Bizimle iletişim kur
Behzat C Banner
Yazarlık Başvurusu

Sinema

Zack Snyder’ın Justice League’i, Avengers: Endgame ve Spider-Man: No Way Home’u yendi

Yayınlandı

Tarih

Justice League The Flash
Ayrıksı Kitap

94. Akademi Ödülleri geçtiğimiz Pazar günü Hollywood’da gerçekleşti ve bu yılki törenin geçmiş yıllardan biraz daha farklı olduğunu söyleyebiliriz. Bu dönemki Oscar ödüller için, Twitter’da, ”Hayranların Favorisi” adı altında bir hashtag açıldı. Hasthag’in amacı ise, daha önce hayranlar tarafından eşi görülmemiş bir oylamaya imza atmaktı. Bu sıralamada yer verilen filmler ise sırasıyla, Zack Snyder’s Justice League, Avengers: Endgame ve Spider-Man: No Way Home oldu. Ardından bu oylamada, Zack Snyder’s Justice League’nin her iki filmide yendiği ABC’deki canlı yayın sırasında açıklandı.

Dikkat Buradan Sonrası Spoiler İçerir Filmleri İzlemediyseniz Devam Etmeyin

Hayranların oylamasıyla en üst sırada yer alan Zack Snyder’s Justice League, The Flash’ın ”Speed-Force” sahnesiyle birinciliği kaptı. Bu sıralamada ikinci olan Spider-Man: No Way Home filmi ise ”üç Spider-Men” sahnesiyle ön plana çıktı. Son olarak üçüncü seçilen sahne ise Avengers: Endgame’deki ”takımın bir araya gelmesi” olarak seçildi.

İlginç bir şekilde, ”Oscar Cheer Moment” için ilk beşe giren filmlerden sadece Spider-Man: No Way Home 94. Akademi Ödüllerine hak kazandı ve En iyi Görsel Efekt dalında aday gösterildi.

Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi Dijital Pazarlama Başkan Yardımcısı Meryl Johnson yaptığı açıklamada, ”Bu yılki törende, harika bir dijital izleyici oluşturmak adına Twitter ile ortaklık yapmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Bu farklı etkileşimler sayesinde, dünyanın dört bir yanından insanlar artık bu şov ile eşzamanlı olarak etkileşim kurabiliyorlar. Daha önce hiç yapılmamış bir şekilde bu muazzam deneyimin bir parçası haline gelebilme fırsatına artık daha çok sahipler.” Açıklamasında bulundu.

Peki siz değerli okuyucular, bu seneki Oscar törenini nasıl buldunuz?

Reklam

Sinema

Katil Robot “Megan” Filminden Yeni Fragman Yayınlandı – İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Megan Yeni Fragman
Ayrıksı Kitap

Film, bebeğin çılgın dans hareketlerini sergileyen ilk fragmanının yayınlanmasının ardından bu yılın başlarında viral bir sansasyon yarattı. Şans eseri, bu yeni klip aynı zamanda onun birinci sınıf koreografisinden bazılarını da içeriyor.

M3GAN, Akela Cooper tarafından yazılmıştır ve Cooper ve Wan’ın bir hikayesine dayanmaktadır. Filmin kadrosunda The Daily Show komedyeni Ronny Chieng de yer alıyor.

M3GAN 6 Ocak’ta sinemalarda. Filmin Türkçe altyazılı yeni fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Kaynak: EW.

Devamını Okuyun

Sinema

“Babil” Filmi Bize Ne Anlatıyor?

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Babil Nasıl Bir Film
Ayrıksı Kitap

Damien Chazelle’den BABİL filmi, 1920’lerin Los Angeles’ında Brad Pitt, Margot Robbie ve Diego Calva tarafından yönetilen, Jovan Adepo, Li Jun Li ve Jean Smart’tan oluşan bir oyuncu kadrosuyla orijinal bir destandır.

Aşırı hırs ve aşırı aşırılık hikayesi, Hollywood’un başlarında dizginlenemeyen bir çöküş ve ahlaksızlık çağında birden fazla karakterin yükselişini ve düşüşünü anlatıyor.

Devamını Okuyun

Sinema

Robert Pattinson’lı “Mickey 17” Filminin Tanıtımı Yayınlandı – “Mickey 17” Nasıl Bir Film?

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Mickey 17 Tanıtım
Ayrıksı Kitap

Bong Joon Ho’nun 29 Mart 2024’te vizyona girecek olan “Mickey 17” filminin ilk ama kısa tanıtımı yayınlandı…

Çekimleri Ağustos ayında İngiltere’de başlayan ve halen devam eden bilim kurgu filmi, Edward Ashton tarafından yazılan “Mickey7” isimli romandan uyarlandı.

Konusu:

Bir buz gezegenini kolonileştirmek için gönderilen Mickey’i takip ediyor. Kitabın konusuna göre; Mickey, vücudunun ölümden sonra yenilenebileceğini, ancak anılarının hala korunduğunu fark eder. Altıncı ölümünden sonra yaşama yeniden başlayan Mickey7, yaşadığı hayatın neye benzediği ve bu görevin neden kendisine kaldığını nihayet anladığında, hayatının akışı tamamen değişir.

Filmin oyuncu kadrosunda Pattinson’ın yanı sıra; Mark Ruffalo, Toni Collette, Steven Yeun, Naomi Ackie gibi isimler yer alıyor.

Reklam

Kaynak: Beyazperde.

Devamını Okuyun

Popüler