Bizimle iletişim kur
Behzat C Banner
Yazarlık Başvurusu

Sinema

I Am Legend Devam Filmi Gözüktü

Başrollerde bu kez Will Smith’in yanında Michael B. Jordan bulunuyor.

Yayınlandı

Tarih

I Am Legend Devam Filmi Gözüktü
Ayrıksı Kitap

Will Smith’in başarılı filmlerinden biri olan I Am Legend’ın yıllar sonra devam filmi ufukta göründü.

Deadline tarafından yayınlanan habere göre, filmin başrollerinden yine Will Smith’i izleyeceğiz ancak yanında bu kez Creed ve Black Panther’dan tanıdığımız Michael B. Jordan bulunacak. Bu ikili aynı zamanda filmin yapımcılığını da üstlenmekte.

Gelen ilk resmi bilgilere göre filmin senaristliğini ise Akiva Goldsman yapacak. Kendisi ilk filmde’de aynı görevi üstlenmişti. Öte yandan yönetmen koltuğuna ise kimin oturacağı henüz netleşmemiş durumda.

2008 yılında gösterime giren I Am Legend olumlu yorumlar almıştı. Öte yandan filmin sürpriz bir sona sahip olması izleyicileri fazlasıyla meraklandırmıştı. Devam filminin vizyon tarihi içinde henüz resmi bir açıklama bulunmuyor. Öyle görülüyor ki bunun pek yakın bir zamanda açıklanması da beklenmiyor.

Sinema

“Marnie’s World – Ajan Kedi” Filminin Fragmanı Yayınlandı – İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Ajan Kedi Fragman
Ayrıksı Kitap

Grimm’in “Bremen Mızıkacıları”na dayanan modern, eğlenceli bir yol filmi olan Ajan Kedi, 16 Aralık’ta vizyonda olacak…

Dört çılgın anti-kahraman, bir pati macera. Özel ajan Marnie ve arkadaşları bir araya gelip suçla savaşırken siz de onlara katılın. Şımarık ve masum, tombul bir ev kedisi olan Marnie, Sunshine hanesinde rahat ve pohpohlandığı bir hayat yaşıyor. Aile evinden dışarı hiç çıkmayan Marnie, gerçek dünyayı yalnızca en sevdiği dedektif suç TV şovlarında gördüğü kadarıyla biliyor.

Devamını Okuyun

Sinema

“Zindanlar Ve Ejderhalar: Hırsızlar Arasındaki Onur” Filmi Ne Zaman Vizyonda Olacak?

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Zindanlar Ve Ejderhalar Hırsızlar Arasındaki Onur
Ayrıksı Kitap

Büyüleyici bir hırsız ve bir grup beklenmedik maceracı, kayıp bir kalıntıyı geri almak için destansı bir soyguna girişir, ancak yanlış insanlarla ters düştüklerinde işler tehlikeli bir şekilde ters gider. Zindanlar Ve Ejderhalar: Hırsızlar Arasında Onur, efsanevi rol yapma oyununun zengin dünyasını ve oyuncu ruhunu, eğlenceli ve aksiyon dolu bir macerada beyaz perdeye taşıyor.

Zindanlar Ve Ejderhalar: Hırsızlar Arasındaki Onur”, 7 Nisan 2023’te sinemalarda…

Filmin kamera arkası görüntülerini sizler bırakıyoruz. İyi seyirler.

Devamını Okuyun

Sinema

Heyecan Ve Gerilim İçiçe: “Missing – Kayıp” Filmi Geliyor – Fragman İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Missing Kayıp Filmi
Ayrıksı Kitap

Kaybolan annesini bulmak için iz peşinde koşturan June’ un, tamamı akıllı cep telefonu ve bilgisayar ekranı üzerinden sunulan nefes kesici öyküsünü, sıradışı çekim tarzı ile beyazperdeye taşıyan KAYIP 24 Şubat’ ta vizyonda…

Devamını Okuyun

Popüler