Connect with us

Sinema

Dwayne Johnson, Henry Cavill’in Superman Projesinden Çıkarılmasına Sessizliği Bozdu

Published

on

Behzat C Banner

Dwayne Johnson, Henry Cavill’in Black Adam’daki arter credits sahnesinde aktörün dönüşünün ardından DC Universe’den Süpermen rolünden çıkarılması hakkında yorum yaptı.

Dwayne Johnson nihayet, aktörün Black Adam kredi sonrası sahnesine dönüşünün ardından Henry Cavill’in DC film serisinden Süpermen olarak ayrılışı hakkında yorum yaptı. Cavill, 2017’deki Justice League’den bu yana ilk kez Black Adam’da Clark Kent namı diğer Superman rolünü yeniden canlandırdı, ancak Zack Snyder’ın 2021’de vizyona giren Justice League’inde de yer aldı. Süpermen olarak geri dönen oyuncu, seriden ayrıldığını duyurmuştu.

Oscar kırmızı halısında Johnson’a Cavill’in Superman’den gönderilişi soruldu . Black Adam yıldızı daha önce Cavill’in ayrılışı hakkında yorum yapmamıştı ve Variety ile yaptığı röportajda Johnson, yaklaşmakta olan DC Universe’de Superman’in yeniden düzenlenmesi konusundaki sessizliğini bozdu. Aşağıdaki Twitter paylaşımında kendi sözleri ile de izleyebilirsiniz. Peki Dwayne Johnson neler söyledi? Haberimizin devamın da tüm açıklamaları takip edin

Johnson, Cavill ile durumu, koçu ve oyun kurucuyu değiştirmeye karar veren yeni yönetim tarafından devralınan bir futbol takımına benzetti. Aşağıda Cavill’in Superman çıkışıyla ilgili tam alıntısını okuyun.

Advertisement

Black Adam’ı çekerken yapabileceğimiz tek şey, elimizden gelenin en iyisini yapmak, kendimizi en iyi insanlarla çevrelemek ve ardından elimizden gelen en iyi filmi sunmaktı. Ön izlemelerde Seyirci puanımız 90’lardaydı, eleştirmenlerden güzel bazı yorumlar geldi. Ama yine de bu sadece bir iş. Bence bu neredeyse profesyonel bir futbol takımına sahip olduğunuzda ve oyun kurucunuz şampiyonluklar kazandığında, baş antrenörünüz şampiyonluklar kazandığında ve sonra yeni bir takım sahibiniz olduğunda olduğu gibi. Ve yeni bir takım sahibi gelir ve ‘bu benim koçum değil, bu benim oyun kurucum değil’ der. Yeni biriyle yoluma devam edeceğim diyip takımı yeniler’

Henry Cavill Neden Artık Süpermen Değil?

Johnson’ın karşılaştırması, esasen DC ile olan süreç. Black Adam sinemalara çıktıktan kısa bir süre sonra , Warner Bros. Discovery DC Studios’u kurdu ve James Gunn ile Peter Safran’ı DC Universe serisine öncülük etmeye atadı. Gunn, Clark Kent’in daha genç bir versiyonu etrafında dönen Superman: Legacy adlı yeni bir Superman filmi yazıyor. DC Studios, Man of Steel ile farklı bir yöne gitmeye karar verdiğinden, Cavill’in Superman versiyonuna yer kalmamıştı.

Gunn’ın filmi için Superman rolüne yeni bir oyuncu alması bekleniyor ancak süreç henüz resmi olarak başlamadı. Sonunda kimin DC Evreninin Süpermen’i olabileceği belli değil, ancak 39 yaşındaki Cavill’den daha genç biri olacağına şüphe yok. Superman: Legacy’nin çıkış tarihi Temmuz 2025 olarak belirlendi, bu nedenle yeni Man of Steel’in yayınlanması biraz zaman alabilir.

Cavill’e gelince, aktörün, yönetmen Matthew Vaughn’un casus filmi Argylle ve Amazon’da geliştirmekte olduğu Warhammer TV programı da dahil olmak üzere pek çok projesi var. Ayrıca Gunn, Cavill ile Süpermen olmayan bir DC rolü hakkında görüştüğünü söyledi , ancak yapımcının eski Clark Kent aktörü için aklında ne gibi potansiyel parçalar olduğu bilinmiyor. Cavill’in sonunda DC Evrenine dönüp dönmeyeceği henüz belli değil. Şimdilik Cavill, Johnson’ın onu Black Adam’da geri getirmek için elinden gelenin en iyisini yapmasına rağmen, artık Süpermen’i oynayamayacak.

Sinema

Özel Bir Hediye Filmi Nasıl? Yorum Videosunu İzleyin

Published

on

Behzat C Banner

Radio Mood Tv YouTube Kanalı Ekibinden Tolga Yigit ve Aslıhan Saraçoğlu Özel Bir Hediye – The New Toy filmini izleyip yorumladılar. haftanın en iyi filminin spoilersız detayları sizi videomuzda bekliyor.

Yeni partnerimiz Bad Bear‘a hoşgeldin dediğimiz videomuzu kaçırmayın.

#badbear

Özel Bir Hediye (The New Toy) Konusu

Komşuları, ailesi ve eşi Alice ile birlikte Paris’in toplu konutlarında yaşayan Sami, temiz kalpli ancak aklı bir karış havada bir adamdır.

Advertisement

Bir gün Fransa’nın en zengin adamı, Sami’nin çalıştığı alışveriş merkezini oğlunun doğum günü için kapattırır ve hediye olarak ne isterse almasını söyler.

Şımarık Alexandre ise oyuncak olarak gece bekçisi Sami’yi seçer.

24 MART’TA SİNEMALARDA

Özel Bir Hediye (The New Toy) Fragmanı İzle

Advertisement
Continue Reading

Sinema

RENFIELD Filmi İzle Türkçe Alt Yazılı Yeni Fragman

Published

on

Behzat C Banner

Şeytan, küçük bir yardım almadan sonsuza dek yaşamaz.

Drakula’nın sadık hizmetkârı Nicholas Hoult’un (Mad Max: Fury Road, X-Men serisi) bu modern canavar masalında tarihin en narsist patronu Drakula’nın (Oscar® ödüllü Nicolas Cage) işkence görmüş yardımcısı olan Renfield rolünü canlandırıyor. Renfield, efendisinin avını temin etmeye ve ne kadar alçaltıcı olsa da her emrini yapmaya zorlanıyor. Ama şimdi yüzyıllar süren esaretten sonra Renfiled, Karanlıklar Prensi’nin gölgesinin dışında bir hayat olup olmadığını görmeye hazır. Ancak bu karşılıklı bağımlığa nasıl son vereceğini çözebilirse.

Renfield ‘in yönetmeni Chris McKay (The Tomorrow War, The LEGO Batman Filmi), senaryo yazarı Ryan Ridley (Ghosted dizisi, Rick & Morty dizisi), The Walking Dead ve Invincible’ın yaratıcısı Robert Kirkman’ın fikrine dayanmaktadır.


Filmin yıldızları Awkwafina (Elveda, Marvel’in Shang-Chi ve On Halka Efsanesi), Ben Schwartz (Sonic, The Afterparty) ve Adrian Martinez (Walter Mitty’nin Gizli Yaşamı, Fokus).

Advertisement

Renfieldı’ın yapımcıları Skybound Entertainment ortakları Robert Kirkman ve David Alpert (The Walking Dead, Invincible), eş başkanlar Bryan Furst (Vampir İmparatorluğu) ve Sean Furst (Vampir İmparatorluğu) ile Chris McKay. McKay’in yapımcı ortağı Samantha Nisenboim (ortak yapımcı, The Tomorrow War) idari yapımcılığı üstlenecek.

#RenfieldFilmi 14 Nisan’da sinemalarda!

Continue Reading

Sinema

Genç Deniz Canavarı Ruby Filminin Konusu Nedir? | Türkçe Dublajlı İlk Fragmanı İzle

Published

on

Behzat C Banner

DREAMWORKS ANIMATION’DAN “GENÇ DENİZ CANAVARI RUBY” FİLMİNİN TÜRKÇE DUBLAJLI BİRİNCİ FRAGMANI YAYINLANDI!

#GençDenizCanavarıRuby

Tür: Animasyon Aksiyon Komedi

Oyuncular: Liza Koshy, Will Forte, Colman Domingo, Jaboukie Young-White, Blue Chapman, Eduardo Franco, Ramona Young, Echo Kellum, Nicole Byer ve Jane Fonda

Advertisement

Yönetmen: Kirk DeMicco

Yapımcı: Kelly Cooney Cilella

Ortak Yönetmen: Faryn Pearl

Bazen olmanız gereken kahraman görünenin hemen altında yatar.

Bu yaz, mitolojik Krakenlerin efsanevi kraliyet soyundan geldiğini keşfeden ve okyanusun derinliklerindeki kaderinin hayal ettiğinden çok daha büyük olduğunu keşfeden utangaç bir genci konu alan, komik, samimi aksiyon komediyle lisenin çalkantılı sularına giriyor.

Advertisement
Genç Deniz Canavarı Ruby

16 yaşındaki tatlı ve tuhaf Ruby Gillman (Lana Condor, Sevdiğim Tüm Erkeklere serisi) Oceanside Lisesi’ne uyum sağlamayı çok iter ama çoğunlukla görünmez olduğunu hisseder.

Hoşlandığı ama kendisine sadece kesirlerden dolayı hayranlık duyan kaykaycı çocuğa (Jaboukie Young-White, Ralph ve Internet) matematik dersi verir ve aşırı korumacı süper annesi (Oscar® adayı Toni Collette, Bıçaklar Çekildi), Ruby’nin suya girmesini kesinlikle yasakladığı için okuldaki çocuklarla plajda takılamaz.

Ruby, annesinin bir numaralı kuralına uymadığında savaşçı Kraken kraliçelerinin torunu olduğunu ve hükümdar büyükannesi, Yedi Denizin Savaşçı Kraliçesi’nden (Akademi® ödüllü Jane Fonda), tacı devralmanın kaderinde olduğunu keşfeder.

Krakenlar, dünyanın okyanuslarını ezelden beri kendileriyle savaşan kibirli, güce tapan deniz kızlarına karşı korumaya yemin etmişlerdir. Bu konuda büyük ve acil bir sorun vardır: Okulun güzel, popüler, yeni kızı Chelsea (Emmy ödüllü Annie Murphy, Schitt’s Creek) de bir denizkızıdır. Ruby’nin sonunda kendi kimliğini kabul etmesi ve en çok sevdiği insanları korumak için büyük işler yapması gerekecektir.

Ruby Gillman, Teenage Kraken filminin olağanüstü kadrosunda Ruby’nin kendisini destekleyen babası rolünde Emmy ödüllü Colman Domingo (Fear the Walking Dead), Ruby’nin hevesli amcası rolünde Emmy dayı Emmy adayı Sam Richardson (Veep) ve Ruby’nin havalı, küçük erkek kardeşi rolünde Blue Chapman (Council of Dads) yer alıyor.

Yönetmenliğini Akademi® ödülü adayı film yapımcısı Kirk DeMicco’nun (Vivo, Crood’lar), yapımını ise Kelly Cooney Cilella’nın (Troller Dünya Turu, Troller) yaptığı, Faryn Pearl’ün (Crood’lar yeni Bir Çağ, Troller Dünya Turu) ortak yönetmen olarak görev aldığı filmde Emmy adayı Will Forte (The Last Man on Earth), Emmy adayı Nicole Byer (Nailed It!), YouTube Diamond yaratıcısı Liza Koshy (Liza on Demand), Ramona Young (Never Have I Ever)Eduardo Franco (Stranger Things) ve Echo Kellum (Arrow) gibi yardımcı oyunculardan oluşan güçlü bir komedi kadrosu yer alıyor.

Advertisement

GENÇ DENİZ CANAVARI RUBY FİLMİ YAKINDA SİNEMALARDA!

Continue Reading

Popüler