Bizimle iletişim kur
Yazarlık Başvurusu

Oyun

Max Payne 1 ve 2 Remake Geliyor

Serinin orijinal geliştiricisi Remedy tarafından hazırlanıyor.

Yayınlandı

Tarih

Max Payne 1 ve 2 Remake Geliyor
Ayrıksı Kitap

Remedy ve Rockstar Games, Max Payne ve Max Payne 2: The Fall of Max Payne oyunlarının yeniden yapılacağını resmi olarak duyurdu.

Rockstar Games, her iki oyunun remake hali için serinin asıl geliştiricisi Remedy ile anlaşma sağlamış ve iki oyunun yeniden yapımı PlayStation 5, Xbox Series ve PC için geliştirilme aşamasında bulunuyor. Bu sürpriz duyuru ile birlikte her iki oyunun yeniden yapımına ilişkin ilk bilgilerde paylaşıldı.

max-payne-1

Max Payne ve Max Payne 2: The Fall of Max Payne’in yeniden yapımları Remedy’nin AAA oyun üretimiyle aynı çizelgede, bu da her iki oyunun en kaliteli ve yüksek bütçeli olarak geliştirildiği anlamına geliyor. Remedy, oyunların gelişimi için Northlight oyun motorunu kullanıyor. Bu oyun motoru daha öncesinde Control oyununda kullanıldığı gibi aynı zamanda Alan Wake 2’nin geliştirilmesinde kullanılmakta.

Rockstar’dan Sam Houser, Max Payne yeniden yapımları ile ilgili olarak proje fikrini Remedy’nin sunduğunu ve bunu ilk duyduklarında fazlasıyla heyecanlı olduklarını aktardı. Houser, Remedy’nin son zamanlarda gerçekleştirdikleri projelere hayranlık duyduklarını da sözlerine ekliyor.

Remedy CEO’su Tero Virtala, aynı heyecanı paylaşırken orijinal Max Payne oyunlarını güncel teknolojiler ile oyunculara tekrardan sunmak için sabırsız olduklarını ifade etti.

Reklam

Rockstar Games ve Remedy, şimdilik Max Payne 1 ve 2’nin yeniden yapımlarına ilişkin bir çıkış tarihi paylaşmadı. Remedy, halihazırda Alan Wake 2 üzerinde çalışıyor ki oyunun 2023 yılında çıkış yapması planlanıyor.

Devamını Okuyun
Reklam

Oyun

PUBG MOBILE’da Survivor Başlıyor!

Birbirinden eğlenceli sürprizlerin ve oyun içi yeniliklerin oyun severleri beklediği PUBG MOBILE & Survivor işbirliği başladı.

Yayınlandı

Tarih

Yazar

PUBG MOBILE_Survivor_01-2
Ayrıksı Kitap

Yeni işbirlikleri ve farklı içerikler ile oyuncuların karşısına çıkmaya devam eden Türkiye’nin en çok oynanan mobil oyunu PUBG MOBILE süprizlerini duyurmaya devam ediyor.

PUBG MOBILE ve Acun Medya işbirliği ile Survivor özel sürpriz içerikler ve birbirinden güzel temalı eşyalar, oyun severlere sunuldu.

PUBG MOBILE_Survivor_02

Sıra dışı bir ortaklığa ev sahipliği yapan PUBG MOBILE & Survivor işbirliğinde YouTube ve oyun dünyasından birbirinden ünlü isimler Dominik’te özel bir bölüm için karşı karşıya gelecek. 

Sürpriz isimlerin yer aldığı ve heyecan dolu mücadelelere imza atılan bu özel bölüm 25 Haziran’da PUBG MOBILE Türkiye resmi Youtube kanalında yayınlanacak.

Survivor temalı içerikler geliyor

Reklam

Çok yakında tüm detayların paylaşılacağı bu içerik dışında PUBG MOBILE ve Survivor işbirliği oyun severlere de yeni içeriklerin kapısını aralayacak. Bugünden başlayarak 30 Haziran’a kadar PUBG MOBILE içerisinde Survivor etkinliği aktif olacak. 

Etkinlik sayfası üzerinde yer alan görevleri tamamlayan oyun severler, Survivor temalı özel hediyelere sahip olabilecek. Buna ek olarak, PUBG MOBILE Youtube kanalına abone olan oyuncuları da birbirinden güzel hediyeler bekliyor.

PUBG MOBILE’da Hile Yapanlara Karşı Yasal Zafer

Devamını Okuyun

Oyun

PUBG MOBILE & Jurassic World: Hakimiyet işbirliği

PUBG MOBILE & Jurassic World: Hakimiyet işbirliği oyun severler için birbirinden güzel sürprizlerle geliyor

Yayınlandı

Tarih

Yazar

pubg jurassic 01
Ayrıksı Kitap

Türkiye’nin en çok oynanan mobil oyunu PUBG MOBILE, ikonik film Jurassic World: Hakimiyet ile özel bir işbirliğine gidiyor. Serinin üçüncü filmi ile yapılan bu işbirliğiyle Jurassic World: Hakimiyet temalı sürpriz içerikler PUBG MOBILE oyununa ekleniyor.

Özel işbirliği ile oyun severler Dinozor Ses Paketi ve Dinozor Kıyafeti’ni ücretsiz olarak edinip, PUBG MOBILE’da arkadaşları ile sıra dışı bir maceraya atılabilecek. 

Ayrıca bu etkinlikte oyundaki farklı dinozorları yakalayabilen takımlar birbirinden güzel ödülleri kazanma şansına sahip olacaklar. 

Oyun basını Jurassic World: Hakimiyet filmini PUBG MOBILE ekibi ile izledi

Reklam

PUBG MOBILE Türkiye ekibi, UIP Türkiye’nin dağıtımcısı olduğu Jurassic World: Hakimiyet filmi için Akasya AVM’de özel bir gösterim düzenledi. Teknoloji ve oyun basınından birçok ismin yanı sıra ünlü influencerlar da Jurassic World: Hakimiyet filmini herkesten önce PUBG MOBILE ekibiyle birlikte izledi. 

Jurassic World: Hakimiyet filmi 10 Haziran’dan itibaren Türkiye genelindeki sinemalarda vizyona giriyor. 

Devamını Okuyun

Oyun

The Last of Us Bölüm I – Fragman Duyurusu | PS5 Oyunları

Yayınlandı

Tarih

Yazar

last of us bölüm 1 fragman
Ayrıksı Kitap

PlayStation®5 konsolu için tamamen yeniden oluşturulmuş 200’den fazla Yılın Oyunu Ödülü sahibi.

The Last of Us™ ile tek oyunculu hikaye anlatımı için yeni bir çıta oluşturan oyunu tekrar ziyaret edin ve her eylemin Joel ve Ellie için acımasız bir sonucu olduğu harap olmuş ve sertleşmiş bir dünyayı keşfedin.

2 Eylül 2022’de PS5™’te mevcuttur.
PC için geliştirme aşamasında.

Reklam
Devamını Okuyun

Popüler