Bizimle iletişim kur
Yazarlık Başvurusu

Televizyon

Türkiye’de En Çok Abonesi Olan Dijital Platformlar Hangileri?

Yayınlandı

Tarih

Q4-Streaming-services-marketshare-infographic-2021-49
Ayrıksı Kitap

84 ülkede hizmet veren JustWatch sitesinin araştırmasına göre ülkemizde 2021’in dördüncü çeyreğinde Netflix, Prime Video, Disney+ vb platformların detaylı performans incelemesine bakalım.

Bu Haber İlgini Çekebilir

Netflix 200 Bin Abone KaybettiYıl sonuna kadar 2 milyonu geçmesi bekleniyor. devamını oku

Türkiye Dijital Platform Abone Sayıları

2021 yılının 4. çeyreğinde SVOD pazar payları : BluTV, pazar payına +%2 ekleyerek 4. çeyrekte hakimiyetini sürdürdü. Prime Video +%1 ekledi, Netflix ise çeyreği -%3 pazar kaybıyla kapattı.

2021’de pazar payı gelişimi


Türkiye’deki ilk üç akış hizmeti, pazarın %90’ını oluşturuyor. BluTV hala lider durumda ve yıl sonundaki hafif düşüşe rağmen Netflix, 2021 boyunca +%2 kazanmayı başardı.


JustWatch, ayda 20 milyondan fazla kullanıcının 84 ülkede Netflix, Prime Video, Disney+ vb.’de izleyecek harika bir şey bulmasına yardımcı olan uluslararası bir akış kılavuzudur.

Reklam

Devamını Okuyun
Reklam

Televizyon

Viggo Mortensen’li “Thirteen Lives” İlk Fragman Yayınladı Hemen İzle

Yayınlandı

Tarih

Yazar

THIRTEEN LIVES (2022)
Ayrıksı Kitap

2018 yılında gerçekleşen gerçek bir olayı konu alan “Thirteen Lives” yakında Amazon Prime’da…

On Üç Hayat’ın gerçek hikayesinde, on iki erkek çocuk ve bir Tayland futbol takımının koçu, beklenmedik bir yağmur fırtınası onları dağın içindeki bir odaya kapatır.

Su basmış mağara tünellerinden oluşan bir labirentin arkasına gömülü olarak, imkansız ihtimallerle karşı karşıya kalırlar. Birinci sınıf dalgıçlardan oluşan bir ekip, çocukları bulmanın sadece bir başlangıç olduğunu keşfetmek için kilometrelerce tehlikeli mağara ağlarında gezinir.

Reklam
Devamını Okuyun

Televizyon

Samaritan İlk Fragman Yayınlandı Hemen İzle

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Sylvester Stallone Samaritan
Ayrıksı Kitap

Başrolünde ünlü aktör Sylvester Stallone’un yer aldığı süper kahraman filmi Samaritan’ın ilk fragmanı yayınlandı…

Samaritan, 25 yıl önce yapılan bir savaşın ardından yok olduğu düşünülen bir süper kahramanın, aslında var olduğunu öğrenen bir gencin hikayesini konu ediniyor.

Film, 26 Ağustos’ta “Amazon Prime” da izleyiciyle buluşacak.

Reklam
Devamını Okuyun

Televizyon

She-Hulk’ta Yer Alan Daredevil’dan İlk Görüntü Geldi Yeni Fragman İzle

Yayınlandı

Tarih

Yazar

She Hulk Daredevil
Ayrıksı Kitap

She-Hulk dizisinin yayınlanmasına çok az bir süre kalmışken dizinin Twitter hesabı, daha önce Comic-Con etkinliğinde yayınladığı fragmanda görülen Daredevil karakterinin yeni kostümünün yer aldığı bir video paylaştı.

San Diego Comic-Con etkinliğinde Disney, Disney Plus platformunda yayınlanacak yeni Marvel dizisi She-Hulk: Attorney at Law’ın yeni fragmanını paylaşmıştı ve bu fragmanda Daredevil’ı görmüştük. Dizi her ne kadar sahip olduğu görsel efektlerden dolayı topa tutulsa da Daredevil unsuru hayranları bir hayli heyecanlandırmaya yetmişti.

She-Hulk: Attorney at Law dizisinin çıkışına sadece birkaç hafta kala dizinin resmi Twitter hesabı, dizide yer alacak Daredevil’ın karakterini seyircilere daha net bir şekilde gösteren bir video paylaştı. Karakterin yeni kostümü bu videoda ortaya çıktı.

Kaynak: Webtekno.

Reklam

Devamını Okuyun

Popüler