Bizimle iletişim kur
Yazarlık Başvurusu

Sinema

The Batman Açılış Haftasında Gişe Rekoru Kırdı

DC hayranları yeni Batman’den memnun.

Yayınlandı

Tarih

The Batman Açılış Haftasında Gişe Rekoru Kırdı
Ayrıksı Kitap

Joker filmi sonrası uzun bir süredir iyi bir DC filmini sinema’da göremiyorduk ki pandemi dolayısı ile sürekli ertelenen ancak nihayetinde geçtiğimiz hafta gösterime giren The Batman filmi ile bu beklenti sona ermiş oldu. Öyle ki DC hayranları yeni Batman’den memnun olmasına ilişkin filmin daha ilk haftasında yakalamış olduğu gişe başarısı Warner Bros’un da yüzünü güldürmüş durumda.

Gelen raporlara göre The Batman, gösterime girdiği ilk hafta da, daha doğrusu hafta sonunda tam 248,5 milyon dolar gişe geliri elde etmiş. Bu rekor The Batman’in 2022 yılının en iyi başlangıç yapan filmi olduğunu gösteriyor. Daha haftasını doldurmadan neredeyse çeyrek milyon dolar gelir elde eden filmin vizyonda kaldığı süre içerisinde ise toplamda 1 milyar dolar gişe geliri yakalaması bekleniyor.

Yönetmenliğini Matt Reeves’in yaptığı The Batman’in devam filmlerini de göreceğiz. Başarılı yönetmen devam filmi için anlatacak hikayelerin olduğunu ifade ediyor. Öte yandan yeni Batman’imiz Robert Pattinson ile 3 filmlik bir anlaşmanın olduğu bilgisini de verelim. Yani kesin olarak kendisini iki filmde daha Batman olarak izleyeceğiz. Buna rağmen gelen olumlu yorumlar Robert Pattinson’ın uzun bir süre daha Batman olarak karşımıza çıkabileceğini gösteriyor.

RadioMood ekibi olarak bizde The Batman filmini fazlasıyla beğendik. Buna ilişkin Tolga Yiğit ve Aslıhan Saraçoğlu’nun The Batman incelemesine aşağıdaki videodan ulaşabilirsiniz.

Reklam

Sinema

Lady Gaga Joker 2 Filminin Vizyon Tarihini Video ile Paylaştı

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Lady Gaga Joker 2
Ayrıksı Kitap

Lady Gaga Joker 2 Filminin Vizyon Tarihini Video ile Paylaştı

2024’de izleyeceğimiz filmin kısa videosunda Joaquin Phoenix ve Lady Gaga sırasıyla gölge oyunu (karton) karakterleri gibi yer alırken isimleri, filmin ismi ve vizyon tarihi sırasıyla ekrana geliyor.

Filmde Joaquin Phoenix Arthur Fleck yani Joker’e Lady Gaga’da Harley Quinn’e hayat verecek.

İşte Joker 2 yani Joker: Folie à Deux’dan kısa tanıtım videosu

Reklam

Devamını Okuyun

Sinema

James Franco Küba Lideri Fidel Castro’yu Oynayacak

Yayınlandı

Tarih

Yazar

James Franco Fidel Castro
Ayrıksı Kitap

Küba liderinin kızının hayatının anlatıldığı “Alina Of Cuba” filminin kadrosuna James Franco’nun da dahil edildiği doğrulandı…

Adından da anlaşılacağı gibi, Castro’nun sürgündeki kızı Alina Fernandez’in gerçek hayat hikayesini anlatan biyografik filmin senaryosunu Jose Rivera ( The Motorcycle Diaries ) ve Nilo Cruz kaleme alıyor. Revuelta, kızına ilk olarak Castro’nun babası olduğunu 10 yaşındayken söyledi. Fernandez, sonunda ülkeyi terk etmeden ve 1993’te İspanya’ya kaçmadan önce Küba’daki saltanatının sesli bir eleştirmeni olmaya devam edecekti.

Bu ay çekimlerine başlanacak filmin başrollerinde Alanna de la Rosa, Maria Cecilia Botero, Harding Junior, Sian Chiong ve Rafael Ernesto Hernández de yer alıyor. John Martinez O’Felan ve Joe Lamy, Mankind Entertainment için yapımcılık yapıyor; Celine Rattray ve Trudie Styler, Maven Screen Media için üretiyor; Allen Gilmer ve Rikki Rushing ise Redbud Studios için yapımcılık yapıyor. Javier Gonzalez, Juan Pablo Solano, Simon Beltran, Luis Mandoki ve Thaddeus D. Matula projede yönetici yapımcı olarak görev yapıyor.

Kaynak: EW.

Reklam

Devamını Okuyun

Sinema

Ninja Kaplumbağalar’dan Yeni Film Geliyor İşte Filmin Adı!

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Ninja Kaplumbağalar Mutant Kargaşası
Ayrıksı Kitap

Ninja Kaplumbağalar’dan yeni bir film geliyor ve filmin adı da belli oldu. Ninja Kaplumbağalar: Mutant Kargaşası…

Paramount Pictures and Nickelodeon’dan yeni bir animasyon filmi geliyor. Filmin 2023 yılında vizyonda olması bekleniyor.

Film, bir Point Grey Prodüksiyonu olacak. Filmin yönetmen ise, Jeff Rowe.

Reklam
Devamını Okuyun

Popüler