Bizimle iletişim kur

Magazin

Drew Barrymore Hiç Estetik Ameliyat Olmadı Mı?

Yayınlandı

on

Radio Mood App

Drew Barrymore görünüşü hakkında açıklamalarda bulundu…

48 yaşındaki oyuncu ve gündüz talk şov sunucusu, yeni bir röportajda yaşlanmaktan bahsetti ve neden hiç estetik ameliyat geçirmediğini açıkladı.

Drew, People’a “Hiçbir şey yapmadım ve mümkün olduğu kadar uzun süre bunu sürdüreceğim” dedi. “Herhangi bir şey yapan biri hakkında hiçbir yargılamam yok. Ancak buna başvurduğumu düşünmüyorum.”

“Ve gelecekte deri bir çanta olarak neye benzeyeceğimi görmek için sabırsızlanıyorum!” gülerek ekledi. Drew ayrıca herhangi bir işi bitirmekle ilgilenmediğini, çoğunlukla da bu işe takıntılı hale geleceği korkusundan dolayı olduğunu söyledi.

Reklam

Drew, “Son derece bağımlılık yaratan bir kişiliğim var, bu yüzden onun peşinden koşmaya devam edeceğimden, şunu şunu yaptıracağımdan endişeleniyorum” dedi. “Bu beni korkutuyor, sırf olaylara yaklaşımım yüzünden. Bu yüzden herhangi bir değişiklik yapmayı bekliyorum.”

Drew, saçlarını artık “gerçek rengini bilmediği” noktaya kadar boyadığını itiraf etti. Ayrıca, yaşlanmanın neden strese girecek bir şey olmadığını hissettiğini de paylaştı.

Drew, “Bu hayatta olduğun, yaşadığın anlamına geliyor ve bu gerçekten iyi bir şey” dedi. “Yaşlanmayı benimsemek çok olumlu ve sağlıklı bir mesajdır. Tehlike olduğunda sağlık gerçekten her şeyden daha fazla ön plana çıkıyor. Sağlığınız varsa, güzellik de dahil olmak üzere pek çok şeye odaklanabilirsiniz. Ama bu aslında hepsinden önemli olan şey.” diye devam etti.

Kaynak: Just Jared.

Reklam
Devamını Okuyun
Reklam
Yorum gezintisi

Yorum yazabilmek için giriş yapın Giriş

Yorum Yaz

Magazin

Blackpink’ten Jennie, Kapalı Alanda Elektronik Sigara İçtiği İçin Pişman Olduğunu Açıkladı

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Blackpink yıldızı Jennie, kapalı alanda elektronik sigara içtiğini gösteren bir videonun Güney Kore’de büyük tepki çekmesinin ardından özür diledi…

K-pop yıldızı dumanını üfledi ve dumanın makyaj sanatçısının yüzüne gelmesi nedeniyle eleştiri yağmuruna tutuldu. YouTube’da popüler bir yorumda, “Tüm temel görgü kuralları için eğitime ihtiyacınız var mı?” yazıyor.

OA Entertainment adlı plak şirketi “Jennie’nin hareketlerinden rahatsız olan herkesten” ve “hayal kırıklığına uğramış” hayranlarından özür diledi. Yıldız ayrıca “etkilenmiş olabilecek” personelden de özür diledi, dedi plak şirketi.

“Jennie, kapalı alanda elektronik sigara içerek personele rahatsızlık verme hatasını kabul ediyor ve bundan dolayı derin bir pişmanlık duyuyor.” ifadeleri yer aldı.

Reklam

Güney Koreli ünlüler yoğun incelemeye yabancı değiller. Ülke onları katı ahlaki ve davranışsal standartlara tabi tutuyor ve hiçbir yanlış adım fark edilmeden kalmıyor.

Artık silinen an, Jennie’nin resmi YouTube kanalında yayınlanan bir videonun parçasıydı. 10 milyondan fazla aboneye ve ötesine hızla yayıldı.

“Sigara içmekle ilgili değil. İçeride çalışanların yüzüne duman üflemek – bu sadece kabalıktır,” diyor bir medya kuruluşunun kanalında YouTube’da yapılan en önemli yorumlardan biri.

Bir diğeri şöyle diyor: “Sigara içenler bile arkadaşlarınızın yüzüne sigara üflememeniz gerektiğini bilir. Bunu yalnızca etrafınızdaki insanları gerçekten umursamadığınızda yaparsınız.”

Güney Kore’de kapalı alanda sigara ve elektronik sigara kullanımı yasaktır ve 100.000 ₩’a kadar para cezasıyla cezalandırılabilir.

Reklam

Ancak bu durumda, tam adı Jennie Kim olan Jennie, Güney Kore’de buharlı sigara içmiyor olabilir. Bazı hesaplar, videonun kapalı kamusal alanlarda buharlı sigara içmeyi yasaklayan İtalya’da çekildiğini öne sürüyor. Ancak Jennie’nin ajansı, videonun çekildiği sırada nerede olduğunu açıklamadı.

Ancak öfkeli bir Güney Koreli, ülkesinin İtalya’daki büyükelçiliğinden ve Seul Dışişleri Bakanlığı’ndan soruşturma talep etti. Jennie, sigara içmesi nedeniyle tepki çeken ilk Güney Koreli ünlü değil.

Popüler K-pop erkek grubu EXO’nun vokalisti Doh Kyung-soo ve NCT grubunun şarkıcısı Haechan, kapalı alanda sigara içerken yakalandıklarında çok fazla eleştiriye maruz kaldılar. Para cezasına çarptırıldılar ve halktan özür dilediler.

Jennie’nin uluslararası hayranları daha affediciydi: “Lütfen kimseyi dinlemeyin. Sen kraliçesin ve seni sonsuza kadar destekleyeceğiz,” en son Instagram paylaşımının altındaki en önemli yorumlardan biri. Bir hayranı da; “Seni hala seviyorum. Yaptığımız hatalardan ders çıkarıyoruz.” diye yazdı.

2016 yılında kurulan Blackpink, dünyanın en büyük K-pop kız grubudur. Dört üye – Jisoo, Lisa, Jennie ve Rosé – her biri kendi alanında ünlü olmuştur.

Reklam

Kaynak: BBC.

Devamını Okuyun

Magazin

Eddie Murphy, Oğlunun Martin Lawrence’ın Kızıyla Çıkması Hakkında Ne Söyledi?

Eddie Murphy, oğlunun Martin Lawrence’ın kızıyla çıkması hakkında: Gen havuzumuz bu bebeği komik yapacak, dedi…

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Eddie Murphy, oğlunun Martin Lawrence’ın kızıyla çıkması hakkında: Gen havuzumuz bu bebeği komik yapacak, dedi…

Eddie Murphy, Boomerang filminde rol almış iki büyükanne ve büyükbabaya sahip olabilecek gelecekteki torunu için büyük umutlar besliyor.

Beverly Hills Cop yıldızı, CBS Mornings’e verdiği yeni röportajda oğlu Eric Murphy ile Martin Lawrence’ın kızı Jasmin Lawrence arasındaki aşktan bahsetti. “İkisi de güzel, birlikte harika görünüyorlar ve komik, herkes ‘Bu bebek ne kadar komik olacak?’ diyor” dedi Murphy. “Gen havuzumuz bu komik bebeği yaratacak. Murphy, Lawrence ile çocuklarının ilişkisine dair habere nasıl tepki verdikleri sorulduğunda, “Biz sadece ‘Harika’ dedik. Evet, harikaydı. Harika olduğunu düşündük.” dedi.

Reklam

“Eğer bir gün evlenip çocuk sahibi olurlarsa, çocuğun komik olmasını bekliyorum” diye yineledi.

Eric, Coming to America yıldızının 10 çocuğunun en büyüğüyken, Jasmin ise Blue Streak oyuncusunun çocuklarının en büyüğü. PEOPLE, çiftin ilişkilerini ilk kez 2021’de duyurduğunu bildirirken, InTouch Weekly ise çiftin ünlü babaları aracılığıyla değil, Jasmin’in amcası aracılığıyla tanıştığını belirtti.

Murphy ve Lawrence, 1992 yapımı Boomerang ve 1999 yapımı Life filmlerinde birlikte çalışmışlardı.

Kaynak: EW.

Reklam
Devamını Okuyun

Magazin

Justin Timberlake New York’ta Tutuklandı

Justin Timberlake’in Salı günü erken saatlerde New York Long Island’daki Sag Harbor’da tutuklandığı doğrulandı.

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Justin Timberlake’in Salı günü erken saatlerde New York Long Island’daki Sag Harbor’da tutuklandığı doğrulandı...

43 yaşındaki şarkıcı, Salı sabahı mahkemeye çıkarıldı ve alkollüyken bir kez araba kullanmakla suçlandıktan sonra kefaletsiz serbest bırakıldı.

Polis raporuna göre, bir Sag Harbor memuru Timberlake’in gri 2025 BMW’sinin şeritten çıkıp dur işaretinden geçtiğini gördü. Memur arabayı kenara çekti ve Timberlake’in gözlerinin “kan çanağı ve camsı” olduğunu, nefesinde “güçlü bir alkol kokusu” olduğunu ve ayaklarının dengesiz olduğunu fark etti. Daha sonra şarkıcıdan düz bir çizgide yürümek ve tek ayak üzerinde durmak da dahil olmak üzere bir dizi ayıklık testi yapmasını istedi ve rapora göre “kötü performans gösterdi”.

Reklam

Rapora göre Timberlake memura “Bir martini içtim ve arkadaşlarımı eve kadar takip ettim” dedi. Alkol Analizi testi yaptırmak için yapılan üç talebi reddetti.

New York Post’a konuşan kaynaklar, Timberlake’in memura “Bu turu mahvedecek ” dedi. Bununla birlikte, mahkumiyet bir yıl hapis cezasıyla sonuçlanabilecek olsa da, bu suç bir kabahattir ve New York Eyaleti’nde para cezasına çarptırılması ve ehliyetinin 90 gün süreyle askıya alınması muhtemel görünüyor. Timberlake’in önceden sabıka kaydı yok.

Sag Harbor Polis Departmanından yapılan bir açıklamada şu ifadeler yer alıyor: “18 Haziran 2024 günü saat 12:37’de, Tennessee’den 43 yaşındaki Justin R. Timberlake’in, Madison Caddesi’nde güneye doğru giden 2025 BMW’yi sürerken, bir noktada durmayı başaramadığı gözlemlendi. Usulüne uygun olarak dur işareti asılmış ve seyahat şeridini koruyamamış. Sag Harbor Köyü Polis Departmanından bir Polis Memuru tarafından trafik durduruldu ve yapılan inceleme sonucunda Bay Timberlake’in aracını alkollü bir şekilde kullandığı belirlendi. Bay Timberlake tutuklandı, işlemleri yapıldı ve sabah duruşması için gece boyunca alıkonuldu.” ifadesine yer verildi. “Bay. Timberlake, 18 Haziran 2024 sabah saat 9.30’da Sag Harbor Köyü Adalet Mahkemesinde mahkemeye çıkarıldı ve burada kendi takdiriyle serbest bırakıldı.”

Timberlake şu anda Mart ayında çıkan son albümü “Everything I Think It Was”ı desteklemek amacıyla “Forget Tomorrow” dünya turnesine çıkıyor . Bundan sonra Cuma ve Cumartesi günleri Chicago’daki United Center’da, gelecek hafta ise New York’taki Madison Square Garden’da iki konser daha vermesi planlanıyor.

Kaynak: Variety.

Reklam

Devamını Okuyun

Magazin

Bahar’ın Yıldızı Demet Evgar Neden Tekerlekli Sandalyede?

Bahar’ın başrol oyuncusu Demet Evgar, Elle Style Awards gecesine tekerlekli sandalye ile katıldı…

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Bahar’ın başrol oyuncusu Demet Evgar, Elle Style Awards gecesine tekerlekli sandalye ile katıldı…

Demet Evgar yeni yılın en başarılı dizisi Bahar’ın set temposu nedeniyle ayağında yırtık oluştuğunu anlattı. “Ayağım set temposunda biraz yoruldu, yırtık var. Tam teşekkülü bir MR çekilmesi gerek ama iyiyim. Biraz nazar değdi” diyen başarılı oyuncu Mandarin Oriental Bosphorus’ta düzenlenen Style Awards gecesine bastonla geldi. İlerleyen saatlerde de ünlü oyuncu tekerlekli sandalye kullandı.

Son dönemde set ekibiyle kavga ettiği iddiasıyla gündeme gelen Demet Evgar ekibine teşekkür ederek aralarında bir sorun olmadığına vurgu yaptı ve “Yaptığım her işe müthiş bir sevdayla, tutkuyla tutunuyorum. Tutunamayacağım işleri kabul etmiyorum ama burada ekibin çok büyük kıymeti oluyor. Bu yükseliş kesinlikle kale gibi Bahar ekibine aittir. Bunu hiçbir zaman üstüme alabileceğim bir şey değil. Çünkü çok zevkli sürekli sinema filmi gibi yaratımın içinde olduğu ve birbirimize izin verdiğimiz ortam var. O yüzden nazar değmesi normal… Çok görülen bir şey değil çünkü bu tür bu tip işler…” diye konuştu.

Reklam

Kaynak: Birsen Altuntaş.

Devamını Okuyun
Reklam

En Çok Okunanlar