Bizimle iletişim kur
Behzat C Banner
Yazarlık Başvurusu

Sinema

The Batman Açılış Haftasında Gişe Rekoru Kırdı

DC hayranları yeni Batman’den memnun.

Yayınlandı

Tarih

The Batman Açılış Haftasında Gişe Rekoru Kırdı
Ayrıksı Kitap

Joker filmi sonrası uzun bir süredir iyi bir DC filmini sinema’da göremiyorduk ki pandemi dolayısı ile sürekli ertelenen ancak nihayetinde geçtiğimiz hafta gösterime giren The Batman filmi ile bu beklenti sona ermiş oldu. Öyle ki DC hayranları yeni Batman’den memnun olmasına ilişkin filmin daha ilk haftasında yakalamış olduğu gişe başarısı Warner Bros’un da yüzünü güldürmüş durumda.

Gelen raporlara göre The Batman, gösterime girdiği ilk hafta da, daha doğrusu hafta sonunda tam 248,5 milyon dolar gişe geliri elde etmiş. Bu rekor The Batman’in 2022 yılının en iyi başlangıç yapan filmi olduğunu gösteriyor. Daha haftasını doldurmadan neredeyse çeyrek milyon dolar gelir elde eden filmin vizyonda kaldığı süre içerisinde ise toplamda 1 milyar dolar gişe geliri yakalaması bekleniyor.

Yönetmenliğini Matt Reeves’in yaptığı The Batman’in devam filmlerini de göreceğiz. Başarılı yönetmen devam filmi için anlatacak hikayelerin olduğunu ifade ediyor. Öte yandan yeni Batman’imiz Robert Pattinson ile 3 filmlik bir anlaşmanın olduğu bilgisini de verelim. Yani kesin olarak kendisini iki filmde daha Batman olarak izleyeceğiz. Buna rağmen gelen olumlu yorumlar Robert Pattinson’ın uzun bir süre daha Batman olarak karşımıza çıkabileceğini gösteriyor.

RadioMood ekibi olarak bizde The Batman filmini fazlasıyla beğendik. Buna ilişkin Tolga Yiğit ve Aslıhan Saraçoğlu’nun The Batman incelemesine aşağıdaki videodan ulaşabilirsiniz.

Sinema

“Marnie’s World – Ajan Kedi” Filminin Fragmanı Yayınlandı – İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Ajan Kedi Fragman
Ayrıksı Kitap

Grimm’in “Bremen Mızıkacıları”na dayanan modern, eğlenceli bir yol filmi olan Ajan Kedi, 16 Aralık’ta vizyonda olacak…

Dört çılgın anti-kahraman, bir pati macera. Özel ajan Marnie ve arkadaşları bir araya gelip suçla savaşırken siz de onlara katılın. Şımarık ve masum, tombul bir ev kedisi olan Marnie, Sunshine hanesinde rahat ve pohpohlandığı bir hayat yaşıyor. Aile evinden dışarı hiç çıkmayan Marnie, gerçek dünyayı yalnızca en sevdiği dedektif suç TV şovlarında gördüğü kadarıyla biliyor.

Devamını Okuyun

Sinema

“Zindanlar Ve Ejderhalar: Hırsızlar Arasındaki Onur” Filmi Ne Zaman Vizyonda Olacak?

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Zindanlar Ve Ejderhalar Hırsızlar Arasındaki Onur
Ayrıksı Kitap

Büyüleyici bir hırsız ve bir grup beklenmedik maceracı, kayıp bir kalıntıyı geri almak için destansı bir soyguna girişir, ancak yanlış insanlarla ters düştüklerinde işler tehlikeli bir şekilde ters gider. Zindanlar Ve Ejderhalar: Hırsızlar Arasında Onur, efsanevi rol yapma oyununun zengin dünyasını ve oyuncu ruhunu, eğlenceli ve aksiyon dolu bir macerada beyaz perdeye taşıyor.

Zindanlar Ve Ejderhalar: Hırsızlar Arasındaki Onur”, 7 Nisan 2023’te sinemalarda…

Filmin kamera arkası görüntülerini sizler bırakıyoruz. İyi seyirler.

Devamını Okuyun

Sinema

Heyecan Ve Gerilim İçiçe: “Missing – Kayıp” Filmi Geliyor – Fragman İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Missing Kayıp Filmi
Ayrıksı Kitap

Kaybolan annesini bulmak için iz peşinde koşturan June’ un, tamamı akıllı cep telefonu ve bilgisayar ekranı üzerinden sunulan nefes kesici öyküsünü, sıradışı çekim tarzı ile beyazperdeye taşıyan KAYIP 24 Şubat’ ta vizyonda…

Devamını Okuyun

Popüler