Bizimle iletişim kur
Yazarlık Başvurusu

Oyun

The Last of Us Bölüm I – Fragman Duyurusu | PS5 Oyunları

Yayınlandı

Tarih

Ayrıksı Kitap

PlayStation®5 konsolu için tamamen yeniden oluşturulmuş 200’den fazla Yılın Oyunu Ödülü sahibi.

The Last of Us™ ile tek oyunculu hikaye anlatımı için yeni bir çıta oluşturan oyunu tekrar ziyaret edin ve her eylemin Joel ve Ellie için acımasız bir sonucu olduğu harap olmuş ve sertleşmiş bir dünyayı keşfedin.

2 Eylül 2022’de PS5™’te mevcuttur.
PC için geliştirme aşamasında.

Reklam
Devamını Okuyun
Reklam

Oyun

PUBG MOBILE’da Survivor Başlıyor!

Birbirinden eğlenceli sürprizlerin ve oyun içi yeniliklerin oyun severleri beklediği PUBG MOBILE & Survivor işbirliği başladı.

Yayınlandı

Tarih

Yazar

PUBG MOBILE_Survivor_01-2
Ayrıksı Kitap

Yeni işbirlikleri ve farklı içerikler ile oyuncuların karşısına çıkmaya devam eden Türkiye’nin en çok oynanan mobil oyunu PUBG MOBILE süprizlerini duyurmaya devam ediyor.

PUBG MOBILE ve Acun Medya işbirliği ile Survivor özel sürpriz içerikler ve birbirinden güzel temalı eşyalar, oyun severlere sunuldu.

PUBG MOBILE_Survivor_02

Sıra dışı bir ortaklığa ev sahipliği yapan PUBG MOBILE & Survivor işbirliğinde YouTube ve oyun dünyasından birbirinden ünlü isimler Dominik’te özel bir bölüm için karşı karşıya gelecek. 

Sürpriz isimlerin yer aldığı ve heyecan dolu mücadelelere imza atılan bu özel bölüm 25 Haziran’da PUBG MOBILE Türkiye resmi Youtube kanalında yayınlanacak.

Survivor temalı içerikler geliyor

Reklam

Çok yakında tüm detayların paylaşılacağı bu içerik dışında PUBG MOBILE ve Survivor işbirliği oyun severlere de yeni içeriklerin kapısını aralayacak. Bugünden başlayarak 30 Haziran’a kadar PUBG MOBILE içerisinde Survivor etkinliği aktif olacak. 

Etkinlik sayfası üzerinde yer alan görevleri tamamlayan oyun severler, Survivor temalı özel hediyelere sahip olabilecek. Buna ek olarak, PUBG MOBILE Youtube kanalına abone olan oyuncuları da birbirinden güzel hediyeler bekliyor.

PUBG MOBILE’da Hile Yapanlara Karşı Yasal Zafer

Devamını Okuyun

Oyun

PUBG MOBILE & Jurassic World: Hakimiyet işbirliği

PUBG MOBILE & Jurassic World: Hakimiyet işbirliği oyun severler için birbirinden güzel sürprizlerle geliyor

Yayınlandı

Tarih

Yazar

pubg jurassic 01
Ayrıksı Kitap

Türkiye’nin en çok oynanan mobil oyunu PUBG MOBILE, ikonik film Jurassic World: Hakimiyet ile özel bir işbirliğine gidiyor. Serinin üçüncü filmi ile yapılan bu işbirliğiyle Jurassic World: Hakimiyet temalı sürpriz içerikler PUBG MOBILE oyununa ekleniyor.

Özel işbirliği ile oyun severler Dinozor Ses Paketi ve Dinozor Kıyafeti’ni ücretsiz olarak edinip, PUBG MOBILE’da arkadaşları ile sıra dışı bir maceraya atılabilecek. 

Ayrıca bu etkinlikte oyundaki farklı dinozorları yakalayabilen takımlar birbirinden güzel ödülleri kazanma şansına sahip olacaklar. 

Oyun basını Jurassic World: Hakimiyet filmini PUBG MOBILE ekibi ile izledi

Reklam

PUBG MOBILE Türkiye ekibi, UIP Türkiye’nin dağıtımcısı olduğu Jurassic World: Hakimiyet filmi için Akasya AVM’de özel bir gösterim düzenledi. Teknoloji ve oyun basınından birçok ismin yanı sıra ünlü influencerlar da Jurassic World: Hakimiyet filmini herkesten önce PUBG MOBILE ekibiyle birlikte izledi. 

Jurassic World: Hakimiyet filmi 10 Haziran’dan itibaren Türkiye genelindeki sinemalarda vizyona giriyor. 

Devamını Okuyun

Oyun

Subnautica 3 Ne Zaman Geliyor?

Yayınlandı

Tarih

subnautica-3-ne-zaman-cikacak
Ayrıksı Kitap

Subnautica 3 oyununun çıkacağı oyunun yayıncısı, Unknown Worlds tarafından resmen duyuruldu. Subnautica oyununu severler için heyecanlı bir gelişme.

Açık dünya, hayatta kalma, aksiyon ve macera içerek Subnautica ilk oyunu ile oyun severlerin beğenisini toplamıştı. Bilim-kurgu içerikli olan Subnautica aynı zamanda senaryosu ile de bilim-kurgu severleri de tatmin etmişti.

Subnautica 14 Mayıs 2021’de Subnautica Below Zero ile PC haricinde, MacOS, PS5, PS4, Nintendo Switch ve Xbox One desteği de getirilmişti.

Subnautica 3 Oyunun Konusu

Alterra adında bir uzay madenciliği firmasının %99 unun sularla kaplı olduğu 4546B gezegenine gönderdiği bir gemide çalışan olarak gidiyorduk. Geminin yörüngede belirsiz bir patlama ile gezegene düşerken hayatta kalma kapsüllerinden birine binip tropik daha sığ sulara düşüşümüz ile oyun başlıyordu.

Reklam

Sevimli minik renkli renkli tatlı tropik balıklar, mercan ve mantarlar bulunan yaşam kapsülünün düştüğü yerde hayatta kalmak için temel ihtiyaçlarımızı (yeme içme gibi) karşılarken, bir yandan craft yapmak için malzeme toplama gelişmeler ve telsizden diğer kurtulanların mesajlarını alarak daha derin ürkütücü ve karanlık okyanusun derinliklerine seyahat başlıyordu. Bu seyahatler sonrası ilgili gezegenin çok büyük gizemler taşıdığını ve çok da şirin bir yer olmadığını zamanla öğrendiğimiz bir oyun.

Subnautica oyunun 2. oyunu olan Subnautica Below Zero’da 14 Mayıs 2021’de yayına girmişti. Bu oyunda, gezegenin kutup bölgesinde geçiyor ve yaşayan canlıların büyük kısmı kutup bölgesinin biyomuna uygun farklı türde canlılardan oluşuyordu.

Subnautica 3 Ne Zaman Çıkacak?
Subnautica 3 Ne Zaman Çıkacak?

Subnautica 3 Ne Zaman Çıkıyor?

Subnautica 3 için yayıncısı Unknown Worlds’dan resmi olarak çalışmaların başladığı açıklaması yapıldı. Ancak çıkış zamanı olarak herhangi bir zaman belirtilmiş değil. Tahmini olarak 2023 civarında çıkması tahmin ediliyor. Söylentilere göre 2022 son çeyreğinde erken erişime açılacağı konusunda da dedikodular mevcut. Unknown Worlds’ün işleri hızlandırma adına yeni oyun için daha fazla eleman alımı yaptığını da eklemek lazım. Yani 2023 4. çeyreğini hedeflemiş olabilirler. Yeni oyunun konusu veya hangi gezegende geçeceği konusunda da henüz bir açıklama yok elbette. Yakın zamanda resmi açıklama yapılacaktır.

Devamını Okuyun

Popüler