Bizimle iletişim kur
Yazarlık Başvurusu

Müzik

Adele ‘Easy On Me’ ile Birleşik Krallık’ta Rekor Peşinde

Yayınlandı

Tarih

Adele Easy On Me UK
Ayrıksı Kitap

“Easy On Me”, art arda yedinci hafta 1 numarada ve Adele’in en uzun soluklu single’ı olarak liderliğini daha da perçinliyor. Adele şu anda “30” albümü ve ilk single’ı “Easy On Me” ile İngiltere listelerini tek hakimi. Pop yıldızının tahtından savaşmadan vazgeçmesini beklemeyin.

Haftanın ilk playlist ve satış verilerine göre, “Easy On Me” art arda yedinci haftada da 1 numarada ve Adele’in en uzun süre liste başı olan single’ı olarak liderliğini sürdürüyor.

“Easy On Me”, Birleşik Krallık’ta 48 saatlik müzik verilerine göre listenin zirvesine öncülük ediyor.

Adele ’30’ ile İngiltere’de bir kez daha 1 Numarayı Hedefliyor

Mariah Carey’nin “All I Want For Christmas Is You” ve Wham’ın “Last Christmas”ı İlk 10’a geri dönmeye hazırlanırken, Noel çanları listelerde patlama yapıyor.

Reklam

Her iki single da zaman geçtikçe daha popüler hale geliyor. Geçen yıl, her iki kayıt da 1994 ve 1984’teki yayınlarından bu yana ilk kez Resmi Single Listesi’nde zirveye yerleşti ve yeni bir rekor kırdı.

Müzik

Drake’den Sürpriz Albüm: “Honestly, Nevermind”

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Drake_Honestly_Nevermind_01
Ayrıksı Kitap

Drake yeni albümü “Honestly, Nevermind”ı sürpriz bir şekilde yayımladı. Yaklaşık 50 dakika süren ve 14 parçadan oluşan albüm, sanatçının Grammy ödüllü bir önceki albümü “Certified Lover Boy”dan 9 ay sonra dinleyicilerle buluştu. 14 parçadan oluşan albümün kapanış parçası “Jimmy Cook” da ‘21 Savage’ albümdeki tek konuk olarak yer alıyor. Albümde; Black Coffee, Gordo, Alex Lustig ve Beau Nox gibi önemli isimler de yer alıyor. 

Drake’in yepyeni sürpriz albümü “Honestly, Nevermind” ile birlikte sanatçıdan uzun ve şiirsel bir açıklama da geldi:

“Zamanı akışına bırakıyorum, bazen alçakgönüllülüğümün uyuşukluğa dönüşmesine izin veriyorum. Vücudumdaki her nefesle çalışıyorum çünkü beni canlı hissettiren nefes değil, çalışmak. Bu gerçekten zararlı bir şey ama işte bu, mükemmeliyetçi zihnim gerçekten umursamıyor çünkü kimse 9’da uyuduğumda ve sabah 5’te uyandığımda aklımda ne olduğunu bilmiyor. Bunları kafiyeli söylemedikçe…”

Drake’in “Honestly, Nevermind” albümünü dijital platformlardan dinleyip satın almak için

Reklam

Devamını Okuyun

Müzik

Kuş Uçuşu Dizi Müzikleri

Yayınlandı

Tarih

Yazar

kuş uçuşu müzikleri
Ayrıksı Kitap

İşte karşınızda Kuş Uçuşu Müzikleri Yani Kuş Uçuşunda Çalan Şarkılar

Zirvedeki sesi duyuyor musun? Yırtıcıların mücadelesine heyecan katan şarkıları buraya bırakıyorum.

Deneyimli, idealist bir haberci. “Biri olmaya” can atan hırslı bir genç. İki farklı kadın, iki farklı kuşak. Onların mücadelesinde hangisinin yöntemi baskın gelecek?

Hadi Kuş Uçuşu Müziklerini dinleyin! Kuş Uçuşu Soundtrack

Reklam

Devamını Okuyun

Müzik

Elvis Presley En Popüler Şarkıları

Yayınlandı

Tarih

elvis-presley-populer-sarkilari
Ayrıksı Kitap

Amerikalı şarkıcı, müzisyen, oyuncu. Dünya çapında ‘Rock’n Roll’un Kralı’ ya da kısaca kral olarak tanınan Elvis Presley’nin hayatı beyaz perdeye uyarlanıyor. Baz Luhrmann’ın yönetmenliğini yaptığı Elvis filminin başrollerini Tom Hanks, Austin Butler, Olivia DeJonge paylaşıyor.

Rock’n Roll’un Kralı Elvis’in en popüler şarkılarını sizler için derledik:

Devamını Okuyun

Popüler