Connect with us

Müzik

R&B Şarkıcısı “B. Smyth” 30 Yaşında Vefat Etti

Published

on

Behzat C Banner

R&B sanatçısı B. Smyth, 30 yaşında akciğer fibrozundan öldü…

Daha önce Smyth’in 28 yaşında öldüğü bildirilmişti. Ancak, sanatçının müzik yapımcısı, sanatçının aslında 30 yaşında olduğunu söyledi.

“Twerkoholic” parçasının arkasındaki R&B şarkıcısı B. Smyth’in kardeşi Denzil, sanatçının Instagram sayfasındaki bir videoda Perşembe sabahı akciğer fibrozundan kaynaklanan solunum yetmezliğinden öldüğünü duyurdu.

Denzil, “Bu videoyu yapmak benim için çok zor çünkü asla böyle bir şey yapmak zorunda kalmayacağımı düşündüm” dedi. “Bu yüzden, kekemelik yapıyor ya da sözlerimde yavaş davranıyorsam, bana katlanmanızı rica ediyorum, ama bu videoyu sadece ailem adına yapıyorum. Şu anda soruyoruz: Mahremiyet isteklerimize saygı gösterdiğiniz ve onun adına tüm sevgi ve başsağlığı dileklerimizi kabul ettiğimiz bu özel an.” dedi.

Advertisement

“Şu anda benim için, ailem için zor bir zaman ve bu durumla başa çıkmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.” diye devam etti.

B. Smyth, Rihanna ve Miguel gibi popüler sanatçıların şarkılarının cover’larını paylaşarak internette bir isim yaptı . Bu, ona 2012’de Motown Records ile rekor bir anlaşma kazandıran yüksek profilli yetenek gösterilerinde performans sergilemesine yol açmıştı.

Kaynak: EW.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Müzik

BTS Üyesi Jimin İlk Solo Albümü ‘Face’i Yayınladı – Jimin’in Face Albümünü Dinle

Published

on

Behzat C Banner

27 yaşındaki BTS üyesi, “Face-off”, “Like Crazy” ve daha fazlası başlıklı parçalarla altı şarkılık bir albüm çıkardı…

Albüm hakkında verdiği bir röportajda Jimin, albüme “Face” adını vermek için nereden ilham aldığını açıkladı.

“Bu albümde kendime dönüp bakıyorum” diyor. “’Yüz’ kelimesinin birçok farklı anlamı olduğunu duydum. Elbette isim, yüz anlamına geliyor ama fiil olarak ‘yüzleşmek, [yüzleşmek]’ anlamlarına da geliyor.”

Daha sonra, “Bu yeni başlangıç noktasında durmak ve yeni bir yolculuğa başlamak için kendime dönüp tamamen kendimle yüzleşmenin gerekli olacağını düşündüm” dedi.

Advertisement

Jimin ayrıca BTS grup arkadaşlarının ona kendi albümünü çıkarması için ilham verdiğini ve en büyük destekçileri olduğunu açıkladı.

“Üyelerim bu albümü hazırlamaya başlamamı mümkün kılan kişilerdi” diye paylaştı. “Bunların hepsi geçen yıl Las Vegas’taki [Permission to Dance on Stage] konserlerinde başladı ve o sırada [‘Like Crazy’] ile biten duygularla mücadele ediyordum…”

Bu albüm üzerinde çalışmaya başlamam için bana ilham verdikleri için üyelerime çok müteşekkirim. İnsanların müziğe nasıl tepki vereceğini bilmiyorum ama aslında tüm bu kaybolmuşluk duygularını tamamen çözüp yoluma devam edebildim. Şimdi tamamen iyiyim, bu yüzden onlara çok minnettarım.

Kaynak: Just Jared.

Advertisement
Continue Reading

Müzik

Ed Sheeran Yeni Albüm Subtract’dan İlk Şarkıyı Yayınladı! Eyes Closed Klibini izle

Published

on

Behzat C Banner

Ed Sheeran’ın merakla beklediğimiz yeni albümü “Subtract”‘ın yayınlanacağı tarih bir video ile açıklandı. Videoda yeni albümdeki şarkıların isimleri ve ilk yayınlanacak kliplerden bazı sahneleri görüyoruz. Ancak hiç bir şarkıdan bir kaç saniyelik bile olsa bir müzik tınısı duyamıyoruz.

Ed Sheeran’ın yeni albümü Subtract’ın çıkış tarihi : 05.05.2023. 

Ön sipariş: http://edsheeran.com

Ed Sheeran Subtract – Şarkı İsimleri Listesi:

 1. Boat
 2. Salt Water
 3. Eyes Closed
 4. Life Goes On
 5. Dusty
 6. End Of Youth
 7. Colourblind
 8. Curtains
 9. Borderline
 10. Spark
 11. Vega
 12. Sycamore
 13. No Strings
 14. The Hills of Aberfeldy

Advertisement
Continue Reading

Müzik

Jennifer Lopez Brooklyn’deki TIDAL Konserini İzleyin

Published

on

Behzat C Banner

Jennifer Lopez Brooklyn’deki TIDAL Konserini ve Canlı dans Performansını izleyin

Şarkı Listesi

 1. I’m Real
 2. Feelin’ So Good
 3. Jenny From The Block
 4. All I Have
 5. On The Floor

Advertisement
Continue Reading

Popüler