemelerine olanak tanıyor. Ayrıca, her maçta oyuncuların beş belirli türde eşya satın alabilecekleri yeni bir Ticaret Mağazası da mevcut. Bunun yanı sıra, oyuncuların satın alabileceği çeşitli eşyalar da bulunuyor.

P90 silahı, hava indirme sandıklarında bulunan ilk SMG olma özelliğine geri dönüyor. Sadece hava indirme sandıklarında ortaya çıkacak P90’ın bu güncellenmiş versiyonunda yüksek atış hızı ve minimum geri tepme ile olağanüstü performans sunan 5.7 mm cephane kullanılacak. Ayrıca, 3.1 Güncellemesi’nde Cycle 6 Sezon 17 de geliyor. Bu güncelleme, oyunculara özel ödüllerle yükseltilmiş bir deneyim vadeden heyecan verici güncellemeler ve iyileştirmelerle birlikte yeni efsanevi öğelerin de tanıtımını içeriyor.

3.1 Güncellemesi ile yeni “Ev” sistemi oyuna ekleniyor

Reklam

3.1 Güncellemesi yaratıcı mod World of Wonder’a yeni eklemeler getiriyor. Bu güncelleme, birinci yıldönümünü kutlarken korsan gemileri, topçular, teleskoplar ve daha fazlası gibi yeni Masal öğelerini içeriyor. Yeni yağmurlu ve karlı hava koşulları da getirilirken, ayrıca yeni bir Ev sistemi de bulunuyor.

World of Wonder’ın sınırlı erişimine karşılık, Ev her oyuncuya açık. Bu, oyunculara hayallerindeki evlerini inşa etme fırsatı sunarak onların yaratıcılıklarını kullanmalarını ve topluluğa katılmalarını teşvik etmeyi amaçlıyor.

World of Wonder sayfasında bulunan Ev sekmesinde oyuncular Evlerini; sandalye, koltuk, yatak, lamba, iki kişilik salıncak, hoparlör, gitar, piyano veya keman gibi çeşitli etkileşimli eşyalarla dekore edebilecek. Ayrıca her evin kendi kahyası da bulunuyor. Buna ek oyuncuların arkadaşlarının evlerine göz atma, ziyaret etme ve dört kişiye kadar evleri düzenleme yeteneği de bulunuyor. Bu sayede oyuncular öne çıkan evleri keşfedilebilecek ve ev sıralamalarını da kontrol edebilecekler.

Ayrıca Eğlence Parkı’na eklenen Ev Dükkanı sayesinde oyuncular; ev eşyaları satın alabilir, özel Ev jetonu kullanarak Şans Çarkı’na katılabilir ve evleri için özel mobilya ve eşyalar kazanabilirler. Oyuncuların muhteşem ödüller kazanması için ev görevlerini tamamlaması gerekiyor. Evlerin görüntülerini cep telefonlarına veya oyun içi fotoğraf albümüne kaydetmek içinse kamera modlarını kullanmak yeterli.

Yeni Metro Royale Bölümü 14 Mart ile 12 Mayıs tarihleri arasında kullanılabilir olacak. Oyuncular, yeni 19. Bölüm koleksiyonlarının yanı sıra Sisli Liman ve Kuzey Kutbu haritalarına eklenen Hazine Gemisi alanlarının ve Balon Kasalarının keyfini çıkarabilecekler.

Reklam

PUBG MOBILE’ın 3.1 Güncellemesi hakkında detaylı bilgiye resmi yama notlarında ulaşabilirsiniz.

Oyun

Dark And Darker Mobile’in Ağustos’ta Gerçekleşecek Küresel Beta Testi İçin Ön Kayıtlar Başladı

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Türkiye, ABD, Kore ve Japonya’da gerçekleşecek küresel teste katılmak için iOS ve Android’de kayıtlar 16-31 Temmuz tarihleri arasında alınacak; Yeni “Büyücü” sınıfı görücüye çıkacak…

Bluehole Studio tarafından geliştirilen DARK AND DARKER MOBILE’ın ağustos ayında gerçekleşecek küresel beta testine katılmak isteyen kullanıcılar için ön kayıtların açıldığını duyurdu.

DARK AND DARKER MOBILE’ın uluslararası çapta gerçekleşecek ilk beta testi, dünyanın dört bir yanındaki oyuncuların yüksek beklentilerini karşılamayı hedefliyor. 1 Ağustos Perşembe’den 11 Ağustos Pazar’a dek toplamda 11 gün sürecek test, aralarında ABD, Japonya, Kore ve Türkiye’nin de bulunduğu belli başlı ülkelerde yürütülecek ve hem Android hem de iOS işletim sistemlerini kullanan mobil cihazlarda gerçekleşecek. Katılım için başvurularınızı 16 Temmuz Salı gününden 31 Temmuz Çarşamba gününe kadar resmî DARK AND DARKER MOBILE web sitesi üzerinden yapabilirsiniz.

Reklam

DARK AND DARKER MOBILE, bu küresel beta testi aracılığıyla çeşitli yeni içerikleri oyuncuların beğenisine sunmaya hazırlanıyor. İlk olarak merakla beklenen, güçlü uzun menzilli saldırılarıyla tanınan ve büyü kullanan yeni “Büyücü” sınıfı oyuna merhaba diyecek. Ayrıca teste katılan kullanıcılar kolaylık sağlayacak çeşitli özellikleri ve yaşam tarzı içerikleri sunan köy sistemini deneyimleyebilecek. Oyuncular köyde balık tutabilir ve köyün çevresinde veya zindanlarda bulunan malzemeleri kullanarak yemek pişirebilirler. Paralı asker sistemi, oyuncuların paralı askerlerin davranış kalıplarını seçmesine olanak tanıyacak şekilde geliştirildi ve daha dengeli bir oyun deneyimi sağlamak için silahlar, eşyalar ve sınıflarda ayarlamalar yapıldı.

KRAFTON ayrıca resmî DARK AND DARKER MOBILE YouTube kanalında oyunun baş yapımcısı olarak geliştirme süreçlerini denetleyen Joonseok Ahn’ın yer aldığı bir röportaj videosu yayınladı. Videoda Ahn düşüncelerini, “Önceki testlerden aldığımız kapsamlı geri bildirimlere dayanarak oyun denge ayarlamalarından yeni sınıflara ve zindanlara kadar çeşitli içerikler hazırladık. Daha eksiksiz bir DARK AND DARKER MOBILE deneyimi için yaklaşan bu teste oyuncuların aktif ilgisini ve yorumlarını sabırsızlıkla bekliyoruz,” sözleriyle dile getirdi.

Haziran ayının sonunda Kore’de yapılan testin ardından birçok kullanıcı, geliştirilmiş kullanılabilirlik ve yeni eklenen PvE içeriği hakkında olumlu geri bildirimler vermişti. DARK AND DARKER MOBILE’ın, bu yıl içinde küresel olarak piyasaya sürülmesi hedefleniyor ve bu süreçte oyuncularla aktif etkileşimin oyunun geliştirme süreçlerine önemli katkısının altı çiziliyor.

Ayrıca DARK AND DARKER MOBILE’ın, ağustos ayının sonunda Almanya’nın Köln kentinde düzenlenen dünyanın en büyük oyun fuarı gamescom 2024’te yer alacağı ve fuar katılımcılarına çeşitli etkinlikler ile oynanış kesitleri sunulacağı belirtiliyor.

Reklam
Devamını Okuyun

Oyun

Steam 345 TL Değerindeki Oyunu Kısa Süreliğine Ücretsiz Yaptı – Acaba Hangi Oyun!?

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Steam, “patron çıldırdı” dedirten oyun kampanyalarına devam ediyor. Bugün de 345 TL değerindeki “Gizlilik – Aksiyon” oyunu ücretsiz oldu…

Steam, bugünlerde Amazon Prime tarafından yapılan ücretsiz oyun kampanyalarına karşılık veriyor. Dün de bir ücretsiz oyunla bizleri sevindiren dünyanın en ünlü oyun platformu, bugün de 10.5 dolar (345 TL) değerindeki oyunu ücretsiz yaptı. Ancak, oyunu eklemek için çok kısa bir süreniz var.

Oyun, gizliliğin merkezine konulduğu ve Splinter Cell’e adeta bir saygı duruşunda bulunan bir “Gizlilik – Aksiyon” oyunu. Yapımcı, oyunu gizlilik kullanarak oynamak istemeyenler için, aksiyonla harala gürele de oynanabileceğini belirtiyor. Intravenous, gelecek hafta içerisinde ikinci oyunun piyasaya çıkacak olmasını kutlamak için, ilk oyunu oldukça kısa süreliğine ücretsiz olarak sunuyor.

Reklam

Eğer siz de oyunu hesabınıza eklemek ve ömür boyu dek sahip olmak istiyorsanız, öncelikle buraya tıklamalı ve oyunun Steam sayfasına doğru gitmelisiniz. Daha sonra ‘Hesaba Ekle’ butonuna tıklamanız yeterli. 10.5 dolar değerindeki oyun sonsuza dek Steam hesabınızda olacak.

Oyunu hesabınıza eklemek için 17 Temmuz 2024 tarihinde, saatler 20.00 olmadan kütüphanenize eklemiş olmanız gerekiyor.

Kaynak: shiftdelete.net

Reklam
Devamını Okuyun

Oyun

The Sims 4 Lovestruck Genişleme Paketi İçin Yepyeni Bir Fragman Yayınlandı – İzleyin

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Electronic Arts ve Maxis, 25 Temmuz’da EA uygulaması ile PC’de, Origin, Epic Games Store ve Steam ile Mac’te ve PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S ile Xbox One konsollarında yayınlanacak olan The Sims 4 Lovestruck Genişleme Paketi için yeni bir fragman paylaştı.

Fragmanda, Sim’lerin heyecan verici olasılıklarla dolu yeni Ciudad Enamorada dünyasındaki romantik anları konu ediliyor. Yeni randevu uygulaması Cupid’s Corner ile ilk randevular ve uzun süreli ilişkiler dahil olmak üzere geniş bir sakalaya sahip olan romantizm özelliklerine daha yakından göz atabileceksiniz. The Sims 4 oyuncuları ideal randevuları tasarlamaktan farklı bağlantıları keşfetmeye, mevcut bir ilişkiyi güçlendirmeye ve çok daha fazlasına kadar ilişki dünyasının her unsurunu tecrübe edebilecekler.

Reklam
Devamını Okuyun

Oyun

eFootball™ 7. Sezon: King Of The Continent İle Futbol Dolu Bir Yaza Merhaba Deyin

KONAMI bir düzine ödülün yanı sıra iki turnuva bazlı kampanyayı da – European Cup and American Cup – oyuna ekliyor. Ayrıca yeni eklenen milli takım paketlerinin arasında TÜRKİYE de var…

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

KONAMI bir düzine ödülün yanı sıra iki turnuva bazlı kampanyayı da – European Cup and American Cup – oyuna ekliyor. Ayrıca yeni eklenen milli takım paketlerinin arasında TÜRKİYE de var…

Konami Digital Entertainment B.V. bugün itibarıyla eFootball™’un 7. Sezonu: King of the Continent (Kıtanın Kralı)’nın başladığını duyurdu. Futbol dünyasının global çapta heyecan dolu bir yaza hazırlandığı bu dönemde eFootball™, bir dizi kampanya ve oyun içi öğe aracılığıyla oyunseverlere birbirinden güzel hediyeler kazanma ve ülkelerinin başarılarını sanal dünyada yeniden yaşama fırsatı verecek.

European Cup ve American Cup

Reklam

Futbolun iki dev kıtası sahaya çıkarken eFootball™ kullanıcıları da oyuna eklenen iki oyun içi kampanya aracılığıyla bu heyecanı yaşayacak. Bu turnuvalarda kullanıcılar, Rüya Takımlarını turnuva formatında yeşil sahalara sürecek ve turlarda ilerledikçe daha fazla oyun içi ödül kazanacaklar.

Oyuncu Yağmuru

Futbolun global çaptaki kutlamalarıyla paralel olarak eFootball™ severler, oyun içi kampanyalardaki başarılarıyla çok özel oyuncu kartları kazanabilecekler. European Cup ve American Cup kampanyalarından ödül olarak sırasıyla 4 x Highlight: France’ şans anlaşması ve 5 x ‘ Highlight: Argentina’ şans anlaşması olacak.

Yeni Milli Takım Paketleri’nden Biri TÜRKİYE!

Reklam
  1. Sezon şimdiye kadarki en heyecan verici sezonlardan biri; kullanıcılar favori milli takımlarından 11 kişilik bir kadronun tamamını Rüya Takımlarına ekleyebilecekler.

Dahil edilen Milli Takım paketleri şöyle: Arjantin, Fransa, Portekiz, İngiltere, Brezilya ve Türkiye.

Oyuna Giriş Bonusları

Bu harika ödüllerin yanı sıra, kullanıcılar günlük olarak oyuna giriş yapabilir ve toplamda 210.000 Exp kazanabilirler.

Yeni Co-op Güncellemeleri

Yeni güncellemeyle Co-Op modu eFootball™ kullanıcılarının artık yapay zekaya karşı eşleşebileceği, bekleme sürelerinin azalacağı ve arkadaşlarıyla daha hızlı ve daha sık oyun oynayabileceği bir moda dönüşüyor!

Üstelik eFootball™, diğer rastgele kişilerle çevrimiçi olarak eşleşip 3 kişilik takımlarla yapay zekaya karşı mücadele edebileceğiniz yeni bir Co-op etkinliği olan ‘United Team’in de oyuna ekleneceğini duyurdu.

Reklam

Bu etkinlik aracılığıyla kullanıcılar, 3 kata kadar daha fazla beceri geliştirme programı, 180.000 XP ve 180.000 GP’ye kadar oyun içi ödüller kazanabilirler.

Devamını Okuyun
Reklam

En Çok Okunanlar