Bizimle iletişim kur
Yazarlık Başvurusu

Müzik

Grammy Gecesi Ona Emanet : Trevor Noah

Yayınlandı

Tarih

Trevor-Noah-2021-Grammy
Ayrıksı Kitap

Pandemi nedeniyle ertelenen ve bu yıl 14 Mart’ta gerçekleşen 63. Grammy Ödülleri’ne ev sahipliği yapan Trevor Noah, 31 Ocak 2022’de 64. kez yapılacak törenin yayınına ev sahibi olarak geri dönecek.

Recording Academy CEO’su Harvey Mason jr. yaptığı açıklamada, “Trevor, müzik topluluğu, müzik hayranları ve eleştirmenlerden gelen övgülerle 63. Grammy Ödülleri’ne ev sahipliği yapan kişi olarak harikaydı. “Trevor’ı Grammy Sahnesine yeniden davet edeceğimiz için çok heyecanlıyız ve unutulmaz bir akşam olacağına inandığımız geceye bir kez daha ev sahipliği yaptığı için kendimizi şanslı hissediyoruz.”

2015’te Comedy Central’ın The Daily Show’unun sunucusu olarak Jon Stewart’ın yerine geçen 37 yaşındaki Noah, şimdi Stewart’ın Grammy sunuculuğu performansına ortak olacak. Stewart, gösteriye iki yıl üst üste tam 20 yıl önce, 2001-02’de ev sahipliği yapmıştı.

Reklam
Devamını Okuyun
Reklam

Müzik

BTS, YouTube Abonelerinde Justin Bieber’ı Geçti

Yayınlandı

Tarih

Yazar

BTS Dağıldı Mı
Ayrıksı Kitap

Grup, Youtube’da 70 milyon abonesi olan ikinci sanatçı kanalı oldu…

BTS’in 70 milyon YouTube abonesine ulaşmasıyla Justin Bieber’ı geçerek akış platformunda en çok takip edilen ikinci sanatçı kanalı oldu. Yedi üyeden oluşan boyband grup, 76,5 milyon abonesi olan K-pop fenomeni BLACKPINK’in ardından bu dönüm noktası sayısını elde eden ikinci grup oldu.

Jin, Suga, J-Hope, RM, Jimin, V ve Jung Kook üyelerinden oluşan BTS, aynı zamanda gıpta edilen bir milyar izlenme sayısına ulaşan altı videoya sahip.

Kaynak: Billboard.

Reklam

Devamını Okuyun

Müzik

Zayn Malik Yeni Videosunda “Night Changes” Şarkısını Söyleyerek “One Direction” Günlerini Hatırlattı

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Zayn Malik Night Changes
Ayrıksı Kitap

Zayn Malik, 15 Ağustos Pazartesi gecesi, One Direction’ın 2014 single’ı “Night Changes”i söylerken 30 saniyelik siyah beyaz bir videosunu Instagram’da yayınlayarak biraz nostaljik yaptı…

Ballad, grubun dördüncü stüdyo albümü Four’un ikinci single’ı olarak Kasım 2014’te yayınlandı. Bu, Zayn Malik’in Mart 2015’te erkek grubundan sürpriz bir şekilde ayrılmasından sadece dört ay önceydi. Billboard Hot 100’de, 31 numaraya kadar yükseldi ve Pop Airplay tablosunda ilk 20’de yer aldı. Malik, tüm One Direction grup arkadaşlarının yanı sıra; Jamie Scott, Julian Bunetta ve John Ryan ile birlikte şarkının ortak yazarıdır.

Kaynak: Billboard.

Reklam
Devamını Okuyun

Müzik

BLACKPINK “Pink Venom” İle İlgili Yeni Teaser Yayınladı – İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Blackpink Pink Venom
Ayrıksı Kitap

BLACKPINK “Pink Venom” ile ilgili yeni bir teaser video yayınladı. Hadi keyifle izleyin…

Devamını Okuyun

Popüler