Adele’den Yeni Şarkı Yolda “Oh My God” Klibi İçin Geri Sayım Başladı

Adele’den yeni şarkı yolda. “Oh My God” klibi 12 Ocak’ta yayınlanacak. Şarkıcı, bu yeni şarkının teaser’ını kendi Youtube kanalından yayınlandı.

Dünyaca ünlü şarkıcı Adele, 8 Ocak Cumartesi günü “Oh My God” videosunun 12 Ocak’taki galasını sosyal medya hesabından; kısa ama siyah beyaz bir kliple duyurdu.

Ayrıca şarkıcı, twitter hesabından da, klipten bir görüntü paylaşımında bulundu. Sanatçı görüntüde; kırmızı, omuzları açık bir elbise içinde, kırmızı dudaklar, kırmızı tırnaklar ve buna uygun kırmızı bir elma ile poz vermiş. Şarkıcı, adeta bu fotoğrafta Pamuk Prenses masalında gibi gözüküyor.

Sanatçının yeni albümü 30, şu anda Billboard 200 listesinde 1 numarada ve altıncı haftasında. Daha önceki albümlerinin başarısıyla birlikte, Adele kariyeri boyunca albüm listesinde toplam 40 hafta 1 numarada yer aldı.

12 Ocak gününü beklemeyi unutmayın. Ama sizi çok da merakta bırakmamak için “Oh My God” teaser videosunu sizler için yayınlıyoruz. İyi seyirler.

Radio Mood

Radio Mood sizin için her gün tüm dünyadan bir çok müzik türü ve sanatçıya ait şarkıları inceler ve en iyilerini playlistine ekler.

Radio Mood ile bambaşka bir radyo deneyimi yaşayın. Pop, Rock ve bir çok başka türde müziğin nasıl en iyi şekilde harmanlandığına şahit olun.

Find Your Music – Radio Mood

RadioMood © 2022. All rights reserved.