Bizimle iletişim kur

Müzik

Ludacris, Sekiz Yıllık Aradan Sonra Müziğe Geri Dönüyor

Yayınlandı

on

Radio Mood App

Ludacris son sekiz yılda çok şey yaşadı. Ancak bu süre zarfında, yapmadığı tek şey yeni müzik yayınlamaktı. Yaptığı yeni bir röportajda Luda, oyuna geri dönme zamanının geldiğini söyledi…

“Evet, gelecek yıl bazı müzik projeleri çıkacak. Sahtelik yapmak istemiyorum, kekemelik yapmak istemiyorum” dedi Ludacris. “Gelecek yıl kesinlikle bazı müzikler gelecek, ancak EP mi yoksa LP mi olduğunu bilmiyorum. Bunu çözeceğiz.”

Billboard 200’de 3. sırada yer alan ve Usher, Miguel ve Monica’nın özelliklerini içeren 2015 tarihli dokuzuncu LP’si Ludaversal’dan bu yana neden gözden kaçırıldığı sorulduğunda rapçi, oyunculuğunun onu kesinlikle stüdyonun dışında tuttuğunu söyledi . Son albümünden bu yana dört Hızlı ve Öfkeli filminin yanı sıra The Ride , End of the Road ve yeni tatil filmi Dashing Through the Snow’da rol aldı .

“Bu film projeleri Hızlı ve Öfkeli gibi ve Netflix’teki Karma’nın Dünyası projesi gibi pek çok şey yapıyor. Bilirsiniz, özgün olduğum, buna kalbimi koyduğum diğer sanat formlarıyla ilgilenerek, bu dünyada bir miras bıraktığımdan emin olmak istiyorum,” dedi müzik alanında fahri lisans diplomasına da sahip olan sunucu Geçen yaz Georgia State’ten. “Yani sadece bir adım geri atıp tekrar acıkmak, biraz hayat yaşamaktı. Çünkü müzik çıkardığınızda organik ve gerçek olması için hayatınızda olup bitenler hakkında konuşmalısınız. Yani eğer dokuz tane tutarlı albümüm olsaydı, bazen bir adım geri atmanız ve biraz hayat yaşamanız gerekirdi ki konuşacak daha çok şeyiniz olsun ve ben de bunu yapıyordum.”

Reklam

Yeni melodilerin nasıl olacağına gelince Luda, “birçok şey” üzerinde çalıştığı için bunun hakkında konuşmanın “biraz erken” olduğunu söyledi. Bu arada, sosyal medyasında serbest stil paylaşımları yapıyor; bunların arasında 4/20’de ve geçtiğimiz Kasım ayında hayranlarını olağanüstü kariyer başarılarıyla buluşturduğu muhteşem bir video da yer alıyor .

Etkileyici film özgeçmişine bakıldığında Ludacris, beyazperdede kötü adamı canlandırmak da dahil olmak üzere hâlâ kontrol etmek istediği bazı noktalar olduğunu söyledi. “Kesinlikle Marvel evreninin ya da DC evreninin bir parçası olmayı çok isterdim ama ölmeyen kötü adamı oynamaktan da çekinmem” dedi. “Aradığım şey bu; o rollerden biri ya da Eğitim Günü kötü adam tipi bir rol gibi.”

Kaynak: Billboard.

Reklam
Devamını Okuyun
Reklam
Yorum gezintisi

Yorum yazabilmek için giriş yapın Giriş

Yorum Yaz

Müzik

Shawn Mendes, Jacob Collier’e Eşlik Etti – “Witness Me” Klip İzleyin

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Shawn Mendes ve Jacob Collier’in ortak çalışması “Witness Me”nin müzik videosu çıktı…

İki müzisyen, bir hafta önce yayınlanan yeni şarkı için Stormzy ve Kirk Franklin ile birlikte bir araya geldi. İkiliye Stormzy de eşlik etti.

Sadece bir ay önce Shawn, Jacob ve Stormzy müzik videosunu Los Angeles’ta çekti.

Reklam
Devamını Okuyun

Müzik

Renaissance A Film By Beyonce Fragman İzle

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Renaissance A Film By Beyonce Fragman İzle Rönesans: Beyonce Filmi, RÖNESANS DÜNYA TURU’nun başlangıcından Stockholm, İsveç’teki açılışına ve Kansas City, Missouri’deki finaline kadar olan yolculuğunu beyaz perdeye aktarıyor.

Bu, Beyoncé’nin niyeti, sıkı çalışması, prodüksiyonun her aşamasına dahil olması, yaratıcı zihni ve mirasını yaratma ve zanaatında ustalaşma amacı ile ilgili bir yapımdır. Olağanüstü beğeniyle karşılanan Beyoncé’nin RÖNESANS DÜNYA TURU, 2,7 milyondan fazla hayran için özgürlük için bir sığınak yarattı ve neşeyi paylaştı.

Devamını Okuyun

Müzik

Ryder Beer İlk Single’ı “Can’t Take It”i Çıkardı – Klip İzleyin

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Ryder Beer’ın ilk single’ı “ Can’t Take It ” karşınızda…

21 yaşındaki oyuncu, Vera Zadoinov’un da rol aldığı müzik videosuyla birlikte yeni parçasını yakın zamanda piyasaya sürdü.

“Sonunda müziği dünyaya duyuracağım için çok heyecanlıyım!” Ryder daha önce şarkı hakkında JJJ ile paylaşımda bulunmuştu . “‘Can’t Take It’i seçtim çünkü bunun çok tekrarlanabilir olduğunu hissettim ve sesimin nasıl ilerleyeceğine bir göz attım… umarım beğenirsiniz.”

Kaynak: Just Jared JR.

Reklam

Devamını Okuyun

Müzik

Jennifer Lopez, Ben Affleck’in Romantizminden Esinlenen ‘This Is Me…Now’ Albümünü Tanıtıyor – Fragmanı İzleyin

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Jennifer Lopez yeni müzik albümü yayınlamaya hazırlanıyor ve muhteşem fragmanı yayınladı…

54 yaşındaki hit yapımcı, dansçı, oyuncu ve imparator, bir süredir yakında çıkacak albümü This Is Me…Now albümünü tanıtıyor.

Ben Affleck’le olan aşk hikayesinden ilham aldığı zaten biliniyor. J.Lo, şarkı listesinden çıkardığı bir şarkıda düğünleri hakkında şarkı bile söyledi.

25 Kasım Cumartesi günü, bazı yeni ayrıntıları ve yakında çıkacak olan sürümü tanıtan bir klibi paylaşmak için internete girdi. Görünüşe göre tam kapsamlı bir görsel albüm elde ediyoruz ve videolar sanat eseri olacak.

Reklam

J.Lo ayrıca hayranlara proje hakkında daha fazla bilgi edinmeleri için bir zaman çizelgesi verdi.

Instagram’a başlık parçasını söylediği kısa bir klip yükledi. Bir araya getirilmiş çeşitli müzik videolarının içeriği gibi görünen şeylerle eşleştirildi.

Bunlarda çok ikonik kıyafetler giyiyor ve bir su kütlesi üzerinde motosikletle yarışıyor. Kızı Emme bile bir kamera hücresi yapıyor.

Temel olarak, yapım aşamasında muhteşem yıllar çok yakında gelecek gibi görünüyor.

Video, “Bu müzikal deneyim, aşk hakkındaki gerçeğin arayışına yönelik bir yaşam yolculuğunun müzik, film ve gerçeklik aracılığıyla bir tezahürüdür” diye vaat ediyor.

Reklam

“DUY BUNU. BAK. YAŞA. PAYLAŞIN” diye yazdı ve 27 Kasım Pazartesi günü daha fazla bilgi sözü verdi.

Kaynak: Just Jared.

Devamını Okuyun
Reklam

En Çok Okunanlar