Bizimle iletişim kur
Behzat C Banner
Yazarlık Başvurusu

Sinema

Thor: Love And Thunder’dan Sonra Bizi Bekleyen Yapımlar

Yayınlandı

Tarih

Marvel afis
Ayrıksı Kitap

Pandemi sebebi ile 4. faz yapımlarını erteleyen marvel 2020 senesini bomboş geçirdi. Haliyle tüm yapımlarını 2021 den sonra seyirci karşısına koyan Marvel tüm yapımlarını ardıarkası kesilmeden yayınlamaya başladı. Tanrı Katili Gorr ile mücadele eden Thor’dan sonra bizi bekleyen 17 yapım var. Önümüzdeki bir kaç yıl sürecek olan dizi ve filmlerden oluşan bu 17 yapımı sizin için derledik.

I am GROOT – 10 Ağustos

Çocuklara özel beş bölümden oluşan mini dizi Vin Diesel’in seslendirmesi ile Avengers: İnfinity War öncesini yani Groot’un bebek halini ele alacak.

She Hulk – 17 Ağustos

Ms. Marvel bittikten sonra hemen yayın hayatına başlayacak olan dizi Avukat Jeniffer Walters’ın hikayesine odaklanıcak. Shang Chi after credit sahnesinde görülen Bruce Banner en güçlü düşmanlarından biri olan Titania ile yüzleşecek. Ayrıca Wong tarafından yakalanan Abomination’da geri dönecek.

Werewolf By Night – 2022

Marvel kurtadamı Disney+ cadılar bayramı özel etkinliği ile buluşmak için geliyor. Jack Russel ın oynadığı dizinin çekimleri hala devam ediyor. Ekim ayında yayına gireceği düşünülüyor.

What if…? (2. Sezon) – 2022

Sadece Hayley Artwell in seslendirdiği Captain Carter ın geleceğini doğrulayan yapım MCU da hangi olayların değişeceğini ya da neleri sunacağını daha belirtmedi. Fragman bile yayınlanmayan yapımın 2022 de gelmesi planlanıyor.

Guardians Of The Galaxy: Holiday Special – 2022 sonu

Son olarak Thor: Love and Thunder filminde gördüğümüz ekibimiz aşırı yorgun düştüğü için tatil yapmaya hazırlanıyorlar. Yanlız onları bekleyen bir süpriz var. Nova karakteri onları bekliyor.

Secret Invasion – 2023 başı

Skrull’ların devlet kurumlarına ve süperkahraman topluluklarına sızma girişini anlatan yapım War Machine, Talos, Maria Hill ve Nick Fury görünüşüne bürünmüş Skrull’ları içeriyor.

Echo – 2023

Hawkeye dizisinde tanıdığımız Maya Lopez ‘in Kingpin ile olan anlaşmazlığını anlatacak. Echo dizisinde Spiderman No way Home filmi ile tekrar Daredevil olarak karşımıza çıkan Charlie Cox da olacak.

Loki (2. Sezon) – 2023

Hikayesi tam bitmeyen dizinin açıklaması gereken sırlar var. Slyive’nin Kang varyantını öldürmesi ile durumlar değişen dizi Loki’nin diğer Kang varyantını bulmak için peşine düşeceği düşünülüyor

Ironheart – 2023

Ironman zırhlarının kaderini belirleyen yapımlardan biri olan Ironheart 15 yaşındaki mühendislik öğrencisi Riri Williams’ın Stark teknolojisini kullanarak Ironheart a dönüşmesini konu alıyor.

Armor Wars – 2023

Armor Wars, War Machine’ın Tony Stark öldükten sonra teknolojisinin peşine düşen Hammer’dan teknolojiyi korumak için girişeceği savaşı anlatıyor. Dizi 2023 sonunda yayına girmeye hazırlanıyor.

Daredevil – 2023

Spiderman No Way Home da MCU ya geçtiği garantilenen Charlie Cox Kingpin ile Hells Kithcen’da yarım kalan hikayesini konu alacak.

Tarihleri ve içerikleri Belli olmasa da gelecek onaylanmış diğer diziler.

 • Agatha of Harkness
 • Nova
 • Wonder Man
 • Okoye (Spinoff)
 • Spiderman Freshman Years
 • Marvel Zombies

Gelecek olan Filmler

 • Black Panther: Wakanda Forever
 • Ant-Man and the Wasp: Quantumania
 • Guardians of the Galaxy Vol. 3
 • The Marvels
 • Fantastic Four
 • Blade
 • Captain America 4
 • Deadpool 3
 • Shang-Chi 2
 • Thunderbolts
 • X-Men

Bu listeye bakarak 4. faz oldukça hareketli geçecek gibi gözüküyor.

Sinema

“Marnie’s World – Ajan Kedi” Filminin Fragmanı Yayınlandı – İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Ajan Kedi Fragman
Ayrıksı Kitap

Grimm’in “Bremen Mızıkacıları”na dayanan modern, eğlenceli bir yol filmi olan Ajan Kedi, 16 Aralık’ta vizyonda olacak…

Dört çılgın anti-kahraman, bir pati macera. Özel ajan Marnie ve arkadaşları bir araya gelip suçla savaşırken siz de onlara katılın. Şımarık ve masum, tombul bir ev kedisi olan Marnie, Sunshine hanesinde rahat ve pohpohlandığı bir hayat yaşıyor. Aile evinden dışarı hiç çıkmayan Marnie, gerçek dünyayı yalnızca en sevdiği dedektif suç TV şovlarında gördüğü kadarıyla biliyor.

Devamını Okuyun

Sinema

“Zindanlar Ve Ejderhalar: Hırsızlar Arasındaki Onur” Filmi Ne Zaman Vizyonda Olacak?

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Zindanlar Ve Ejderhalar Hırsızlar Arasındaki Onur
Ayrıksı Kitap

Büyüleyici bir hırsız ve bir grup beklenmedik maceracı, kayıp bir kalıntıyı geri almak için destansı bir soyguna girişir, ancak yanlış insanlarla ters düştüklerinde işler tehlikeli bir şekilde ters gider. Zindanlar Ve Ejderhalar: Hırsızlar Arasında Onur, efsanevi rol yapma oyununun zengin dünyasını ve oyuncu ruhunu, eğlenceli ve aksiyon dolu bir macerada beyaz perdeye taşıyor.

Zindanlar Ve Ejderhalar: Hırsızlar Arasındaki Onur”, 7 Nisan 2023’te sinemalarda…

Filmin kamera arkası görüntülerini sizler bırakıyoruz. İyi seyirler.

Devamını Okuyun

Sinema

Heyecan Ve Gerilim İçiçe: “Missing – Kayıp” Filmi Geliyor – Fragman İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Missing Kayıp Filmi
Ayrıksı Kitap

Kaybolan annesini bulmak için iz peşinde koşturan June’ un, tamamı akıllı cep telefonu ve bilgisayar ekranı üzerinden sunulan nefes kesici öyküsünü, sıradışı çekim tarzı ile beyazperdeye taşıyan KAYIP 24 Şubat’ ta vizyonda…

Devamını Okuyun

Popüler