Bizimle iletişim kur
Behzat C Banner

Televizyon

“Yüzüklerin Efendisi” Serisini Ücretsiz Olarak Nasıl İzleyebilirsiniz?

Yayınlandı

Tarih

Ayrıksı Kitap

20 yılı aşkın bir süre önce, orijinal Yüzüklerin Efendisi destanı sinemalarda gösterime girdi. Hayranlar, Orlando Bloom, Ian McKellen ve Elijah Wood gibi yıldızlarla dolu bir kadro ile karşımıza çıkan fantezi/macera serisiyle büyülendi…

Şimdiler, bu ünlü üçlemenin dizi versiyonu yapıldı ve Prime Video’da ilk sezonu yayınlandı. Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri finali 14 Ekim Cuma günü yayınlandı ve çoğumuzun 2. sezonu şimdiden beklemesine neden oldu.

The Lord of the Rings: The Rings of Power 1. Sezon’un tüm bölümleri artık Amazon Prime’da izlenebilir. Finali, 14 Ekim’de gösterildi.

Yeni Yüzüklerin Efendisi’nin toplamda sekiz bölümü var ve her bölüm yaklaşık bir saat sürüyor.

Güç Yüzükleri Ücretsiz İzle

Reklam

The Rings of Power’ı çevrimiçi ücretsiz izlemek ister misiniz? Şanslısınız; çünkü, Amazon Prime, yeni Yüzüklerin Efendisi şovunu ücretsiz olarak izlemek için kullanabileceğiniz 30 günlük ücretsiz deneme sunuyor.

30 günlük deneme süreniz, The Rings of Power’ın ilk beş bölümünü ücretsiz olarak izlemenize (birinci haftada iki bölüm ve ardından haftada bir bölüm) izin verecek ve Prime Video da dahil olmak üzere diğer tüm Amazon Prime avantajlarına erişmenizi sağlayacaktır.

Kaynak: Rolling Stone.

Devamını Okuyun
Reklam

Televizyon

İyi Adam’ın 10 Günü Oyuncuları Kim? Ne Zaman Yayınlanacak? Fragmanı İzle

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Ayrıksı Kitap


Netflix, Mehmet Eroğlu’nun aynı adlı romanlarından uyarlanan, Ay Yapım’ın yapımını üstlendiği üçlemenin birinci filmi İyi Adamın 10 Günü’nün yeni fragmanını ve görsellerini paylaştı.

İyi bir adam bile adaletin peşine düştüğü zaman kötü bir adama dönüşebilir.”

İyi Adamın 10 Günü,10 Şubat’ta tüm dünyayla aynı anda Netflix’te


İyi Adamın 10 Günü Hakkında

Hayatınız boyunca kimseye zarar vermediyseniz gerçekten iyi bir insan olduğunuzu söyleyebilir misiniz? 
 

Reklam

Sadık (Nejat İşler), kötülüklerle dolu bir dünyada iyi bir adam olmak için çabalamaktadır. Şimdi bu sıra dışı özel dedektif, zorlu bir vakayı çözmeli ve bu süreçte yolunun kesiştiği dört kadınla yardımlaşmalıdır. Çetrefilli bir kayıp vakasına bulaşınca iyilikle kötülük arasındaki çizgi bulanıklaşır ve Sadık iyi bir insan olmanın anlamını sorgulamaya başlar. 

Mehmet Eroğlu imzalı roman üçlemesinden uyarlanan bu gerilim filmi; mafya adamları, insan kaçakçıları ve katillerin dünyasına adım atan bir özel dedektifi konu alıyor. 

Yönetmen: Uluç Bayraktar
 

Senarist: Mehmet Eroğlu, Damla Serim
 

Yapımcı: Kerem Çatay
 

Reklam

Oyuncular: Nejat İşler, İlayda Alişan, Şenay Gürler, Nur Fettahoğlu, Yurdaer Okur, Barış Falay, Esra Ronabar, İpek Türktan Kaynak, İlayda Akdoğan, Ata Artman, Gözde Kaya, Kaan Turgut, Erdal Yıldız, Rıza Kocaoğlu, Kadir Çermik 

Yapım şirketi: Ay Yapım

Devamını Okuyun

Televizyon

‘The Last Of Us’ Dizisi Üçüncü Bölümün Konusu Ne? Yeni Bölüm Blu Tv’de yayında

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Ayrıksı Kitap

Tüm dünyanın heyecanla takip ettiği ‘The Last Of Us’ dizisinin üçüncü bölümünde hayatta kalma uzmanı Bill’in, bir yabancının gelip planları alt üst edene kadar kıyametten tek başına kurtulmaya çalıştığı görülür. Yıllar sonra Joel ve Ellie, Bill’in rehberine ulaşmaya çalışırken kendilerini bir yol ayrımında bulurlar. 

Craig Mazin ve Neil Druckmann tarafından yazılan dizinin yönetmenliği de Craig Mazin üstleniyor. Dizinin başrollerini Bella Ramsey ve Pedro Pascal paylaşırken, kadroda Gabriel Luna, Merle Dandridge, Nico Parker, Murray Bartlett, Nick Offerman ve Anna Torv gibi isimler yer alıyor. 

‘The Last Of Us’ küresel bir salgının uygarlığı yok etmesinin ardından, güçlüklere rağmen hayatta kalmayı başaran bir adamın, insanlığın son umudu olan 14 yaşındaki genç kızın sorumluluğunu üstlenmesini konu alıyor.

‘The Last Of Us’ üçüncü bölümüyle BluTV’de yayında.

Devamını Okuyun

Televizyon

“The Last Of Us” Dördüncü Bölüm Saat Kaçta? Hangi Gün Yayınlanacak? Fragmanı İzle

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Ayrıksı Kitap

Yayın Tarihi sayfanın sonunda 

Last Of Us Podcast‘ini de beğeneceksin Hemen Dinle

Hayatta kalmak her şeydir. #TheLastOfUs Amerika yayınından hemen sonra, Her Pazartesi Sabah 06.30’da sadece BluTV’de! 

 The Last Of Us Dördüncü Bölüm 06 Şubat 2023 Pazartesi Günü Yayınlanacak

#tlou #thelastofus

Reklam

Devamını Okuyun

Popüler