Bizimle iletişim kur

Yaşam

The Batman X Fossil Kapsül Koleksiyonu Sadece Saat&Saat’te

Tutkunlarının merakla beklediği ve tüm dünyada aynı anda vizyona giren The Batman filminin sınırlı sayıda üretilen The Batman™ X Fossil koleksiyonu seçili Saat&Saat mağazalarında ve www.saatvesaat.com.tr adresinde koleksiyonerleri bekliyor.

Yayınlandı

Tarih

Behzat C Banner

Dünyaca ünlü saat markalarının Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat, merakla beklenen yeni Batman filminden ilham alan Fossil “The Batman™” kapsül koleksiyonunu filmin tutkunları ve koleksiyoncularla buluşturuyor. The Batman™ X Fossil koleksiyonundaki sınırlı sayıda üretilen saat, bileklik ve kolye seçili Saat&Saat mağazalarında ve www.saatvesaat.com.tr adresindeki online mağazada satışa sunuluyor.

Koleksiyonda yer alan The Batman™ Watch, Batman’in kendine özgü şıklığının yanı sıra Batsuit ve zırhının mat siyah görünümünden ilham alıyor. The Batman™ Watch, paslanmaz çelik, siyah iyon kaplama 42 mm kasaya, karanlıkta parlayan kadran içi göstergelere, çarpıcı kırmızı vurgulara ve otomatik mekanizmaya sahip. The Batman™ Watch, kolayca değiştirilebilen ve birinde pusula bulunan üç siyah kayışla birlikte set olarak sunuluyor. Batman’in teknolojisini ve The Batcycle™: Kevlar® tarzını yansıtan, balistik naylon ve kalıplanmış silikon malzemelerle donatılan saatin kutusu da en az saat kadar iddialı tasarımıyla dikkat çekiyor. Saatin kutusu resmi Batman göğüs plakası tasarımı bulunan, ekstra kayışları saklamak için özel bir çekmece içeriyor. 

Koleksiyonda saatin yanı sıra her biri gizli bir süper güçle ikili bir yaşam süren The Batman x Fossil kolye ve bileklik de yer alıyor. Batman amblemli iyon kaplamalı, mat siyah paslanmaz çelikten üretilen Batman erkek kolye, gizli bir kimliğe sahip: Basit bir hareketiyle şişe açabiliyor. Paslanmaz çelik, siyah lava boncuklardan üretilen Batman erkek bileklik ise aynı zamanda uçucu yağlar için bir iletici işlevine sahip. 

Fiyat Bilgisi

Batman Kol Saati ve Yedek Kordon LE1142SET: 6.400 TL
Batman Erkek Kolye JF04001001: 2.560 TL
Batman Erkek Bileklik JF04000001: 1.070 TL

Reklam

Yaşam

Rent Go, Anadolu Topraklarının Kültürlerini Hatırlatma Projesi

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Behzat C Banner

TÜRKİYE’NİN ARAÇ KİRALAMA MARKASI RENT GO, DOĞDUĞU ANADOLU TOPRAKLARININ KÜLTÜRLERİNİ HATIRLATMA PROJESİ BAŞLATTI. PROJE KAPSAMINDA İLK OLARAK KARADENİZ VE KOMŞU COĞRAFYALARDA ASIRLARDIR KUTLANAN KALANDAR GELENEĞİ HATIRLATILARAK, 2023 YENİ YIL KALANDARI KUTLANDI.

Üstün hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetine verdiği önemle bilinen Rent Go, Anadolu toprakları kültürlerini hatırlatma projesi ile, unutulmaya yüz tutmuş birçok geleneğin tekrardan hatırlatılması için çalışmalarına başladı. 

Dünyanın pek çok coğrafya ve kültüründe olduğu gibi Anadolu ve Kafkasya coğrafyasında da yüzlerce yıldır birbirinden farklı yılbaşı kutlamaları düzenleniyor. Bu kutlamalardan biri de ocak ayının 13’ünü 14’üne bağlayan gece, daha çok Doğu Karadeniz Bölgesi’nde yaygın olarak kutlanılan Kalandar kutlamasıdır. Her yıl yöre insanı ilginç kıyafetler giyip yöreye özgü oynanılan oyunlarla yeni yıl Kalandarına birlikte girerler. Çocuklar giydikleri ilginç kıyafetler ve omuzlarına aldıkları torbalarla maniler söyleyerek gezdikleri evlerden topladıkları ikramları ertesi gün satar veya evlerinde tüketirler. 

Rent Go’da, gerçekleştirdikleri Kalandar etkinliği ile ilgili konuşan Rent Go Genel Müdürü Köksal Öztürk: “Türkiye’nin yüzde yüz yerli sermayeli araç kiralama markası olarak Kalandar gibi yüzlerce yıldır süregelen Anadolu toprakları geleneklerinin yaşatılmasını değerli buluyoruz. Bu güzel geleneğimizi hatırlatmak için Karadenizli müşterilerimize ve çalışanlarımıza özel geleneksel bir kutlama gerçekleştirerek içerisinde Kalandar’ın simgesi ikramlarımızın ve mektupların olduğu çantalarımızı kendilerine sunduk. İstiyoruz ki bizi biz yapan, Anadolu topraklarından çıkan bu gibi geleneklerimiz yaşatılsın ve gelecek kuşaklara aktarılsın” dedi.

Devamını Okuyun

Yaşam

Elvis Presley’in Kızı “Lisa Marie Presley” 54 Yaşında Vefat Etti! “Ölüm Nedeni Ne?”

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Behzat C Banner

Efsanevi Elvis Presley’in kızı olan ikonik şarkıcı-söz yazarı, o sabah kalp krizi geçirdikten sonra 12 Ocak Perşembe günü 54 yaşında vefat etti…

Ölümü duyurmak için duygusal bir açıklama yapan Lisa’nın annesi Priscilla Presley tarafından, ölüm haberi doğrulandı.

Priscilla, People’a “Güzel kızım Lisa Marie’nin aramızdan ayrıldığına dair yıkıcı haberi üzüntüyle paylaşmak zorundayım” dedi . “Hayatımda tanıdığım en tutkulu, güçlü ve sevgi dolu kadındı. Bu derin kayıpla başa çıkmaya çalışırken mahremiyet istiyoruz. Sevgi ve dualar için teşekkürler. Şu anda daha fazla yorum yapılmayacaktır.” şeklinde konuştu.

Kaynak: Just Jared.

Devamını Okuyun

Yaşam

Türk Halk Müziği’nin Sevilen Sanatçısı Burhan Çaçan Vefat Etti

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Behzat C Banner

Ani kalp krizi geçiren Burhan Çaçan 62 yaşında vefat etti…

Türk Halk Müziği sanatçısı Burhan Çaçan’ın ölüm haberi herkesi yasa boğdu. Burhan Çaçan, Florya’daki evinde geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

Ağlama, Her Yer Karanlık, Ayaz Geceler ve Yağ Yağmur isimli sinema filmlerinde rol alan Burhan Çaçan, evinde geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

Kaynak: Mynet.

Devamını Okuyun

Popüler