Bizimle iletişim kur

Yaşam

Cilt Teknoloji Markası FOREO’nun Başarısının Altında Yatan Sır

Yayınlandı

on

Radio Mood App

Sadece ürün satmak değil, akım başlatmak…

Dünya çapında önde gelen cilt teknolojisi markası FOREO, kuruluşundan bu yana, insanların cilt ve ağız sağlığına bakış açısını devrimleştirmeye devam ediyor. Durmaksızın yapılan araştırmalar, yenilikçi mühendislik ve mükemmelliğe olan tutkusuyla, şirket güzellik ve sağlık endüstrisinde mümkün olanın sınırlarını sürekli olarak zorluyor.

FOREO’nun Kurucusu ve Baş İnovasyon Sorumlusu Filip Sedic, markanın başlangıç fikirlerinden banyoların vazgeçilmez bir parçası haline gelmesine ve yıllar içinde büyük başarı elde etmesine dair düşüncelerini paylaşıyor.

“FOREO’da, sürekli olarak yenilikçi olmayı ve kendimizi geliştirme yollarını arıyoruz. Güzellik endüstrisinin değişime açık olduğuna inanıyoruz ve bu değişimin öncüsü olmak istiyoruz. Risk almaktan, yeni şeyler denemekten ve kalıplaşmış yöntemleri sorgulamaktan korkmuyoruz. Teknolojinin, insanların cilt bakımına yaklaşımını dönüştürme gücüne inanıyoruz ve geleceğin neler getireceğini heyecanla bekliyoruz. Amacımız, insanların ihtiyaçlarını ve beklentilerini yalnızca karşılamakla kalmayıp aynı zamanda bu beklentileri aşmaya yönelik ürünler yaratmaktır. İnsanların seveceği ve vazgeçemeyeceği ürünler ortaya koymak istiyoruz.”

Reklam

Diğer markalar, rakiplerinin ne yaptığına odaklanırken, FOREO müşterilerin sesini dinlemiş ve müşterilerin giderilmesi gereken endişeleri üzerine yeni ürünleri piyasaya sürmeye devam ediyor. Filip’in benzersiz vizyonuyla birleştirilen bu çabalar, kesin ve sürdürülebilir çözümler bulma yolunda ilerliyor. Bununla beraber, Filip Sedic’in 200’den fazla patenti bulunuyor. Ayrıca, 10 yıl süren başarılı bir süreç boyunca, marka endüstri uzmanları ve tüketiciler tarafından 300’den fazla prestijli ödül kazanarak tanınıyor.

FOREO, dünyanın ilk silikon yüz temizleme cihazı LUNA™’yı tanıtarak tarihe damgasını vuruyor. Markanın bir sonraki adımı, insanların diş hijyeni konusuna olan yaklaşımını sonsuza dek değiştiren ISSA™ ile ağız bakım alanında devrim yarattıyor. Şirketin varoluşunun ilk 5 yılında, bir diğer önemli icat olan ve gerçekten zamanın ötesindeki olağanüstü cihaz UFO™ ortaya çıkıyor. Bu cihazın sahip olduğu 5 teknolojinin sunduğu birçok faydayı tam olarak anlamak ve takdir etmek için hem endüstriye hem de müşterilere birkaç yıl gerekiyor.

2023 yılında, FOREO gururla 10. yıl dönümünü kutluyor; bir dönüm noktası olan bu yıl, birçok önemli başarıyla taçlandırıyor. İlk olarak, marka iki yeni kategori (vücut bakımı ve cilt bakımı ürünleri) için yola çıkıyor. İkincisi ise, bu yıl Filip Sedic gerçekten kendini aşarak 20 yeni ürün ortaya koyuyor. Son olarak FOREO, herkese kendisi için önerilen en iyi günlük rutini ve belirli cilt bakım hedeflerine ulaşmak için ek rutinleri sağlayan İsveç Güzellik Rutinlerini icat ediyor. Klinik çalışmalar tarafından desteklenen FOREO’nun İsveç Güzellik Rutinleri, güzel cilde ulaşmanın en doğal ve etkili yolu haline geliyor.

Şirketin benzersiz düşünce yapısının özü, FOREO’nun kendini sınırlamaması ve etkisi büyük olan herhangi bir alanda genişlemeye hazır oluyor. Bu şirket için nihai bir hedef yokken, FOREO, insanların rutinlerini ve hayatlarını daha iyi bir hale getirme isteğiyle çizilen bir yolda ilerlemeye devam ediyor ve bireylere kendi benzersiz güzelliklerini benimsemeleri ve ciltlerini kutlamaları için güç vermeye devam ediyor.

Reklam
Devamını Okuyun
Reklam
Yorum gezintisi

Yorum yazabilmek için giriş yapın Giriş

Yorum Yaz

Yaşam

“Harry Potter ve Sırlar Odası” Filmini Ormanda Sinema Konsepti İle “Kemerburgaz Kent Ormanı”nda İzleyebilirsiniz

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Ormanda Sinema konsepti ile Kemerburgaz Kent Ormanı’nın kalbinde açık hava sineması deneyimi yaşatan YBY Woods, 4 Ekim Çarşamba akşamı hafızalarda iz bırakan Harry Potter ve Sırlar Odası filmini konuk ediyor…

Harry’in çok sevdiği okulu Hogwarts’a dönme hayallerini ve sırlar odasının açılmasını anlatan film gösteriminin biletlerine bubilet, biletix, passo.com.tr ve biletinial platformlarından ulaşılabiliyor.

Tüm dünyada büyük ilgi gören, başrollerini Daniel Radcliffe, Emma Watson ve Rupert Grint’in paylaştığı Harry Potter’ın ilk üç filmi arasında yer alan “Harry Potter ve Sırlar Odası” sürükleyici hikayesi ile 4 Ekim Çarşamba akşamı 21.00’da YBY Woods açık hava sinemasında hayranlarıyla buluşuyor.

Kapılarını 15.00’te açacak YBY Woods’ta Harry Potter ve Sırlar Odası hayranlarını özel kostümlerden fotoğraf köşesine filmle ilgili pek çok sürpriz ve keyifli aktiviteler bekliyor. 21.00’da başlayacak etkinliğin biletlerine biletix, passo.com.tr, biletinial ve bubilet platformlarından ulaşılabiliyor.

Reklam

Devamını Okuyun

Yaşam

Pınar Deniz ile NetWork’ün Modern Şehir Hikayesi Başlıyor

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Şehrin dokusu ve ikonik mimarisinin yansıdığı modern ve dinamik stil kodları; Pınar Deniz’in iddialı stili ile NetWork’ün sonbahar/kış 23-24 koleksiyonunda bir araya geliyor…

Pınar Deniz ile modern şehir hikayesini yansıtan NetWork, Sonbahar/Kış 23-24 koleksiyonunda Pınar Deniz’in güçlü ve çabasız stili ile şehrin ritmine karışıyor. Ümit Savacı’nın objektifinden yansıyan karelerde modern silüetler şehrin mimari dokusuna estetik katarak, bizi daha önce görmediğimiz yeni, farklı ve ikonik Pınar Deniz ile buluşturuyor.

NetWork’ün yeni sezon kampanyasının hikayesini kreatif ajans TBWA üstlenirken, kampanyanın filmi modern şehre sürreal bir açıdan yaklaşan Deniz Birgi imzasını taşıyor. Yeni kampanyasıyla NetWork modanın modern, ikonik ve şehirli tavrı ile bizi buluşturmayı sürdürüyor.

NetWork’ün minimalist çizgilerinin zamansız tasarımlar ile birleştiği “Modern City” hikayesi yalın formlarda iddialı bir duruş sergiliyor. Baş rolde siyah, beyaz, taba ve çam yeşilinin keskinleştirdiği deri, mevsim geçişlerinin vazgeçilmezi olarak yerini alıyor. Pınar Deniz’in modern ve minimal ifadelerle taşıdığı deri tasarımlar, şehirli modern kadının şıklığını ortaya koyuyor. Lacivert, kobalt mavisi ve grinin yanı sıra mor, turuncu ve sarı renklerin de cesurca kullanıldığı sonbahar-kış koleksiyonunda Pınar Deniz, şehrin ikonik dokusunu günün her anında stilinize eşlik edecek minimal tasarımlar ile objektife yansıtıyor. Sezonun en trend parçaları triko kazaklar, payet detaylı etekler, kaşmir ve yün kazaklar, blazer ceketler ve paltolar ise zamansız tasarımları ile dikkat çekiyor.

Reklam

Her stilin tamamlayıcısı aksesuarlar, küt ve sivri burunlu deri bot ve çizmeler, farklı formlar ve boyutlarda çantalar, yenilikçi ve modern silüetleriyle, NetWork kadınının stil dozu yüksek ve iddialı tavrını sergiliyor.

Devamını Okuyun

Yaşam

Harry Potter’da Profesör Dumbledore’u Canlandıran “Michael Gambon” 82 Yaşında Vefat Etti

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Sekiz Harry Potter filminin altısında Profesör Albus Dumbledore’u canlandırmasıyla tanınan Michael Gambon, ne yazık ki 82 yaşında vefat etti…

THR aracılığıyla yapılan bir açıklamada, “bir zatürre nöbetinin ardından, eşi Anne ve oğlu Fergus’la birlikte hastanede huzur içinde öldüğü” belirtildi.

Açıklamada ayrıca, “Sir Michael Gambon’un kaybını duyurmaktan büyük üzüntü duyuyoruz ” ifadesi de eklendi ve ona “sevgili bir eş ve baba” denildi. Bu acı verici zamanda mahremiyetimize saygı duymanızı rica ediyor ve destek mesajlarınız için teşekkür ediyoruz” denildi.

Kaynak: Just jared.

Reklam

Devamını Okuyun

Yaşam

İklim Değişikliğinin Gıda Üzerindeki Etkileri Neler?

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Geleceğe Hazırlar Podcast Serisinin yedinci bölümünde “İklim Değişikliğinin Gıda Üzerindeki Etkisi” konuşuldu…

TürkTraktör’ün “Geleceğe Hazırlar” podcast serisinin yedinci bölümü yayınlandı. Yeni bölümde tarım yazarı ve fütürist Mine Ataman ile iklim değişikliğinin gıda üzerindeki etkisi, gıda israfına çözüm önerileri ve gelecekte beslenme konusunda bizi nelerin beklediği gibi konular ele alındı.

Türkiye’nin otomotiv sektöründeki ilk üretici kuruluşu ve tarım mekanizasyonundaki lider firması TürkTraktör’ün, deneyimli gazeteci Aslı Şafak moderatörlüğünde gerçekleştirilen Geleceğe Hazırlar podcast serisinin yedinci bölümü platformlarda yerini aldı. TürkTraktör’ün tarımı ve şehirleri dönüştürüp geleceğe hazırlama amacını podcast dünyasına taşıyan serinin yeni bölümünde “İklim Değişikliğinin Gıda Üzerindeki Etkisi” konuşuldu.

İklim değişikliği, yenilikçi tarım uygulamaları, gıda israfı ve gıdanın geleceği üzerine çalışmalarda bulunan tarım yazarı ve fütürist Mine Ataman’ın konuk olduğu yayında; sofraları sadeleştirmek ve gıda israfını önlemek için atılacak küçük adımlarla geleceğe nasıl yatırım yapılabileceği üzerinde duruldu. Geleceğin tarımıyla ilgili görüşlerini de paylaşan Ataman ile keyifli bir yayın gerçekleştirildi.

Reklam

“Geleceğe Hazırlar” her yeni bölümde, birbirinden değerli konukların katılımıyla tarım teknolojisinden çevik dönüşüme, toprağın ekonomisinden ilham veren girişim hikayelerine, verimli tarım uygulamalarından sürdürülebilir şehirlere kadar ilgi çekici ve ufuk açan birçok konuyu dinleyicilerle buluşturuyor. “Geleceğe Hazırlar” podcast serisine Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts ve YouTube platformlarından erişilebiliyor.

Devamını Okuyun

En Çok Okunanlar