Bizimle iletişim kur

Televizyon

“Wonka” ve “Wish” Filmleri Tivibu’ya Geliyor – İşte Yayın Tarihleri

Türk Telekom’un televizyon platformu Tivibu, mayıs ayında en zengin içerikleri sinemaseverlerle buluşturuyor. Birbirinden yeni içeriklerin yer aldığı platformda mayıs ayında, gişede uzun süre zirvede yer alan “Wonka” ve 2023’ün sevilen filmlerinden; “Dilek/Wish”, “Kara Cuma” isimli yapımlar Kirala Satın Al klasöründe izleyicilerin beğenisine sunuluyor. Tivibu ayrıca mayıs ayında Film ve Belgesel klasöründe çok sayıda yeni yapımı seyircilerle buluşturuyor.

Yayınlandı

on

Radio Mood App

Türk Telekom’un televizyon platformu Tivibu, mayıs ayında en zengin içerikleri sinemaseverlerle buluşturuyor. Birbirinden yeni içeriklerin yer aldığı platformda mayıs ayında, gişede uzun süre zirvede yer alan “Wonka” ve 2023’ün sevilen filmlerinden; “Dilek/Wish”, “Kara Cuma” isimli yapımlar Kirala Satın Al klasöründe izleyicilerin beğenisine sunuluyor. Tivibu ayrıca mayıs ayında Film ve Belgesel klasöründe çok sayıda yeni yapımı seyircilerle buluşturuyor.

Türk Telekom’un televizyon platformu Tivibu, birbirinden özel içerikleri seyircisiyle buluşturmaya devam ediyor. Tivibu mayıs ayında aksiyondan maceraya çok sayıda yeni içeriği platforma dahil ediyor.

2023’te gişede haftalardır zirvede yer alan “Wonka” Kirala Satın Al klasöründe

Reklam

Mayıs ayında çok sayıda yeni içeriği izleyicilerin beğenisine sunan Tivibu, Kirala Satın Al klasöründe “Wonka” filmini sinemaseverlerle buluşturuyor. Timothée Chalamet, Hugh Grant ve Rowan Atkinson gibi yıldız isimlerin kadrosunda yer aldığı “Wonka”da 25 yaşlarında genç bir adam olan Willy’nin, şekerlerine lezzet katmak, nadir ve farklı lezzetlerin izini sürmek için çıktığı yedi yıllık yolculuktan sonra Londra’ya dönmesi ve azimli bir şekilde orada tutunmaya çalışması anlatılıyor.

En yeni içerikleri sinemaseverlerin beğenisine sunan Tivibu, mayıs ayında “Dilek” filmini Kirala Satın Al klasöründe izleyici ile buluşturuyor. 2023 yapımı animasyon filmi “Dilek” evrene ait bir güç olan sonsuz enerji küresi Yıldız tarafından dileği yanıtlanan Asha’nın hikâyesini konu ediyor. Klasörde yer alan bir diğer film “Kara Cuma” ise isyanının trajediyle sonuçlanmasının ardından, Şükran Günü’nden ilham alan gizemli bir katilin kötü şöhretli bu özel günün ortaya çıktığı yer olan Plymouth, Massachusetts’te terör estirmesini konu alıyor.

En sevilen filmler Film klasöründe izleyicilerle buluşuyor

Sinemaseverlerden tam not alan filmleri izleyicilerle buluşturan Tivibu mayıs ayında, “The End We Start From” filmini platforma dahil ediyor. Jodie Comer ve Benedict Cumberbatch’in başrollerini paylaştığı filmde çevre krizi sonucunda çocuğuyla kaos ortasında yaşam mücadelesi veren annenin eve dönüş mücadelesi anlatılıyor.

Tivibu Film klasöründe öne çıkan bir diğer film “Insidious: The Red Door” isimli yapım oluyor. 2023 yapımı film, iblislerini dindirmek için korkunç olaylarla yüzleşmek zorunda kalan Josh ve Dalton’ın hikâyesini konu ediyor. Tivibu ayrıca mayıs ayında çocukların sevdiği animasyon film olan “Tad, The Lost Explorer And The Emerald Tablet”ı Film klasörüne dahil ediyor. Film, arkeolog meslektaşları tarafından saygı görmeyi bekleyen fakat sakarlığa müsait mizacı buna sekte vuran Tad’in, bir lahiti yanlışlıkla tahrip etmesi sonrası gelişen olayları anlatıyor.

Reklam

Tivibu Film klasöründe yer alan bir diğer animasyon filmi “Ron’s Gone Wrong” oluyor. Film, sosyalleşme sorunu yaşayan, ortaokul öğrencisi Barney ile “Kutudan Çıkan En İyi Arkadaşı” olması beklenen, yürüyebilen, konuşabilen dijital bir cihaz olan Ron’un hikâyesini konu ediyor. Ayrıca 2022 yapımı “Lamborghini: The Man Behind The Legend” da izleyicilerle buluşan filmler arasında yer alıyor. Film, dahi otomobil mucidi Ferruccio Lamborghini’nin hikâyesini anlatıyor.

Sinemaseverlere sayısız içerik sunan Tivibu’nun mayıs ayında platforma dahil ettiği bir diğer film ise Ron Perlman’ın başrolde yer aldığı “The Baker” oluyor. 2022 yapımı filmde sessiz, metanetli bir adamın cinayet sonucu öldürülen oğlu sonrasında değişen hayatı anlatılıyor. Tivibu ayrıca aksiyonseverlerden tam not alan “Monster Hunter” filmini de sinemaseverlerin beğenisine sunuyor. Milla Jovovich ve Tony Jaa’nın başrollerini paylaştığı filmin yönetmen koltuğundaysa Paul W.S. Anderson yer alıyor.

Tivibu Belgesel klasörü mayıs ayında da dopdolu

Belgesel tutkunlara sayısız içerik sunan Tivibu, mayıs ayında dünyaca ünlü rap yıldızları Biggie Smalls ve Tupac Shakur’un cinayetlerini konu alan “Biggie ve Tupac’ı Kim Öldürdü?” belgeselini seyircilerin beğenisine sunuyor. Tivibu ayrıca Belgesel klasöründe; BBC’nin sevilen yapımlarından “Memeli Canlılar” ve “Simon Reeve ile El Değmemiş Doğa” belgesellerini izleyicilerle buluşturuyor. İlaveten National Geographic’in “Fotoğrafçı” belgeseli de mayıs ayında platforma dahil ediliyor.

Reklam
Devamını Okuyun
Reklam
Yorum gezintisi

Yorum yazabilmek için giriş yapın Giriş

Yorum Yaz

Televizyon

Prens İkinci Sezon İlk Bölümü Ücretsiz izle

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Macarlara karşı kazanılan zaferden sonra Prens, zafer sarhoşluğu yaşarken saraya Kuzeyden bir elçi gelir. İsveç Kralı’nın çağrısıyla Prens, Vikingler Diyarı’na doğru macera dolu bir yolculuğa çıkar. Yolda karşısına çıkan korsanların teklifiyle hiçbir şey beklendiği gibi gitmezken, Bongomya’da da işler karışır.

Reklam
Devamını Okuyun

Televizyon

Prime Video’nun “The Lord Of the Rings: The Rings Of Power” Adlı Dizisinin İkinci Sezon Resmi Tanıtım Fragman Yayınlandı – İzleyin

Yeni sezon, J.R.R. Tolkien’in efsanevi kötü karakteri Sauron’un Orta Dünya’nın ikinci çağını karanlığa sürüklemesini gözler önüne seriyor.

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Yeni sezon, J.R.R. Tolkien’in efsanevi kötü karakteri Sauron’un Orta Dünya’nın ikinci çağını karanlığa sürüklemesini gözler önüne seriyor…

Amazon’un bu sabah New York City’de gerçekleştirdiği ön tanıtımına katılanlar, Prime Video’nun popüler dizisi Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri’nin (The Lord of the Rings: The Rings of Power) yaklaşan ikinci sezonuna ait ilk görsellerinin ve tanıtım fragmanının duyurulmasıyla Orta Dünya’ya geri döndüler. Serinin ilk sezonu benzeri görülmemiş bir küresel başarı elde ederek Prime Video’nun en iyi Original serilerden biri oldu; dünya çapında 100 milyondan fazla kişi tarafından izlenen Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri, lansman döneminde dünya çapında bugüne kadar ki diğer tüm içeriklere kıyasla daha fazla Prime üyeliği sağladı.

Prime Video ayrıca ikinci sezonun dünya çapında 29 Ağustos 2024 Perşembe günü 240’tan fazla ülke ve bölgede birden fazla dilde yayınlanacağını duyurdu.

Reklam

Orta Dünya sakinlerini kandırmasına yardımcı olacak yeni bir formda karşımıza çıkan, dünyanın en büyük edebi kötü kahramanlarından biri olan Sauron rolünde Charlie Vickers’ın geri dönüşünü de gördüğümüz ikinci sezonun çarpıcı yeni görselleri de bugün paylaşıldı.

İlk tanıtım fragmanı izleyicileri J.R.R. Tolkien’in ikinci çağına doğru aksiyon dolu bir yolculuğa çıkarıyor ve tüm gücü eline almak için intikam peşindeki arayışına devam eden Sauron’un artan şeytani varlığını gösteriyor. Serinin bilinen sinematik ihtişamını sergileyen ve Galadriel, Elrond, Prens Durin IV, Arondir ve Celebrimbor gibi hayranların en sevdiği karakterlerin geri dönüşünü müjdeleyen görsel de aynı zamanda merakla beklenen daha fazla yüzüğün oluşumunu da ortaya koyuyor.

Güç Yüzükleri’nin (The Rings of Power) ikinci sezonunda Sauron geri dönüyor. Galadriel tarafından dışlanan, ordusu ya da müttefiki olmayan Karanlık Lord’un, gücünü yeniden inşa etmesine ve Orta Dünya sakinlerini kötü niyetli amaçlarına alet etmesine olanak sağlayacak olan Güç Yüzükleri’nin yaratılışını gözlemlemek için artık kendi kurnazlığına güvenmesi gerekiyor. Birinci sezonun destansı hikayesi ve tutkusunu temel alan yeni sezon, en sevilen ve savunmasız karakterleri bile yükselişe geçen bir karanlık dalgasına sürüklüyor ve her birini giderek felaketin eşiğine gelen bir dünyada kendi yerlerini bulmaya zorluyor. Elfler ve cüceler, orklar ve insanlar, büyücüler ve Harfoot’lar…Dostluklar sınanmaya ve krallıklar zedelenmeye başladıkça, iyiliğin güçleri kendileri için en önemli olan şeye, yani birbirlerine tutunmak için her zamankinden daha cesurca mücadele etmeye hazırlar.

Reklam
Devamını Okuyun

Televizyon

“House Of The Dragon” 2. Sezon Resmi Fragmanı Yayınlandı – Türkçe Alt Yazılı Fragman İzleyin

Bayraklarınızı yükseltin. Resmi fragman burada. 16 Haziran Max’te.

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Bayraklarınızı yükseltin. Resmi fragman burada. 16 Haziran Max’te.

Devamını Okuyun

Televizyon

The Witcher 4. Sezondan İlk Görüntü Paylaşıldı

The Witcher’ın dördüncü sezonundan gelen ilk paylaşım, artık Liam Hemsworth’ün hayat vereceği Geralt karakterinin yeni hâli hakkında bir fikir veriyor. Fotoğraftaki kişi ise, Liam Hemsworth’ün dublörü…

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

The Witcher’ın dördüncü sezonundan gelen ilk paylaşım, artık Liam Hemsworth’ün hayat vereceği Geralt karakterinin yeni hâli hakkında bir fikir veriyor. Fotoğraftaki kişi ise, Liam Hemsworth’ün dublörü…

Netflix’in aynı isimli popüler oyun serisi ve kitaplardan uyarladığı The Witcher, platformun son yıllarda en sevilen yapımlarından biri olmayı başarmıştı. Ancak 2022’de gelen bir haber, artık Geralt olarak Henry Cavill’ın yer almayacağını ortaya koyarak hayranları biraz üzmüştü. Cavill yerine Liam Hemsworth’ü dizide göreceğimiz açıklanmıştı.

Liam Hemsworth, 4’üncü sezon itibarıyla dizide Geralt olarak karşımıza çıkmaya başlayacak. Hâliyle hayranlar da Cavill ile alıştıkları karakterin nasıl görüneceğini merak ediyor. Yeni ortaya çıkan bir görsel de bu konuda fikir edinmemizi sağlıyor.

Reklam

Çekimleri devam eden yeni sezondan paylaşılan bir fotoğraf, kısa sürede sosyal medyada gündem oldu. Görüntü, Geralt’ın 4. sezon kostümüne ve nasıl görüneceğine bir bakış atmamızı sağladı. Hayranlardan gelen yorumlar, pek de beğenmediklerini ortaya koydu.

Fotoğraftaki ismin bazı kişilerin sandığı gibi Liam Hemsworth olmadığını belirtmek gerekiyor. Kameraya yansıyan bu kişi, onun dublörü Joel Adrian. Adrian’ın peruğu taktığını ve yeni kıyafeti giydiğini görebiliyoruz. Kıyafetin önceki sezonlardan bayağı bir farklı olması dikkat çekiyor. Adrian, önceki sezonlarda Hemrik rolünü üstlenmesinin yanı sıra birçok dublör işi de yapmıştı. 4’te ise direkt olarak ana karaktere hayat verecek Hemsworth’ün dublörü olarak karşımıza çıkacak.

Kaynak: Webtekno.

Reklam
Devamını Okuyun
Reklam

En Çok Okunanlar