Bizimle iletişim kur
Yazarlık Başvurusu

Televizyon

The Weekend ve Lily-Rose Depp’den Yeni Dizi “The Idol”ın Fragmanı Yayınlandı

Yayınlandı

Tarih

Ayrıksı Kitap

HBO ve The Weeknd, şarkıcının ve Lily-Rose Depp’in başrolde olduğu kanalın yakında yayınlanacak olan dramatik dizisi “The Idol” için bir teaser yayınladı.

Görüntüler, dizinin ortak yaratıcıları Abel “The Weeknd” Tesfaye ve aynı zamanda HBO’nun hit dizisi “Euphoria”nın da arkasındaki isim olan Sam Levinson’ın “hasta ve çarpık zihinlerini” duyurmaya başlıyor. Fragman daha sonra Hollywood konaklarının, renkli partilerin, yasadışı bazı satın almaları ve hızlı arabaların hiperaktif bir montajına başlıyor.

Fragmanda bir ses “Daha fazla, daha fazla, daha fazla seks partisi!” diye bağırıyor.

Fragman, Depp’in karakteri ile görünmeyen bir figürün, güya Tesfaye’nin karakteri arasında “Bana güveniyor musun?” diye soran gergin bir etkileşimle sona eriyor.

“Pek sayılmaz,” diyor Depp’in karakteri gülümseyerek.
Tesfaye, Levinson ve Reza Fahim’in ortak yarattığı “The Idol”, müzik endüstrisinin arka planında yer alanlara odaklanıyor.

Reklam

Hikaye, geleceği parlak bir pop idolü ile karmaşık bir ilişki geliştiren bir yardım gurusu ve kült liderinin hikayesini takip ediyor.

Televizyon dizisi birkaç engel ile karşı karşıya kaldı. Nisan ayında Variety, Amy Seimetz’in projedeki yönetmenlik görevinden ayrıldığını bildirdi. Seimetz ayrıldığında yapım için zaten birden fazla bölüm çekmişti ve kaynaklar dizinin yeni bir yaratıcı yöne uyacak şekilde elden geçirileceğini belirtti.

Depp ve Tesfaye’nin yanı sıra Troye Sivan, Suzanna Son ve Steve Zissis, başrollerde yer alırken diğer rollerde Melanie Liburd, Tunde Adebimpe, Elizabeth Berkley Lauren, Nico Hiraga ve Anne Heche’nin yer alıyor. Dizinin rapor edilen yeniden çalışmasının şovun orijinal oyuncu kadrosunu nasıl etkilediği belirsizliğini koruyor.

“The Idol” henüz bir prömiyer tarihi belirlemedi ve teaser basit bir “çok yakında” ile sona erdi.

Reklam
Devamını Okuyun
Reklam

Televizyon

Marvel, “Armor Wars”u Film Olarak Geliştiriliyor

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Armor Wars Don Cheadle
Ayrıksı Kitap

Marvel Studios, “Armor Wars” projesini şimdi Disney+ için bir dizi olması için, uzun metrajlı bir film olarak yeniden geliştirilecek…

Kaynaklar, stüdyonun hikayeyi doğru şekilde anlatmak için kararlı olduğunu ve bu süreçte bir özelliğin proje için daha uygun olduğunu fark ettiğini söylüyor.

Uzun süredir devam eden Marvel Sinematik Evreni rolünü Albay James “Rhodey” Rhodes, AKA Savaş Makinesi olarak yeniden canlandıran Don Cheadle, yıldız olmaya devam ediyor. Dizinin baş yazarı olarak görev yapan Yassir Lester, uzun metrajlı senarist olarak kalacak.

Kaynak: The H. Reporter.

Devamını Okuyun

Televizyon

“Hocus Pocus 2” Ne Zaman Ve Hangi Kanalda Yayınlanıyor? Fragman İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Hocus Pocus 2
Ayrıksı Kitap

Bette Midler, Sarah Jessica Parker ve Kathy Najimy, yanlışlıkla güçlü bir cadılar meclisini canlandıran bir grup çocuğu konu alan 1993 tarihli filmin devamında rollerini yeniden canlandırıyorlar.

Filmi; Disney Plus’ta, 30 Eylül’den itibaren izleyebilirsiniz.

Devamını Okuyun

Televizyon

House of the Dragon Onuncu (Final) Bölümü Ne Zaman Saat Kaçta?

Yayınlandı

Tarih

Yazar

house of the dragon princeses
Ayrıksı Kitap

House of the Dragon’un Birinci Sezon  Onuncu Yani Final Bölümü The Black Queen  adını taşıyor ve 10. Bölüm yani House Of The Dragon Final bölümü 23 Ekim pazar akşamı Amerika saatiyle akşam saat 9’da yani Amerika saatiyle 21’de HBO Max’de yayınlanırken Türkiye saatiyle pazarı pazartesiye bağlayan gece sabaha karşı (24 Ekim Pazartesi) 04’de yayınlanıyor.

Devamını Okuyun

Popüler