Bizimle iletişim kur
Yazarlık Başvurusu

Televizyon

Temmuz’da Blu Tv’de Neler Var?

Blutv Temmuz Takvimi Açiklandi

Blutv’ye Temmuzda Gizem Ve Gerilim Yüklü
Yeni Yapimlar Geliyor

Yayınlandı

Tarih

AFrenchCase_1
Ayrıksı Kitap

Türkiye’nin lider yerli online video platformu BluTV, Temmuz ayında da kullanıcıları ile özenle seçilmiş yapımları buluşturmaya devam ederken sinema tarihine damgasını vurmuş efsane film serisi ‘Yüzüklerin Efendisi’ hayranlarına da müjdeli bir haber verdi. ‘Yüzüklerin Efendisi’ serisi tüm filmleriyle temmuz ayında BluTV’de yayında.

BluTV, geniş kütüphanesinde yer alan yerli ve yabancı içeriklerine her ay dikkat çekici yapımlar eklemeye devam ediyor. Temmuz ayında özellikle gizem, suç ve drama izlemeyi seven kullanıcılarına alternatif seçenekler sunan BluTV, bir sinema efsanesi olan ‘Yüzüklerin Efendisi’ serisini de hayranlarının karşısına çıkarıyor. Sinema tarihinde saygın bir yere sahip Peter Jackson imzalı üçleme ‘Yüzük Kardeşliği’, ‘İki Kule’ ve ‘Kralın Dönüşü’, temmuz ayında BluTV izleyicilerini fantastik bir yolculuğa çıkaracak.

LOTR_Fellowship_4-2

BluTV seçkisine temmuz ayında eklenecek diğer yapımlar şu şekilde:

A French Case: Gerçek hikayeye dayanan ‘’A French Case’, 30 yılı aşkın bir süre gizemini koruyan bir cinayet dosyasını izleyicilerin karşısına çıkıyor. 1984 yılında dört yaşındaki Grégory, kaybolmasından saatler sonra nehirde ölü bulunur. Dizi, küçük Grégory’nin cinayetini çevreleyen olayları anlatırken  kurbanların; şüphelilerin, suçluların, gazetecilerin, müfettişlerin ve yargıçların kaderlerinin kesiştiği Doğu Fransa’daki küçük bir köyün kalbinde yaşanan bu insanlık trajedisini ortaya çıkarıyor.

The Island of Thirty Coffins: Ünlü roman ‘Arsen Lüpen’in yazarı Maurice Leblanc’ın diğer bir romanı ‘The Island of Thirty Coffins’den uyarlanan dizinin kadrosunda Virginie Ledoyen ve Charles Berling yer alıyor. Doğumda oğlunu kaybeden Christine, 15 yıl sonra esrarengiz bir video alır. Ölü doğduğu söylenen oğlunun aslında öldürülmüş olabileceğini anlar ve yıllar önce terk ettiği adaya geri döner. 

Reklam

You Shall Not Lie: Belmonte sakinlerinin huzurlu yaşamı, Macarena ve öğrencisi Iván’ın ilişki yaşadığı videonun yayılmasıyla radikal bir şekilde değişir. Macrena’nın hayatı, en iyi arkadaşı ve Iván’ın annesi Ana ve çevresi tarafından reddedilince sarsılır. Birbirinden nefret eden arkadaşları, paralel hayatları ve beklenmedik aşkları odak noktasına alan dizide olaylar, uçurumda bulunan cesetle daha da karmaşıklaşır.

Devamını Okuyun
Reklam

Televizyon

Viggo Mortensen’li “Thirteen Lives” İlk Fragman Yayınladı Hemen İzle

Yayınlandı

Tarih

Yazar

THIRTEEN LIVES (2022)
Ayrıksı Kitap

2018 yılında gerçekleşen gerçek bir olayı konu alan “Thirteen Lives” yakında Amazon Prime’da…

On Üç Hayat’ın gerçek hikayesinde, on iki erkek çocuk ve bir Tayland futbol takımının koçu, beklenmedik bir yağmur fırtınası onları dağın içindeki bir odaya kapatır.

Su basmış mağara tünellerinden oluşan bir labirentin arkasına gömülü olarak, imkansız ihtimallerle karşı karşıya kalırlar. Birinci sınıf dalgıçlardan oluşan bir ekip, çocukları bulmanın sadece bir başlangıç olduğunu keşfetmek için kilometrelerce tehlikeli mağara ağlarında gezinir.

Reklam
Devamını Okuyun

Televizyon

Samaritan İlk Fragman Yayınlandı Hemen İzle

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Sylvester Stallone Samaritan
Ayrıksı Kitap

Başrolünde ünlü aktör Sylvester Stallone’un yer aldığı süper kahraman filmi Samaritan’ın ilk fragmanı yayınlandı…

Samaritan, 25 yıl önce yapılan bir savaşın ardından yok olduğu düşünülen bir süper kahramanın, aslında var olduğunu öğrenen bir gencin hikayesini konu ediniyor.

Film, 26 Ağustos’ta “Amazon Prime” da izleyiciyle buluşacak.

Reklam
Devamını Okuyun

Televizyon

She-Hulk’ta Yer Alan Daredevil’dan İlk Görüntü Geldi Yeni Fragman İzle

Yayınlandı

Tarih

Yazar

She Hulk Daredevil
Ayrıksı Kitap

She-Hulk dizisinin yayınlanmasına çok az bir süre kalmışken dizinin Twitter hesabı, daha önce Comic-Con etkinliğinde yayınladığı fragmanda görülen Daredevil karakterinin yeni kostümünün yer aldığı bir video paylaştı.

San Diego Comic-Con etkinliğinde Disney, Disney Plus platformunda yayınlanacak yeni Marvel dizisi She-Hulk: Attorney at Law’ın yeni fragmanını paylaşmıştı ve bu fragmanda Daredevil’ı görmüştük. Dizi her ne kadar sahip olduğu görsel efektlerden dolayı topa tutulsa da Daredevil unsuru hayranları bir hayli heyecanlandırmaya yetmişti.

She-Hulk: Attorney at Law dizisinin çıkışına sadece birkaç hafta kala dizinin resmi Twitter hesabı, dizide yer alacak Daredevil’ın karakterini seyircilere daha net bir şekilde gösteren bir video paylaştı. Karakterin yeni kostümü bu videoda ortaya çıktı.

Kaynak: Webtekno.

Reklam

Devamını Okuyun

Popüler