Bizimle iletişim kur

Müzik

Grammy Ödülleri Sahiplerini Buldu

Yayınlandı

on

Radio Mood App

Trevor Noah’ın sunuculuğunu yaptığı gecede ,Olivia Rodrigo ilk defa katıldığı Grammy Ödül Töreninde “En İyi Pop Solo Performans”  , “En İyi Yeni Sanatçı” En İyi Pop Vokal Albümü ödüllerini   kazandı. En İyi Geleneksel Pop Vokal Albüm ödülü Tony Bennett, & Lady Gaga’nın olurken;İlk Grammy kazanan Pakistanlı kadın Arooj Aftan “En İyi Evrensel Performans” ödülünü “Mohabbat” ile aldı. Jon Batiste “Freedom” ile En İyi Müzik Video ödülünü , We Are ile Yılın Albümü ödülünü  kazandı.Geçtiğimiz hafta hayatını kaybeden Taylor Hawkin’in de anıldığı gecede Foo Fighters 3 ödül aldı.En İyi İkili Pop Performansı:Doja Cat & SZA – Kiss Me ile kazanırken, Yılın Kaydı Silk Sonic – Leave the Door Open ile Grammyi aldı.Silk Sonic ,Olivia Rodrigo,J Balvin,  Lil Nas X,Billie Eilish,Nas ,John Legend,Lady Gaga,Jon Batiste,Justin Bieber ,Carrie Underwood’un da sahne aldığı gecede;Yılın Şarkısı  kategorisinde Silk Sonic – Leave the Door Open , En İyi Rap Performansı kategorisinde  Family Ties Baby Keem Featuring Kendrick Lamar  ve En İyi R&B Albüm de  Jazmine Sullivan – Heaux Tales ile kazanan isimler oldu.

GRAMMY KAZANANLARIN LİSTESİ

Yılın Şarkısı : Silk Sonic – Leave The Door Open
Yılın Kaydı : Silk Sonic – Leave the Door Open
Yılın Albümü: We Are – Jon Batiste
En İyi  Country Album:Startıng Over – Chris Stapleton
En İyi Yeni Sanatçı:Olivia Rodrigo
En İyi Rap Performans:Baby Keem Featuring Kendrick Lamar – Family Ties
En İyi R&B Albüm:Jazmine Sullivan – Heaux Tales
En İyi Pop Vokal Albümü:Olivia Rodrigo – Sour
En İyi İkili/Grup  Pop Performansı:Doja Cat FeaturingSZA – Kiss Me More
En İyi Geleneksel Pop Vokal Albüm:Tony Bennett, & Lady Gaga – Love For Sale
En İyi Pop Solo Performans:Olivia Rodrigo – Drivers License
En İyi R&B Performans:Jazmine Sullivan – Pick Up Your Feelings
En İyi Geleneksel R&B Performans:H.E.R. – Fight for You
En İyi R&B Şarkısı:Silk Sonic – Leave the Door Open
En İyi Progressıve R&B Albümü:Lucky Daye – Table For Two
En İyi Melodik Rap Performans:Kanye West Featuring The Weekend & Lil Baby – Hurricane
En İyi Rap Şarkısı:Kanye West Featuring Jay-Z – Jail
En İyi Rap Albümü :Tyler, the Creator – Call Me If You Get Lost
En İyi Dans/Elektronik Kayıt:Rüfüs Du Sol – Alive
En İyi Dans/Elektronik Albüm:Black Coffee – Subconsciously
En İyi Modern Enstrümantel Albüm:Taylor Eigsti – Tree Falls
En İyi Rock Performansı:Foo Fighters – Making a Fire
En İyi Urban Albüm : El Último Tour Del Mundo-BadBunny
En İyi Jazz Vokal Albüm:Songwrights Apothecary Lab- Esperanza Spalding
En İyi Metal Performans:Dream Theater – The Alien
En İyi Rock Şarkısı:Foo Fighters – Waiting on a War
En İyi Rock Albümü:Foo Fighters – Medicine at Midnight
En İyi Alternatif Müzik Albümü:St. Vincent – Daddy’s Home
En İyi Klip:Jon Batiste – Freedom
En İyi Müzik Filmi:Various Artists – Summer of Soul
En İyi Country İkili / Grup Performansı :Brothers Osborne –”Younger Me”
Küresel Müzik Albümü:Angelique Kidjo

Reklam

Müzik

Taylor Swift – Cassandra Şarkısı Dinle

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

‘THE TORTORED POETS DEPARTMENT: THE ANHOLOGY’den Taylor Swift’in “Cassandra” şarkısının resmi şarkı sözü videosunu izleyin

Devamını Okuyun

Müzik

Taylor Swift, Post Malone İle İşbirliğine Gitti Ortaya “Fortnight” Çıktı – Dinleyin

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Taylor Swift’in “The Tortured Poets Departmen” albümünden “Fortnight (feat. Post Malone)” parçasını dinleyin.

Devamını Okuyun

Müzik

“Lizzo” Müziği Bırakmayacağını Açıkladı

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Lizzo, geçen hafta sosyal medya paylaşımında tüm dünyaya “Bıraktım” demesine rağmen müziği bırakmıyor…

“About Damn Time” ve “Good as Hell” şarkıcısı, rekoru düzeltmek için Salı günü 12,1 milyon Instagram takipçisine bir video paylaştı . Lizzo videoda, “Bu videoyu yapmak istedim çünkü ‘Bıraktım’ dediğimde netleşmem gerekiyor, yani negatif enerjiye dikkat etmeyi bıraktım” dedi.

“Vazgeçmeyeceğim şey hayatımın neşesi; müzik yapmak, insanlarla bağlantı kurmak, çünkü yalnız olmadığımı biliyorum” diye devam etti. “Hiçbir şekilde, şekil veya biçimde, olumludan daha yüksek görünen o olumsuz sesi deneyimleyen tek kişi ben değilim. Eğer bir kişiye, kendisi için ayağa kalkması için ilham veya motivasyon verebilirsem ve olumsuz insanlara izin vermeyi bıraktıklarını söyleyebilirsem, Kazanırsam, olumsuz yorumlar kazanırsa, umduğumdan daha fazlasını yaptım, ilerlemeye devam edeceğim, kendim olmaya devam edeceğim.”

Reklam

Cuma günü internette yayılan ilk gönderisinde, 35 yaşındaki Grammy kazananı uzun bir açıklamayı “Bırakıyorum” sözleriyle bitirdi; bu da pek çok kişinin onun mevcut hukuki sorunları nedeniyle müzik endüstrisinden veya sosyal medyadan ayrıldığını varsaymasına neden oldu. Geçtiğimiz Ağustos ayında, eski yedek dansçılarından üçü, Lizzo’ya , prodüksiyon şirketine ve dans kaptanına karşı cinsel taciz, kilo verme, ırk ayrımcılığı ve zehirli bir çalışma ortamı yaratma iddialarıyla dava açtı.

Lizzo Cuma günkü gönderisinde, “Hayatımdaki ve internetteki herkes tarafından sürüklenmeye katlanmaktan yoruldum” diye yazdı. “Tek istediğim müzik yapmak, insanları mutlu etmek ve dünyanın benim bulduğumdan biraz daha iyi olmasına yardımcı olmak. Ama dünyanın beni bu dünyada istemediğini hissetmeye başlıyorum.”

Lizzo’nun “bıraktım” sözüne yanıt olarak Los Angeles merkezli avukat Ron Zambrano, şarkıcıya dava açan dansçılar adına, onun yorumlarını “şaka” olarak nitelendiren bir açıklama yayınladı.

Zambrano, “Son gönderisi, içinde bulunduğu kötü durum için herkesi suçlamaya devam ederken, dikkat çekmeye çalışan ve kendi başarısızlıklarından uzaklaşmaya çalışan bir başka patlamadan başka bir şey değil” dedi. “Lizzo’nun hukuk ve halkla ilişkiler stratejisi başarısız oldu, bu yüzden çaresizce mağduru oynamaya çalışıyor.”

Lizzo’nun sözcüsü Stefan Friedman, Zambrano’yu “temsil ettiği varsayılan müşterilerle kesinlikle hiçbir ilgisi olmayan vahşi kişisel saldırılar yapmakla” suçlayan bir bildiriyle karşılık verdi.

Reklam

Bu arada Lizzo, davanın ardından halkın karşısına çıkmaya devam etti. Ekim ayında bir Incubus gösterisinde sahneye çıktı , Şubat ayında SZA’ya En İyi R&B Şarkısı ödülünü sunmak için Grammy’lere katıldı, daha sonra Super Bowl için sahneye çıktı ve ardından Vanity Fair Oscar’larında fotoğraflar için poz verdi. Parti.

Lizzo ayrıca Ağustos ayında iddiaları “çirkin” olarak nitelendirerek davaya yanıt verdi.

Kısmen “Kurban olarak görülmek için burada değilim, ama aynı zamanda kötü adam olmadığımı da biliyorum” dedi ve şunu ekledi: “Dünyada kadınlar olarak hak ettiğimiz saygıdan daha ciddiye aldığım hiçbir şey yok Her gün bedenimden utanmanın nasıl bir his olduğunu biliyorum ve asla bir çalışanı kilosu yüzünden eleştirmeyeceğim ya da işten çıkarmayacağım, ama bu dünyada yaptığım iyi işin mahvolmasına izin vermeyeceğim. bunun gölgesinde kaldı.”

Salı günü yayınladığı videoda Lizzo, hayranlarına gördüğü “sevgi” için bir kez daha teşekkür etti. “Bu, bildiğinizden çok daha fazlası anlamına geliyor” diye bitirdi.

Kaynak: EW.

Reklam

Devamını Okuyun

Müzik

Keith Urban Ve Snoop Dogg’un Seslendirdiği Garfield Film Müziği “Let It Roll”un Klibini İzleyin

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Garfield der ki: Benim hakkımda bir şarkı mı? Şaşırmadım!

Keith Urban ve Snoop Dogg’un “Let It Roll” şarkısını dinleyin…

Reklam
Devamını Okuyun

En Çok Okunanlar