Bizimle iletişim kur
Yazarlık Başvurusu

Sinema

I Am Legend Devam Filmi Gözüktü

Başrollerde bu kez Will Smith’in yanında Michael B. Jordan bulunuyor.

Yayınlandı

Tarih

I Am Legend Devam Filmi Gözüktü
Ayrıksı Kitap

Will Smith’in başarılı filmlerinden biri olan I Am Legend’ın yıllar sonra devam filmi ufukta göründü.

Deadline tarafından yayınlanan habere göre, filmin başrollerinden yine Will Smith’i izleyeceğiz ancak yanında bu kez Creed ve Black Panther’dan tanıdığımız Michael B. Jordan bulunacak. Bu ikili aynı zamanda filmin yapımcılığını da üstlenmekte.

Gelen ilk resmi bilgilere göre filmin senaristliğini ise Akiva Goldsman yapacak. Kendisi ilk filmde’de aynı görevi üstlenmişti. Öte yandan yönetmen koltuğuna ise kimin oturacağı henüz netleşmemiş durumda.

2008 yılında gösterime giren I Am Legend olumlu yorumlar almıştı. Öte yandan filmin sürpriz bir sona sahip olması izleyicileri fazlasıyla meraklandırmıştı. Devam filminin vizyon tarihi içinde henüz resmi bir açıklama bulunmuyor. Öyle görülüyor ki bunun pek yakın bir zamanda açıklanması da beklenmiyor.

Reklam

Devamını Okuyun
Reklam

Sinema

Lady Gaga Joker 2 Filminin Vizyon Tarihini Video ile Paylaştı

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Lady Gaga Joker 2
Ayrıksı Kitap

Lady Gaga Joker 2 Filminin Vizyon Tarihini Video ile Paylaştı

2024’de izleyeceğimiz filmin kısa videosunda Joaquin Phoenix ve Lady Gaga sırasıyla gölge oyunu (karton) karakterleri gibi yer alırken isimleri, filmin ismi ve vizyon tarihi sırasıyla ekrana geliyor.

Filmde Joaquin Phoenix Arthur Fleck yani Joker’e Lady Gaga’da Harley Quinn’e hayat verecek.

İşte Joker 2 yani Joker: Folie à Deux’dan kısa tanıtım videosu

Reklam

Devamını Okuyun

Sinema

James Franco Küba Lideri Fidel Castro’yu Oynayacak

Yayınlandı

Tarih

Yazar

James Franco Fidel Castro
Ayrıksı Kitap

Küba liderinin kızının hayatının anlatıldığı “Alina Of Cuba” filminin kadrosuna James Franco’nun da dahil edildiği doğrulandı…

Adından da anlaşılacağı gibi, Castro’nun sürgündeki kızı Alina Fernandez’in gerçek hayat hikayesini anlatan biyografik filmin senaryosunu Jose Rivera ( The Motorcycle Diaries ) ve Nilo Cruz kaleme alıyor. Revuelta, kızına ilk olarak Castro’nun babası olduğunu 10 yaşındayken söyledi. Fernandez, sonunda ülkeyi terk etmeden ve 1993’te İspanya’ya kaçmadan önce Küba’daki saltanatının sesli bir eleştirmeni olmaya devam edecekti.

Bu ay çekimlerine başlanacak filmin başrollerinde Alanna de la Rosa, Maria Cecilia Botero, Harding Junior, Sian Chiong ve Rafael Ernesto Hernández de yer alıyor. John Martinez O’Felan ve Joe Lamy, Mankind Entertainment için yapımcılık yapıyor; Celine Rattray ve Trudie Styler, Maven Screen Media için üretiyor; Allen Gilmer ve Rikki Rushing ise Redbud Studios için yapımcılık yapıyor. Javier Gonzalez, Juan Pablo Solano, Simon Beltran, Luis Mandoki ve Thaddeus D. Matula projede yönetici yapımcı olarak görev yapıyor.

Kaynak: EW.

Reklam

Devamını Okuyun

Sinema

Ninja Kaplumbağalar’dan Yeni Film Geliyor İşte Filmin Adı!

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Ninja Kaplumbağalar Mutant Kargaşası
Ayrıksı Kitap

Ninja Kaplumbağalar’dan yeni bir film geliyor ve filmin adı da belli oldu. Ninja Kaplumbağalar: Mutant Kargaşası…

Paramount Pictures and Nickelodeon’dan yeni bir animasyon filmi geliyor. Filmin 2023 yılında vizyonda olması bekleniyor.

Film, bir Point Grey Prodüksiyonu olacak. Filmin yönetmen ise, Jeff Rowe.

Reklam
Devamını Okuyun

Popüler