Bizimle iletişim kur
Yazarlık Başvurusu

Sinema

Hellmann’s ile “dekk”te Açık Hava Sineması Keyfi

Yayınlandı

Tarih

Hellmanns_dekk_sinema_01
Ayrıksı Kitap

Yazı İstanbul’da geçirenler için Hellmann’s sponsorluğundaki Açık Hava Sineması etkinlikleri dekk’te başladı! Gösterimlerin her salı 21.30’da gerçekleştiği etkinlikte Hellmann’s soslarıyla sürpriz lezzetler de sunuluyor

dekk açık hava sineması

Türkiye’nin en sevilen sos markası Hellmann’s sponsorluğundaki Açık Hava Sineması, İstanbul’un popüler yeme-içme ve eğlence merkezlerinden dekk’te 5 Temmuz’da başladı. Eylül ayı ortasına kadar sürecek ücretsiz Açık Hava Sineması etkinlikleri kapsamında sinema tutkunları her salı 21.30’da sevdikleri filmlerle buluşuyor. 

Hellmann’s sponsorluğundaki Açık Hava Sineması’nda 12 Temmuz’da izleyicilere görsel bir lezzet şöleni sunan kara komedi tarzındaki Fransız yapımı “Delicatessen”ve 19 Temmuz’da genç bir kadının aşk, okul, kariyer ve ilişkiler gibi gündemlerini farklı bir tarzda işleyen “Dünyanın En Kötü İnsanı” filmleri gösterilecek. Beyazperdenin en sevilen filmlerinin yanı sıra iştah açan konularıyla öne çıkan filmlerin de yer aldığı Açık Hava Sineması’nın programı her hafta Hellmann’s ve dekk sosyal medya hesaplarından duyurulacak.

Unutulmaz Filmler ve Helmann’s Soslarla Tam Bir Lezzet Şöleni…

İstanbul’un merkezi Harbiye’de, Maçka Parkı’na yakın konumuyla dikkat çeken dekk’teki yazlık sinema keyfine birbirinden lezzetli Hellmann’s soslarıyla sunulan özel menüler de eşlik ediyor. Coni & Co, Banko Burger, Green Department, Nappo, Yumami ve Maki Factory gibi noktalarda ızgara köy tavuklu sezar salata, atıksız burger ve sushi gibi tatlar dünyanın bir numaralı mayonez markası Hellmann’s lezzetiyle sinema severlere sunuluyor.

Reklam

Açık Hava Sineması’nın tadını Hellmann’s lezzetleri ile çıkarmak isteyenler Hellmann’s ve dekk Instagram sayfaları üzerinden etkinlik detaylarını ve sürprizleri takip edebilir. 

Devamını Okuyun
Reklam
Yorum gezintisi

Yorum yazabilmek için giriş yapın Giriş

Yorum Yaz

Sinema

Lady Gaga Joker 2 Filminin Vizyon Tarihini Video ile Paylaştı

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Lady Gaga Joker 2
Ayrıksı Kitap

Lady Gaga Joker 2 Filminin Vizyon Tarihini Video ile Paylaştı

2024’de izleyeceğimiz filmin kısa videosunda Joaquin Phoenix ve Lady Gaga sırasıyla gölge oyunu (karton) karakterleri gibi yer alırken isimleri, filmin ismi ve vizyon tarihi sırasıyla ekrana geliyor.

Filmde Joaquin Phoenix Arthur Fleck yani Joker’e Lady Gaga’da Harley Quinn’e hayat verecek.

İşte Joker 2 yani Joker: Folie à Deux’dan kısa tanıtım videosu

Reklam

Devamını Okuyun

Sinema

James Franco Küba Lideri Fidel Castro’yu Oynayacak

Yayınlandı

Tarih

Yazar

James Franco Fidel Castro
Ayrıksı Kitap

Küba liderinin kızının hayatının anlatıldığı “Alina Of Cuba” filminin kadrosuna James Franco’nun da dahil edildiği doğrulandı…

Adından da anlaşılacağı gibi, Castro’nun sürgündeki kızı Alina Fernandez’in gerçek hayat hikayesini anlatan biyografik filmin senaryosunu Jose Rivera ( The Motorcycle Diaries ) ve Nilo Cruz kaleme alıyor. Revuelta, kızına ilk olarak Castro’nun babası olduğunu 10 yaşındayken söyledi. Fernandez, sonunda ülkeyi terk etmeden ve 1993’te İspanya’ya kaçmadan önce Küba’daki saltanatının sesli bir eleştirmeni olmaya devam edecekti.

Bu ay çekimlerine başlanacak filmin başrollerinde Alanna de la Rosa, Maria Cecilia Botero, Harding Junior, Sian Chiong ve Rafael Ernesto Hernández de yer alıyor. John Martinez O’Felan ve Joe Lamy, Mankind Entertainment için yapımcılık yapıyor; Celine Rattray ve Trudie Styler, Maven Screen Media için üretiyor; Allen Gilmer ve Rikki Rushing ise Redbud Studios için yapımcılık yapıyor. Javier Gonzalez, Juan Pablo Solano, Simon Beltran, Luis Mandoki ve Thaddeus D. Matula projede yönetici yapımcı olarak görev yapıyor.

Kaynak: EW.

Reklam

Devamını Okuyun

Sinema

Ninja Kaplumbağalar’dan Yeni Film Geliyor İşte Filmin Adı!

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Ninja Kaplumbağalar Mutant Kargaşası
Ayrıksı Kitap

Ninja Kaplumbağalar’dan yeni bir film geliyor ve filmin adı da belli oldu. Ninja Kaplumbağalar: Mutant Kargaşası…

Paramount Pictures and Nickelodeon’dan yeni bir animasyon filmi geliyor. Filmin 2023 yılında vizyonda olması bekleniyor.

Film, bir Point Grey Prodüksiyonu olacak. Filmin yönetmen ise, Jeff Rowe.

Reklam
Devamını Okuyun

Popüler