Bizimle iletişim kur
Behzat C Banner

Magazin

Selena Gomez, Kendisi ve Justin Bieber Hakkında Çıkan Videoya Nasıl Bir Yorum Yaptı?

Yayınlandı

Tarih

Ayrıksı Kitap

Selena Gomez, resmi TikTok hesabından bir hayranının videosuna yorum yaptı ve bu yorum dikkatleri üzerine çekti…

Söz konusu video, “Selena’nın Justin [Bieber] ile çıktığı zaman hep sıska olmasının nedeninin” “modelleri tercih etmesi” olduğu iddia ediliyor.

Bu video TikTok’ta viral oldu ve Selena Gomez yorumları alırken bunu gördü.’

Hafta sonu Selena, videonun yorumlarına üzgün emoji suratını bıraktı ve hayranlar bunu hemen fark etti. Ve bu üzgün emoji üzerinden tartışmaya başladılar.

Hayranlar, “Belki de siz çocuklar, yıllar içinde sürekli değişen vücudunu gündeme getirdiğiniz için üzgündür” ve “Üzgün ​​surat çünkü SİZ Hala onu tanıyormuşsunuz gibi onun geçmişi hakkında tartışıyorsunuz.” şeklinde yorum yaptılar.

Reklam

Kaynak: Just Jared.

Devamını Okuyun
Reklam
Yorum gezintisi

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Magazin

Meghan Markle’ın Üvey Kardeşleri, Netflix Belgeseline Tepki Gösterdiler

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Ayrıksı Kitap

Meghan Markle’ın üvey kardeşleri, eşi Prens Harry ile birlikte çektikleri yeni Netflix belgeseli hakkında tepkilerini ortaya koydular…

Samantha Markle ve Thomas Markle Jr, projenin ilk üç bölümünün yayınlanmasının ardından bir haber kaynağına konuştu ve burada öne sürülen iddialar üzerine Sussex Düşesi’ni uyardı.

Belgeselde Harry, Meghan’ın ailesiyle yaşadığı sürtüşmeden bahsetti ve bunun için kendini suçladı.

“Meg benimle olmasaydı, o zaman babası yine onun babası olurdu” dedi. “Bundan önce bir Babası vardı ve şimdi bir Babası yok. Ben de bunu omuzladım.”

Bu yorumu Meghan’ın üvey kardeşi Thomas beğenmedi.

Reklam

Yaptığı açıklamad; “Korkunç olduğunu düşündüğünü söyledi. Belgesel pek çok farklı düzeyde o kadar uzakta ki, gerçekten biraz rahatsız edici. Onun bir ailesi ve babası olmadığını söylemesi ve Harry’nin artık babası olmadığını söylemesi çok saçma.”

Ayrıca, ailelerini iddialardan temizlemek için şimdi kendi belgeseli üzerinde çalıştığını söyledi.

“Biz yokmuşuz gibi tüm aileyi halının altına süpürdü ve sonra bir ailesi olmadığı konusunda yalan söyledi ve her zaman istediği bir ailesi olmadığı konusunda yalan söyledi” diyor. “Biz hep buradaydık. Belgesel çok uzak. Aslında beni kendi yapım ekibimle çalışmaya ve 2023 gibi bir belgeselin, tutulması gereken çok fazla ışık tutacak tarafımızdan çıkmasına neden olan şey buydu.

Thomas devam etti, “Belgeselimize ekleyeceğimiz eşi benzeri görülmemiş dosya, fotoğraf, video ve belge miktarı — tamamen farklı bir hikaye anlatacak. Bence Birleşik Krallık ve Amerika’daki genel kamuoyu artık Markle’ların kötü insanlar olmadığını biliyor, biz de herkes gibi normal bir aile gibiyiz. Biz varız ve bir kişi yalan söylediğinde olan bu – sonunda gülünç görünüyorsun.

Kaynak: Just Jared.

Reklam
Devamını Okuyun

Magazin

Prens William Ve Kate Middleton, Amerika Birleşik Devletleri’ne Gittiklerinde Prens Harry Ve Meghan Markle’ı Ziyaret Edecekler Mi?

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Ayrıksı Kitap

Prens William ve Galler Prensesi Kate Middleton, ufukta yaklaşan ABD seyahati ile dünyanın dört bir yanındaki kraliyet gözlemcileri, ziyaretin Prens Harry ve Meghan Markle ile yeniden bir araya gelmeyeceklerini merak ediyor…

Galler Prensi ve Prensesi, bu hafta Earthshot Ödülü için Boston, Massachusetts’e gidiyor.

Sussex Dükü ve Düşesi Kaliforniya’da ikamet ederken, pek yakın olmayacaklar. Bununla birlikte, bir buluşma olasılığı, ABD gezisine giren en acil sorulardan biri olarak gözüküyor.

Şimdi, işin içinde bir şey olup olmadığını ortaya çıkaran bir kraliyet içeriden biri.

Prens William ve Prenses Kate’e yakın bir kaynak, Prens Harry ve Meghan ile bir araya gelme planlarının olmadığını söyledi.

Reklam

Kaliforniya’da yaşamalarına rağmen Prens Harry ve Meghan, diğer kraliyet mensuplarının ayrılmasından bir hafta sonra New York’ta olacak. Çift, Robert F. Kennedy Umut Dalgası Ödülü’nü alacak.

Kaynak: Just jared.

Devamını Okuyun

Magazin

Prens William Bir Günde Neler Yiyor? İşte Cevabı!

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Ayrıksı Kitap

Kraliyet ailesine olan tüm ilgiyle birlikte, dünyanın dört bir yanındaki insanlar onlar hakkında mümkün olduğunca çok şey öğrenmek istiyor. Bu, ne tür yiyecekler yediklerine dair konuları da kapsıyor…

Bir prensin bir günde ne tükettiğini merak ettiyseniz, geçtiğimiz günlerde Prens William bu sorunun cevabını sizler için verdi.

40 yaşındaki Galler Prensi, Cornwall ziyareti sırasında ne yediğini açıkladı ve cevap sizi şaşırtabilir.

Prens William diyeti hakkında, beslenme uzmanı Monique Hyland’a açıldı. Ölçülü olmanın önemini vurguladı. Ama, aynı zamanda, önceki gün yediği her şeyi paylaştı.

O günkü diyeti şöyle: Kahvaltıda; iki yumurta, tereyağlı kepekli tost, elma suyu, süt ve şekerli bir fincan çay, öğle yemeğinde; ‘çöp sandviç’ ve bir bardak su, son öğünde ise; mantarlı beyaz balıktan oluşan bir akşam yemeği, atıştırmalık olarak bir muz ve çikolatalı kek ve iki ila üç fincan kahve ve bir bardak kırmızı şarap.

Reklam

Prens; “çoğu ebeveyn gibi, çocuklar beni geceleri uyutmadığı için, kahve ve çay içiyorum” diye de ekledi.

Kaynak: Just Jared.

Devamını Okuyun

Popüler