Bizimle iletişim kur

Magazin

Yoksa Adele Evlendi Mi?

Yayınlandı

on

Radio Mood App

Adele evlendi mi sorusu gündeme bomba gibi düştü…

35 yaşındaki “Easy On Me” şarkıcısı, 18 Eylül Cumartesi günü Las Vegas’ta düzenlediği son “Weekends” misafir programında, erkek arkadaşı Rich Paul’dan “my husband” (kocam) diye söz ederek evlilik söylentilerini ateşledi.

Gösterinin bir noktasında Adele katılımcılardan sorular aldı ve bir konuk Adele’e evlenme teklif etti. Buna karşılık Adele, TikTok’ta paylaşılan bir videoda görüldüğü gibi “Benimle evlenemezsin, ben heteroyum aşkım” dedi. Adele ayrıca şunları ekledi: “Ve kocam bu gece burada. O burada.”

Adele ve 41 yaşındaki Rich, ilişkilerini ilk kez Temmuz 2021’de NBA Finallerine birlikte katıldıklarında kamuoyuna duyurdular.

Reklam

Şubat 2022’de çift, Adele’in ilk kez sol yüzük parmağına dev bir elmas yüzük takarken görülmesinin ardından nişan söylentilerine yol açmışlardı.

Yakın zamanda gerçekleşen başka bir misafir sanatçı programında Adele, Rich’ten çocuk sahibi olmaktan bahsetti ve beğendiği bebek isimlerinini açıkladı.

Kaynak: Just Jared.

Reklam

Magazin

Hulk Hogan 70 Yaşında Evlendi

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Hulk Hogan ve Sky Daily evlendi…

70 yaşındaki güreşçi ve realite yıldızı, kendisi ve Sky’ın nişanlandıklarını duyurmasının üzerinden iki aydan kısa bir süre sonra, 22 Eylül Cuma günü Clearwater, Florida’da düzenlenen bir tören sırasında “evet” dediler.

Düğünde gelin Sky, askısız beyaz bir elbise giyiyor ve elinde bir buket orkide taşıyor. Hulk siyah takım elbise ve ona uygun papyonla şık görünüyor. Kıyafetini siyah bandanayla tamamladı.

Kilise düğününün samimi olduğu ve yalnızca yakın aile ve arkadaşların katıldığı belirtildi. Dikkate değer bir kişi kaçırıldı: Hulk’un kızı Brooke. Alınan bilgiye Brooke, göre zamanında yetişemedi. Oğlu Nick ve Sky’ın çocukları da oradaydı.

Reklam

Hulk çiftin nişanlandığını duyurmadan kısa bir süre önce içkiyi bıraktığını ve bunun sonucunda kilo verdiğini açıklamıştı.

Kaynak Just Jared.

Devamını Okuyun

Magazin

Zendaya ve Tom Holland Nişanlandılar Mı?

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Zendaya ilişki durumuyla ilgili havayı yumuşatıyor ve Tom Holland’la olan nişanını yumuşak bir şekilde başlatmayacağını bilmenizi istiyor…

27 yaşındaki Euphoria oyuncusu, Instagram hikayesinde kendi fotoğrafını paylaşarak yanlışlıkla nişan söylentilerini alevlendirdi. Hayranlar, bazılarının nişan yüzüğü olduğunu düşündüğü bir şey taktığını anında fark etti.

Hikayesindeki silinmiş bir videoda spekülasyona tepki gösterdi. “Hiçbir şey paylaşamıyorum arkadaşlar. Bunu şapkam için gönderdim,” dedi kıkırdayarak.

Zendaya, “nişan yüzüğünün” sağ elinde bile olmadığına dikkat çekerek şöyle devam etti: “Mesela, sağ parmağımdaki yüzük için değil arkadaşlar. Cidden, haberi bu şekilde mi bırakacağımı düşünüyorsun? Sence? Ne gibi?”

Reklam

Süperstar, daha sonra tüm spekülasyonları başlatan fotoğrafı yeniden yükledi.

Bu, ünlü çiftin nişan söylentilerini alevlendirdiği ilk sefer değil. 2022’nin sonlarında yayınlanan bir bilgi, gelecek için plan yaptıklarını öne sürdü ve bu da birçok kişinin bir düğünün mümkün olup olmadığını merak etmesine yol açtı. Görünüşe göre Zendaya’nın annesi o zamanki fısıltılara tepki göstermişti.

Kaynak: Just Jared.

Aşağıda her şeyi başlatan fotoğrafa iyice bakın…

Reklam
Devamını Okuyun

Magazin

Halle Berry, Drake’e Neden Sitem Etti

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Halle Berry, yeni single’ında fotoğrafını izinsiz kullandığı için Drake’e sitem etti…

57 yaşındaki oyuncu, SZA ile birlikte çıkaracağı yeni şarkının duyurulmasının ardından Drake’e seslendi.

Yeni şarkının duyurulmasıyla birlikte Drake, daha önceki Nickelodeon Çocukların Seçimi Ödülleri şovunda Halle’nin yeşil sızıntıyla inceltildiği bir fotoğraf kullandı; ancak, bu izinsizdi.

Halle Berry; ilk olarak kendi Instagram hesabında yeni bir gönderi paylaştı ve şöyle yazdı: “Bazen daha büyük bir adam olmalısın… kadın olsan bile!”

Reklam

Gönderisinin ardından gönderiye yanıt veren bir hayranına, fotoğrafını kullanarak Drake hakkında ne düşündüğünü sordu.

“O benden İzin almadı ve onu daha iyi düşünmem mümkün değil”

Daha sonra Berry, paylaşımının nedenini belirtti: “Bugünkü paylaşımım da bu yüzden. Hayran olduğunuz insanlar sizi hayal kırıklığına uğrattığında daha büyük bir insan olmanız ve yolunuza devam etmeniz gerekir!”

Drake’in yeni albümü For All The Dogs’u 22 Eylül’de yayınlaması planlanıyor.

Kaynak: Just Jared.

Reklam

Devamını Okuyun

Magazin

Hugh Jackman 27 Yıllık Eşinden Boşanıyor

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Hugh Jackman ve Deborra-Lee Furness evliliklerini sonlandırıyor…

14 Eylül Cuma günü, 54 yaşındaki Hugh ve 67 yaşındaki Deborra-Lee, yaptıkları ortak açıklamada yaklaşık 30 yıllık evlilikten sonra ayrıldıklarını duyurdular.

Hugh ve Deborra-Lee, People’a şunları paylaştı: “Karı-koca olarak harika, sevgi dolu bir evlilik içinde neredeyse 30 yılı birlikte paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Artık yolculuğumuz değişiyor ve bireysel gelişimimizi sürdürmek için ayrılmaya karar verdik. Ailemiz her zaman en büyük önceliğimiz olmuştur ve öyle kalacaktır. Bir sonraki bölümü minnettarlıkla, sevgiyle ve nezaketle üstleniyoruz,” diye devam etti Hugh ve Deborra. “Ailemiz tüm yaşamlarımızda bu geçişi sürdürürken, gizliliğimize saygı gösterme konusundaki anlayışınızı büyük ölçüde takdir ediyoruz. Bu ikimizin de söyleyeceği tek açıklamadır.”

Hugh ve Deborra-Lee, Avustralya dizisi Corelli’nin setinde tanıştıktan sonra 1 yıl sonra, 27 yıl önce 11 Nisan 1996’da evlendiler.

Reklam

Çiftin; 23 yaşındaki Oscar ve 18 yaşındaki Ava isimli iki çocukları var. Hugh ve Deborra, son kez Mayıs ayında 2023 Met Gala’da birlikte göründüler.

Kaynak: Just Jared.

Devamını Okuyun

En Çok Okunanlar