Bizimle iletişim kur
Behzat C Banner
Yazarlık Başvurusu

Sinema

Recep İvedik 7 Geliyor!

Yayınlandı

Tarih

Recep-ivedik_7_Kapak
Ayrıksı Kitap

Geçtiğimiz günlerde Ata Demirer yeni filminin bir karakterini bizimle paylaşmıştı. Karakter Recep İvediğe aşırı benzemesinden dolayı ünlü oyuncu Şahan Gökbakar efsane film serisi olan Recep İvedik’in devam filmi geleceğini espirili bir dil ile açıklamıştı. Fakat tarih vb. tüm detaylar bilinmiyordu.

Bu haberde ilgini çekebilir

14.06 tarihinde Disney+ ın yayın hayatına başlaması sebebi ile verdiği davette bizi bekleyen projelerden bahsedilidi. Ama en çok dikkat çeken yine Recep İvedik oldu

Disney+ Davetinde Neler Oldu

Disney+ Türkiye davetinde gelecek olan yerli yapımları duyurdu. Bu yapımların arasında Recep İvedik 7 filmi de var. Çekimleri başlayan film beyazperde yerine direkt Disney+ da yayınlanacak. Gelen iddialara göre ise filmden sonra dizi olarak devam etmesi öngörülüyor.

Recep ivedik

Sinema

“Marnie’s World – Ajan Kedi” Filminin Fragmanı Yayınlandı – İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Ajan Kedi Fragman
Ayrıksı Kitap

Grimm’in “Bremen Mızıkacıları”na dayanan modern, eğlenceli bir yol filmi olan Ajan Kedi, 16 Aralık’ta vizyonda olacak…

Dört çılgın anti-kahraman, bir pati macera. Özel ajan Marnie ve arkadaşları bir araya gelip suçla savaşırken siz de onlara katılın. Şımarık ve masum, tombul bir ev kedisi olan Marnie, Sunshine hanesinde rahat ve pohpohlandığı bir hayat yaşıyor. Aile evinden dışarı hiç çıkmayan Marnie, gerçek dünyayı yalnızca en sevdiği dedektif suç TV şovlarında gördüğü kadarıyla biliyor.

Devamını Okuyun

Sinema

“Zindanlar Ve Ejderhalar: Hırsızlar Arasındaki Onur” Filmi Ne Zaman Vizyonda Olacak?

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Zindanlar Ve Ejderhalar Hırsızlar Arasındaki Onur
Ayrıksı Kitap

Büyüleyici bir hırsız ve bir grup beklenmedik maceracı, kayıp bir kalıntıyı geri almak için destansı bir soyguna girişir, ancak yanlış insanlarla ters düştüklerinde işler tehlikeli bir şekilde ters gider. Zindanlar Ve Ejderhalar: Hırsızlar Arasında Onur, efsanevi rol yapma oyununun zengin dünyasını ve oyuncu ruhunu, eğlenceli ve aksiyon dolu bir macerada beyaz perdeye taşıyor.

Zindanlar Ve Ejderhalar: Hırsızlar Arasındaki Onur”, 7 Nisan 2023’te sinemalarda…

Filmin kamera arkası görüntülerini sizler bırakıyoruz. İyi seyirler.

Devamını Okuyun

Sinema

Heyecan Ve Gerilim İçiçe: “Missing – Kayıp” Filmi Geliyor – Fragman İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Missing Kayıp Filmi
Ayrıksı Kitap

Kaybolan annesini bulmak için iz peşinde koşturan June’ un, tamamı akıllı cep telefonu ve bilgisayar ekranı üzerinden sunulan nefes kesici öyküsünü, sıradışı çekim tarzı ile beyazperdeye taşıyan KAYIP 24 Şubat’ ta vizyonda…

Devamını Okuyun

Popüler