Bizimle iletişim kur
Yazarlık Başvurusu

Televizyon

Yeni Dizi “How I Met Your Father” Başladı !

Yayınlandı

Tarih

How I Met Your Father Afiş
Ayrıksı Kitap

Çok sevilen ve büyük beğeni toplayan dizi How I Met Your Mother’ın final yapmasının ardından yapımcılar boş durmadı ve çok fazla zaman geçmeden Amerikalı dijital platform ve tv yayıncısı HULU için dizinin bu kez de “How I Met Your Father” versiyonunu çekip yayınına başladı. En altta diziden en yeni fotoğrafları bulabilirsiniz ve İşte burada da fragmanı izleyin :

Dizinin Konusu : Yakın gelecekte, Sophie (Hilary Duff) oğluna babasıyla nasıl tanıştığının hikayesini anlatıyor: bizi Sophie ve sıkı sıkıya bağlı arkadaş grubunun çözmeye çalıştığı 2022 yılına götüren bir hikaye. kim oldukları, hayattan ne istedikleri ve flört uygulamaları ve sınırsız seçenekler çağında nasıl aşık olunacağı. How I Met Your Father, 18 Ocak 2022’de Hulu’da başladı.

Oyuncular : Hilary Duff, Christopher Lowell,Francia Raisa, Suraj Sharma, Tom Ainsley,

Son notumuz dizinin 18 ocakta yayınlanan ilk iki bölümünün IMDb puanı üzerine olacak. Maalesef iyi bir başlangıç yapmadı ve How I Met Your Mother’ın hayli gerisinde kaldı. Genel puanı 5.1 ile diğer yapımın 8.3’lükpuan başarısının çok gerisinde kaldı. How I Met Your Mother’ın 9 sezon sonunda tam 95 ödül adalığı ve 25 ödül kazanmışlığını da göz ününde bulundurursak yeni dizinin ilk iki bölümdeki 6 civarındaki puanları ile bir kaç fırın ekmek yemesi gerek diyebiliriz. Ama fragmanı izleyip kararı siz verin.

Reklam

Devamını Okuyun
Reklam

Televizyon

Viggo Mortensen’li “Thirteen Lives” İlk Fragman Yayınladı Hemen İzle

Yayınlandı

Tarih

Yazar

THIRTEEN LIVES (2022)
Ayrıksı Kitap

2018 yılında gerçekleşen gerçek bir olayı konu alan “Thirteen Lives” yakında Amazon Prime’da…

On Üç Hayat’ın gerçek hikayesinde, on iki erkek çocuk ve bir Tayland futbol takımının koçu, beklenmedik bir yağmur fırtınası onları dağın içindeki bir odaya kapatır.

Su basmış mağara tünellerinden oluşan bir labirentin arkasına gömülü olarak, imkansız ihtimallerle karşı karşıya kalırlar. Birinci sınıf dalgıçlardan oluşan bir ekip, çocukları bulmanın sadece bir başlangıç olduğunu keşfetmek için kilometrelerce tehlikeli mağara ağlarında gezinir.

Reklam
Devamını Okuyun

Televizyon

Samaritan İlk Fragman Yayınlandı Hemen İzle

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Sylvester Stallone Samaritan
Ayrıksı Kitap

Başrolünde ünlü aktör Sylvester Stallone’un yer aldığı süper kahraman filmi Samaritan’ın ilk fragmanı yayınlandı…

Samaritan, 25 yıl önce yapılan bir savaşın ardından yok olduğu düşünülen bir süper kahramanın, aslında var olduğunu öğrenen bir gencin hikayesini konu ediniyor.

Film, 26 Ağustos’ta “Amazon Prime” da izleyiciyle buluşacak.

Reklam
Devamını Okuyun

Televizyon

She-Hulk’ta Yer Alan Daredevil’dan İlk Görüntü Geldi Yeni Fragman İzle

Yayınlandı

Tarih

Yazar

She Hulk Daredevil
Ayrıksı Kitap

She-Hulk dizisinin yayınlanmasına çok az bir süre kalmışken dizinin Twitter hesabı, daha önce Comic-Con etkinliğinde yayınladığı fragmanda görülen Daredevil karakterinin yeni kostümünün yer aldığı bir video paylaştı.

San Diego Comic-Con etkinliğinde Disney, Disney Plus platformunda yayınlanacak yeni Marvel dizisi She-Hulk: Attorney at Law’ın yeni fragmanını paylaşmıştı ve bu fragmanda Daredevil’ı görmüştük. Dizi her ne kadar sahip olduğu görsel efektlerden dolayı topa tutulsa da Daredevil unsuru hayranları bir hayli heyecanlandırmaya yetmişti.

She-Hulk: Attorney at Law dizisinin çıkışına sadece birkaç hafta kala dizinin resmi Twitter hesabı, dizide yer alacak Daredevil’ın karakterini seyircilere daha net bir şekilde gösteren bir video paylaştı. Karakterin yeni kostümü bu videoda ortaya çıktı.

Kaynak: Webtekno.

Reklam

Devamını Okuyun

Popüler