Bizimle iletişim kur
Yazarlık Başvurusu

Yaşam

Yılbaşı Hediye Pazarı Kanyon’da

Yayınlandı

Tarih

Kanyon Yılbaşı Hediye Pazarı
Ayrıksı Kitap

Sevdiklerinizi ve sizi mutlu edecek birbirinden farklı hediye alternatifleri ve çok daha fazlası 26 – 31 Aralık tarihleri arasında Kanyon Yılbaşı Hediye Pazarı’nda!

Tüm ay boyunca Kanyon’u saran yeni yıl ruhu Yılbaşı Hediye Pazarı’nda da etkisini sürdürüyor! Kanyon Yılbaşı Hediye Pazarı 26 – 31 Aralık, 12:00 – 20:00 saatleri arasında takıdan, dekorasyona, kırtasiye malzemelerinden oyuncaklara ve tasarım ürünlerine kadar özenle seçilmiş farklı hediye alternatifleri ile Kanyon misafirlerini eşsiz ve özenle seçilmiş markalar ile buluşturuyor!

En hassas ciltler için özel olarak tasarlanmış, bebek ve çocukların kullanımına uygun kişisel bakım ürünleriyle Pure Project, farklı üretimlerden arta kalan, fire olarak adlandırılan mermer ve doğal taşları yeniden değerlendirerek, fonksiyonel objeler tasarlayan Yasu Living, “Her cildin tatile ihtiyacı vardır, bavulunuzda bize de yer açın” sloganıyla üst kalite cilt bakım ürünleri ve aksesuarları üreten Honeymoon Skin, sürdürülebilir bir dünya yaratmaya yönelik güçlü bir misyonla, çevresel zararı en aza indirmek için üretimin her adımını bilinçli aşamalardan geçiren, çocukların hayal dünyalarını diledikleri gibi şekillendirebilecekleri oyuncaklarıyla Chu Studio, paraben, fosfat, sülfat, GDO, klor, sentetik boya ve parfüm içermeyen temizlik ve kişisel bakım ürünleriyle Lindos Naturals, benzersiz tasarımlarıyla aksesuara farklı bir boyut kazandıran Ümit Aybek, her biri ince işçilik ve el emeği ile hazırlanan seramikleriyle As Ceramics, renkli tasarımlarıyla ilham veren, özel içeriği ile üretkenliğinizi arttıran defter, ajanda, organizer ve kırtasiye gereçleriyle Fulique, doğal taşa anlam katan tasarımlarıyla Ezu Jewelry, lokali destekleyen kolektif oluşumlardan Yirmiyedi Kuzguncuk, bulunduğu her yerin atmosferini değiştiren kokulu mumlarıyla Echoes Candle & Scent Lab, ev tekstil ürünleri ile evinize ilham verici benzersiz bir hava katan Deco Center, trend ve günü yakalayan tasarımlarıyla aksesuar modasına yön veren Sadekar ve Nazduzlajewelry, iç ısıtan hoodieleri ile Ontrail, bitkisel içerikli kişisel bakım ürünleriyle TAKK, yola çıkma amacı iyilik olan ve birçok sivil toplum kuruluşu ile işbirliği içerisinde çalışan Givin, çocukların yaratıcılıklarıyla ormanları, şehirleri ve alfabeyi yeniden tasarlayan Little Forest Animals Kanyon misafirlerini en güzel hediye seçenekleriyle buluşturuyor.

Devamını Okuyun
Reklam

Yaşam

Kraliçe Elizabeth’in Kanser Olduğu Ve Bunu Bildiği İddia Edildi

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Kraliçe Elizabeth Kanser
Ayrıksı Kitap

96 yaşında ölen Kraliçe Elizabeth, ömrünün son aylarında ciddi bir hastalığı olduğu haberleriyle gündeme gelmişti. Kraliçe öldüğünde kesin bir hastalık açıklanmamış ve ölüm nedeni kayıtlara “yaşlılık” olarak geçmişti…

Şimdilerde ise, yepyeni bir iddia gündemde. Kraliçe kanserdi ve öleceğini biliyordu. Yakında çıkacak bir biyografi kitabında, Kraliçe’nin kanserden öldüğü ve son zamanlarını acı içinde geçirdiği öne sürüldü.

Kraliyet’e yakınlığıyla tanınan yazar, televizyon sunucusu ve eski milletvekili Gyles Brandreth’in kaleme aldığı Elizabeth: An Intimate Portrait’te (Elizabeth: Samimi Bir Portre) adlı biyografi kitabı, 8 Eylül’de hayatını kaybeden Kraliçe’nin ölüm nedeniyle ilgili şaşırtıcı bir iddia ortaya attı.

Kitapta yer alan iddiaya göre Kraliçe, en çok görülen semptomu kemik ağrısı olan bir tür kemik iliği kanseriyle mücadele ediyordu. Bu yüzden de kimi zaman sağlık sorunları gerekçe gösterilerek bazı programları iptal ediliyordu.

Brandreth, Kraliçe’nin hızla kötüye giden sağlık durumu karşısında “sınırlı vaktinin kaldığını” bildiğini ve “Çok soğukkanlı bir tepki verdi. Tahmin edileceği gibi durumu büyük bir içtenlikle kabul etti.” diye ekledi.

Reklam

Kaynak: NLife.

Devamını Okuyun

Yaşam

Kanye West, ABD Başkanlığı İçin Resmen Adaylığını Açıkladı

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Kanye West ABD Başkanlığı
Ayrıksı Kitap

Ünlü rap müzik sanatçı Kanye West, ABD Başkanlığı için adaylığını açıkladı. Hatta sanatçının logosu dahi hazır…

ABD’li rapçi Kanye West, 2024’teki Başkanlık yarışında aday olmayı planladığını duyurdu. Adını mahkeme kararıyla “Ye” olarak değiştiren rapçi Kanye West, kampanya logosunun videosunu “Ye 24” başlığıyla sosyal medyada duyurdu.

West, eski ABD başkanı Donald Trump’a “Başkan yardımcısı adayı olup olmayacağını” sorduğunu aktardı. Trump’ın bu teklife hazırlıksız yakalandığını da söyledi.

2020’de de yarışa giren Kanye West sadece 12 eyalette pusulada yer alabilmiş ve toplamda 70 bin oy almıştı.

ABD’li rapçinin Twitter hesabıysa ırkçı paylaşımları nedeniyle bir süredir kapalıydı. West, Elon Musk’ın Twitter’ı satın almasının ardından, sosyal medya platformuna geri dönebilmişti. İşte o paylaşımı sizin için aşağıya bırakıyoruz.

Reklam

Kaynak: NLife.

Devamını Okuyun

Yaşam

Rihanna’nın Super Bowl Performansı Belgesel Olacak

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Rihanna Super Bowl Belgesel
Ayrıksı Kitap

Gelecek sene Super Bowl’da sahne alacak olan güzel sanatçı Rihanna’nın performansının belgesel olacağı açıklandı…

Fenty Beauty, Savage X Fenty ve Fenty Skin adlı güzellik ve iç çamaşırı markalarını kurarak dünyadaki en zengin kadın şarkıcı unvanını alan Rihanna, bir süredir müzik dünyasından uzak kalmıştı. Geçtiğimiz mayıs ayında bebeğini dünyaya getiren şarkıcı, gelecek yıl Super Bowl’da sahne alacağını açıklayarak hayranlarını sevindirmişti. Bazı kaynaklara göre Barbadoslu şarkıcının merakla beklenen performansı belgesel olacak.

Şarkıcının anne olduktan sonra müzik sektörüne de dönüşünü konu alacak olan belgesel, Super Bowl provalarının yanı sıra Rihanna’nın pop yıldızı olmayı ve anneliği nasıl dengelediğini de gözler önüne serecek. Belgesel bütçesi için milyonlarca dolar ayrıldığı düşünülüyor.

Kaynak: NLife.

Devamını Okuyun

Popüler