Bizimle iletişim kur

Televizyon

The Crown Dizisinin Yıldızı Elizabeth Debicki, Lady Diana’nın Son Saatlerini Yeniden Canlandırmanın “Üzücü” Olduğunu Dile Getirdi

Yayınlandı

on

Radio Mood App

Aktris, Paris’teki ölümcül araba kazasından bir gün önce Prenses rolü hakkında konuşuyor…

Crown yıldızı Elizabeth Debicki, Netflix’in kraliyet ailesi dramasının altıncı ve son sezonunun senaryolarını okumadan önce endişeli olduğunu söyledi. Bu anlamak mümkün.

Sezonun ilk bölümleri, Debicki’den Prenses Diana ile Halid Abdalla’dan Dodi Fayed arasında filizlenen romantizmi anlatıyor; bu ilişki, çiftin ve şoförlerinin paparazziler tarafından takip edildikten sonra Paris’te bir araba kazasında ölmesiyle Ağustos 1997’de trajik bir şekilde sona erdi. Dizi onların gerçek ölümlerini tasvir etmese de Debicki, Diana ve Dodi’nin hikayesinin nasıl bittiğine dair bilgisi göz önüne alındığında senaryoların okunmasının zor olduğunu kabul ediyor.

Debicki, “Gerçekten dürüst olacağım, senaryoları okurken gergindim çünkü onu hayata geçirmenin benim görevim olduğunu biliyordum” dedi. “Bir endişe vardı. Şöyle bir his var, lütfen, lütfen, lütfen hikayenin bu olmasına izin vermeyin, ama bunun hikaye olacağını biliyorsunuz. Oldukça alışılmadık bir deneyim. Bölümleri okudum [birden dörde kadar] bir oturuşta çok hızlı bir şekilde. Sonunda gerçekten ama gerçekten yıkılmıştım. Bu beni gerçekten etkiledi, sadece düşünmek bile etkiledi ve aynı zamanda bir nevi ağırlığı da hissettim. Sezonlar arasındaki boşluk sırasındaydı ve bir zamanlar O kitabı açtım, filme çekene kadar tekrar kapatamayacağımı biliyordum.Bu gösteriyi yaparken her zaman hissettiğim şeyin gerçek bir anlamı vardı, bu gerçekten derin bir sorumluluktu, ama özellikle de bu parçayla birlikte Hikaye, trajedinin ağırlığı, yapım sürecinde bir nevi benim bir parçam haline geldi.”

Reklam

Aktris, Diana ve Dodi’nin Paris’teki çeşitli yerler arasında seyahat ederken fotoğrafçıların her fırsatta takip ettiği ikilinin vefatına kadar geçen sahneleri çekmenin özellikle zorlu bir deneyim olduğunu dile getiriyor.

The Crown 6. sezonunun 1. Bölümü şu anda Netflix’te yayında. 2. Bölüm 14 Aralık’ta gösterime girecek.

Kaynak: EW.

Reklam
Devamını Okuyun
Reklam
Yorum gezintisi

Yorum yazabilmek için giriş yapın Giriş

Yorum Yaz

Televizyon

“Stranger Things” 5. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Ne yazık ki izleyiciler, Stranger Things’in son sezonu için tahmin edilenden çok daha uzun süre beklemek durumunda kalacak gibi görünüyor…

Geçtiğimiz Cuma günü ortaya çıkan bazı haberler, ABD’deki tatil döneminin ardından popüler Netflix dizilerinden Stranger Things’in son sezonu için prodüksiyon çalışmalarının başlayacağını ortaya koymuştu. Fakat Variety’nin kaynaklarına göre Stranger Things 5.sezon çekimleri için henüz resmi bir tarih belirlenmiş değil. Bu nedenle kameraların ne zaman kayda başlayacağını henüz belirsizliğini koruyor.

Yine de Stranger Things’in beşinci sezonu için ana çekimlerin yakında başlayacağı haberi, dizinin hayranları için müthiş bir haber. Dizinin dördüncü sezon ikinci kısımının Netflix’te yayınlanmasının üzerinden neredeyse 18 ay geçti. Haliyle eski hayranlar da tüm serüvenin beşinci sezonla birlikte nasıl sonlanacağını epey merak ediyor.

Çalışmalar 2024’ün Ocak ayında başlasa bile, Stranger Things’in son sezonunun önümüzdeki yıl yayınlanması muhtemel bir senaryo değil. Beşinci sezon çekimlerinin sonlanmasına henüz aylar var, bunun üzerine bir de post prodüksiyon aşamasını eklediğinizde süreç iyice uzuyor. Kısacası: Hawkins’e en iyi ihtimalle 2025 yılından önce dönmeyi hayal etmeyin.

Reklam

Kaynak: IGN Türkiye.

Devamını Okuyun

Televizyon

Messi’nin Şimdi De Çizgi Dizisi Geliyor

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Futbol tarihinin en önemli isimlerinden biri olan Lionel Messi, yaptığı açıklamayla “Messi And The Giants” isimli çocuklara yönelik yeni çizgi dizisini duyurdu…

Milli takımı Arjantin’le Dünya Kupası’nı kazanan ve şu anda Inter Miami formasını terleten yıldız oyuncudan ilham alan dizi, 12 yaşındaki Messi’yi karşımıza çıkarıyor ve “bir oyunda eve dönme yolculuğuna çıkarken seyahati boyunca karşısına çıkan engellerle yüzleşiyor”.

Messi, dizideki Messi karakterini ilk kez Instagram’da hayranlarıyla paylaştı ve gönderi milyonlarca beğeni aldı.

“Messi And The Giants” dizisi İngilizce ve İspanyolca’ya ek olarak pek çok dilde yayınlanacak.

Reklam

Kaynak: IGN Türkiye.

Devamını Okuyun

Televizyon

Yeni “Alien” Dizisi Orijinal Filmi Aratmayacak

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Alien dizisinin oyuncularından David Rysdahl’ın açıklamalarına göre, dizi projesi 1979 yapımı aynı adlı orijinal bilim kurgu klasiği ile benzer bir yapıya sahip olacak. Şimdiye dek gelen bilgiler, dizinin ilk filmden 30 yıl önce Dünyada geçtiği hikayeyi paylaşacağı yönünde.

Sydney Chandler’ın canlandıracağı Wendy söylenene göre çocuksu bir beyne ve yetişkin bir bedene sahip olacak, ona bakıcılık yapan sentetik karakter Kirsh Timothy Olyphant tarafından canlandırılacaktı. The Hollywood Reporter’a konuşan dizinin oyuncularından David Rysdahl’a göre, dizinin yazar-yönetmeni Noah Hawley, Coen Kardeşler’in Fargo filminin televizyon uyarlamasında yaptığına benzer bir yaklaşımı benimsemiş olacak.

Dizinin yeni yönü ilk bakışta sürpriz gibi görünebilir ama aslında Alien filmleriyle tamamen uyumlu. Şimdiye dek her bir film aynı temel malzemeye tamamen farklı bir yaklaşım getirmiş, tonları ve hatta türleri değişime uğratmıştı. Orijinal filmdeki temel DNA genelde korunmuş, ana tehdit Xenomorh olsa da yan hikayelerle mitoloji genişletilmişti.

Kaynak: IGN Türkiye.

Reklam

Devamını Okuyun

Televizyon

Alaska’da Yeni Bir Gizemi Anlatan “True Detective: Night Country”den İlk Fragman Yayınlandı – İzleyin

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

“True Detective: Night Country”nin fragmanı yayınlandı…

HBO serisinin dördüncü filminin başrollerinde Jodie Foster ve Kali Reis yer alıyor.

Dizinin Özeti Şöyle: Ennis, Alaska’da uzun kış gecesi çöktüğünde, Tsalal Arktik Araştırma İstasyonunu işleten sekiz adam hiçbir iz bırakmadan ortadan kaybolur. Davayı çözmek için Dedektif Liz Danvers ( Foster ) ve Evangeline Navarro ( Reis ), içlerinde taşıdıkları karanlıkla yüzleşmek ve sonsuz buzun altında yatan tekinsiz gerçekleri araştırmak zorunda kalacaklar.

Dördüncü sezonda ayrıca; Finn Bennett, Fiona Shaw, Christopher Eccleston, Isabella Star LaBlanc ve John Hawkes rol alıyor. Dizi, 14 Ocak’ta Max’te yayınlanacak.

Reklam

Kaynak: Just Jared.

Devamını Okuyun
Reklam

En Çok Okunanlar