Bizimle iletişim kur
Yazarlık Başvurusu

Müzik

Adele’den Yeni Şarkı Yolda “Oh My God” Klibi İçin Geri Sayım Başladı

Yayınlandı

Tarih

Adele Oh My God
Ayrıksı Kitap

Adele’den yeni şarkı yolda. “Oh My God” klibi 12 Ocak’ta yayınlanacak. Şarkıcı, bu yeni şarkının teaser’ını kendi Youtube kanalından yayınlandı.

Dünyaca ünlü şarkıcı Adele, 8 Ocak Cumartesi günü “Oh My God” videosunun 12 Ocak’taki galasını sosyal medya hesabından; kısa ama siyah beyaz bir kliple duyurdu.

Ayrıca şarkıcı, twitter hesabından da, klipten bir görüntü paylaşımında bulundu. Sanatçı görüntüde; kırmızı, omuzları açık bir elbise içinde, kırmızı dudaklar, kırmızı tırnaklar ve buna uygun kırmızı bir elma ile poz vermiş. Şarkıcı, adeta bu fotoğrafta Pamuk Prenses masalında gibi gözüküyor.

Sanatçının yeni albümü 30, şu anda Billboard 200 listesinde 1 numarada ve altıncı haftasında. Daha önceki albümlerinin başarısıyla birlikte, Adele kariyeri boyunca albüm listesinde toplam 40 hafta 1 numarada yer aldı.

Reklam

12 Ocak gününü beklemeyi unutmayın. Ama sizi çok da merakta bırakmamak için “Oh My God” teaser videosunu sizler için yayınlıyoruz. İyi seyirler.

Müzik

BTS, YouTube Abonelerinde Justin Bieber’ı Geçti

Yayınlandı

Tarih

Yazar

BTS Dağıldı Mı
Ayrıksı Kitap

Grup, Youtube’da 70 milyon abonesi olan ikinci sanatçı kanalı oldu…

BTS’in 70 milyon YouTube abonesine ulaşmasıyla Justin Bieber’ı geçerek akış platformunda en çok takip edilen ikinci sanatçı kanalı oldu. Yedi üyeden oluşan boyband grup, 76,5 milyon abonesi olan K-pop fenomeni BLACKPINK’in ardından bu dönüm noktası sayısını elde eden ikinci grup oldu.

Jin, Suga, J-Hope, RM, Jimin, V ve Jung Kook üyelerinden oluşan BTS, aynı zamanda gıpta edilen bir milyar izlenme sayısına ulaşan altı videoya sahip.

Kaynak: Billboard.

Reklam

Devamını Okuyun

Müzik

Zayn Malik Yeni Videosunda “Night Changes” Şarkısını Söyleyerek “One Direction” Günlerini Hatırlattı

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Zayn Malik Night Changes
Ayrıksı Kitap

Zayn Malik, 15 Ağustos Pazartesi gecesi, One Direction’ın 2014 single’ı “Night Changes”i söylerken 30 saniyelik siyah beyaz bir videosunu Instagram’da yayınlayarak biraz nostaljik yaptı…

Ballad, grubun dördüncü stüdyo albümü Four’un ikinci single’ı olarak Kasım 2014’te yayınlandı. Bu, Zayn Malik’in Mart 2015’te erkek grubundan sürpriz bir şekilde ayrılmasından sadece dört ay önceydi. Billboard Hot 100’de, 31 numaraya kadar yükseldi ve Pop Airplay tablosunda ilk 20’de yer aldı. Malik, tüm One Direction grup arkadaşlarının yanı sıra; Jamie Scott, Julian Bunetta ve John Ryan ile birlikte şarkının ortak yazarıdır.

Kaynak: Billboard.

Reklam
Devamını Okuyun

Müzik

BLACKPINK “Pink Venom” İle İlgili Yeni Teaser Yayınladı – İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Blackpink Pink Venom
Ayrıksı Kitap

BLACKPINK “Pink Venom” ile ilgili yeni bir teaser video yayınladı. Hadi keyifle izleyin…

Devamını Okuyun

Popüler