Bizimle iletişim kur
Yazarlık Başvurusu

Sinema

Thor: Love And Thunder’dan Sonra Bizi Bekleyen Yapımlar

Yayınlandı

Tarih

Marvel afis
Ayrıksı Kitap

Pandemi sebebi ile 4. faz yapımlarını erteleyen marvel 2020 senesini bomboş geçirdi. Haliyle tüm yapımlarını 2021 den sonra seyirci karşısına koyan Marvel tüm yapımlarını ardıarkası kesilmeden yayınlamaya başladı. Tanrı Katili Gorr ile mücadele eden Thor’dan sonra bizi bekleyen 17 yapım var. Önümüzdeki bir kaç yıl sürecek olan dizi ve filmlerden oluşan bu 17 yapımı sizin için derledik.

I am GROOT – 10 Ağustos

Çocuklara özel beş bölümden oluşan mini dizi Vin Diesel’in seslendirmesi ile Avengers: İnfinity War öncesini yani Groot’un bebek halini ele alacak.

She Hulk – 17 Ağustos

Ms. Marvel bittikten sonra hemen yayın hayatına başlayacak olan dizi Avukat Jeniffer Walters’ın hikayesine odaklanıcak. Shang Chi after credit sahnesinde görülen Bruce Banner en güçlü düşmanlarından biri olan Titania ile yüzleşecek. Ayrıca Wong tarafından yakalanan Abomination’da geri dönecek.

Werewolf By Night – 2022

Marvel kurtadamı Disney+ cadılar bayramı özel etkinliği ile buluşmak için geliyor. Jack Russel ın oynadığı dizinin çekimleri hala devam ediyor. Ekim ayında yayına gireceği düşünülüyor.

What if…? (2. Sezon) – 2022

Sadece Hayley Artwell in seslendirdiği Captain Carter ın geleceğini doğrulayan yapım MCU da hangi olayların değişeceğini ya da neleri sunacağını daha belirtmedi. Fragman bile yayınlanmayan yapımın 2022 de gelmesi planlanıyor.

Guardians Of The Galaxy: Holiday Special – 2022 sonu

Son olarak Thor: Love and Thunder filminde gördüğümüz ekibimiz aşırı yorgun düştüğü için tatil yapmaya hazırlanıyorlar. Yanlız onları bekleyen bir süpriz var. Nova karakteri onları bekliyor.

Secret Invasion – 2023 başı

Skrull’ların devlet kurumlarına ve süperkahraman topluluklarına sızma girişini anlatan yapım War Machine, Talos, Maria Hill ve Nick Fury görünüşüne bürünmüş Skrull’ları içeriyor.

Echo – 2023

Hawkeye dizisinde tanıdığımız Maya Lopez ‘in Kingpin ile olan anlaşmazlığını anlatacak. Echo dizisinde Spiderman No way Home filmi ile tekrar Daredevil olarak karşımıza çıkan Charlie Cox da olacak.

Loki (2. Sezon) – 2023

Hikayesi tam bitmeyen dizinin açıklaması gereken sırlar var. Slyive’nin Kang varyantını öldürmesi ile durumlar değişen dizi Loki’nin diğer Kang varyantını bulmak için peşine düşeceği düşünülüyor

Ironheart – 2023

Ironman zırhlarının kaderini belirleyen yapımlardan biri olan Ironheart 15 yaşındaki mühendislik öğrencisi Riri Williams’ın Stark teknolojisini kullanarak Ironheart a dönüşmesini konu alıyor.

Armor Wars – 2023

Armor Wars, War Machine’ın Tony Stark öldükten sonra teknolojisinin peşine düşen Hammer’dan teknolojiyi korumak için girişeceği savaşı anlatıyor. Dizi 2023 sonunda yayına girmeye hazırlanıyor.

Daredevil – 2023

Spiderman No Way Home da MCU ya geçtiği garantilenen Charlie Cox Kingpin ile Hells Kithcen’da yarım kalan hikayesini konu alacak.

Tarihleri ve içerikleri Belli olmasa da gelecek onaylanmış diğer diziler.

 • Agatha of Harkness
 • Nova
 • Wonder Man
 • Okoye (Spinoff)
 • Spiderman Freshman Years
 • Marvel Zombies

Gelecek olan Filmler

 • Black Panther: Wakanda Forever
 • Ant-Man and the Wasp: Quantumania
 • Guardians of the Galaxy Vol. 3
 • The Marvels
 • Fantastic Four
 • Blade
 • Captain America 4
 • Deadpool 3
 • Shang-Chi 2
 • Thunderbolts
 • X-Men

Bu listeye bakarak 4. faz oldukça hareketli geçecek gibi gözüküyor.

Sinema

Lady Gaga Joker 2 Filminin Vizyon Tarihini Video ile Paylaştı

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Lady Gaga Joker 2
Ayrıksı Kitap

Lady Gaga Joker 2 Filminin Vizyon Tarihini Video ile Paylaştı

2024’de izleyeceğimiz filmin kısa videosunda Joaquin Phoenix ve Lady Gaga sırasıyla gölge oyunu (karton) karakterleri gibi yer alırken isimleri, filmin ismi ve vizyon tarihi sırasıyla ekrana geliyor.

Filmde Joaquin Phoenix Arthur Fleck yani Joker’e Lady Gaga’da Harley Quinn’e hayat verecek.

İşte Joker 2 yani Joker: Folie à Deux’dan kısa tanıtım videosu

Reklam

Devamını Okuyun

Sinema

James Franco Küba Lideri Fidel Castro’yu Oynayacak

Yayınlandı

Tarih

Yazar

James Franco Fidel Castro
Ayrıksı Kitap

Küba liderinin kızının hayatının anlatıldığı “Alina Of Cuba” filminin kadrosuna James Franco’nun da dahil edildiği doğrulandı…

Adından da anlaşılacağı gibi, Castro’nun sürgündeki kızı Alina Fernandez’in gerçek hayat hikayesini anlatan biyografik filmin senaryosunu Jose Rivera ( The Motorcycle Diaries ) ve Nilo Cruz kaleme alıyor. Revuelta, kızına ilk olarak Castro’nun babası olduğunu 10 yaşındayken söyledi. Fernandez, sonunda ülkeyi terk etmeden ve 1993’te İspanya’ya kaçmadan önce Küba’daki saltanatının sesli bir eleştirmeni olmaya devam edecekti.

Bu ay çekimlerine başlanacak filmin başrollerinde Alanna de la Rosa, Maria Cecilia Botero, Harding Junior, Sian Chiong ve Rafael Ernesto Hernández de yer alıyor. John Martinez O’Felan ve Joe Lamy, Mankind Entertainment için yapımcılık yapıyor; Celine Rattray ve Trudie Styler, Maven Screen Media için üretiyor; Allen Gilmer ve Rikki Rushing ise Redbud Studios için yapımcılık yapıyor. Javier Gonzalez, Juan Pablo Solano, Simon Beltran, Luis Mandoki ve Thaddeus D. Matula projede yönetici yapımcı olarak görev yapıyor.

Kaynak: EW.

Reklam

Devamını Okuyun

Sinema

Ninja Kaplumbağalar’dan Yeni Film Geliyor İşte Filmin Adı!

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Ninja Kaplumbağalar Mutant Kargaşası
Ayrıksı Kitap

Ninja Kaplumbağalar’dan yeni bir film geliyor ve filmin adı da belli oldu. Ninja Kaplumbağalar: Mutant Kargaşası…

Paramount Pictures and Nickelodeon’dan yeni bir animasyon filmi geliyor. Filmin 2023 yılında vizyonda olması bekleniyor.

Film, bir Point Grey Prodüksiyonu olacak. Filmin yönetmen ise, Jeff Rowe.

Reklam
Devamını Okuyun

Popüler