Bizimle iletişim kur
Yazarlık Başvurusu

Televizyon

Stranger Things Dördüncü Sezonun Yayın Tarihi Sonunda Açıklandı

Duffer kardeşler uzun bir bekleyişten dolayı özür diliyor.

Yayınlandı

Tarih

Stranger Things Dördüncü Sezonun Yayın Tarihi Sonunda Açıklandı
Ayrıksı Kitap

Stranger Things üçüncü sezonunun yayınlanmasından neredeyse 3 yıl sonrasında dördüncü sezon en nihayetinde geliyor. Netflix, Stranger Things dördüncü sezonunun yayın tarihini, dördüncü sezona ait yayınlanan bir poster eşliğinde açıkladı.

Normalde 2021 yılı içerisinde yayınlanması planlanan dördüncü sezon, oandemi dolayısı ile birçok kez ertelendi ve yayın tarihi tam 3 yıl uzamış oldu. Netflix tarafından yapılan resmi açıklamaya göre ise dizinin dördüncü sezonu iki parça şeklinde yayınlanacak.

stranger-things-dördüncü-sezon

Stranger Things dördüncü sezonun ilk parçası 27 Mayıs’ta, ikinci parçası ise 1 Temmuz’da izleyiciler ile Netflix ekranlarında buluşacak. Dördüncü sezon ile ilgili paylaşılan önceki detaylarda 8 bölümden oluşacağı belirtilmişti. Yani her bir parça dört bölümden oluşmuş olacak. Dizinin yönetmeleri Duffer kardeşler, yaşanan bu gecikmeden dolayı izleyicilerden özür dilerken şu mesajı yayınladılar;

Görüldüğü üzere Stranger Things beşinci sezon ile birlikte final yapması planlanıyor. Ancak bu demek değil ki diziye tamamen veda edeceğiz. Duffer kardeşler, gelecekte Stranger Things evreninde geçen yan diziler yapmak istediklerini açıkça bu mektup üzerinden dile getirmişler.

Reklam

Televizyon

Kıvanç Tatlıtuğ ve Settar Tanrıöğen’den Aşıklar Bayramı Fragmanı ve Yayın tarihi

Tanınmış bir halk ozanı olan Heves Ali ve avukat oğlu Yusuf’un pişmanlık, öfke, merak ve yirmi beş yıllık hasretle dolu hikâyesi… Kemal Varol’un aynı adlı romanından uyarlandı.

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Aşıklar Bayramı Fragman Görseli
Ayrıksı Kitap

Baba dediğin zaten yarım kalmış bir kelimedir. Babalar hep yarım kalır. #ÂşıklarBayramı Filmi 2 Eylül’de sadece Netflix’te.

İnsanın pişmanlıklarla örülmüş ruhuna bir yolculuk.. Peki senin hikayen ne?

Netflix, başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Settar Tanrıöğen’in paylaştığı, geçmişin tüm pişmanlıklarına rağmen 25 yıl sonra yeniden buluşan bir baba ve oğulun Kırşehir’den Kars’a uzanan yolculuğunu anlatan Âşıklar Bayramı’nın fragmanını ve ilk görsellerini yayınladı.

Âşıklar Bayramı Hakkında

Reklam

Avukat Yusuf (Kıvanç Tatlıtuğ) ile saz âşığı babası Heves Ali (Settar Tanrıöğen)’nin yolu, 25 yıllık ayrılıktan sonra çıktıkları uzun ve belki de son yolculukta kesişir. Kemal Varol’un ödüllü kitabı Âşıklar Bayramı’ndan uyarlanan, senaristliğini ve yönetmenliğini Özcan Alper’in üstlendiği filmde, baba ve oğul bir yandan geçmişleriyle diğer yandan gelecekleriyle olan sorunlarını çözmeye çalışırlar. 

Yapımcılığını OGM Pictures’ın üstlendiği Âşıklar Bayramı, bağışlamak ve affedilmek, hayata yeniden tutunmak için çıkılan bu dokunaklı yolda, aynı zamanda insanın pişmanlıklarla örülmüş ruhuna bir yolculuktur.

Devamını Okuyun

Televizyon

Viggo Mortensen’li “Thirteen Lives” İlk Fragman Yayınladı Hemen İzle

Yayınlandı

Tarih

Yazar

THIRTEEN LIVES (2022)
Ayrıksı Kitap

2018 yılında gerçekleşen gerçek bir olayı konu alan “Thirteen Lives” yakında Amazon Prime’da…

On Üç Hayat’ın gerçek hikayesinde, on iki erkek çocuk ve bir Tayland futbol takımının koçu, beklenmedik bir yağmur fırtınası onları dağın içindeki bir odaya kapatır.

Su basmış mağara tünellerinden oluşan bir labirentin arkasına gömülü olarak, imkansız ihtimallerle karşı karşıya kalırlar. Birinci sınıf dalgıçlardan oluşan bir ekip, çocukları bulmanın sadece bir başlangıç olduğunu keşfetmek için kilometrelerce tehlikeli mağara ağlarında gezinir.

Reklam
Devamını Okuyun

Televizyon

Samaritan İlk Fragman Yayınlandı Hemen İzle

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Sylvester Stallone Samaritan
Ayrıksı Kitap

Başrolünde ünlü aktör Sylvester Stallone’un yer aldığı süper kahraman filmi Samaritan’ın ilk fragmanı yayınlandı…

Samaritan, 25 yıl önce yapılan bir savaşın ardından yok olduğu düşünülen bir süper kahramanın, aslında var olduğunu öğrenen bir gencin hikayesini konu ediniyor.

Film, 26 Ağustos’ta “Amazon Prime” da izleyiciyle buluşacak.

Reklam
Devamını Okuyun

Popüler