Bizimle iletişim kur

Sanat

Alternatif Sesler Zorlu PSM’de %100 Studio’da Yükseliyor

Yayınlandı

on

Radio Mood App

Geniş müzik skalasıyla müzikseverleri alternatif müziğin en iyileriyle buluşturan %100 Studio, yeni sezonda da çizgi dışına çıkan performansları ağırlayacak. Şehrin alternatif müziğin merkezi olan %100 Studio yeni sezona Coachella, Tomorrowland ve Ultra Music Festival’lerindeki sahneleriyle göz dolduran Eli & Fur, alternatif pop’un sevilen isimlerinden Evdeki Saat, 2020 senesinde Mahmut Orhan’ın In Control parçasında yer alarak profesyonel müzik hayatında parlayan Selin Geçit, birbirinden farklı tarzları Anadolu’nun müziği ve bağlaması ile buluşturmuş Coşkun Karademir, elektronik müziğin sınırlarını zorlayarak etkileyici bir ritmik yolculuğuna çıkaran ikili Schwefelgelb, “Blue Shadow” gibi hit parçaların yaratıcısı olan Chaim, Norveç yapımı gençlik dizisi ‘SKAM’da ve Netflix dizisi ‘Ragnarok’ta yer alan parçalarıyla çıkışını gerçekleştiren Resa Saffa Park eylül ve ekim aylarında müzikseverlerle buluşacak.

BEATGATE PRESENTS: ELI & FUR // 16 EYLÜL // 20.00
Coachella, Tomorrowland ve Ultra Music Festival’lerindeki sahneleriyle göz dolduran Eli & Fur, benzersiz müzikal etkileşimleri ve Beatgate’in 17 yıllık mirasıyla, sıradan etkinliklerin ötesinde bir deneyim sunmayı vadeden özel bir performansla sahne almaya hazırlanıyor. Eli & Fur’un büyülü müzik deneyimini, Beatgate imzalı sunumuyla 16 Eylül gecesi keşfetmek için Zorlu PSM%100 Studio’ya davetlisiniz.

Kapı Açılış: 20.00
Etkinlik: 20.00

Bilet Fiyatları:
Ön Satış 1: 400,00 TL.

Reklam

EVDEKİ SAAT // 23 EYLÜL // 21.00
2020 yılında çıkan Uzunlar şarkısı ile yakaladığı ivmeyi, Mayıs 2022’de çıkan son albümü ‘Huzursuzluğun Meyvesi’ ile devam ettiren, alternatif pop’un sevilen isimlerinden Evdeki Saat, 23 Eylül’de %100 Studio’da sahne alıyor.

Kapı Açılış: 20.30
Etkinlik: 21.00

Bilet Fiyatları:
Avantajlı 1. Dönem (Tükendi): 198,00 TL. Avantajlı

2. Dönem: 220,00 TL.

SELİN GEÇİT// 7 EKİM // 21.00
Küçük yaşlardan beri geliştirdiği müzik kulağını Türkçe-İngilizce sözlerin muhteşem uyumuyla harmanlayarak şarkılarına yansıtan Selin, İngiltere’de aldığı müzik eğitimini tamamladı. Babası Selim Geçit ile yapttığı “Yalancı Bahar” gibi coverlarla viral oldu ve 2020 senesinde Mahmut Orhan’ın In Control parçasında yer alarak profesyonel müzik hayatına ilk adımı attı. Global çıkış hedeflediği için global müzik yapım şirketi Warner Music Türkiye ile anlaştı ve çok sayıda single’ı yayınlandı. Müzikle büyüyen ve yıllardır kendi bestelerini yapan Selin, yayınladığı şarkılarından edindiği başarıyla birçok kez sevenleriyle bir araya geldi. Selin Geçit, 7 Ekim akşamı Zorlu PSM %100 Studio’ya geliyor!

Reklam

Kapı Açılış: 20.00
Etkinlik: 21.00

Bilet Fiyatları:
Ön Satış: 264,00 TL.

COŞKUN KARADEMİR “ETNİK SİNYALLER” // 18 EKİM // 21.00
Birbirinden farklı tarzları, Anadolu’nun müziği ve bağlaması ile buluşturmuş, birçok önemli isim ile hazırladığı albüm ve konser projeleriyle de uluslararası bir üne kavuşmuş, bol ödüllü müzisyen ve besteci Coşkun Karademir, ‘Ethnic Signals’ konser projesi ile müziğini tüm dünyaya ulaştırmayı hedefliyor. Coşkun Karademir, ‘Ethnic Signals’ ile Doğu’nun mistik tınılarını, Anadolu’nun geleneksel halk şarkılarını ve bu makamsal yapılardan esinlenerek bestelediği enstrümantal ezgilerini, kendi alanında bir ilki gerçekleştirerek elektronik müzik materyalleriyle harmanlayarak sahneye taşıyor. Çocuk yaştan itibaren aşka tutulduğu bağlamasıyla Anadolu’nun tüm renklerini sanatına işleyen Coşkun Karademir, bugüne kadar birçok dizi, film ve belgesele müzik yaptı, birçok farklı tarzda sanatçının albümüne sanat danışmanlığı yaptı ve kariyerlerine yön verdi. İran’ın dünyaca ünlü sesi Mahsa Vahdat’ın yeraldığı The Secret Ensemble grubunun ilk albümü ‘Kuşların Çağrısı’ ve sonrasında yayınlanan ‘Endless Path’ gerek basın, gerek müzik otoriterleri tarafından bir başyapıt olarak kabul edildi. ‘Öz’ albümü ile dünya müziği listelerinde üst sıralarda yer alan, bu proje ile dünyaca ünlü müzik fuarı Womex’te Türkiye’yi temsil eden Coşkun Karademir, Hesam Naseri ile yayınladıkları ‘Interlude’ albümüyle de ‘The Akademia Music Awards’ tarafından ‘Best World Beat Ep’ ve ‘Global Music Awards’ tarafından da ‘Silver Medal’ ödüllerine layık görüldü. Coşkun Karademir, ‘Ethnıc Sinyaller’ projesiyle Anadolu’nun müziğini dünya ile buluşturuyor!

Kapı Açılış: 20.00
Etkinlik: 21.00

Bilet Fiyatları:
Ön Satış: 198,00 TL.

Reklam

PSM LOVES2DANCE: SCHWEFELGELB (LIVE) // 20 EKİM // 20.30
Müziğin sınırlarını zorlayan ve dinleyicilerini etkileyici bir ritim yolculuğuna çıkaran elektronik müzik ikilisi Schwefelgelb, Almanya’nın en ünlü techno prodüktörlerinden biri olarak tanınıyor. İkili, müziğin gücünü en saf haliyle hissettirmeyi başarıyor. Sahnede ve stüdyoda yarattıkları enerji, dinleyicileri kendine çekiyor ve kalplerini ritmin büyüsüne bırakmaya davet ediyor. Yüksek enerjili sahne performanslarıyla kendilerinden çokça söz ettiren Alman ikili, dünya genelindeki kulüplerde ve festivallerde dinleyici kitlesini genişletti. 2017’de çıkardıkları ve içinde “Es Zieht Mich” adlı hit parçanın bulunduğu albüm, bu dönemin klasiklerinden biri haline geldi. n-PLEX, aufnahme+wiedergabe, Fleisch Records ve Minimal Wave Records’un alt etiketi Cititrax’tan çıkardıkları diğer çalışmaları, tanınmış DJ’lerle (Amelie Lens, Boys Noize, Dax J, Ellen Allien, Helena Hauff, Jasss, Jensen Interceptor, Phase Fatale, Randomer, Rebekah, Regis, Ron Morelli, Samuel Kerridge, Silent Servant, SPFDJ, The Hacker, Tommy Four Seven, Veronica Vasicka, VTSS ve daha fazlası) desteklendi. Yeni EP’leri “Ich Bin Wach” ise 6 Ekim’de piyasaya sürülecek. Schwefelgelb’in büyülü müziği ve enerji dolu performansıyla tanışmak için 17 Kasım akşamı Zorlu PSM’ye davetlisin. Elektronik müziğin doruklarına çıkmak, ritmin büyüsüne kapılmak ve dans etmek için bu fırsatı kaçırmayın! Biletleriniz şimdi satışta, unutulmaz bir geceye hazır ol! Zorlu PSM’yi dans pistine çevirmeye hazır ol! Berlin merkezli techno müzik duo’su Schwefelgelb, yıldırım gibi çakan sahne performansları ve eşsiz soundlarıyla PSM Loves2Dance kapsamında %100 Studio’ya geliyor!

Kapı Açılış: 19.00
Etkinlik: 20.30

Bilet Fiyatları:
Ön Satış: 220,00 TL.

ORIGIN PRESENTS: CHAIM// 21 EKİM // 18.00
Tel Avivli DJ ve prodüktör Chaim, organik ve ileri görüşlü müziği ile dünya çapında dinleyicilerini harekete geçiren bir müzisyendir. Blue Shadow plak şirketinin kurucu ortağı olmasının yanı sıra BPitch Control, Rumors, Supplement Facts, Visionquest, Disco Hell gibi bir çok labelda kendine yer bulmaktadır. “Love Rehab” ve İbiza marşı olan “Blue Shadow” gibi hit parçaların yaratıcısı olan Chaim, 21 Ekim Cumartesi günü Origin sunumuyla Zorlu PSM %100 Studio sahnesinde! Bu eşsiz gecede Chaim’e eşlik edecek diğer sanatçılar yakında açıklanacak!

Kapı Açılış: 19.00
Etkinlik: 20.30

Reklam

Bilet Fiyatları:
Super Early Bird: 200,00 TL.
Early Bird: 300,00 TL.
Super Early Bird Backstage: 500,00 TL.

RESA SAFFA PARK PRESENTED BY %100 MÜZİK // 27 EKİM // 21.30
Norveç yapımı gençlik dizisi ‘SKAM’da ve Netflix dizisi ‘Ragnarok’ta yer alan parçalarıyla çıkışını gerçekleştiren Resa Saffa Park (Theresa Eggesbø) Türkiye’deki ilk konseri için PSM Loves2Gather kapsamında %100 Studio’da! Yumuşak ve ruhani sesiyle “Norveç’in Lana Del Rey’i” olarak anılan ve “God Is Drunk” şarkısıyla geniş kitlelere ulaşan Resa Saffa Park’ın yüreğinde müziğin her zaman önemli bir yeri oldu. Gençlik yıllarında aşık olduğu caz müzik ile çehresi değişen Resa Saffa Park, müziğinde Billie Holiday ve Chet Baker gibi caz müziğin önemli isimlerinden ilham alarak üretiyor. Geride bıraktığımız yıl, caz pop ve vintage disco esintili ilk EP’si “Dumb and Numb”I yayımlayan Resa Saffa Park, vakit kaybetmeden Ekim ayında “Dandelions” isimli teklisiyle yeni EP’si “Spaces”ı duyurdu.

Kapı Açılış: 20.30
Etkinlik: 21.30

Bilet Fiyatları:
Genel Satış – 330,00 TL.
Öğrenci- 165,00 TL.

Reklam

Sanat

Antalya Altın Portakal Film Festivali Neden İptal Edildi?

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, sosyal medya hesabından Antalya Altın Portakal Film Festivali’nin iptal edildiğini duyurdu…

Antalya Altın Portakal Film Festivali iptal edildi. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, “Bizim dışımızda oluşan süreç sebebiyle iptal ettiğimizi üzülerek bildiriyorum” açıklamasını yaptı.

Ayrıca Böcek; “Antalya Büyükşehir Belediyesi olarak özüne döndürdüğümüz, yıllara meydan okumuş, Antalya’mızın ve ülkemizin en önemli markalarından biri olan ve 7-14 Ekim tarihleri arasında yapmayı planladığımız Antalya Altın Portakal Film Festivali’mizi bizim dışımızda oluşan ve oluşturulan süreç sebebiyle iptal ettiğimizi tüm sinemaseverlere üzülerek bildiriyorum. Şahsıma ve belediyemize malum film üzerinden isnat edilen suçlamaların tamamını da gerçek muhataplarına aynen iade ediyorum.” dedi.

Kaynak: Mynet.

Reklam

Devamını Okuyun

Sanat

İspanyol Pop Müziğinin Kült İsmi Monica Molina 20 Ekim’de Zorlu PSM’de Sahne Alacak

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Kendine özgü vokalini İspanyol gitarının büyüleyici tınılarıyla birleştiren, ‘Pequeño Fado’, ‘Ay Amor’, ‘Oh Amores’ gibi kültleşmiş şarkılarıyla İspanyol pop müzik dünyasının en kült isimlerinden biri haline gelen Monica Molina Zorlu PSM’ye geliyor. ‘Vuela’ albümüyle ‘En İyi Latin Müzik Albümü’ alanında Grammy adaylığına sahip Monica Molina zengin ve duygusal içeriğiyle dolu müzikal yeteneğini 20 Ekim akşamı Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde müzikseverlerle buluşturacak.

İspanyol şarkıcı, müzisyen ve aktris Monica Molina, müziğinde geleneksel İspanyol ezgileri ve modern dokunuşları bir araya getirerek İspanyol pop dünyasının en başarılı sanatçılarından biri haline geldi. u Despidada, Vuelo, De Cal y Arena ve A Vida isimli dört albümü, ‘Pequeño Fado’, ‘Ay Amor’, ‘Oh Amores’ gibi kültleşen şarkılarında İspanyol müziğinin geleneksel öğelerini benzersiz modern tarzıyla harmanlayarak müzikseverlerle buluşturdu. ‘Vuela’ albümüyle ‘En İyi Latin Müzik Albümü’ alanında Grammy adaylığına sahip Monica Molina zengin ve duygusal içeriğiyle dolu bir müzikal yeteneğini 20 Ekim akşamı Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde müzikseverlerle buluşturacak.

Monica Molina 20 Ekim biletleri passo.com.tr’de satışta…

Kapı Açılış: 20:00
Monica Molina: 21.00

Reklam

Bilet Fiyatları:
Ön Satış / 1. Kategori: 825,00 TL.
Ön Satış / 2. Kategori: 715,00 TL.
Ön Satış / 3. Kategori: 605,00 TL.
Ön Satış / 4. Kategori: 495,00 TL.
Ön Satış / 5. Kategori: 440,00 TL.
Ön Satış / 6. Kategori: 396,00 TL.

Devamını Okuyun

Sanat

“Aydınlıkevler” Oyunu Sezonun Son Açıkhava Sahnesine Maximum Uniq’te Çıkıyor

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Yapımını BKM’nin üstlendiği, Demet Akbağ’ın performansı ile Yılmaz Erdoğan’ın kalemini buluşturan ‘Aydınlıkevler’ İstanbul’da sezonun son açıkhava sahnesine 26 Eylül’de Maximum Uniq Açıkhava’da çıkıyor. Türkiye’nin çeşitli illerinde sahnelenmeye devam eden ‘Aydınlıkevler’ yaz aylarının yavaş yavaş geride kalmasıyla İstanbul’da sezonun son açıkhava oyunu ile seyirci karşısında olacak.

Demet Akbağ’ın yanı sıra Salih Bademci, Burak Dakak ve Sinem Ünsal’ın performansları ile her oyun büyük övgü toplayıp ayakta alkışlanan ‘Aydınlıkevler’ 70’li yılların samimiyetini sahneye aktarmaya devam ediyor.

Yönetmenliğini Serdar Biliş’in proje yapımcılığını Nisan Ceren Özerten’in üstlendiği, Cem Yılmazer imzalı sahne tasarımı ve Tuluğ Tırpan’ın orijinal bestelerinin yanı sıra Mustafa

Olgan’ın canlı müzikleri ile de beğeni toplayan ‘Aydınlıkevler’in kadrosunda genç kuşağın yetenekli ve sevilen oyuncuları Sevda Baş, Nebi Tolga Yılmaz, Barkın Sarp, Ömer Güneş, Kiraz Tosun’un yanı sıra, usta oyuncu Caner Alkaya da yer alıyor.

Reklam

AYDINLIKEVLER KÜNYE

Yazan: Yılmaz Erdoğan

Yöneten: Serdar Biliş

Oyuncular: Demet Akbağ, Salih Bademci, Burak Dakak, Sinem Ünsal, Nebi Tolga Yılmaz, Sevda Baş, Caner Alkaya, Barkın Sarp, Ömer Güneş, Kiraz Tosun,

Yapımcı: BKM

Reklam

Proje Yapımcısı: Nisan Ceren Özerten

Sahne ve Işık Tasarımı: Cem Yılmazer

Kostüm Tasarımı: Ayşegül Alev

Müzik: Tuluğ Tırpan

Çizer: Vardal Caniş

Reklam

Hareket Düzeni: Büşra Firidin

Devamını Okuyun

Sanat

Broadway Müzikali Rüzgarı Bol Starlı Kadrosuyla Maximum Uniq Açıkhava Sahnesinde Esti

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

İSTANBUL’DA BİR BROADWAY GECESİ

GÜÇLÜ KADROYA ALKIŞ TUFANI

Gişe rekorları kırmış ünlü Broadway müzikalleri seçkisi “Broadway in İstanbul Vol.2” projesi Maximum Uniq Açıkhava’da seyircisiyle buluştu.

BOL STARLI BIR KADRO

Broadway in Istanbul Vol 2 projesinin kadrosunda yer alan müzikal starlar Ayça Varlıer, Canan Ergüder, Özge Borak, Fırat Çelik, Tuana Yılmaz, Alya Dormen 19 Eylül akşamı Maximum Uniq Açıkhava’da ünlü Broadway müzikallerinden seçilen sevilen parçaları ödüllü yönetmen Uğur Baburhan’ın rejisi, Türkiye’nin ilk müzikal kadın bestecisi Serpil Günseli’nin müzik direktörlüğü, projenin sanat yönetmeni Nur Doğan’ın koreografileriyle sahneye taşıdılar. Projenin müziklerinin düzenlemeleri Can Bora Genç, kostümleri ünlü modacı Cihan Nacar imzalı.

Reklam

Usta tiyatrocu Nilgün Belgün, onur konuğu olduğu projede müzikal severlere sürpriz yaparak bir Broadway parçasını dansçılarla birlikte yorumladı. Canan Ergüder, Ayça Varlıer, Özge Borak yine çok iddialı performanslara imza atarken gecenin sürprizlerinden Fırat Çelik ilk kez müzikal projede yer almasına rağmen dans ve yorumlarıyla seyirciden tam not aldılar.

Projenin guest starları Buray ve Selin güçlü yorumcu kimliklerinin yanında müzikal performanslarıyla da göz doldurdular.

Haftalardır tek bir gece için yoğun şekilde hazırlanan ünlü isimler müzikal severlere unutamayacakları müthiş bir gece yaşattılar.

PROJE

Proje, daha önce “Broadway’den İstanbul’a Müzikaller”, “Senfonik Şebnem Ferah”, “Senfonik İbrahim Tatlıses”, “Rock Müzikaller”, “Senfonik Divalar -Nilüfer”, “Murathan Mungan Şarkıları-Senfonik” gibi çok ses getirmiş projelere de imza atmış olan Nurcan Karaca’ya ait.

Devamını Okuyun

En Çok Okunanlar