Bizimle iletişim kur
Yazarlık Başvurusu

Televizyon

Stranger Things Dördüncü Sezonun Yayın Tarihi Sonunda Açıklandı

Duffer kardeşler uzun bir bekleyişten dolayı özür diliyor.

Yayınlandı

Tarih

Stranger Things Dördüncü Sezonun Yayın Tarihi Sonunda Açıklandı
Ayrıksı Kitap

Stranger Things üçüncü sezonunun yayınlanmasından neredeyse 3 yıl sonrasında dördüncü sezon en nihayetinde geliyor. Netflix, Stranger Things dördüncü sezonunun yayın tarihini, dördüncü sezona ait yayınlanan bir poster eşliğinde açıkladı.

Normalde 2021 yılı içerisinde yayınlanması planlanan dördüncü sezon, oandemi dolayısı ile birçok kez ertelendi ve yayın tarihi tam 3 yıl uzamış oldu. Netflix tarafından yapılan resmi açıklamaya göre ise dizinin dördüncü sezonu iki parça şeklinde yayınlanacak.

stranger-things-dördüncü-sezon

Stranger Things dördüncü sezonun ilk parçası 27 Mayıs’ta, ikinci parçası ise 1 Temmuz’da izleyiciler ile Netflix ekranlarında buluşacak. Dördüncü sezon ile ilgili paylaşılan önceki detaylarda 8 bölümden oluşacağı belirtilmişti. Yani her bir parça dört bölümden oluşmuş olacak. Dizinin yönetmeleri Duffer kardeşler, yaşanan bu gecikmeden dolayı izleyicilerden özür dilerken şu mesajı yayınladılar;

Görüldüğü üzere Stranger Things beşinci sezon ile birlikte final yapması planlanıyor. Ancak bu demek değil ki diziye tamamen veda edeceğiz. Duffer kardeşler, gelecekte Stranger Things evreninde geçen yan diziler yapmak istediklerini açıkça bu mektup üzerinden dile getirmişler.

Televizyon

Behzat Ç. İçin Son 1 Hafta Kaldı – Behzat Amir Sevenleriyle Dertleşiyor – İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Behzat Ç Sevenleriyle Dertleşiyor
Ayrıksı Kitap

Türkiye’nin lider yerli online video platformu BluTV, efsanevi dizi ‘Behzat Ç’nin yeni macerası ‘Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi için geri sayım başladı. ‘Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi’ 6 Aralık Salı günü saat 19.00’da BluTV’de başlıyor…

Yapımcılığını Ortaks Yapım’ın üstlendiği BluTV’nin yeni orijinal içeriğinde Erdal Beşikçioğlu, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Ege Aydan, Ayça Eren ve Güven Kıraç’ın yer aldığı güçlü oyuncu kadrosuna; Mehmet Ali Nuroğlu, Esra Ronabar, Burak Dakak, Evliya Aykan, Derin Beşikçioğlu ve Gökçe Eyüboğlu eşlik ediyor. ‘Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi’nin yönetmenliğini Devrim Yalçın üstlenirken senaryo ise Ercan Uğur imzası taşıyor.

6 Aralık Salı günü ilk bölümü sevenleriyle buluşacak olan dizi için geri sayım başladı. BluTV sosyal medya hesaplarından usta oyuncu Erdal Beşikçioğlu’nun hayat verdiği ikonik karakter Behzat Ç.’nin “Cinayet Büro’nun çocuklarını en çok da bu şehir yıprattı aga!” sözleriyle başlayan özel bir video paylaşıldı. Behzat Ç.’nin sevenleriyle adeta dertleştiği video yeni sezonda izleyiciyi bekleyen sürprizlerin habercisi oldu.

Devamını Okuyun

Televizyon

“Güldür Güldür Show” 319. Bölüm Tanıtımı Yayınlandı – İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Güldür Güldür Show 319
Ayrıksı Kitap

Güldür Güldür Show yine fıkır fkır, yine çok eğlenceli…

Güldür Güldür Show 319. bölüm tanıtımı yayınlandı. İzleyin.

Güldür Güldür Show yeni bölümüyle 3 Aralık Cumartesi Show TV’de…

Devamını Okuyun

Televizyon

Beklenen “Recep İvedik 7” Fragmanı Yayınlandı – İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Recep İvedik 7 Fragman
Ayrıksı Kitap

Disney Plus’ın son bombası Recep İvedik 7’nin fragmanı yayınlandı…

Şehir hayatından sıkılan, daha doğrusu şehirde artık geçim sıkıntısı çeken Recep, babaannesinden kalma köy evine taşınmaya karar verir. Şehirden köye göç eder. Tabi ki, yanına can yoldaşı Nurullah’ı da alır. Köy hayatının tadını çıkaracağı sırada, köye ve civar ormanlara zarar verecek büyük bir projenin varlığından haberdar olan Recep İvedik’in köylülerle beraber bu projeye karşı verecekleri heyecanlı ve komik mücadelenin sinyalleri veriliyor.

Seyrine doyamayacağınız Recep İvedik 7, 9 Aralık’ta Disney Plus’ta…

Devamını Okuyun

Popüler