Bizimle iletişim kur
Behzat C Banner
Yazarlık Başvurusu

Sinema

Yeni Predator Filmi Prey’den İlk Fragman Geldi

Yayınlandı

Tarih

Ayrıksı Kitap

Alien vs Predator markası bir süredir çöküş içerisinde ve bir türlü bizleri memnun eden bir yapım ile karşımıza çıkamıyor. Halbuki ilk filmler ile büyük başarıya imza atan serinin Alien ve Predator olarak iki farklı markaya ayrılması seriye büyük zarar vermişti. 20th Century Studios, son olarak karşımıza 2018 yapımı “Predator” filmi ile çıkmış ve yine beklentilerin çok altında bir filmi izleyicilere sunmuştu. Predator serisinin yeni halkası Prey ise bir süredir yapım aşamasında ve ilk fragmanı saatler içerisinde karşımıza çıktı.

Serinin yeni halkası bizleri 300 yıl öncesine yani kızılderililerin hüküm sürdüğü bir çağa götürüyor. Comanche topraklarında geçen filmde yetenekli savaşçı Naru, kabilesini uzaylı bir güce yani Predator’a karşı korumaya çalışırken göreceğiz. İlk fragman ile birlikte bu sefer ki yapımda Predator’ın zırhının alışılagelmişin dışında tasarlandığını görüyoruz.

5 Ağustos’ta vizyona girecek olan Prey, aynı zamanda Hulu üzerinden’de izlenebilecek.

Sinema

Katil Robot “Megan” Filminden Yeni Fragman Yayınlandı – İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Megan Yeni Fragman
Ayrıksı Kitap

Film, bebeğin çılgın dans hareketlerini sergileyen ilk fragmanının yayınlanmasının ardından bu yılın başlarında viral bir sansasyon yarattı. Şans eseri, bu yeni klip aynı zamanda onun birinci sınıf koreografisinden bazılarını da içeriyor.

M3GAN, Akela Cooper tarafından yazılmıştır ve Cooper ve Wan’ın bir hikayesine dayanmaktadır. Filmin kadrosunda The Daily Show komedyeni Ronny Chieng de yer alıyor.

M3GAN 6 Ocak’ta sinemalarda. Filmin Türkçe altyazılı yeni fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Kaynak: EW.

Devamını Okuyun

Sinema

“Babil” Filmi Bize Ne Anlatıyor?

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Babil Nasıl Bir Film
Ayrıksı Kitap

Damien Chazelle’den BABİL filmi, 1920’lerin Los Angeles’ında Brad Pitt, Margot Robbie ve Diego Calva tarafından yönetilen, Jovan Adepo, Li Jun Li ve Jean Smart’tan oluşan bir oyuncu kadrosuyla orijinal bir destandır.

Aşırı hırs ve aşırı aşırılık hikayesi, Hollywood’un başlarında dizginlenemeyen bir çöküş ve ahlaksızlık çağında birden fazla karakterin yükselişini ve düşüşünü anlatıyor.

Devamını Okuyun

Sinema

Robert Pattinson’lı “Mickey 17” Filminin Tanıtımı Yayınlandı – “Mickey 17” Nasıl Bir Film?

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Mickey 17 Tanıtım
Ayrıksı Kitap

Bong Joon Ho’nun 29 Mart 2024’te vizyona girecek olan “Mickey 17” filminin ilk ama kısa tanıtımı yayınlandı…

Çekimleri Ağustos ayında İngiltere’de başlayan ve halen devam eden bilim kurgu filmi, Edward Ashton tarafından yazılan “Mickey7” isimli romandan uyarlandı.

Konusu:

Bir buz gezegenini kolonileştirmek için gönderilen Mickey’i takip ediyor. Kitabın konusuna göre; Mickey, vücudunun ölümden sonra yenilenebileceğini, ancak anılarının hala korunduğunu fark eder. Altıncı ölümünden sonra yaşama yeniden başlayan Mickey7, yaşadığı hayatın neye benzediği ve bu görevin neden kendisine kaldığını nihayet anladığında, hayatının akışı tamamen değişir.

Filmin oyuncu kadrosunda Pattinson’ın yanı sıra; Mark Ruffalo, Toni Collette, Steven Yeun, Naomi Ackie gibi isimler yer alıyor.

Reklam

Kaynak: Beyazperde.

Devamını Okuyun

Popüler