Bizimle iletişim kur

Bilet Al

Star Wars Hayranlarına Farklı Bir Sinema Deneyimi Yaşatacak Buluşma YBY Woods’da

Yayınlandı

on

Radio Mood App

YBY Woods, Ormanda Sinema konsepti ile Kemerburgaz Kent Ormanı’nın kalbinde dünya standartlarında açık hava sineması deneyimini sunmaya devam ediyor. Yüce Lider Snoke, Finn, Kylo Ren, Luke Skywalker, Chewbacca, Maz Kanata ve Star Wars: Güç Uyanıyor filminin tüm karakterleri YBY Woods’un özel konseptli ormanda açık hava sinemasında hayranları ile buluşuyor. 

Star Wars Açık Hava Sineması Ne Zaman? Hemen Bilet Al

9 Ağustos Çarşamba akşamı sinemaseverler için hazırlanan özel sürprizlerle gerçekleşecek film gösteriminin biletlerine Biletix, passo.com.tr, ve bubilet platformlarından ulaşılabiliyor.

Görsel şölen yaratan efektleri, seyir zevkini doruklara çıkaran müzikleri, Yüce Lider Snoke, Finn, Kylo Ren, Luke Skywalker, Chewbacca ve Maz Kanata gibi özel karakterleri ile sinema tarihinin kültleri arasına yerleşen Star Wars: Güç Uyanıyor filmi, 9 Ağustos Çarşamba akşamı Kemerburgaz Kent Ormanı YBY Woods perdesinde hayranları ile buluşmaya hazırlanıyor.

Kapılarını 15.00’te açacak YBY Woods’ta Star Wars hayranlarını dekordan kostüme pek çok sürpriz ve keyifli aktiviteler bekliyor. Ücretsiz patlamış mısırın da dahil olduğu etkinliğin biletlerine biletix, passo.com.tr ve bubilet platformlarından ulaşılabiliyor.

Reklam

Bilet Al

Sonar İstanbul’un Günlük Biletleri Satışta | Sonar İstanbul Başlıyor! Bilet Al

Müzikseverleri müzik, yaratıcılık ve teknoloji ekseninde birleştiren, bu yıl 8. kez %100 Müzik’in katkılarıyla 26-27-28 Nisan 2024’te bir kez daha Zorlu PSM’de gerçekleştirilecek Sonar İstanbul’un hızla tükenen kombine biletlerinin ardından günlük biletleri de satışta; 3 gün sürecek olan Sonar İstanbul başlıyor.

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Festival bu yıl, adından çokça söz ettirecek isimlere ev sahipliği yapıyor… Adam Beyer, Eliza Rose, Ellen Allien b2b Nene H, Marcel Dettman (live), Olof Dreijer, Ryoji Ikeda- Ultratronics (Live Set), Sevdaliza ve William Basinski yer alıyordu. Yeni duyurulan isimlerden Jan Blomqvist, Henrik Schwarz, Overmono, 2ManyDJs b2b Tiga, Jennifer Cardini b2b Ece Özel, Joy Orbison, Atakan Uysal, Zeynep Erbay, Samet Günal b2b NON, Onur, Marc Gonen, THC, Cärbone Black, Ögem Yılmaz, Numeric ve Pina Tesla bu isimler arasında yer alıyor.

Her sene merakla beklenen ve Avrupa’nın en prestijli müzik festivallerinden biri olarak kabul edilen Sónar’ın %100 Müzik katkılarıyla gerçekleştirilecek İstanbul ayağının 8’inci edisyonu başlıyor. Günlük biletlerin satışa açıldığı festival, elektronik müziğin önde gelen isimlerini bir araya getiriyor. Sónar Istanbul ayrıca müzik ve yaratıcılığın sınırlarının zorlandığı etkileyici panelleriyle Sónar+D programı ise her yıl olduğu gibi bu yıl da ücretsiz olarak gerçekleşiyor. Festival boyunca Converse’in genç yetenekleri desteklemek için geliştirdiği All Star Programı kapsamında spor, sanat ve müzik gibi farklı disiplinlerde yaratıcılığıyla öne çıkan Converse All Star sanatçılarının da yer alacağı çeşitli proje ve enstalasyonlarla Sonar İstanbul’un birçok alanında ziyaretçilere benzersiz bir görsel ve işitsel deneyim sunuyor.

Sónar İstanbul, 4 farklı sahnede izleyicilere elektonik müzik deneyimi yaşatacak. Festival, SonarClub by %100 Müzik sahnesinde elektronik müziğin efsanelerini ağırlarken, SonarLab by CUPRA sıra dışı isimleri ve güçlü ritimleriyle büyüleyecek. Deneysel melodilerle SonarHall by Converse sahnesi farklı içeriklerle yeni ufuklar açarken, festivalin açık hava sahnesi SonarVillage by All Mega bu yıla damga vuracak sahne şovlarıyla izleyicilere benzersiz anlar yaşatacak.  

Reklam

Sonar Istanbul Efsane İsimlerle Başlıyor 

(Sónar Istanbul 1. Gün- 26 Nisan Cuma)

Zorlu PSM’nin ev sahipliğinde %100 Müzik katkılarıyla gerçekleşecek olan 8. Sónar Istanbul 2024’te bu yıl SonarClub by %100 Müzik sahnesi; elektronik müziğe derin bağlılığıyla bilinen, dinamik geçişleri ve enerji dolu setleriyle Samet Günal b2b NON ile festivalin açılışını yapacak. 

SonarClub by %100 Müzik sahnesi sırasıyla, uluslararası üne sahip müzik yapımcısı ve müziğin farklı türlerini eklektik bir yaklaşımla birleştirerek deep house, tekno, caz, soul ve daha fazlasını içeren geniş repertuvarıyla Henrik Schwarz, Berlin ve kentin simgeleri Berghain ve Hard Wax ile özdeşleşen en ikonik figürlerden biri olan ve ve iki solo projesi “Command” ve “The State of Art” ile beğeni toplayan usta DJ Marcel Dettman (live), “Stadtkind” adlı albümü Berlin şehrine adanmış olan Berlin techno sahnesinin karizmatik isimlerinden Ellen Allien ile İstanbul doğumlu akademisyen, prodüktör, DJ,   Beste Aydın veya sahne adıyla Nene H’nin baş döndürücü setlerini dinleyeceğimiz Ellen Allien b2b Nene H, modern techno’nun öncülerinden kabul edilen ve Drumcode Records’un kurucusu Adam Beyer ile festivalin ilk gününü tamamlayacak.

Eliza Rose

SonarLab by CUPRA sahnesi de festivalin ilk gününde elektronik müziğin önemli isimlerini ağırlayacak. Kısa sürede elde ettiği başarılarıyla müzikseverlerin dikkatini çekerek elektronik müziğin çok yönlü tınılarını yaratan Marc Gonen ile açılış yapan SonarLab by CUPRA sahnesinde kardeşi Karin Dreijer ile birlikte oluşturduğu elektronik müzik ikilisi Knife’ın üyesi olarak tanınan İsveçli DJ ve yapımcı Olof Dreijer, Afrika müziği ile batı sahnesi arasında müzikal geçişler yaratarak kendi vizyonunu taşıyan sesini yaratırken müzik endüstrisinde çeşitliliğin güçlü bir elçisi haline gelen Hyenah sahne alırken, müzik tutkusunu yazma tutkusuyla birleştiren bir hikaye anlatıcısı DJ ve müzik yapımcı Eliza Rose festivalin SonarLab by CUPRA sahnesinin ilk gününün son ismi olacak.

Hyenah Photo by Lara Ohl

SonarHall by Converse sahnesi ise performans, çağdaş ve ilerlemeci motivasyonların yörüngesinde TKO’nun, ilk defa Sónar Istanbul’da gerçekleştireceği yeni A/V performansı için generative görsel disiplinler uzmanı Shaman Grande ile bir araya geldiği TKO + Shaman Grande ile açılış yaparken, müziğinde sıcak vokaller, minimal melodiler, akıcı ritmik kompozisyonlar, synth tabanlı ve organik tınılar barındırarak trip hop, house ve IDM esintilerini duygusal, karanlık ve melodik türlerle harmanlayan Blakhol bu sahnenin ikinci ismi olacak. İlk günün finalini ise klarnetçi, saksafoncu, ses ve video sanatçısı kimlikleriyle yirmi yıllık kasetlerinden oluşturduğu dört ciltlik “The Disintegration Loops” albümüyle tanınan William Basinski yapacak.

SonarVillage by All Mega, festivalin açık hava sahnesi de bu yıl birbirinden önemli isimlere ev sahipliği yapacak. Wake Up Call ve Sumabeach gibi pek çok projenin yaratıcı ekibinde yer alarak Roman Flugel, Mayan Nidam, Sonja Moonear, Magda, Dj Rolando gibi birçok isimle aynı sahneyi paylaşan ve setlerinde acid house’tan indie dance’a, techno’dan old school house’a pek çok farklı türü bir araya getiren Ögem Yılmaz ile festivale başlayan SonarVillage by All Mega sahnesi Numeric’le devam edecek. SonarVillage by All Mega sahnesi ilk gününü bir yapımcı ve vokalist olarak tekno ile elektronik müzik dünyasının en büyük isimlerinin dikkatini çekmeyi başaran Pina Tesla ile tamamlayacak.

Reklam

Sónar Istanbul’un ikinci gününde sahne alacak isimler birbirinden iddialı 

(Sónar Istanbul 2. Gün – 27 Nisan Cumartesi)

8. Sónar Istanbul 2024’te bu yıl SonarClub by %100 Müzik sahnesi; ikinci gününde de birbirinden özel isimleri ağırlayacak. İkinci günün açılışı, müziğe olan tutkusunu klasik eğitimiyle birleştiren ve çello ve piyano performanslarıyla öne çıkarak elektronik müziğin çeşitli yüzleriyle bir araya gelen Gaia Ekho ile yapılacak. 

Zorlu PSM Sonar İstanbul Joy Orbison Photo by Emma Toma

SonarClub by %100 Müzik sahnesinde sırasıylakonser technosunun yaratıcısı olarak bilinen ve Berlin’in elektronik müzik sahnesinde öncü bir sanatçı olarak kabul edilen minimal titreşimleri ve etkileyici canlı performansıyla Jan Blomqvist, house, dubstep, UK garage ve old school jungle gibi çeşitli türleri birleştirerek kendine özgü müzik tarzıyla tanınan ve müziğinde J Dilla, My Bloody Valentine, GG Allin ve The Beach Boys gibi esintiler bulunduran Joy Orbison, deneyselden, UK Garage müziğine uzanan geniş yelpazesiyle dikkat çeken ve 2023’ün en iyi albümlerinden birine imza atan kardeşler Tom ve Ed Russel’dan oluşan Overmono yer alacak. 

SonarLab by CUPRA sahnesinde ise house etkili setini kırık ritimlerle harmanladığı geniş bir repertuvarla sergileyen Zeynep Erbay ile ikinci günün açılışını yapacak. 

Kendi adının baş harfleri olan sahne adıyla enerjik ve oynak setleriyle bilinen ve La Noche’nin resident DJ’lerinden biri olarak tekno ve house’un sınırlarını zorlayan THC,elektronik tınıları tekno ve breakbeat dokunuşlarıyla harmanlayan DJ Stingray, Zenker Brothers, Polychain ve daha pek çok kişiyle birlikte çalan DJ Mell G, Berlin’in önde gelen DJ’lerinden Jennifer Cardini ve İstanbul’un yetenekli ismi Ece Özel bir araya gelerek müzik tutkularını ve benzersiz tarzlarını sergileyecekleri Jennifer Cardini b2b Ece Özel SonarLab by CUPRA sahnesinin baş döndürücü isimleri arasında yerlerini alacak.

Reklam

SonarHall by Converse sahnesi de ikinci gün WipeçAkkorNon Square ve Diren gibi isimlere ev sahipliği yapacak. 

Ayrıca aynı gün  Converse All Star sanatçısı Jtamul, Sonar sanatçılarından Latent Memories ile iş birliği yaparak SónarScreen by Converse’te canlı bir görsel & işitsel performans sergileyecek. 

SonarVillage by All Mega sahnesi ikinci güne daha önce birçok kez Zorlu PSM’de hünerlerini sergileyen, genç ve yükselişteki yetenek Zuhal Yiğit’in inovatif DJ seti Zuhal ile başlangıç yapacak. Bu sahnedeki eğlence, elektronik müziği bir tutkuya dönüştüren ve çok sayıda önemli yerel ve uluslararası etkinliklerde sahne alan Mathilda, müziğinde, elektronik seslerin ve etkileyici ritimlerin benzersiz bir birleşimiyle yüksek enerjili bir atmosfer yaratan HICCUP ile devam edecek.

Festivalin son gününde de coşku devam edecek… 

(Sónar Istanbul 3. Gün – 28 Nisan Pazar)

Reklam

Festivali son günü SonarClub by %100 Müzik sahnesi çağdaş elektronik dans müziğinin en yenilikçi müzisyenlerinden Japonya’nın önde gelen elektronik kompozitör ve görsel sanatçılarından Ryoji Ikeda – Ultratronics (Live Set) ile kapanış gününe çok hareketli bir başlangıç yapacak. 

Ardından “Human” şarkısıyla milyonlarca dinlenmeye ulaşan İran kökenli, etkileyici kostümleri ve sahne duruşuyla şarkıcı ve yapımcı Sevdaliza sahne alacak. Bu sahnenin son performansı ise  rock-dans, dans-punk ve elektronik müziğin ustaları, Belçika efsanesi Soulwax’in yan projesi 2manydjs ile dans müziğinin tartışmasız en ilgi çekici ve sevilen karakterlerinden biri olan Tiga’nın sahneyi paylaşacağı 2ManyDJs b2b Tiga olacak.

SonarHall by Converse sahnesinde son gün Converse All Star’ı Karakter, Sonar sanatçısı Kerim Dündar ile birlikte canlı bir görsel ve işitsel performans sunacak. SonarHall by Converse’nin son günde öne çıkan diğer isimleri Uğur AcilGizem Seçkin ve Fosil olacak; Uğur Acil, tasarladığı artırılmış gerçeklik (AR) teknolojisi kullanılarak yaratılan bir diğer eser dansçı Gizem Seçkin tarafından kinect teknolojisi kullanılarak canlandırılacak ve Converse All Star sanatçılarından Fosil’in ses performansı ile birleşerek özel bir şova dönüşecek. 

SonarVillage by All Mega festivalin kapanışında elektronik müziğin yerli isimlerini sahnesinde ağırlayacak. Uzun yıllardır İstanbul gece hayatında yer alan kült mekanlarda resident DJ olarak yer alan Atakan Uysal, kendini tekno müzik türünde ifade eden ve minimalist ve ritimli prodüksiyonlarıyla İstanbul gece hayatında rave kültürünün araştırmacısı olarak dikkat çeken Onur, elektronik müzikte old school tekno beatleri ve hipnotik sesleriyle öne çıkan Cärbone Black etkileyici performanslarıyla dikkat çekecek.

%100 Müzik’in katkılarıyla, All Mega, BtcTurk, Converse, CUPRA ve Pegasus Hava Yolları alt sponsorluğunda 26-27-28 Nisan 2024 tarihlerinde gerçekleştirilecek Sónar Istanbul 2024’ün günlük biletleri passo.com.tr’de satışta! 
 

Reklam

Daha fazla bilgi için: https://sonaristanbul.com/

Bilet Fiyatları:

Kombine- Genel Satış: ₺2.750,00 

26 Nisan- Genel Satış: ₺1.350,00 

27 Nisan- Genel Satış: ₺1.350,00 

Reklam

28 Nisan- Genel Satış: ₺1.350,00

Devamını Okuyun

Bilet Al

PSM Loves2Dance Festivali’ne Deborah De Luca ile Geri Sayım Başlıyor! BİLET AL

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

“Napoli Kraliçesi” Deborah de Luca 

3 Mayıs’ta Zorlu PSM’de!

“PSMLoves2Dance” konser serisi Zorlu PSM’de devam ediyor. Elektronik müziğin enlerinin yer aldığı yüksek tempolu PSM Loves2Dance konser serisinin 29 Haziran’daki tek günlük festivali öncesinde Zorlu PSM’de Mayıs ayında sahne alacak ilk isim; Napoli Kraliçesi Deborah de Luca!

Dünyanın en prestiji elektronik müzik festivallerinde sahne alarak sert teknoyu minimal ritimlerle kendi tarzını yaratan “Napoli Kraliçesi” lakabıyla tanınan Deborah de Luca, 3 Mayıs Cuma akşamı Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’ne geliyor. 

Reklam

Napoli’de müzik hayatına başlayan, sert teknoyu minimal ritimler ve melodik ses manzaralarıyla harmanlayarak sürükleyici bir etkiyle küresel çapta tanınan Deborah De Luca İstanbullu müzikseverler ile Zorlu PSM’de buluşuyor. Son 10 yılda uluslararası tekno sahnesinde kararlılığı ve tutkusuyla sevilen DJ, yapımcı ve plak şirketi sahibi Deborah de Luca, “PSMLoves2Dance” konser serisi kapsamında 3 Mayıs Cuma akşamı Turkcell Sahnesi’nde binlerce müziksever ile buluşacak. 

Deborah de Luca, 2013 yılında kendi prodüksiyon şirketi olan Solamente Records’u kurarak büyük başarı elde etti. 2018 yılında eleştirmenlerce beğenilen ilk albümü “Ten” ile sektörde onuncu yılına damgasını vurarak “Children”, “Gam Gam” ve “You’re Toxic” çalışmalarıyla milyonlarca dinlemeye ulaştı. Dünyanın en prestiji festivallerinde sahne alan “Napoli Kraliçesi” lakabıyla anılan Deborah De Luca, “PSMLoves2Dance” konser serisi kapsamında sert ve vurucu techno ritimlerini hayranlarıyla buluşturmak üzere 3 Mayıs Cuma akşamı saat 21:00’da Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’ne geliyor.

3 Mayıs PSMLoves2Dance: Deborah de Luca etkinliğinin sınırlı sayıdaki biletleri passo.com.tr’de.

3 Mayıs PSMLoves2Dance: Deborah de Luca Bilet Fiyatları:

Early Bird / Backstage – 1.650,00₺

Early Bird 2 / General Admission – 550,00₺

Reklam

Super Early Bird / Backstage (TÜKENDİ)

Early Bird / General Admission (TÜKENDİ) 

Super Early Bird / General Admission (Tükendi) 

House’tan disco’ya, electronik müzikten progressive techno’ya dansın en iyileri arasında yer alan sanatçıların ağırlanacağı PSM LOVES2DANCE FESTIVAL ile Zorlu PSM, 29 Haziran’da unutulmayacak bir festivale ev sahipliği yapcak. 

Tek günlük festivalin biletleri passo.com.tr’de satışta.

Reklam

29 Haziran PSM LOVES2DANCE FESTIVAL Bilet Fiyatları:

Ön Satış: 427,50₺

Devamını Okuyun

Bilet Al

Ata Demirer Gazinosu Nisan Konser Takvimi Belli Oldu | Bilet Al

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Gazino konseptini komedi ile birleştirip, bir komedi gazinosu formatı yaratan,
mizahin yıldız ismi Ata Demirer, Congresium Ankara’da binlerce seyircisine arka arkaya unutulmaz iki gece yaşattı

Komedi Gazinosu formatını günümüzde ilk kez sahnelere taşıyan mizahın yıldız ismi Ata Demirer, kapalı gişe sergilenen, ATA DEMİRER GAZİNOSU ile hafta sonu iki gün üst üstte (22-23 Mart) Congresium’da Ankara seyircisi ile buluştu. 

Türk sanat müziğinden operaya, türkülerden pop müziğine, tavernadan arabeske kadar geniş bir repertuvar ve kahkaha dolu stand-up gösterileri ile Başkentliler unutulmaz iki gece yaşadı. 

Ata Demirer’e sahnede usta müzisyen Taşkın Sabah yönetimindeki orkestra eşlik etti. 

Ata Demirer Gazinosu İstabul Biletleri Yok Satıyor

Başarılı bir stand-up komedyeni olmanın yanı sıra, senarist, oyuncu ve müzisyen kimliği ile de adından her zaman övgüyle bahsettiren projelere imza atan Ata Demirer, daha önce “Tek Kişilik Dev Kadro 1” ve “Tek Kişilik Dev Kadro 2” adlı iki büyük stand-up gösterisiyle 16 yıla yakın sahnede seyircisiyle buluşmuştu.

İstanbul ve Ankara’da kapalı gişe sergilenen Ata Demirer Gazinosu’nun yakın zamanda gerçekleşecek gösteri tarihleri ise şöyle;

            ATA DEMİRER GAZİNOSU İSTANBUL KONSER TAKVİMİ

1 Nisan            : Zorlu PSM, İstanbul Ata Demirer Gazinosu Bileti Al

Reklam

18 Nisan          : Volkswagen Arena, İstanbul Ata Demirer Gazinosu Bileti AL

Kahkaha dolu, unutulmaz gazino akşamları için 
‘Ata Demirer Gazinosu’nu kaçırmayın!

Devamını Okuyun

Bilet Al

İngiliz Müzik Grubu Archive 12 Haziran’da Zorlu PSM’de! Hemen Bilet Al

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Elektronik, trip hop, deneysel rock, post-rock ve progresif rock tarzlarından esinlenen, 25 yılı aşkın süredir dünya çapında konserler veren, albümleri Avrupa’da 500 binin üzerinde satan İngiliz müzik grubu Archive, 12 Haziran akşamı Zorlu PSM’de müzikseverler ile buluşacak.

Londralı Darius Keeler ve Danny Griffiths tarafından 1994 yılında kurulan, müzik endüstrisinin sınırlarını zorlayan ve dinleyicileri duygusal bir yolculuğa çıkararak albümlerinde yeni bir hikaye anlatma deneyimi yaratan Londralı müzik grubu Archive, 12 Haziran akşamı Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde konser verecek.

Londra’nın önde gelen konser mekanlarında ve dünya çapındaki müzik festivallerinde sahne alan Archive, insan ilişkileri, toplumsal temalar ve iç dünyanın keşfi gibi konulardaki müziğiyle dünya çapında kendisinden söz ettiren enerji dolu sahnesini bu sefer de İstanbullu müzikseverler için gerçekleştirecek. 

Modern müzik anlayışında kendilerine özgü tarz yaratan müzisyenler kollektifi Archive’ın temelleri Danny Griffiths ve Darius Keeler tarafından Güney Londra’da atıldı. 1996 tarihli ilk albüm ‘Londinium’dan itibaren topluluk içerisinde birden fazla söz, müzik yazarı, enstrümantalist ve vokalist yer aldı. Grup kendi içinde genişleyerek uluslararası bir kollektif haline geldi. “Londinium”, “Take My Head”, “You All Look the Same to Me”, ‘’Axiom’’, ‘’The False Foundation’’ ve son olarak 2022 yılında çıkardıkları ‘’Call To Arms and Angels’’ albümleriyle müzik dünyasından tam not alan Archive, tek bir müzik türü yerine, çeşitli müzikal unsurları bir araya getirerek kendi benzersiz tarzını müzikseverler ile paylaşıyor ve  müziğindeki elektronik, alternatif rock, trip-hop ve orkestral unsurları harmanlanarak dinleyicilere müzikal bir deneyim sunuyor. 

12 Haziran akşamı Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde gerçekleştirilecek Archive konserinin biletleri passo.com.tr’de!

Reklam

Bilet Fiyatları:

Ön Satış 1 / Early Bird 1 – 750,00TL

Devamını Okuyun

En Çok Okunanlar