Bizimle iletişim kur

Sinema

Okan Yalabık’ın Sesiyle Kung Fu Panda 4 Özel Röportajı – İzleyin

Yayınlandı

on

Radio Mood App

DreamWorks Animation’ın sevilen Kung Fu Panda serisinin dördüncü filmi Kung Fu Panda 4, 5 Nisan 2024’te Türkiye’de vizyona girecek. İlk filminden bu yana filmin baş kahramanı Panda Po karakterini seslendiren Okan Yalabık, serinin son filminde de Panda Po’ya hayat verdi. Ünlü oyuncu Okan Yalabık’ın seslendirdiği Panda Po karakteri, izleyicileri kahkahalara boğulacakları destansı bir maceraya hazırlıyor. 2008’den beri Kung Fu Panda serisinde Panda Po’ya sesini veren Okan Yalabık, filmle ilgili heyecanını paylaştı.

+ 2008’den beri Türkiye’de Kung Fu Panda sinema filmlerinin sevilen karakteri PO’nun sesi olarak sizi dinliyoruz. Bu durum sizi o zamanlarda çocukken dinleyip şu an yetişkin olan birçok kişi ile bağ kurmuş seslerden biri haline getirdi. Siz de Po ile aranızda özel bir bağ varmış gibi hissediyor musunuz? Ya da kısaca Po’yu seslendirmek size nasıl hissettiriyor?

– Eğer bu şekilde duygusal bir eşleşme olduysa beni çok mutlu eder. Benim de çocukluğumda bağ kurduğum bir ses olarak Red Kit yapımından Köksal Abi’yi örnek verebilirim. Çocukluk yıllarımda benim de hep istediğim bir şeydi ve yıllar sonra bunu tecrübe ettiğimi gördüğüm bir proje Po karakteri. O yüzden bu projenin bendeki yeri çok özel.

+ PO karakterine nasıl yaklaştınız? Bu role hazırlanırken nelerden faydalandınız?

Reklam

– Po, çok incelikli yaratılmış bir karakter ve her bölümde gelişen teknoloji ile üzerine eklenerek devam ediyor. Tabii burada Jack Black inanılmaz bir faktör. Buradaki yaratımda onun payı çok büyük. Benim en çok sevdiğim oyunculardan biridir. Harika bir müzikal oyuncusu. Onun hakkını teslim etmek gerekiyor. Bu role hazırlanırken Jack Black referansı üzerinden ekibimiz ve yönetmenimizle birlikte kendi malzememi ortaya koymaya çalışıyorum.

+ PO karakteriyle nasıl bir ilişkiniz var? Bu ilişkiyi 16 senedir aynı şekilde korumayı nasıl başarıyorsunuz? Kung Fu Panda’nın yeni filmini nasıl tanımlarsınız?

– Her seferinde yönetmenimiz beni aradığı zaman çok heyecanlanıyorum. Halley yıldızı gibi yıllar sonra hayatıma bir kere giriyor ve geçiyor. Bu tecrübeden ve bu durumdan dolayı çok mutluyum. Burada zaman geçsin istemiyorum. Kung Fu Panda serisi her yeni filminde katlanarak artıp zenginleşen bir yapım. Yapım ekibi ve seslendirme kadrosu daha ısınmış ve tecrübeli olduğu için daha iyi bir bölüm ile seyirci ile buluşuyor.

Reklam

Sinema

Halle Berry’nin Başrolünde Yer Aldığı “Never Let Go/Asla Bırakma” Filminden İlk Fragman Yayınlandı – İzleyin

Film, yıllardır kötü bir ruhun musallat olduğu ormanda yaşayan bir aileyi konu alıyor.

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Film, yıllardır kötü bir ruhun musallat olduğu ormanda yaşayan bir aileyi konu alıyor. Güvenliklerini koruyan tek şey tehdidin varlığına olan inançlarıdır, ancak çocuklardan biri ruhun gerçek olup olmadığından şüphe etmeye başlayınca her şey hızla yerle bir olur.

Filmin oyuncuları: Halle Berry, Percy Daggs, Anthony B. Jenkins.

Film; 27 Eylül’de sinemalarda…

Reklam

Devamını Okuyun

Sinema

Yeni Bir “John Wick” Filmi Geliyor – Bakın Başrolünde Kim Var?

John Wick’in yeni spin-off filmi, Donnie Yen’in “John Wick 4″te canlandırdığı Caine karakterini merkeze alacak…

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

John Wick’in yeni spin-off filmi, Donnie Yen’in “John Wick 4″te canlandırdığı Caine karakterini merkeze alacak…

Lionsgate, yen bir “John Wick” spin-off filminin üzerinde çalışıldığını duyurdu. Henüz resmi adı açıklanmayan film, “John Wick 4″te Donnie Yen tarafından canlandırılan Caine karakterine odaklanacak.

Yen, 2025 yılında Hong Kong’da üretime başlaması beklenen projede Caine rolünü yeniden üstlenecek.

Reklam

Hikâyenin ayrıntıları gizli tutuluyor ancak bu bir ön bölüm olmayacak; bunun yerine, Caine’in Yüksek Masa’ya karşı yükümlülüklerinden kurtulduktan sonra yaşadıklarını anlatacak ve “John Wick 4″teki olayların ardından gelecek.

Dört ana “John Wick” filmini yöneten ve Len Wiseman’ın yönettiği, merakla beklenen ilk spin-off olan “Ballerina”nın yeniden çekimlerinde yer alan Chad Stahelski, John Wick hikaye evreninin geleceğini denetlemek üzere Lionsgate ile bir anlaşma yapmıştı. Stahelski bu projenin de yapımcı kısmında yer alacak.

Kaynak: Beyaz Perde.

Reklam
Devamını Okuyun

Sinema

“Takan Takana” Filmi Ne Zaman Vizyonda Olacak?

Güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Takan Takana filmi sete çıktı. Zafer Algöz Seda Bakan, Özge Özberk, Bora Akkaş, Ecem Erkek, Sarp Akkaya, ve Çiçek Dilligil’i kadrosunda buluşturan film, 15 Kasım’da vizyona girecek.

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Takan Takana filmi sete çıktı. Zafer Algöz Seda Bakan, Özge Özberk, Bora Akkaş, Ecem Erkek, Sarp Akkaya, ve Çiçek Dilligil’i kadrosunda buluşturan film, 15 Kasım’da vizyona girecek.

Fransız yazar Laurent Baffie’nin Toc Toc adlı tiyatro oyunundan uyarlanan filmin yönetmen koltuğunda Yunus Nihat Özcan oturuyor. Senaryo uyarlamasını ise Ferhat Ergün üstleniyor.

Kaynak: NLife.

Reklam

Devamını Okuyun

Sinema

Jason Statham’ın Yeni Projesi Ne Olacak?

Jason Statham’ın yeni projesi belli oldu…

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Jason Statham’ın yeni projesi belli oldu…

Jason Statham, Black Bear’ın bu hafta Cannes pazarına sunacağı ve Baltasar Kormákur’un (Everest, Beast) yöneteceği yeni aksiyon-gerilim filmine liderlik edecek.

Şu anda adı açıklanmayan filmde Statham, İskoçya’nın uzak bir adasında tecrit halinde yaşayan Mason adlı karakteri canlandıracak. Mason, korkunç bir fırtınada genç bir kızı okyanustan kurtardığında, saklandığı yere şiddetli bir saldırı getiren bir olaylar zincirini harekete geçirir. Bu durum onu geçmişinin hayaletleriyle yüzleşmek üzere dünyaya geri dönmeye zorlar.

Reklam

Projenin çekimlerinin bu yılın Kasım ayında Birleşik Krallık ve İzlanda’da başlaması planlanıyor; prodüksiyon hazırlıkları ve çekimler Kormákur’un Reykjavik’teki RVK Stüdyoları tesisinde gerçekleştirilecek. Filmin senaryosunu Ward Parry kaleme aldı.

Yapımcılar arasında Punch Palace Productions adına Statham, RVK Studios adına Kormákur, Black Bear adına John Friedberg ve Jon Berg yer alıyor. Filmi geliştiren Stampede Ventures adına Warner Bros. Teddy Schwarzman ve Michael Heimler, Black Bear’ın yönetici yapımcıları olarak görev yapacak.

Statham, son olarak David Ayer’in yönettiği “The Beekeeper”da rol aldı ve halen Ayer’le yeniden bir araya geldiğ aksiyon-gerilim filmi “Levon’s Trade”i çekiyor. Ardından Eylül ayında Mad River için Jean-Francois Richet ile “Mutiny”nin prodüksiyonuna başlaması planlanıyor.

Kaynak: Beyaz Perde.

Reklam
Devamını Okuyun
Reklam

En Çok Okunanlar