Bizimle iletişim kur

Podcast Dinle

Venedik’te Cinayet Film Yorumu | Podcast Dinle

Yayınlandı

on

Radio Mood App

Hercule Poirot ile gerçeği keşfedeceksiniz! 

#VenedikteCinayet Vizyonda.

20th Century Studios imzasını taşıyan ‘Venedik’te Cinayet’ filminde Polisiye edebiyatın ölümsüz ismi Agatha Christie’nin ‘Elmayı Yılan Isırdı’ kitabından uyarlanan ve 15 Eylül’de vizyona giren filmin yönetmen koltuğunda, aynı zamanda başrolünde yer alan Oscar ödüllü Kenneth Branagh oturuyor. 

Venedik’te Cinayet’in Spoilersız film yorumu yukarıdaki podcastte. 

Reklam

Podcast kanalına ise bu :  MoodCast Podcast Kanalı linkden ulaşabilirsiniz.

Venedik’te Cinayet Film Yorum Podcasti

#podcast #venediktecinayet #filmyorumu

Podcast Dinle

One Piece Dizi Yorumları

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Netflix’de yayınlanan One Piece live action dizisi izlenir mi?

Kimler izlemeli? Tıkla Dinle

#onepiece #diziyorum #netflix 

One Piece Ana Karakterleri ve Oyuncuları Kimler?

Iñaki Godoy’un Monkey D. Luffy, Mackenyu’nun Roronoa Zoro, Emily Rudd’ın Nami, Jacob Romero’nun Usopp ve Taz Skylar’ın Sanji rolünde karşımıza çıktığı canlı çekim korsan macerası ONE PIECE, Shueisha ortaklığıyla hayata geçirildi. Dizinin yapımcılığını ise Tomorrow Studios ve Netflix üstlendi. Dizinin senaristleri, baş yapımcıları ve dizi sorumluları Matt Owens ve Steven Maeda. Baş yapımcılar arasında Eiichiro Oda, Marty Adelstein ve Becky Clements de yer alıyor. Daha önce açıklanan oyuncu kadrosunda Vincent Regan, Ilia Isorelýs Paulino, Morgan Davies, Aidan Scott, Langley Kirkwood, Jeff Ward, Celeste Loots, Alexander Maniatis, McKinley Belcher III, Craig Fairbrass, Steven Ward ve Chioma Umeala yer alıyor.

Reklam

One Piece Dizisinin Konusu Nedir?

Eiichiro Oda’nın imzasını taşıyan, Japonya tarihinde en yüksek satış rakamına ulaşan manga serisinden uyarlanan ONE PIECE, açık denizlerde geçen benzersiz ve efsanevi bir macera. Monkey D. Luffy hatırlayabildiği ilk günden itibaren özgür bir hayat özlemiyle yanıp tutuşan genç bir maceracıdır. Luffy, ONE PIECE adlı meşhur efsanevi hazineyi bularak Korsanların Kralı olmak için küçük köyünden ayrılıp tehlikeli bir yolculuğa çıkar. Ancak büyük ödüle ulaşmak isteyen Luffy’nin denize açılacak bir gemi bulup, engin mavi denizlerin her karışını arayıp, deniz piyadelerini geride bırakıp, her köşe başında onu bekleyen tehlikeli rakipleri alt etmeden önce hep istediği ekibi bir araya getirmesi gerekecektir.

Devamını Okuyun

Podcast Dinle

The Creator Film Yorumu | Yaratıcı Podcast Dinle

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Star Wars Rogue One filmini yönetmiş olan Gareth Edwards’dan yepyeni bir bilimkurgu filmi Yaratıcı’yı izledik. Spoilersız yorumları podcast ile dinleyin

Devamını Okuyun

Podcast Dinle

Kaçakçılar Film Yorumu | Podcast Dinle

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Güney Kore’de bu yıl çok izlenen film olan Kaçakçılar ülkemizde de vizyonda. Film 70’li yıllarda geçen bir kaçakçılık draması. Spoilersız film yorumu aşağıdaki podcastte.

Podcast kanalına ise bu : MoodCast Podcast Kanalı linkden ulaşabilirsiniz.

Kaçakçılar Film Podcasti

#podcast #kaçakçılar #filmyorumu

Reklam
Devamını Okuyun

En Çok Okunanlar