Bizimle iletişim kur

Podcast Dinle

The Creator Film Yorumu | Yaratıcı Podcast Dinle

Yayınlandı

on

Podcast Dinle

Freddy’nin Pizza Dükkanında Beş Gece Yorumu | Podcast Dinle

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Freddy’nin Pizza Dükkanında Beş Gece Filminin Spoilersız Yorumunu Podcast Olarak Dinleyebilirsin.

Podcastler ücetsiz ve beylik gerektirmeden kolayca dinelenebilir. Spotify, Apple Podcast, Deezer gibi platformlarda sadece üyü girişi yaparak dinleyebilirsiniz. Ücretli bir paket satın almanıza gerek olmadan podcast kanalımız yayında. Tüm linkler aşağıda

En Yeni Podcast Yayınları Dinle

Film ve sinema dünyasından eleştiriler ve yorumları yeni podcast kanalımız MoodCast’de dinleyebilirsiniz. Film yorumu Podcastleri MoodCast‘te

Film Podcastleri Dizi Podcastleri

Dizi filmler ve televizyon dünyasından yorumlar da podcast kanalımızda. Dizi yorumu Podcastleri MoodCast’te

Reklam

Podcast yayınlarımızı dinlemek için Apple telefona sahipseniz ücretsiz olarak Apple Podcast’e giriş yapmanız ve MoodCast’i Takip Et‘e tıklamanız yeterli. Sonrasında bölümleri dinleyebilirsiniz.

Podcast Dinle

Eğer Spotify üyesiyseniz yine ücretsiz ve reklamsız olarak MoodCast‘i dinleyebilirsiniz. Takip edin ve yeni bölümler yüklendiğinde Spotify size habersin. Dizi Film Yorumu Podcastlerini ve En yeni Film Yorumları Podcastlerini dinleyin kaçırmayın.

Podcast Önerileri

En yeni filmlerin incelemeleri ve dizi incelemleri Podcast kanalımızda ücretsiz olarak tıklayıp dinleyebilirsiniz.

Podcast Kanalımız MoodCast’i Takip Edin :

Spotify Podcast

https://open.spotify.com/show/4Saj0Sh…

Reklam

Apple Podcast

https://podcasts.apple.com/tr/podcast/moodcast/id1655759375

Anchor Podcast

https://anchor.fm/mooddijital

Amazon Podcast

https://music.amazon.com/podcasts/70b…

Deezer Podcast

https://deezer.com/show/5557917

Reklam
Devamını Okuyun

Podcast Dinle

En Çok İzlenen Nuri Bilge Ceylan Filmi Hangisi?

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

En Çok İzlenen Nuri Bilge Ceylan Filmi Hangisi? sorusunun cevabı artık değişti : KURU OTLAR ÜSTÜNE TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK İZLENEN NURİ BİLGE CEYLAN FİLMİ OLDU

Kuru Otlar Üstüne En Çok İzlenen Film Oldu

Nuri Bilge Ceylan’ın 29 Eylül’de Bir Film dağıtımıyla vizyona giren filmi KURU OTLAR ÜSTÜNE1 Kasım 2023 itibariyle 308.730 seyirciye ulaşarak sinemada en çok izlenen filmi oldu. Bu rakam ile Kış Uykusu filmini geride bıraktı.

Hem eleştirmenler, hem de sinema seyircisi tarafından çok beğenilen KURU OTLAR ÜSTÜNE, altıncı haftasında vizyon yolculuğuna devam ediyor. 

Kuru Otlar Üstüne Film Yorumunu Podcast Olarak Dinleyin

Reklam
Devamını Okuyun

Podcast Dinle

One Piece Dizi Yorumları

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Netflix’de yayınlanan One Piece live action dizisi izlenir mi?

Kimler izlemeli? Tıkla Dinle

#onepiece #diziyorum #netflix 

One Piece Ana Karakterleri ve Oyuncuları Kimler?

Iñaki Godoy’un Monkey D. Luffy, Mackenyu’nun Roronoa Zoro, Emily Rudd’ın Nami, Jacob Romero’nun Usopp ve Taz Skylar’ın Sanji rolünde karşımıza çıktığı canlı çekim korsan macerası ONE PIECE, Shueisha ortaklığıyla hayata geçirildi. Dizinin yapımcılığını ise Tomorrow Studios ve Netflix üstlendi. Dizinin senaristleri, baş yapımcıları ve dizi sorumluları Matt Owens ve Steven Maeda. Baş yapımcılar arasında Eiichiro Oda, Marty Adelstein ve Becky Clements de yer alıyor. Daha önce açıklanan oyuncu kadrosunda Vincent Regan, Ilia Isorelýs Paulino, Morgan Davies, Aidan Scott, Langley Kirkwood, Jeff Ward, Celeste Loots, Alexander Maniatis, McKinley Belcher III, Craig Fairbrass, Steven Ward ve Chioma Umeala yer alıyor.

Reklam

One Piece Dizisinin Konusu Nedir?

Eiichiro Oda’nın imzasını taşıyan, Japonya tarihinde en yüksek satış rakamına ulaşan manga serisinden uyarlanan ONE PIECE, açık denizlerde geçen benzersiz ve efsanevi bir macera. Monkey D. Luffy hatırlayabildiği ilk günden itibaren özgür bir hayat özlemiyle yanıp tutuşan genç bir maceracıdır. Luffy, ONE PIECE adlı meşhur efsanevi hazineyi bularak Korsanların Kralı olmak için küçük köyünden ayrılıp tehlikeli bir yolculuğa çıkar. Ancak büyük ödüle ulaşmak isteyen Luffy’nin denize açılacak bir gemi bulup, engin mavi denizlerin her karışını arayıp, deniz piyadelerini geride bırakıp, her köşe başında onu bekleyen tehlikeli rakipleri alt etmeden önce hep istediği ekibi bir araya getirmesi gerekecektir.

Devamını Okuyun

Podcast Dinle

Venedik’te Cinayet Film Yorumu | Podcast Dinle

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Hercule Poirot ile gerçeği keşfedeceksiniz! 

#VenedikteCinayet Vizyonda.

20th Century Studios imzasını taşıyan ‘Venedik’te Cinayet’ filminde Polisiye edebiyatın ölümsüz ismi Agatha Christie’nin ‘Elmayı Yılan Isırdı’ kitabından uyarlanan ve 15 Eylül’de vizyona giren filmin yönetmen koltuğunda, aynı zamanda başrolünde yer alan Oscar ödüllü Kenneth Branagh oturuyor. 

Venedik’te Cinayet’in Spoilersız film yorumu yukarıdaki podcastte. 

Reklam

Podcast kanalına ise bu :  MoodCast Podcast Kanalı linkden ulaşabilirsiniz.

Venedik’te Cinayet Film Yorum Podcasti

#podcast #venediktecinayet #filmyorumu

Devamını Okuyun
Reklam

En Çok Okunanlar