Bizimle iletişim kur
Behzat C Banner

Müzik

Janet Jackson, Ludacris İle 2023’te “Together Again” Turnesine Çıkacağını Duyurdu

Yayınlandı

Tarih

Ayrıksı Kitap

Janet Jackson, 2023 Kuzey Amerika müzik turu hakkında canlı yayında bir duyuru yapmak için 12 Aralık Pazartesi sabahı Instagram’a girdi…

Şarkıcı gülümseyerek, “Turneye geri dönüyorum ve evet, yeniden birlikte olacağız” diyerek, gezinin adının Yeniden Beraberlik olduğuna dikkat çekti. “Sizi çok özledim ve sizi görmek için sabırsızlanıyorum” diye ekledi.

Diğer büyük haber ise, rapçi Ludacris’in 33 günlük Live Nation yapımı turnenin açılış perdesi olarak görev yapacak olmasıydı. Ve daha da büyük bir haber olarak, Jackson stüdyoya geri döndüğünü doğruladı. Şarkıcı, ne zaman çıkacağı veya herhangi bir başlık hakkında herhangi bir ayrıntı açıklamadan, “Yeni müzik olacak” diye söz verdi.

Bu muhteşem tur, 14 Nisan’da Hollywood, Florida’da Hard Rock Live Arena’da başlayacak ve 21 Haziran’da sona ermeden önce Atlanta, Memphis, Nashville, New York, Atlantic City, Milwaukee, Dallas, Los Angeles ve Portland’da sona erecek.

Kaynak: Billboard.

Reklam
Devamını Okuyun
Reklam
Yorum gezintisi

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Müzik

KAROL G – PROVENZA Video Klibi İzle

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Ayrıksı Kitap

KAROL G – PROVENZA Video Klibi

Devamını Okuyun

Müzik

Becky G, KAROL G MAMIII İzle

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Devamını Okuyun

Müzik

Beyaz Zambaklar Şarkısı Kimin Eseri – Söz ve Beste Kimlere Ait

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Ayrıksı Kitap

12 parçadan oluşan albümünde filme özel hazırlanan üç yeni eser de yer alıyor. Dillere pelesenk olacak değerdeki yeni eserlerden “Beyaz Zambaklar”ın sözleri Ata Demirer’e müziği Ata Demirer ve Taşkın Sabah’a, “Unutma Beni” ve “Bursa Kızları” adlı şarkıların sözleri Ata Demirer’e müzikleri ise Taşkın Sabah’a ait.  Taşkın Sabah’ın müzik direktörlüğünde ve Taşkın Sabah Stüdyosu’nda kaydedilen albümün mix-mastering’i Tarık Ceran tarafından yapıldı.

Beyaz Zambaklar Şarkısı Söz Müzik Kime Ait

ATA DEMİRER VE USTA MÜZİSYEN TAŞKIN SABAH’IN İMZASINI TAŞIYAN ‘BURSA BÜLBÜLÜ’ SOUNDTRACK ALBÜMÜNE AİT PLAKÇOK YAKINDA TÜM MÜZİK MARKETLERDE…

Plak olarak hazırlanan Bursa Bülbülü Orijinal Film Müzikleri, LP olarak Kalan Müzik & BKM iş birliği ile Şubat ayında müzik marketlerde satışa sunulacak. 

Ata Demirer soundtrack albümünü şu sözlerle anlatıyor:

“Bursa Bülbülü izleyicileri 80’li yılların taverna ve gazino dünyasına götürüyor… Seksenli yıllarda Bursa’da düğünlerde, kınalarda büyük bir hevesle müzik yapmaya çalıştığım zamanları ve hayallerimi hala çok net hatırlıyorum.  Yıllar geçti, kısmet oldu bugüne geldik ve o yılların hikayesini yazarken müziklerini de büyük şef, büyük müzisyen, kıymetli ağabeyim Taşkın Sabah sayesinde hayata geçirdik. Albümde birbirinden değerli müzisyen arkadaşlarım bize eşlik etti Ne şanslıyım ki çok kısa bir süre sonra Bursa Bülbülü albümünü plak formatında da meraklılarına sunabileceğiz ve çok yakında müzik marketlerin raflarında olacak. Bu plağın müzikleri o yılların ağabeylerinin, Cengiz Sezen’lerinin, Arif Susam’larının, Nejat Alp’lerinin, Ümit Besen’lerinin, Ferdi Özbeğen’lerinin ve daha nicelerinin müziklerine saygı duruşudur.

Reklam
Devamını Okuyun

Popüler